Hasło:
Ambasadorzy Rosji w Polsce W zeszłym tygodniu telewizja rosyjska szczodrze obdarowała widzów polskim kinem. Na początku był bardzo lubiany w Rosji „Znachor", a potem „Va-bank", i to nawet dwie części. Jakaś nagła miłość do polskiej sztuki? No nie, przecież znamy i cenimy polski dorobek kulturalny. W związku z tym proponuję porozmawiać o kulturze polskiej w Rosji i kulturze rosyjskiej w Polsce.
Dodano: 2011-05-26
Komentarzy: 2
Noc Muzeów po rosyjsku Witajcie. Jak spędziliście Noc Muzeów? Trochę zazdroszczę tym, którzy skorzystali z tej okazji, ponieważ nie było mnie w Polsce, ale mogę powiedzieć jak wyglądało to wydarzenie w Rosji.
Dodano: 2011-05-20
Komentarzy: 3
Pierwsza Komunia Święta W Polsce nastał okres pierwszych komunii. W związku z tym proponuję porozmawiać o tradycjach religijnych.
Dodano: 2011-05-10
Komentarzy: 4
1 maja Witam! Minęły już majowe święta, ale chciałabym wrócić do tematu 1 maja. Ponieważ jestem ciekawa, co Polacy odczuwają w ten dzień. Oczywiście, że beatyfikacja Jana Pawła II przyćmiewa wszystko, ale jak świętowaliście 1 maja w poprzednich latach? Może ktoś pamięta, że oprócz święta pracy to jest dzień przystąpienia do Unii Europejskiej? Więc, o czym myślicie, kiedy słyszycie tę datę - 1 maja?
Dodano: 2011-05-05
Komentarzy: 3
AUTOR

Julia Tatarnikowa urodziła się w Lipiecku (Rosja). Z wykształcenia ekonomistka. Obecnie mieszka w gminie Mińsk Mazowiecki. Jej zainteresowania to nauka języków słowiańskich, poznawanie nowych kultur, podróże. julia_tatarnikowa@op.pl + 48 535 851 515

Więcej
Wszystkie treści napisane na blogach są właśnością ich autorów. Wykorzystanie tych treści w innych mediach i na innych stronach WWW jest tylko i wyłącznie możliwe za ich zgodą. Niniejszy blog działa w oparciu o system blogów serwisu www.minskmaz.com