Hasło:
Strona główna
WYKRES BAZI Poznanie swojego potencjału często upewnia nas w naszych głęboko skrywanych marzeniach, ambicjach. Jest także zimnym prysznicem jeśli to, co planujemy ma słabe szanse na sukces. Zawsze wzbogaca naszą wiedzę o nas samych i odkrywa, że przed nami jest wiele możliwości, o których czasem  nawet nie myśleliśmy.
Dodano: 2009-01-19
GWIAZDY SKŁANIAJĄ Jak mówi starożytne powiedzenie: GWIAZDY SKŁANIAJĄ, NIE ZMUSZAJĄ Od dawna czułam, że żyję w świecie przeciwieństw, że są one niezbędne, że czarny nie istnieje bez białego i odwrotnie. I jest jeszcze cała gama szarości, nieskończona ilość niuansów, i każdy jest doskonały na swój sposób. Sztuką jest odnaleźć swoje miejsce w tym świecie.
Dodano: 2008-04-30
CO TO JEST BAZI? Dosłownie tłumacząc to „8 znaków”, znane też jako 4 filary przeznaczenia (roku, miesiąca, dnia i godziny).Jest to metafizyczna chińska nauka o przeznaczeniu. Jej korzenie  sięgają czasów przed naszą erą. Zasady były przez wieki weryfikowane i udoskonalane. Podstawą analizy horoskopu są założenia przyjęte przez reformatora systemu BaZi, żyjącego w XVII wieku mistrza Zi Pinga, pogłębione i zmodyfikowane na użytek dzisiejszych czasów przez założyciela Mastery Academy of Chinese Metaphysics™, mistrza Joey Yapa.
Dodano: 2008-04-30
AUTOR

Witajcie w  DOBRYM MIEJSCU
Zapraszam do korzystania z moich doświadczeń kulinarnych i nie tylko :)
Magda

Więcej
KATEGORIE