1°C

32
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 11.55
PM25: 19.45 (45,63%)
PM10: 20.53 (129,66%)
Temperatura: 1.37°C
Ciśnienie: 1008.96 hPa
Wilgotność: 98.22%

Dane z 08.12.2022 12:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

O portalu

Obecny serwis "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com" jest następcą serwisu www.minskmaz.com.pl - Twoje Wirtualne Miasto Mińsk Mazowiecki, który pojawił się w sieci pod koniec 2004 roku. Serwis ten od początku istnienia był przedsięwzięciem j prowadzonym jako hobby. Przez cały ten okres był przedsięwzięciem jednoosobowym i intensywnie rozwijanym przez co w krótkim czasie zyskał popularność. Wiele razy informacje o nowościach w nim pojawiały się w mniej lub bardziej lokalnej prasie, w radio a także w telewizji. Poniżej wykaz kilku elementów, które odbiły się największym echem podczas istnienia serwisu:

 

  • W 2005 roku na łamach  serwisu została zorganizowana akcja zbierania podpisów pod petycją w sprawie kręcenia kolejnych odcinków serialu „Ranczo" (który był realizowany na terenie Powiatu Mińskiego). Jak się później dowiedzieliśmy, była to pierwsza tego typu akcja w internecie i istnieje prawdopodobieństwo, że przyczyniła się ona do pozytywnej decyzji zarządu TVP.
  • W 2006 roku na łamach naszej sondy został wyłoniony support gwiazdy pierwszego festiwalu „Rock In Mińsk Fest".
  • Wiosną 2008 roku informacje o pomyśle na „Wirtualne spacery" zostały pokazane w Teleexpressie TVP1
  • Latem 2008 roku na antenie TVP INFO został wyemitowany wywiad z autorem serwisu.
  • W styczniu 2010 roku serwis został napisane praktycznie od nowa, wymieniona została szata graficzna a także zmieniona nazwa na „Wirtualny Mińsk Mazowiecki" a całość przeniesiona na nowy, krótszy adres - www.minskmaz.com.
  • W marcu 2010 roku na łamach serwisu został uruchomiony pierwszy mechanizm rezerwacji biletów online na koncert organizowany przez stowarzyszenie „Ścieżki Nieskończoności" w Kina Światowid.
  • We wrześniu 2010 uruchomiony został cykl „Wirtualnych Wycieczek po Mińsku Mazowieckim" z lektorem.
  • W maju 2011 serwis zmienił charakter na komercyjny, ze względu za zainteresowanie powierzchnią reklamową. Został zmieniony również jego wygląd.

 

 

 

 

Aktualności

OK