DO PRZECZYTANIA, DO OBEJRZENIA, DO POSŁUCHANIA
Autor: DARIUSZ MÓL
Do przeczytania - "Dziennik mistrza i Małgorzaty" oraz "Kruche szczęście"
DODANO: 2013/02/20
Michaił Afanasjewicz Bułhakow i Małgorzata-Jelena Siergiejewna Szyłowska w ich zapiskach z codzienności w totalitarnym Związku Radzieckim, zebranych w „Dzienniku Mistrza i Małgorzaty”. Przejmujące!
Do obejrzenia - "Dwoje do poprawki" i "ParaNorman"
DODANO: 2013/02/19
„Dwoje do poprawki" to bardzo prawdziwy film - pozycja obowiązkowa do wspólnego oglądania dla par z większym i mniejszym stażem małżeńskim. Jestem pewien, że w niektórych scenach filmu będą się przeglądać, jak w lustrze.
Do obejrzenia - "Ted" i "Kobiety z 6. piętra"
DODANO: 2013/02/09
Ted to bardzo niegrzeczny miś. W żadnym razie to nie pluszak dla małych chłopców, którzy wierzą w Świętego Mikołaja. Ale idealny, niepoprawny pod każdym względem misiek dla dużych chłopców, którzy nie za bardzo chcą dorosnąć, choć w głowie im tylko rzeczy dla dorosłych :)
Do przeczytania - "Podróż do miasta świateł" i "Spójrz mi w oczy"
DODANO: 2013/02/02
Jakoś tak mi się zeszło, aby pokazać na kanapie najnowszą powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk „Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich". Dlaczego? Wszystko przez to, że książka poszła w ruch i nie stała grzecznie w domu na półce - można powiedzieć, że zniknęła mi z pola widzenia czytana przez znajomych i rodzinę...
Do posłuchania - "Odległości" DGZZ
DODANO: 2013/02/02
Słucham „Odległości", nowej płyty Daniela Gałązki z Zespołem (DGZZ) z różnych odległości i w różnych przestrzeniach i za każdym razem przyjemność z tego słuchania jest ogromna - zarówno muzycznie, jak i tekstowo...

Autor

Dariusz Mieczysław Mól

Jestem dziennikarzem i reporterem. Pracowałem m.in. w „Super Expressie”, tygodniku „Naj”, miesięczniku „Claudia”. Od kilku lat pracuję jako „wolny strzelec”, prowadząc własną działalność jako „Mól TEKSTowy”.

WIĘCEJ

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum wpisów