Hasło:
Strona główna
Southwest na Wielkanoc Wszystkiego Dobrego na Święta... i po nich...Film "The Southwest"  Terje Sorgjerda z muzyką Sigur Ross.
Dodano: 2011-04-22
Komentarzy: 1
Salsa Salsa klubowa to coś dużo bardziej związanego z prawdziwym życiem: to żywioł, który przez pasję wykonania umożliwia połączenie światów muzycznego, fizycznego i duchowego, i w efekcie, często już nad ranem, daje szczęśliwe poczucie spełnienia.
Dodano: 2011-04-30
Komentarzy: 0
Festiwal 4M Każdy, kto był przed pałacem, zetknął się z Muzyką. A Muzyka, w każdym kto się z nią zetknął, zostawiła jakiś ślad. Czy festiwal 4M coś dla Was zmienia/zmienił?
Dodano: 2011-06-06
Komentarzy: 4
Leszka Możdżera postrzeganie świata Wart przywołania wywiad z Leszkiem Możdżerem, wybitnym pianistą, rzucający nieco światła na postrzeganie muzycznego świata przez tego artystę. "Czerpie Pan inspirację z różnorodnych źródeł, tradycji stylistyk. Co skłania Pana do tak wszechstronnych muzycznych poszukiwań? Jest w muzyce coś, czego nie da się do końca określić, w sposób wyczerpujący opisać słowami, a co potocznie nazywa się pięknem. Jest to termin owiany pewną tajemnicą i niezbyt dobrze wiadomo, jakie jest jego precyzyjne znaczenie - nie jest do końca jasne, co się na owo piękno składa, dlaczego niektóre zestawienia dźwięków odbieramy właśnie jako piękne. Dla mnie każda konstrukcja dźwiękowa, niezależnie od tego, gdzie i kiedy powstała, zawiera w sobie ową estetyczną wartość."
Dodano: 2011-06-08
Komentarzy: 0
Krótki film o miłości Splitscreen: A Love Story to zwycięzca Nokia Shorts, konkursu na miniaturowe formy filmowe.Całość została nagrana jedynie przy pomocy telefonu Nokia N8.
Dodano: 2011-07-05
Komentarzy: 0
Potwierdzenie ważności "Validation" jest oczywiście bajką. Bajką na temat magii, którą wzajemnie możemy się dzielić. Któż z nas nie chciałby wierzyć, że jest to możliwe? Wielokrotnie nagradzany film, spotyka się z komentarzami na youtube w rodzaju:"skłonił mnie do uśmiechania jak idiota przez ostatnie 10minut", "zajęło mi 16min i 24sek  zeby sobie uświadomić, że wciąż jestem na youtube", "tak pozytywny i poruszający". Zapraszam do obejrzenia :)
Dodano: 2011-07-26
Komentarzy: 0
Lytro Picture Revolution Skądże znowu, nie jest to artykuł sponsorowany:) Ot, ciekawostka techniczna, która powinna zainteresować wszystkich hobbystów-fotografów: aparat fotograficzny, w którym ustawianie ostrości można sobie odłożyć na później. Choć brzmi to jak bajka to nią nie jest; tyle, że mało kto wie, na jakiej właściwie to działa.
Dodano: 2011-07-29
Komentarzy: 0
Crystal Bowersox Z wielką przyjemnością patrzy się na osoby, którym Bóg dał jakiś dar: jedni świetnie tańczą, inni potrafią stworzyć sztukę z przesypywania piasku na szkle, wreszcie inni śpiewają tak, ze przechodzą ciarki po plecach. Stąd pewnie popularność wszelkich talentowych show: erzac dla tych, którzy nie posiedli podobnych talentów - patrzeć/słuchać jak prezentują je inni. Dla mnie (najwyraźniej los poskąpił mi umiejętności śpiewania:)) takim erzacem (ale też, nie powiem, dużą przyjemnością :)) jest obserwowanie zmagań śpiewaków. Cóż to za talent niezwykły: hipnotyzować śpiewem tłumy (nawet, a może zwłaszcza: a'capella). Szczerze zazdroszczę.
Dodano: 2011-08-10
Komentarzy: 0
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony