DO PRZECZYTANIA, DO OBEJRZENIA, DO POSŁUCHANIA
Autor: DARIUSZ MÓL
Do obejrzenia - "Co ty wiesz o swoim dziadku", "Praktykant" i "Bogowie Egiptu"
DODANO: 2016/09/14
Choć swoje lata już ma, Robert De Niro nie zwalnia tempa. I udowadnia, że nawet grając facetów w wieku emerytalnym może skutecznie namieszać w życiu swoich filmowych partnerów. Tak jest w komedii „Co ty wiesz o swoim dziadku", a także we współczesnej bajce „Praktykant".
Do poczytania - "Polska odwraca oczy" i "Chiny bez makijażu"
DODANO: 2016/09/14
Lektura książki Justyny Kopińskiej była jak siarczysty policzek wymierzony mi przez rzeczywistość. „Polska odwraca oczy" to zbiór porażających reportaży opisujących zdarzenia, które w państwie prawa i demokracji nie powinny mieć miejsca. A jednak rozgrywały się za zamkniętymi drzwiami więzień, sierocińców, poprawczaków, domów.
Do obejrzenia - "Deadpool" i "Niewinne"
DODANO: 2016/09/02
To nie jest film dla grzecznych chłopców i dziewczynek, którzy wpatrzeni są jak w obraz w superbohaterów ratujących świat. Deadpool to komiksowy antybohater! W nosie ma jakąkolwiek poprawność i robienie dobrze ludzkości. Nieśmiertelny, cyniczny i wygadany ma swoje za uszami i jeden cel - dorwać kolesia, który schrzanił mu życie.
Do poczytania - "Nigdy nie zapomnieć" i "Jakby nikogo nie było"
DODANO: 2016/09/02
Najnowsza książka Michela Bussi wcisnęła mnie w fotel! Ależ ma on wyobraźnię. I z jaką łatwością potrafi kręcić, mataczyć i wyprowadzać czytelnika w pole. Lubię, kiedy autor tak sobie ze mną poczyna, bo to oznacza tylko jedno - od jego książki nie można się oderwać. Nie inaczej jest z „Nigdy nie zapomnieć".

Autor

Dariusz Mieczysław Mól

Jestem dziennikarzem i reporterem. Pracowałem m.in. w „Super Expressie”, tygodniku „Naj”, miesięczniku „Claudia”. Od kilku lat pracuję jako „wolny strzelec”, prowadząc własną działalność jako „Mól TEKSTowy”.

WIĘCEJ

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum wpisów