Hasło:
Ile w Rosji jest Kremli? Witam! Często w gazetach i TV relacjonując wydarzenia ze świata piszą, że „Kreml uważa, że...." lub „w opinii Kremla...", albo „Kreml nie wyraża zgody na...". Tymczasem  „kremli" mamy ponad 20. Dzisiaj mam dla was zagadkę. Co to jest Kreml? Jeżeli widzicie przed sobą czerwone gwiazdy nad moskiewskim niebem, to uznaję odpowiedź jako częściowo poprawną i nie zaliczam :) Więc, co to jest Kreml i ile ich jest w Rosji?
Dodano: 2012-07-01
Komentarzy: 1
Noc Muzeów po rosyjsku Witajcie. Jak spędziliście Noc Muzeów? Trochę zazdroszczę tym, którzy skorzystali z tej okazji, ponieważ nie było mnie w Polsce, ale mogę powiedzieć jak wyglądało to wydarzenie w Rosji.
Dodano: 2011-05-20
Komentarzy: 3
Moskiewskie obyczaje stołeczne. Żeby zrozumieć Rosjan trzeba wiedzieć jak oni żyją. Miasto stołeczne bez wątpliwości jest wizytówką państwa, a znajomość moskiewskich zwyczajew pozwoli coś zrozumieć o życiu w Rosji.
Dodano: 2011-04-11
Komentarzy: 10
AUTOR

Julia Tatarnikowa urodziła się w Lipiecku (Rosja). Z wykształcenia ekonomistka. Obecnie mieszka w gminie Mińsk Mazowiecki. Jej zainteresowania to nauka języków słowiańskich, poznawanie nowych kultur, podróże. julia_tatarnikowa@op.pl + 48 535 851 515

Więcej
Wszystkie treści napisane na blogach są właśnością ich autorów. Wykorzystanie tych treści w innych mediach i na innych stronach WWW jest tylko i wyłącznie możliwe za ich zgodą. Niniejszy blog działa w oparciu o system blogów serwisu www.minskmaz.com