Hasło:
Strona główna
Żyjąc wśród himalajskich mistrzów Czytałam tę książkę z wdzięcznością. Naprawdę to piękne, że możemy czerpać z mądrości takich mistrzów. Prostota ich życia, zwyczajność problemów z jakimi się spotykają i głębia myśli, którymi się dzielą daje niesamowite oparcie. Kiedy sami poszukujemy, zwracamy się do swojego wnętrza, kiedy brak nam pewności i determinacji taka lektura rozjaśnia i układa myśli. Niezależnie czy mamy chrześcijańskie korzenie czy bliski jest nam buddyzm, hinduizm, ta książka kieruje nas w duchową podróż do wnętrza nas samych.  
Dodano: 2010-07-13
Nic nie zdarza się przypadkiem Tiziano Terzani (1938-2004), słynny dziennikarz, żyjący w Azji. W niespotykanie bystry, a jednocześnie prosty sposób pisał o życiu, kulturze i historii krajów, które dla nas europejczyków są szczególnie egzotyczne i pociągające.
O życiu To jeszcze jedna z książek, które można mieć przy łóżku i zaglądać do nich w chwilach zwątpienia. Jest to zbiór krótkich sentencji, powiastek, medytacji i słów mocy - w zwięzły (typowy dla ustawień) sposób nazywa to, co naprawdę kryje się za zdarzeniami, emocjami, uczuciami jakich doświadczamy w codziennym życiu. Może być doskonałą wskazówką kiedy poszukujemy siebie. O życiu, Bert Hellinger, wyd. Jacek Santorski & Co
Dodano: 2009-08-21
Potęga podświadomości "Podświadomość reaguje na twoje myśli. Przyniosą one efekty bez względu na to, czy żywisz słuszną czy mylną wiarę. Potraktuj swoją wiarę jako pewną duchową rzeczywistość, a cała reszta wyniknie sama."
Dodano: 2009-08-21
Spotkania z Mędrcem, Nisagadatta Maharaj Ta książka to nie lektura, to przeżycie. Trzeba być na nie gotowym i przede wszytskim mieć dla Siebie czas. To spotkanie z prawdziwym Mędrcem, z mądrością, której szukamy. Spokój, łagodność, przenikliwość, prostota i głębia, prawda o nas samych i o otaczającym nas świecie. Chwila z Mędrcem to święto dla Duszy.
Dodano: 2009-02-10
Wędrówka dusz, Michael Newton Autor jest hipnoterapeutą, który rozwinął swoją własną technikę hipnozy wkraczając w świat ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu po śmierci. Książka opisuje przypadki osób, które wprowadzone w stan nadświadomości, w poruszający sposób opowiadają o wydarzeniach pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Ciekawa lektura, porządkuje wiedzę o stanie duszy w chwili śmierci, pokazuje człowieka w szerszej, niż ziemska, persektywie.
Dodano: 2009-02-10
Dlaczego dusza choruje i co ją uzdrawia?, Thomas Schafer To była pierwsza książka o metodzie ustawień rodzinnych Bert Hellingera jaką przeczytałam. Bardzo prosta i zwięzła, wprowadza w podstawy metody,  przybliża sposób widzenia i pracy Berta Hellingera. Opisuje jakie wydarzenia w rodzinie mogą być przyczyną chorób? dlaczego niektóre relacje są trudne, a inne nie? co czyni z mężczyzny mężczyznę, a z kobiety kobietę? jak wychowanie wpływa na nasze dzieci?
Dodano: 2009-01-22
Miłość i przetrwanie, Dean Ornish To książka napisana przez lekarza i można powiedzieć, że jest doskonałą receptą dla wszystkich. Udowadnia, że zmiana sposobu życia może cofnąć nawet zaawansowaną chorobę wieńcową bez leków i chirurgii.
Dodano: 2009-01-22
AUTOR

Witajcie w  DOBRYM MIEJSCU
Zapraszam do korzystania z moich doświadczeń kulinarnych i nie tylko :)
Magda

Więcej
KATEGORIE