Hasło:
Strona główna
Niech bedzie muzyka... Los bardzo często bywa przewrotny. „Must be the music" z programu, który rozpaczliwie próbował nadrobić straty do podobnych audycji w innych stacjach, stał się programem, moim zdaniem, wyprzedzającym o kilka długości całą konkurencję. I, oczywiście, nie chodzi mi o realizację, prowadzących, czy jury, które może być lepsze lub gorsze. Chodzi mi o muzykę i ich twórców, których mamy możliwość usłyszeć, a  o których byśmy nie usłyszeli, bo... (tu proszę wpisać sobie dowolne argumenty, którymi posługują się polscy producenci muzyczni).
Dodano: 2012-10-22
Komentarzy: 0
Degrengolada Zatem: miałem okazję (a wątpliwą przyjemność) złożyć wizytę w szpitalu siedleckim - z małym dzieckiem, w dużym mieście, które kiedyś było wojewódzkie, czyli teoretyczni z wyższymi standardami. Wizyta była prywatna, choć w państwowym ośrodku. I tu, okazało się, tkwiło źródło problemów.
Dodano: 2012-10-01
Komentarzy: 0
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony