Hasło:
Strona główna
SPOKÓJ   Dajcie mi spokój, czasami nawet święty – to zdanie wypowiadam tak często, że już nie myślę o co mi chodzi.Dzisiaj mnie olśniło, chociaż wiem to już od dawna: czy ktoś poza mną samą może dać mi spokój?! Przecież to absurd. Jeśli sama na ten spokój nie przyzwalam, jak ktoś mógłby mi go dać? Spokój jest zawsze w nas.
Dodano: 2008-04-30
USYPIAJĄCY FLUOR Nie chciałabym siać defetyzmu, jest wystarczająco dużo teorii spiskowych, jednak kwestia fluoru warta jest rozważenia.Fluor to bardzo nieprzyjemna w smaku substancja jaką niektórzy pamiętają ze szkolnych fluoryzacji. Podawano ją wtedy do płukania jamy ustnej, by rzekomo wzmocnić nasze zęby. Zęby się nie wzmocniły, czego mogę być niestety przykładem, a fluor ? Pewnie pozostał.
Dodano: 2010-09-15
DIETA NA LATO Wg teorii Pięciu Przemian, LATO,  czyli miesiące maj, czerwiec i lipiec, to czas żywiołu ognia. Wtedy nasze ciało dostaje największą dawkę energii i ciepła.
Dodano: 2010-06-11
Dodano: 2010-06-01
DZIEŃ MATKI Macierzyństwo to wyjątkowy dar, a jednocześnie prawdziwa próbaTo nieustanne zmagania z własną słabościąTo odkrywanie w sobie bezinteresownej miłości To lekcja o tym jak bardzo jesteśmy odrębni w byciu jednością   Z miłością  dla wszystkich MATEK i ich DZIECI, żeby odnaleźli do siebie drogę
Dodano: 2010-05-24
O ŚMIERCI W głębi snów i pragnień waszych ukryta jest cicha wiedza o zaświatach, bo serca niby nasiona pod śniegiem marzą o wiośnie. Zaufajcie tym snom. W nich skryła się brama do wieczności. [...]
Dodano: 2010-04-12
ODRODZENIE to słowo najlepiej pasuje mi do świąt Wielkanocnych, znaczenia cytuję za Uniwersalnym Słownikiem Języka Polskiego PWN: odrodzić: "powołać do życia, sprawić, że coś zaczyna od nowa funkcjonować; wskrzesić".
Dodano: 2010-03-29
POST CZYLI WIOSENNE SPRZĄTANIE   Bynajmniej nie mam na myśli trzepania dywanów i mycia okien, choć zwyczajowo na wiosnę zabieramy się do oczyszczania przestrzeni wokół nas, bo cudownie jest wpuścić trochę świeżej energii, słońca i powietrza w otwarte wreszcie po zimowych chłodach wnętrza domów i mieszkań. Jestem pewna jednak, że warto też takie sprzątanie urządzić w naszym prawdziwym domu, czyli w naszym ciele. Po zimowym folgowaniu sobie z ciastem i innymi świąteczno-karnawałowymi frykasami, potrzebujemy nieco oczyścić wnętrze, dodać sobie energii, by z wiosną ruszyć na podbój świata i móc realizować swoje pasje i zamierzenia.
Dodano: 2010-02-23
AUTOR

Witajcie w  DOBRYM MIEJSCU
Zapraszam do korzystania z moich doświadczeń kulinarnych i nie tylko :)
Magda

Więcej
KATEGORIE