Hasło:
Strona główna
Pojęcia podstawowe W dzisiejszym świecie, świecie medialno/polityczno/telewizyjnym, gdzie najważniejszą wartością jest oglądalność/słuchalność/bezmyślność, pojęcia bazowe ulegają ogromnym zniekształceniom. A rzeczą oczywistą jest, ze jak tracisz podstawę, to chwiejesz się, i łatwo pchnąć cię tam, gdzie kto inny chce, żebyś szedł. Weźmy na przykład słowo POJEDNANIE.
Dodano: 2011-04-12
Komentarzy: 0
Southwest na Wielkanoc Wszystkiego Dobrego na Święta... i po nich...Film "The Southwest"  Terje Sorgjerda z muzyką Sigur Ross.
Dodano: 2011-04-22
Komentarzy: 1
Salsa Salsa klubowa to coś dużo bardziej związanego z prawdziwym życiem: to żywioł, który przez pasję wykonania umożliwia połączenie światów muzycznego, fizycznego i duchowego, i w efekcie, często już nad ranem, daje szczęśliwe poczucie spełnienia.
Dodano: 2011-04-30
Komentarzy: 0
Gastronomiczna epopeja Kilka ładnych lat temu naprzeciwko pałacu Dernałowiczów stał opuszczony budynek z czerwonej cegły. Wystarczyło doprowadzić go do porządku, zostawić cegły i obdrapane mury, wstawić stoliki i krzesła, oświetlić pokoje świecami, uzyskać zezwolenie na działalność i voilà!: klimat jak w najlepszych krakowskich lokalach...
Dodano: 2011-05-12
Komentarzy: 0
Festiwal 4M Każdy, kto był przed pałacem, zetknął się z Muzyką. A Muzyka, w każdym kto się z nią zetknął, zostawiła jakiś ślad. Czy festiwal 4M coś dla Was zmienia/zmienił?
Dodano: 2011-06-06
Komentarzy: 4
Historia (nie) jednej podróży Podany czas opóźnienia (40min) został już „zrealizowany", a pociągów jak nie było tak nie ma. W tym momencie znika z lewego wyświetlacza pociąg opóźniony 30min., zostaje ten po prawej opóźniony 40min. Po następnych kilku minutach znika pociąg z prawego wyświetlacza, na lewym pojawia się pociąg „planowy" 19.57, już opóźniony blisko 10 min. Wreszcie - jest zapowiedź pociągu do Siedlec. Wreszcie - wjeżdża. Wjeżdża, ale nie na peron lewy, tam gdzie był wyświetlany pociąg do Siedlec, tylko na prawy, tam, gdzie nie było wyświetlane nic. (nadążają jeszcze Państwo? ;)). Po chwili na peron wjeżdża drugi pociąg do Siedlec, zapowiadany jako 19.57, a tak naprawdę przyspieszony z 19.11, co jest istotne dla tych, którzy mieliby zamiar wysiadać na przystankach, na których pociąg przyspieszony się nie zatrzymuje.
Dodano: 2011-06-09
Komentarzy: 0
Crimea Lato. Wreszcie lato. Wprawdzie mokre i deszczowe, ale cóż... czasami tak bywa. Nie da się ukryć - Polska to kraj z niepewną pogodą: może być upalnie jak w Chorwacji, ale zarazem deszczowo jak w Szkocji. W tym roku zdaje się padło na Szkocję ;) Na szczęście są miejsca, gdzie widok słońca na niebie jest normą, a żeby to zobaczyć wcale nie trzeba jechać do Chorwacji, Egiptu czy Tunezji. A gdzie? Na Krym.
Dodano: 2011-07-04
Komentarzy: 0
Potwierdzenie ważności "Validation" jest oczywiście bajką. Bajką na temat magii, którą wzajemnie możemy się dzielić. Któż z nas nie chciałby wierzyć, że jest to możliwe? Wielokrotnie nagradzany film, spotyka się z komentarzami na youtube w rodzaju:"skłonił mnie do uśmiechania jak idiota przez ostatnie 10minut", "zajęło mi 16min i 24sek  zeby sobie uświadomić, że wciąż jestem na youtube", "tak pozytywny i poruszający". Zapraszam do obejrzenia :)
Dodano: 2011-07-26
Komentarzy: 0
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony