Hasło:
Tylko od nas zależy jakim będzie ten świat Często narzekamy na polityków, prawników, dziennikarzy, księży i innych. Tym nie mniej nasi liderzy są odzwierciedleniem nas samych. Mają naszą wrażliwość, odznaczają się naszą tolerancją, reprezentują nasz punkt widzenia. Narzekamy, że nam nikt nie pomaga, że instytucje państwowe nie działają tak jak powinny, że urzędnicy lekceważą obowiązki, ale czy my sami pomogliśmy komuś?
Dodano: 2012-08-30
Komentarzy: 0
Kościół i cerkiew w końcu znalazły drogę dialogu. Wczoraj w Warszawie odbyło się spotkanie liderów dwóch odłamów chrześcijaństwa, na którym zostało podpisane porozumienie pomiędzy Kościołem Rzymskokatolickim oraz Cerkwią Prawosławną. Można mieć różne poglądy religijne, można wierzyć w Boga lub nie, lecz nie można nie doceniać wczorajszego wydarzenia.
Dodano: 2012-08-18
Komentarzy: 0
Olimpiada 2012 Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po Euro 2012, a już mamy kolejną sportową imprezę. Czy uważnie śledzicie Olimpiadę, bo ja tak. Kibicuję Polakom oraz Rosjanom.Czego można oczekiwać od polskiej drużyny wiecie lepiej ode mnie, ale na co liczy Rosja chętnie wam opowiem.
Dodano: 2012-08-02
Komentarzy: 3
AUTOR

Julia Tatarnikowa urodziła się w Lipiecku (Rosja). Z wykształcenia ekonomistka. Obecnie mieszka w gminie Mińsk Mazowiecki. Jej zainteresowania to nauka języków słowiańskich, poznawanie nowych kultur, podróże. julia_tatarnikowa@op.pl + 48 535 851 515

Więcej
Wszystkie treści napisane na blogach są właśnością ich autorów. Wykorzystanie tych treści w innych mediach i na innych stronach WWW jest tylko i wyłącznie możliwe za ich zgodą. Niniejszy blog działa w oparciu o system blogów serwisu www.minskmaz.com