22°C

4
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 1.74
PM25: 2.28 (15,17%)
PM10: 2.43 (5,41%)
Temperatura: 22.26°C
Ciśnienie: 1008.85 hPa
Wilgotność: 55.51%

Dane z 19.05.2024 18:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ul. Cicha

97 postów
mińsk mazowiecki Postów: 57
stachu
mińsk mazowiecki, postów: 57
Sobota, 30 czerwca 2012 23:31:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jaro2 masz rację nie brakuje debili w autach (sportowych po 3tyś) ale dlaczego nigdy nie ma policji z suszarką na ulicach miast a szczególnie w nocy. Dostał by taki 500 zł to by go szarpnęło po kieszeni
Postów: 25
janmaria
postów: 25
Niedziela, 1 lipca 2012 10:16:01
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
I wreszcie ktoś pomyślał, brawo. Samochody parkujące na chodniku, parkujące byle jak na parkingach i spróbuj minąć się na 3 m z drugim autem. Nie mówiąc już o próbie przejścia z wózkiem na chodniku. A dla niezadowolnych mam pytanie - po diabła kupowali mieszkanie w centrum miasta? Trzeba by na wieś, na polnych drogach zapewne luźniej.
Progi zwalniające to jest dopiero głupota i współczucie dla mieszkańców. Na Nowym Świecie mieszkańcy chcieli progi a teraz jest płacz, bo huk i mury pękają
Mińsk Mazowiecki Postów: 29
lastrad
Mińsk Mazowiecki, postów: 29
Niedziela, 1 lipca 2012 15:26:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
To, że samochody parkują niepoprawnie, to oprócz winy gamoni za ich kółkami, sprawa dla Policji i SM (akurat ta woli chodzić przy rynku, bo blisko do "bazy" i "klientów" więcej). Po kilku odholowaniach problem by się w dużej mierze rozwiązał. Nic tak nie mobilizuje jak nieuchronność kary.
Ruch jednokierunkowy wg mnie wygeneruje dodatkowe utrudnienia, bo jak napisali niektórzy przedmówcy osoba jadąca na Śniadeckich od strony 1. pLM przejadą dodatkowo przez Cichą i odwrotnie na Cichą od Lidla i Biedronki.
Mińsk Mazowiecki Postów: 85
orfeusz
Mińsk Mazowiecki, postów: 85
Niedziela, 1 lipca 2012 22:17:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Osobiście popieram te zmiany w organizacji ruchu, choć ubolewam, że nikt nie prowaqdził konsultacji z mieszkańcami ul. Cichej i Śniadeckich.
Postów: 211
c43
postów: 211
Poniedziałek, 2 lipca 2012 05:53:22
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Chyba powinna stanąć policja bo kierowcy jeżdżą pod prąd
Mińsk Mazowiecki Postów: 157
adamellus
Mińsk Mazowiecki, postów: 157
Poniedziałek, 2 lipca 2012 08:32:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Rano nie bylo jeszcze, przynajmniej od strony 1-go Pulku, zadnych znakow odnosnie drogi jednokierunkowej...
Mińsk Mazowiecki Postów: 85
orfeusz
Mińsk Mazowiecki, postów: 85
Poniedziałek, 2 lipca 2012 08:41:54
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Od strony ul. 1.PLM znaki zamontowano już w piątek rano, ale były "przekręcone" bokiem do osi jezdni. Zapewne dzisiaj zostaną już ustawione we właściwej pozycji.
Mińsk Mazowiecki Postów: 157
adamellus
Mińsk Mazowiecki, postów: 157
Poniedziałek, 2 lipca 2012 09:03:28
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zobaczymy po poludniu, pewnie przez pierwsze dni beda zniwa dla Policji i Strazy Miejskiej, he, he.
Postów: 195
robb
postów: 195
Poniedziałek, 2 lipca 2012 20:37:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jechałem po 19 ruch w obu kierunkach. Ludzie jeżdżą na pamięć. Jestem przeciwnikiem tego rozwiązania, ale skoro jest oznakowanie pionowe i poziome to trochę zatrważające że tak wielu na znaki nie zwraca uwagi, ja się stosuję chociaż z pewnym bólem.
Postów: 211
c43
postów: 211
Poniedziałek, 2 lipca 2012 20:45:28
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie jeżdżą na pamięć tylko specjalnie myślą że im się uda brawo dla policji już paru cwaniaków złapała
Mińsk Mazowiecki Postów: 205
(Konto usunięte)
Mińsk Mazowiecki, postów: 205
Wtorek, 3 lipca 2012 07:28:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A od 9 lipca zmiana organizacji ruchu na przejeździe pod torami. Nie znam jeszcze szczegółów, może ktoś podrzuci, jak będziemy tam jeździć?
Mińsk Mazowiecki Postów: 4
gosiek80
Mińsk Mazowiecki, postów: 4
Wtorek, 3 lipca 2012 09:04:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Teraz pierwszeństwo będzie dla samochodów wyjeżdżających spod wiaduktu. Ale będzie koreczek ;) jakby do tej pory był mniejszy.
Mińsk Mazowiecki Postów: 3025
Marian_Koniuszko
Mińsk Mazowiecki, postów: 3025
Wtorek, 3 lipca 2012 09:39:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No to będzie niezła sieka... Jak niegdyś na słynnym skrzyżowaniu na ul. Nowy Świat. Zwłaszcza, że na ul. Mrozowskiej auta jadące od strony ul. Siennickiej nieźle się rozpędzają.
mmz Postów: 63
..
mmz, postów: 63
Wtorek, 3 lipca 2012 10:36:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Myślę, że jest to zła próba rozwiązania w tamtym rejonie korków. Ja bym proponował zrobić zakaz skrętu w lewo dla jadących z pod torów od strony Mińska i chcących skręcić w kierunku ulicy Siennickiej. To oni zawsze blokują czekając aż ktoś ich przepuści przy okazji właśnie tworząc korek na ulicy Mrozowskiej.
M-M Postów: 239
t-71
M-M, postów: 239
Wtorek, 3 lipca 2012 11:30:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
dfss- w tym temacie się z tobą zgadzam w 100%
mińsk maz Postów: 3
br00m
mińsk maz, postów: 3
Wtorek, 3 lipca 2012 11:51:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zachęcam wszystkich mieszkańców okolic Cicha i Śniadeckich, którzy są niezadowoleni ze zmiany organizacji ruchu do składania podpisów pod protestem w tej sprawie.

Listy są dostępne jeszcze dzisiaj w godzinach 16-19 w biurze wspólnot mieszkaniowych przy ul. Cicha 4 m 44.
MM Postów: 19
qazad
postów: 19
Wtorek, 3 lipca 2012 12:05:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jako że nie mam potrzeby skręcania tam w lewo to tez uważam że pomysł dobry:)
jednakże owy wiadukt powstał także między innym żeby odciążyć siennicką ten nieszczęsny przejazd kolejowy, zmienią pierwszeństwa nie zmienią korek jak był tak będzie, jedyny rozsądny i pewno nie możliwy dla naszego miasta do zrealizowania pomysł to wybudować kolejny przejazd gdzieś w okolicy widoku:)

a co do ulicy cichej omijam jak mogę:) wybaczcie mieszkańcy ale macie tam rzeźnie:) samochody stawiane tak że faktycznie to od początku powinna być jedno kierunkowa:) ale czy to pomoże mało że mieszkańcy śniadeckich będą przejeżdżać to samochody będa stawiane nie na ćwierć a na pół ulicy:) za to macie blisko do lidla i biedronki:)
Postów: 211
c43
postów: 211
Wtorek, 3 lipca 2012 12:17:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Do br00m
A czy jest lista popierających zmianę organizacji ruchu bo większość jest za zmianą po prostu zmniejszył się ruch. Cały ruch powrotny od Lidla i Biedronki wjechał w Śniadeckich także niech ci co robią ta akcję zbierania podpisów niech się trochę zastanowią
Mińsk Mazowiecki Postów: 3025
Marian_Koniuszko
Mińsk Mazowiecki, postów: 3025
Wtorek, 3 lipca 2012 12:44:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"jedyny rozsądny i pewno nie możliwy dla naszego miasta do zrealizowania pomysł to wybudować kolejny przejazd gdzieś w okolicy widoku:)"

Można wybudować wiadukt na ul. Siennickiej
MM Postów: 19
qazad
postów: 19
Wtorek, 3 lipca 2012 13:18:28
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Można wybudować wiadukt na ul. Siennickiej"

pewno i można ale było:) ale obecny wiadukt miał też na celu oprócz odciążenia siennickiej połączyć miasto z ulicą sosnkowskiego a raczej na odwrót, powstało sporo nowych osiedli, do tego zagęszczenie firm w tamtym rejonie, jak wyjedzie chociaż zntk to żeby przejechać tory stoisz zaraz za światłami przy podstawówce:) więc chyba lepszym pomysłem byłaby lokalizacja kolejnego wiadukt w okolicy widoku ulżyć mieszkańcom jak ijeżdżącym za chlebem:) bo istniejący służy przede wszystkim klientom mieszczącego się parę metrów dalej sklepu:)

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK