Hasło:
Strona główna
KM jak rząd Koleje Mazowieckie (kolej generalnie) jest jak polski rząd (i nie jest to dziwne, wszak ryba psuje się od głowy) desperacko próbując przykryć swoją mizerię działaniami marketingowymi, czy pijarowymi. Dla tych co nie chcą doszukiwać się prawdy - to wystarcza, pozostali chyba już dobrze sobie zdają sprawę z mizeroty. 
Dodano: 2014-01-30
Komentarzy: 0
Potrafimy ze sobą jeszcze rozmawiać? Jakoś tak się porobiło w naszym pięknym kraju, że próbuje się zagłuszać próby samodzielnego myślenia. Coś Ci się nie podoba, nad czym się zastanawiasz, konfrontujesz swój tok rozumowania z tokiem rozumowania innych, wygłaszasz nieopatrznie gdzieś (gdziekolwiek) swoją opinię i raptem: bach, lewy sierpowy: „głupi", prawy podbródkowy: „idiota". Oczywiście, bez podania argumentów. Po co Ci argumenty, jak żeś idiota.
Dodano: 2014-01-13
Komentarzy: 0
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony