DO PRZECZYTANIA, DO OBEJRZENIA, DO POSŁUCHANIA
Autor: DARIUSZ MÓL
Do przeczytania - "Operacja Argo" i "Stwórz dom dla siebie"
DODANO: 2013/03/24
„Operację Argo" czyta się jak rasowy thriller, ale wydarzenia opisane w książce nie są literacką fikcją, tylko rzeczywiście miały miejsce. I przedstawia je nam niejako z pierwszej ręki Antonio Mendez, agent CIA, który wymyślił i przeprowadził jedną z najsłynniejszych akcji amerykańskiego wywiadu.
Do obejrzenia - "Zakochani w Rzymie" i "Wyspa skazańców"
DODANO: 2013/03/24
Po Nowym Jorku, Londynie, Barcelonie i Paryżu, Woody Allen zabiera nas do Rzymu, gdzie jego nieokiełznana komediowa wyobraźnia spotyka się z Wiecznym Miastem, w którym wszystko jest możliwe. Zupełnie jak w filmach Felliniego...
Do przeczytania - "Długa Ziemia" i "Czarny ptak"
DODANO: 2013/03/02
Jesteście gotowi wyruszyć w podróż, która zmieni wasze patrzenie na otaczającą nas rzeczywistość? Jesteście gotowi zagłębić się w niezliczoną ilość równoległych światów, do których można dotrzeć budując prostego krokera? Zatem w drogę! Długa Ziemia czeka...
Do obejrzenia - "Siostra twojej siostry" i "Wiosna 1941"
DODANO: 2013/03/02
Troje trzydziestolatków spędza kilka dni w domu na odludziu. To punkt wyjścia do opowiedzenia historii pełnej pomyłek, skrywanych pragnień, niewypowiedzianych uczuć, wzajemnych manipulacji... Ale bez obaw - Lynn Shelton nakręciła komedię romantyczną w niezależnym stylu.

Autor

Dariusz Mieczysław Mól

Jestem dziennikarzem i reporterem. Pracowałem m.in. w „Super Expressie”, tygodniku „Naj”, miesięczniku „Claudia”. Od kilku lat pracuję jako „wolny strzelec”, prowadząc własną działalność jako „Mól TEKSTowy”.

WIĘCEJ

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum wpisów