DO PRZECZYTANIA, DO OBEJRZENIA, DO POSŁUCHANIA
Autor: DARIUSZ MÓL
Do obejrzenia - "Belfer" i "Wołyń"
DODANO: 2017/04/23
W lesie zostaje znalezione ciało młodej dziewczyny. Informacja ta elektryzuje uczniów liceum, do którego chodziła zamordowana i wstrząsa mieszkańcami Dobrowic. Na dodatek w miasteczku pojawia się nowy nauczyciel, który zaczyna węszyć w sprawie śmierci licealistki. Tak się zaczyna „Belfer", jeden z najlepszych polskich seriali, jakie miałem okazję ostatnio obejrzeć.
Do obejrzenia - "Ted" i "Kobiety z 6. piętra"
DODANO: 2013/02/09
Ted to bardzo niegrzeczny miś. W żadnym razie to nie pluszak dla małych chłopców, którzy wierzą w Świętego Mikołaja. Ale idealny, niepoprawny pod każdym względem misiek dla dużych chłopców, którzy nie za bardzo chcą dorosnąć, choć w głowie im tylko rzeczy dla dorosłych :)
Do obejrzenia - "Świnki"
DODANO: 2012/01/28
Robert Gliński przyzwyczaił nas do mocnych filmów, które nie lukrują rzeczywistości, tylko pokazują nam jej ciemną stronę. Tym razem zabiera widzów na pogranicze polsko-niemieckie, do małego miasteczka, gdzie dzieciaki w pogoni za pieniądzem gotowe są na wszystko.
Do obejrzenia - "Ucieczka z piekła", "Kolejny rok" i "The Pillow Book"
DODANO: 2011/07/21
„Ucieczka z piekła" to splatające się w pewnym momencie historie dwójki młodych ludzi. Sayra, wraz z ojcem i wujem chcą przedostać się z Hondurasu do USA. Nie stać ich na opłacenie podróży do ziemi obiecanej, więc jadą przez Meksyk na dachach pociągów. Casper to członek Mara...

Autor

Dariusz Mieczysław Mól

Jestem dziennikarzem i reporterem. Pracowałem m.in. w „Super Expressie”, tygodniku „Naj”, miesięczniku „Claudia”. Od kilku lat pracuję jako „wolny strzelec”, prowadząc własną działalność jako „Mól TEKSTowy”.

WIĘCEJ

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum wpisów