Hasło:
Strona główna
La Bella no bella Kilka dni temu zdarzyło mi się trafić do La Belli, świeżo przeniesionej do nowej lokalizacji. Chciałem być mile zaskoczony, chciałem móc powiedzieć: „Oto wreszcie jest w Mińsku knajpa z prawdziwego zdarzenia", chciałem zachwycić się i ulec magii miejsca, lecz cóż... Opuszczony przez Nota Bene lokal ma z pewnością potencjał, ale (jak na razie) potencjał kompletnie niewykorzystany. No, nie ukrywam, Magdą Gessler nie jestem. I w ogóle nawet nie mam w nazwisku litery G, ani wiele wspólnego z gastronomią. Ale wystarczy obejrzeć kilka odcinków Kuchennych Rewolucji lub osobiście odwiedzić któryś z markowych lokali w Warszawie, żeby móc z dziecinną łatwością wypunktować wszelkie niedostatki. A więc po kolei.
Dodano: 2012-02-14
Komentarzy: 2
Gdzie zjeść? Poziom mińskich lokali gastronomicznych jest podobny do poziomu polskiej piłki nożnej. I tak jak przedwczoraj Wisła Kraków przekonała się, jak wiele jej brakuje do poziomu Ligi Mistrzów, tak wystarczy się wybrać choćby do pobliskiej Warszawy, żeby się przekonać jak wiele brakuje mińskim lokalom.
Dodano: 2011-08-25
Komentarzy: 6
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony