DO PRZECZYTANIA, DO OBEJRZENIA, DO POSŁUCHANIA
Autor: DARIUSZ MÓL
Do przeczytania - "Ćwiartka raz" i "Białoruś dla początkujących"
DODANO: 2014/06/21
„Bardzo bym chciała, aby ta książka była dla Was jak fenomenalny rollercoaster wspomnień. Czysta przyjemność. Jak dobry seks, dobre wino, dobra myśl" - pisze we wstępie do „Ćwiartki raz" Karolina Korwin Piotrowska. Dla mnie ta książka była tym wszystkim. I, co najważniejsze, orgazm czytania był wielokrotny, bo 25 lat rozpisane na prawie 800 stron to afrodyzjak w czystej postaci.
Do obejrzenia - "Chce się żyć", "Uniewinniony" i "W imię"
DODANO: 2014/06/21
Jak to jest, gdy gdy wszyscy traktują cię jak roślinę i osobę niepełnosprawną umysłowo, a ty nie możesz im powiedzieć, że jest zupełnie inaczej, że myślisz, rozumiesz, że jesteś bardzo samotny? Jak to jest, kiedy każda twoja próba komunikacji z innymi traktowana jest jak kolejny atak choroby? Dzięki „Chce się żyć" my „normalni" możemy to boleśnie poczuć każdą częścią ciała...
Do obejrzenia - "W ukryciu", "Ida" i "Krudowie"
DODANO: 2014/06/07
Wojna to czas, gdy wszystko staje na głowie. Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Ludzie robią rzeczy, o których w innej sytuacji nawet by nie pomyśleli. Patrząc z tej perspektywy na związek Polki i ukrywanej przez nią Żydówki możemy być pewni, że ich wzajemna relacja należy do takich, o której nikt nie może się dowiedzieć.

Autor

Dariusz Mieczysław Mól

Jestem dziennikarzem i reporterem. Pracowałem m.in. w „Super Expressie”, tygodniku „Naj”, miesięczniku „Claudia”. Od kilku lat pracuję jako „wolny strzelec”, prowadząc własną działalność jako „Mól TEKSTowy”.

WIĘCEJ

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum wpisów