30°C

11
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.35
PM25: 6.44 (25,75%)
PM10: 8.13 (16,27%)
Temperatura: 30.10°C
Ciśnienie: 1009.35 hPa
Wilgotność: 61.07%

Dane z 21.06.2021 16:00, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl

facebook

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

3920 postów
Żabodukt Postów: 49164
kumak
Żabodukt, postów: 49164
Niedziela, 20 czerwca 2021 08:45:01
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jak to się mówi nie ma zmiłuj się a ząb za ząb
kumak
Niedziela, 20 czerwca 2021 12:50:08
-1
0 -1
+ -
Gwiazda "RuPaul's Drag Race" - Laganja Estranja - ujawniła się jako transpłciowa kobieta! https://queer.pl/news/205636/gwiazda-rupauls-dr...
Gwiazda 6. sezonu "RuPaul's Drag Race" - Laganja Estranja - ujawniła się jako osoba transpłciowa. W rozmowie z "Entertainment Weekly" 32-letnia gwiazda dragu, piosenkarka i aktywistka na rzecz legalizacji marihuany, powiedziała, że po 10 latach odkrywania swojej tożsamości płciowej może się ujawnić jako dumna, transpłciowa kobieta.Wokół mnie jest tak wiele silnych kobiet, które zainspirowały mnie do ujawnienia się. To z ich powodu, z powodu ich walki jestem dzisiaj tutaj i chociaż jestem zdenerwowana, już się nie boję. Nie zamierzam dłużej żyć w strachu" - powiedziała.

"Chciałabym móc wyrażać to przez cały czas. Właśnie zrobiłam sobie nową fryzurę, bardzo kobiecą fryzurę i już w ciągu jednego tygodnia moje życie się zmieniło. Mogę zmyć cały mój makijaż i wciąż widzę piękną kobietę w lustrze. To bardzo potężne uczucie" - dodała.

Laganja opowiedziała również, czym dla niej jest jej transpłciowość. "Ludzie myślą, że kiedy jesteś trans, przez całe swoje życie chcesz stać się kobietą. I tak, częściowo dla mnie tak właśnie było. Jednak prawdą jest też, że całe swoje życie chciałam być mężczyzną, żeby wpasować się w oczekiwania społeczeństwa" - przyznaje. "Ale to nie jest moją prawdą i ośmielam się to przyznać. Próbowałam być mężczyzną oraz być gdzieś pomiędzy jako osoba niebinarna. Jednak prawda jest taka, że jestem kobietą i chce żyć takim życiem" - dodaje.
kumak
Niedziela, 20 czerwca 2021 13:28:34
-1
0 -1
+ -
Najbardziej homo- i transfobiczne prawo w UE. Polska ostatnia w rankingu ILGA-Europe
Paula Szewczyk
17.05.2021
DLOLU
DLOLU (Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta)

Polska drugi rok z rzędu zajęła ostatnie miejsce wśród krajów UE w rankingu ILGA-Europe mierzącym poziom równouprawnienia osób LGBTI w Europie. "Wynik Polski jest alarmujący. Konsekwentnie oddalamy się od UE w kierunku Rosji, Białorusi i Armenii - krajów o najbardziej homo- i transfobicznym prawodawstwie w Europie" - sygnalizuje Kampania przeciw Homofobii.
Przyznane Polsce 13 punktów na 100 możliwych daje jej ostatnie miejsce wśród krajów Unii Europejskiej w tegorocznym, najważniejszym międzynarodowym rankingu mierzącym poziom równouprawnienia osób LGBTI w Europie - ILGA-Europe.

Słabsze noty od Polski dostało tylko sześć krajów biorących udział w badaniu: Białoruś, Monako, Rosja, Armenia, Turcja i Azerbejdżan. Daje nam to niechlubną 43. pozycję na 49 miejsc.
Miańsk Postów: 491
jaroslavPOLSKEzbav
Miańsk, postów: 491
Niedziela, 20 czerwca 2021 14:08:04
0
0 0
+ -
I GITARA! BRAWO POLSKA! OBY TAK DALEJ!
kumak
Niedziela, 20 czerwca 2021 14:39:12
-1
0 -1
+ -
Można, można się zjednoczyć i tym wrednym PiSowcom pokazac jak kulturalnie przejść ulicami Warszawy. Zobaczcie PiSowcy i bierzcie przykład z zachowań uczestników Parady Równości. Taki przekaz powinien pójść w Świat. Za tych manifestantów nie można się wstydzić
Post edytowany
Załączone materiały graficzne widoczne są dla zalogowanych użytkowników
kumak
Niedziela, 20 czerwca 2021 14:53:53
-1
0 -1
+ -
Jak naprawdę wygląda "leczenie homoseksualizmu"? Garrard Conley opisał, jak traktowano go w chrześcijańskim ośrodku
oprac. AD
08.02.2019 12:39
Jak wygląda "leczenie homoseksualizmu"? Garrard Conley wie o tym z pierwszej ręki, jako 19-letni młody mężczyzna trafił do chrześcijańskiego ośrodka, w którym próbowano zmienić jego orientację seksualną.

Swoje przeżycia zawarł w książce "Wymazać siebie", wydanej przez Poradnię K. I choć wypadki, które opisuje, dotyczą 2004 roku, to tzw. terapia konwersyjna, którą świat nauki już dawno okrzyknął jako oszustwo, nadal ma swoich zwolenników, zwłaszcza wśród konserwatywnych polityków i księży. Dotyczy to również Polski.– Przykro mi, proszę pani – odpowiedział recepcjonista. – Jedynie pacjenci mają wstęp do środka. Wymogi bezpieczeństwa.
– Bezpieczeństwa?
– Tak, proszę pani. Wielu z naszych pacjentów zmaga się z utajonymi problemami natury rodzinnej. Jeśli zobaczą rodzica – nie ma znaczenia, czyjego, nawet jeśli to ktoś tak miły jak pani – tu recepcjonista błysnął pełnym uroku, naznaczonym dołeczkami
w policzkach uśmiechem – może spowodować to u nich niepokój. Dlatego nazywamy to strefą bezpieczną. – Tu rozłożył ramiona na boki i zrobił nimi szeroki gest; pomyślałem, że jest to gest powolny i nieco sztywny, jak gdyby niegdyś jego ruchy były znacznie bardziej szerokie, ale musiał nauczyć się je opanowywać. – Ponieważ ten program trwa tylko dwa tygodnie, pozostanie pani w kontakcie z synem przez cały czas, kiedy nie będzie uczestniczył w zajęciach (...).

– Zadzwoń do mnie, jeśli ci czegoś będzie trzeba – powiedziała matka, ściskając moje ramię. Jej włosy były niezmiernie blond, tusz na rzęsach ciężki i intensywnie niebieski, a oczy błękitne jak wiosenne kwiaty wymalowane na jej bluzce: była jak plama technikoloru w szaroburej scenerii.

– Przykro mi, proszę pani – powiedział recepcjonista – ale musimy zatrzymać jego telefon na czas pobytu w ośrodku. Względy bezpieczeństwa. Powiadomimy panią, jeśli zajdzie jakaś ważna potrzeba.
– Czy to naprawdę konieczne?
Matka i recepcjonista zakończyli rozmowę.
– Takie są przepisy, proszę pani. To dla jego dobra.

(...) – Przejrzę fotografie w twoim telefonie – powiedział. – Oraz wiadomości. To standardowa procedura – wyjaśnił recepcjonista. – Wszystkie zdjęcia zostaną wykorzystane w procesie otrzeźwiającej ewaluacji. https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103089,24437136,jak-na...
MIńsk Mazowiecki Postów: 1450
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 1450
Niedziela, 20 czerwca 2021 16:46:15
-1
0 -1
+ -
"A kto kogo atakuje?
Czy my LGBT czy LGBT nas?
Kto atakował kościoły, naszą tradycje i kulturę? Kto chce przywilejów, za to kim lub czym jest?"

Te tradycyjne korzenie? Setki lat wojen religijnych, wyprawy krzyżowe, miliony istnień ludzkich które ta ideologia unicestwiła, prześladowania religijne, inkwizycja, pogromy, piętnowanie postępu, a ostatnio nietolerancja, pedofilia i przekręty, itd, itd.

PIĘKNA ta tradycja. Z amnezją co do przykazania miłości!
Post edytowany 6 razy
kumak
Niedziela, 20 czerwca 2021 17:10:02
-1
0 -1
+ -
ZAISTE PIEKNA TRADYCJIA https://minskmaz.com/forum/zanim-byl-chrzest?page=1...

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK