Hasło:
Strona główna
Wojenko, wojenko Zaglądam na mińskie forum, a tam wojenka za wojenką: a to wojenka ideologiczna, a to wojenka o miejsca parkingowe, a to wojenka o zakaz postoju, a to... i.td. i.t.p. I myślę sobie, że ciężko będzie żyć w świecie,  w którym wszyscy będą ze wszystkimi wojować.
Dodano: 2013-03-14
Komentarzy: 0
Ekonomia a zdrowie Wczoraj minister Rostowski wykonał decydujące uderzenie w źródło największych problemów małych i średnich przedsiębiorstw. Mali i średni przedsiębiorcy zgodnie twierdzą, że dokonano błędnej diagnozy problemu. Nawet dla mnie, dyletanta w kwestiach ekonomicznych, jest jasne, że problemem nie są pieniądze, a zawiłe i niejasne przepisy, których nawet Urząd Skarbowy nie jest w stanie zinterpretować w jednolity sposób. Rząd wieszczy (kolejny) sukces, daje (niby) marchewkę, której nikt nie skubnie, zwykli ludzie nadal mają problem.
Dodano: 2013-03-05
Komentarzy: 0
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony