14°C

6
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 2.32
PM25: 3.35 (22,31%)
PM10: 3.63 (8,07%)
Temperatura: 13.66°C
Ciśnienie: 1016.41 hPa
Wilgotność: 56.69%

Dane z 07.05.2024 19:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ul. Cicha

97 postów
Mińsk Maz. Postów: 327
sowa08
Mińsk Maz., postów: 327
Piątek, 6 lipca 2012 13:31:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
robb: wiadukt ma być, na Klonowej przez tory na Anielinie.
co do "wałki" to marne szanse bo tam akurat droga gruntowa przez jakies 100 m biegnie przy samych torach co wyklucza mozliwość zrobienia przejazdu w obu kierunkach bez podbierania nasypu. chyba, że zrobią jak na sosnkowskiego zwężenie, ale nie wiem czy to jest w ogóle mozliwe zwazywszy bliskość torów.
MM Postów: 19
qazad
postów: 19
Piątek, 6 lipca 2012 13:45:08
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jak się skończy:) sosnkowskiego tak jak na pisałeś od 14 aż do 18 stoi, klienci kauf... stoją i kwiczą:)

no i jeszcze jedna sprawa jeśli chodzi o ten nieszczęsny przejazd to barierki pod nim, nie wiem jak wam ale mi osobiście ograniczają widoczność a wzrok jak na swoje lata mam całkiem nie zły:)
ciężko mi sobie wyobrazić ile się będzie stało jak ktoś od ulicy siennickiej będzie chciał jechać chociażby do zntk:)
a mieszkańcy sosnkowskiego niestety znowu na marginesie miasta
MM Postów: 44
?-?-?
postów: 44
Piątek, 6 lipca 2012 14:12:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
CERBER napisał: -dlaczego jadąc do rodziny na Cichą muszę parkować pod szpitalem ?-?-?
A czyj to wina, że nie masz gdzie zaparkować? Niech wprowadzą parkometry pod szpitalem to jak myślisz gdzie wszyscy będą parkować? Która ulica jest najbliżej? Ciekawe czy wtedy wszyscy będą zadowoleni?

Poza tym "wujek dobra rada" z ciebie "trzy razy w prawo". To ja także mam dla ciebie radę: może do rodziny zamiast autem, to BAGS-em lub PKS-em? Niedaleko jest przystanek.
mm Postów: 156
cerber
postów: 156
Piątek, 6 lipca 2012 15:34:56
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
no wiesz ciężko jest się poruszać autobusem z osobą na wózku. pozdrawiam
Postów: 195
robb
postów: 195
Piątek, 6 lipca 2012 16:42:18
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
sowa08 o wiadukcie na Anielinie to słyszałem, miałem na myśli wiadukt przy Siennickiej, czy kiedyś planowany przy Widok i wpadał by w Tartaczną. Na to nie ma raczej żadnych szans. Fakt że ta droga na końcu Sosnkowskiego wąska, ale jest sporo niewykorzystanego terenu (jakieś mokradła) z tego co pamiętam. Mogę się mylić bo nie byłem tam z 10 lat.
Mińsk Mazowiecki Postów: 2674
_AG_
Mińsk Mazowiecki, postów: 2674
Piątek, 6 lipca 2012 18:55:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A w przypadku Sosnkowskiego co oznaczają słowa w komunikacie: "Uwaga: ze względów formalnych zmiana organizacji ruchu pod torami NIE ZOSTANIE wprowadzona w najbliższy poniedziałek." ? Czy może policja negatywnie zaopiniowała, boją się lawiny wypadków? Może zastanawiają się nad wprowadzeniem ulic jednokierunkowych? "a mieszkańcy Sosnkowskiego niestety znowu na marginesie miasta" - to chyba racja. Ale zaraz pewnie ktoś napisze, że mogą w drugą stronę do obwodnicy i prawo i jeszcze raz w prawo i za kolejnym razem w prawo jesteśmy w centrum. Prawda, że proste?
Mińsk Mazowiecki Postów: 426
nora
Mińsk Mazowiecki, postów: 426
Piątek, 6 lipca 2012 19:11:48
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No i może wystarczy już tej "dyskusji".Ja założyłam ten wątek i chcę go zakończyć,bo na jaki temat nie pisze się na tym forum to zaraz wszyscy się kłócą,wlpatają wątki polityczne.Jak ktoś chce sobie powyzywać,obrazić kogoś,kłócić się i wymądrzać,która partia jest lepsz to niech założy sobie nowy wątek.Pozdrawiam.
MM Postów: 44
?-?-?
postów: 44
Piątek, 6 lipca 2012 19:33:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wyluzuj koleżanko. To, że założyłaś wątek, to wcale nie znaczy, że ma masz monopol ! Akceptujesz tylko jedynie słuszne wątki? Chcesz wprowadzić cenzurę? Czy po prostu nie akceptujesz innego spojrzenia?
Mińsk Mazowiecki Postów: 2674
_AG_
Mińsk Mazowiecki, postów: 2674
Piątek, 6 lipca 2012 20:31:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Teraz już za późno na zakończenie.

O decyzjach władzy nic nie można POwiedzieć krytycznie? Bo zaraz napiszesz, że ktoś jest z PiS-u? A może z SLD czy od Palikota? Ty akurat wiesz, że z PiS-u. Ciekawe skąd? Wystarczy tylko postraszyć a ciemny lud to kupi. Ciekawe czy jak kiedyś będzie prezydent z innej opcji i wpadnie na pomysł np. poprowadzenia na Cichej ruchu pojazdów wielotonowych to też będziecie pisać, że nic się nie stało? Bo przecież droga należy do miasta. A burmistrz chyba nie startował jako bezpartyjny fachowiec. POzdrawiam.
Mińsk Mazowiecki Postów: 3025
Marian_Koniuszko
Mińsk Mazowiecki, postów: 3025
Piątek, 6 lipca 2012 21:19:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"barierki pod nim, nie wiem jak wam ale mi osobiście ograniczają widoczność"

O tym samym pomyślałem. Do tego rozpędzony kierowca jadący na pamięć i tragedia gotowa. Przerabialiśmy to już na skrzyżowaniu Nowy Świat / Warszawskie Przedmieście
mmz Postów: 63
..
mmz, postów: 63
Sobota, 7 lipca 2012 16:50:23
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jedynym jak myślę skutecznym sposobem rozwiązania problemów pod torami jest zrobienie zakazu w lewo dla wyjeżdżających od strony Mińska i chcących skręcić w kierunku ulicy Siennickiej.
Mińsk Mazowiecki Postów: 111
kanarro
Mińsk Mazowiecki, postów: 111
Sobota, 7 lipca 2012 22:38:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Popieram- zakaz skrętu w lewo w ulicę Mrozowską z pewnością usporawniłby ruch na przejeździe pod torami. Jeżdzę tamtędy codziennie- w obudwie strony- wystarczy jeden samochód skręcający w lewo-tworzy się korek, a kierowca musi czekać na przychylność kierowców jadących od strony FUD-u. Na ulicy Limanowskiego przy Siennickiej przydałby się dodatkowy pas dla skrecających w prawo. Kiedy przejazd na Siennickiej jest zamknięty, kierowcy jadący w kierunku Siennicy korzystają z przejazdu pod torami- w godzinach szczytu korki są olbrzymie z kazdej strony- a ruch na Siennickiej jest na tyle płynny, że wyjazd tamtędy jest szybszy niż pod torami.
Żabodukt Postów: 78438
kumak
Żabodukt, postów: 78438
Sobota, 7 lipca 2012 23:41:07
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pitolicie koledzy.Przejazd pod mostem miał ułatwić przedostanie się pojazdów na 2 stronę torów- też dla tych z Siennickiej.Wystarczyło by aby 2 drogi pod mostem oraz 2 równoległe były na prawach ronda i ruch by się kręcił(rondo wcale nie musi być okrągłe-noże i być kwadratowe)Jeżdżę tędy codziennie i nie blokuje się przejazd tylko kiedy na nim mądrzy kierowcy
Mińsk Mazowiecki Postów: 426
nora
Mińsk Mazowiecki, postów: 426
Poniedziałek, 9 lipca 2012 09:23:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie o to chodzi,że nie akceptuję innego spojrzenia.Po prostu ile byśmy tu nie napisali i czego byśmy nie napisali to i tak niczego to nie zmieni.Nie sądzę,żeby nagle Burmistrz,np.po przeczytaniu tego wszystkiego, zmienił zdanie co do Cichej i wrócił do poprzedniego stanu rzeczy.Nikomu nie zabraniam pisać i w nosie mam,kto z jakiej jet partii.Pozdrawiam wszystkich,bez wyjątku.
mińsk mazowiecki Postów: 223
piotrek152
mińsk mazowiecki, postów: 223
Poniedziałek, 9 lipca 2012 10:07:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
' W tych kwestiach jak i wielu innych mamy tyle do powiedzenia, ‘‘co żyd za okupacji ‘‘ Albo '' jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził''
MMz Postów: 213
ari
MMz, postów: 213
Poniedziałek, 9 lipca 2012 10:30:46
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A ja troszeczkę zamieszam. Kto tworzy te korki, kierowcy. A kto jest kierowcą wszyscy i nie tylko którzy wypowiadamy się na tym forum. Czytając wątki odnoszę wrażenie że każdy ukończył inżynierię ruchu. Najprostszym sposobem na ograniczenie ruchu jest zmniejszenie ilości pojazdów i to tylko od nas zależy. Ja już tak zrobiłem samochodem po mińsku się nie poruszam zamieniłem cztery kółka na dwa jeżdżę skuterem lub rowerem robię zakupy i jest o wiele szybciej, chłodniej i wygodniej. Pozdrawiam.
Mińsk Mazowiecki Postów: 426
nora
Mińsk Mazowiecki, postów: 426
Poniedziałek, 9 lipca 2012 10:58:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Brawo piotrek152.:)

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK