DO PRZECZYTANIA, DO OBEJRZENIA, DO POSŁUCHANIA
Autor: DARIUSZ MÓL
Do obejrzenia - "Moja miłość"
DODANO: 2016/05/20
Oryginalny tytuł „Mojej miłości" francuskiej aktorki i reżyserki Maïwenn brzmi „Mój król" i według mnie znacznie lepiej oddaje skomplikowaność uczuć, o jakich opowiada. To również aktorski rollercoaster, na którym bez trzymanki jadą Emmanuelle Bercot oraz Vincent Cassel.
Do poczytania - "Zygzakiem przez życie" i "Pyszne dla rodziny i przyjaciół" i "Pyszne do pudełka"
DODANO: 2016/05/20
Seriale, w których wystąpił w latach 70. XX wieku, dziś mają status kultowych. I choć nie przypomina już zadziornego chłopca z ekranu telewizora, nie odcina kuponów od tamtych ról. Wciąż gra w kinie, telewizji, teatrze. A Tomaszowi Solarewiczowi opowiada o swojej karierze i życiu, które, tak się złożyło, biegną sobie zygzakiem...
Do obejrzenia - "Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy" i "Most szpiegów"
DODANO: 2016/05/06
Kiedy gruchnęła wieść, że będą nowe „Gwiezdne wojny" poczułem, że budzi się we mnie moc. Trochę struchlałem, kiedy okazało się, że George Lucas już nie stanie za kamerą, a produkcją nowych odcinków zajmie się Disney. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Film J.J. Abramsa połknąłem w całości bez zmrużenia oka :)

Autor

Dariusz Mieczysław Mól

Jestem dziennikarzem i reporterem. Pracowałem m.in. w „Super Expressie”, tygodniku „Naj”, miesięczniku „Claudia”. Od kilku lat pracuję jako „wolny strzelec”, prowadząc własną działalność jako „Mól TEKSTowy”.

WIĘCEJ

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum wpisów