7°C

27
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.84
PM25: 16.39 (39,77%)
PM10: 17.90 (109,3%)
Temperatura: 6.94°C
Ciśnienie: 1011.90 hPa
Wilgotność: 75.45%

Dane z 27.04.2024 02:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

5034 postów
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 25 grudnia 2020 08:56:04
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wiktor przy świątecznym stole wysłuchuje niewybrednych żartów o gejach. Odkąd rodzina Oli dowiedziała się, że ta jest lesbijką, przestała życzyć jej miłości. Dla wielu osób LGBT+ czas Bożego Narodzenia to istny koszmar.Koszmar Bożego Narodzenia osób LGBT+. Przy Wigilii rodzice Miłosza zażądali, by wrócił jako ich córeczka https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,26635204,koszmar-...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 25 grudnia 2020 10:19:45
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
lgbt?
Post edytowany
Postów: 7442
Zolnierz
postów: 7442
Piątek, 25 grudnia 2020 19:00:28
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jezeli wszędzie widzisz 6 KOlorow, kto kim jesteś?
Daltonistą?
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 25 grudnia 2020 21:40:41
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
a tym co przeszkadzały kolory?
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 25 grudnia 2020 21:45:33
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Była legendą "S", przeszła korektę płci. "Dla takich ludzi lepsze byłoby otworzenie komory gazowej"

– Dla takich ludzi, jak ja, gdyby to rozpoznawano zaraz po urodzeniu, to lepsze byłoby otworzenie komory gazowej i natychmiastowe zniszczenie, niż zostawienie przy życiu na tym świecie – mówi Ewa Hołuszko, opozycjonistka w okresie PRL, która działała pod pseudonimem "Harda". Choć niegdyś była legendą, to jej historia została zapomniana, bo w wieku 50 lat przeszła korektę płci. W rozmowie z naTemat opowiada jak wysoką cenę musiała za tę decyzję zapłacić. Działaczka społeczna przygląda się także ostatnim wydarzeniom w Polsce.
"Byłam mocno zaangażowana w działalność opozycyjną, walkę o wolną i sprawiedliwą Polskę" – mówiła tak pani w jednym z wywiadów w 2014 roku. Może zabrzmi to trochę patetycznie, ale właśnie o taką Polskę, jaką mamy dziś, pani walczyła?
Nie. To nie ta Polska. 5 lat temu kraj, o który walczyłam, nagle zaczął iść w jakąś dziwną stronę. Trudno powiedzieć w jaką, ale politycznie jest nam coraz bliżej do Białorusi, bliżej do zasad tam panujących, niż do tych, które obowiązują w demokratycznym kraju.
Kraj o który walczyłam, o który walczyła "Solidarność" złożona z ludzi i bardzo prawicowych – część z nich jest teraz w Sejmie – i bardzo lewicowych. Ci ludzie, którzy razem przeciwstawiali się komunizmowi, nagle podzielili się na dwa różne obozy, z których jeden jest winny, bo zaczął te podziały.
Oczywiście podziały były zawsze, w każdym kraju. Nie można jednak dopuścić do przekroczenia pewnej granicy. Tłum nie może stanąć na przeciwko siebie po dwóch stronach barykady, a to zdarzyło się po wyborach w 2015 roku. Kolejna granica zostanie przekroczona, kiedy zaczną się zamieszki. Zresztą widzimy, że już się to zaczyna...Boję się, że będzie tak, jak teraz jest na Białorusi. Straszliwie boję się, że poleje się krew. To będzie klęska wszystkiego, o co żeśmy walczyli.
Chciałabym zapytać właśnie o to, co dzieje się dzisiaj. Zdarzyło się, że gdzieś obok pani przejeżdżała ta słynna już homofobiczna ciężarówka?
Przejeżdżała obok mnie na ulicy. Pamiętam jednak pierwsze takie zderzenie się z podobnym działaniem. Rok temu na paradzie równości, na rogu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej, narodowcy ustawili szczekaczkę i zaczęli tłumaczyć, że 90 proc. gejów jest zarażonych, że homoseksualiści są odpowiedzialni za rozpad rodziny, że to są ludzie zboczeni...
Zawsze byli ludzie, którzy nas atakowali, wyrywali flagi, chcieli pobić, ale wtedy bombardowano nas tymi hasłami, bzdurami nie wiem skąd wziętymi. Staliśmy tam – ja w grupie "Wiara i tęcza", z którą jestem związana – i to było nie do zniesienia.Czuje pani złość?
Bezsilność. Te bzdury padają w telewizji publicznej, powtarzają je kapłani w kościołach, organizacje pro-life i ludzie w to wierzą, zwłaszcza wyborcy Andrzeja Dudy. Wiemy przecież, że głosowała na niego Polska małomiasteczkowa. Mało kto zna taką organizację, jak choćby "Wiara i tęcza". Mało kto wie, że osoby ze środowiska LGBT są wierzące.
Pamiętam sytuację sprzed kilku lat, która zdarzyła się na Placu Zbawiciela. Obchodziliśmy wtedy stojącą tam tęczę, a z kościoła Świętego Krzyża wyszły kobiety z krzyżami. Jedna z nich weszła z nim między nas, żebyśmy wszyscy go widzieli, ale wtedy ja wyciągnęłam zza bluzki krzyżyk i pokazałam jej.
Co ona na to?
Była przerażona. Pamiętam jej oczy. Nagle okazało się, że diabły mają krzyż. Nie wiedziała, co zrobić. Ta kobieta nie była zła, ona po prostu wierzyła w to, co jej mówiono.
Wracając do ciężarówki. Te hasła są coraz bardziej brutalne. Przecież to ją trzeba było aresztować, pociągnąć do odpowiedzialności tych, którzy wykrzykują te wszystkie kłamstwa, którzy poniżają i obrażają, szczują, bo taka działalność godzi nie tylko w prawa człowieka, ale i w prawa, które u nas obowiązują.
Nie chcę bronić zniszczenia ciężarówki, bo pewnie nie tędy droga, ale trudno się dziwić reakcji młodych ludzi, którzy nie wytrzymali takiego poniżania i odczłowieczania. Pani też pierwszy raz strajkowała w bardzo młodym wieku, w 1968 w klasie maturalnej.
Tak, ale to był strajk polityczny – choć także walka o prawa człowieka – reakcja na bicie młodych ludzi na Krakowskim Przedmieściu. To był marzec i czuliśmy, że władza bije za prawdę. Z drugiej strony teraz władza także zaczęła agresywnie reagować na prawdę.Zdaniem wielu, w miniony piątek, policja interweniując przekroczyła granice, o których pani wspominała.
Dzieciaki nie wytrzymały. Rozumiem młodych ludzi, rozumiem ich racje, ale młodzi są także ich przywódcy. Taki ktoś na pewno powinien posłuchać jakichś doradców, bo istnieje ryzyko, że pewne działania będą efektem prowokacji. To są metody pana Kamińskiego, kiedyś mojego kolegi, czy pana Ziobro. Ten pierwszy został przecież skazany za stosowanie niesłusznych metod prowokacyjnych.
Podejrzewam, że pewnej grupie osób u władzy na rękę są zamieszki. To jest walka o władzę. Ci młodzi, ich doradcy, powinni zrozumieć, że druga strona może się posługiwać właśnie takimi metodami.
Poza tym czym innym były zamieszki, które działy się na Krakowskim Przedmieściu, gdzie zmuszono młodych ludzi do pewnych postaw obronnych – to są prawa młodych, że natychmiast reagują – a czym innym była sobota i manifestacja przed Pałacem Kultury, kiedy krzyczano "Raz, dwa, trzy, je***ć psy".Kilka dni temu ktoś na Twitterze przypomniał o pani: "Ewa Hołuszko, 70-letnia legenda Solidarności, którą po korekcie płci koledzy wykasowali z historii. Oni miliony ze spółeczek, ona niewykończony dom i cykliczne ataki nazioli, łącznie ze spaleniem samochodu. Policja ma w d***e".
Parę lat temu zniszczono mi samochód, próbowano podpalić mi dom, przed którym po tym zajściu przez pół roku kilka razy dziennie stawała policja. Była pewna ochrona, chociaż dostałam odpowiedź odmowną, gdy złożyłam o to wniosek.
Niektórzy policjanci byli za mną i chcieli dać mi ochronę, ale bali się to oficjalnie zrobić, bo bali się, że wylecieliby z pracy za to. W tej chwili pewnie tak by się stało.
Część sprawców podpalenia policja złapała. Sąd ich uniewinnił, chociaż część się przyznała. Sędzia zapytał mnie wtedy: "Czy pani poznaje tego człowieka?". Odpowiedziałam, że nie, bo wszyscy byli zakapturzeni. Po tych słowach prokurator natychmiast wniósł o uniewinnienie.
Ostatnio, przez kilka tygodni byłam oblężona. Zawiadamiałam służby, że jakieś osoby – z reguły trzy – przechodzą obok mojego domu i wrzeszczą "Pedały won! Wynoście się!" itp. Najgorzej było 1 sierpnia. O 17 wyły syreny, stanęłam w ogrodzie na baczność, a 4 minuty później słyszę pod oknami "Je***ć pedałów". To właśnie byli ci patrioci. Byli podpici, nie bałam się, więc podeszłam pod płot, żeby popatrzeć im w oczy.
Kiedy odeszli, zadzwoniłam na 997, ale poinformowano mnie, że jak policja przyjedzie, to tych ludzi już nie będzie, więc interwencja jest bez sensu. Kazali mi to zgłosić na najbliższej komendzie, ale sąd nauczył mnie, że nawet jeśli to zrobię, to i tak nic to nie da.
Z takimi szykanami ostracyzmem i poniżaniem musi pani radzić sobie od lat. Jak pani to wytrzymuje, a właściwie czy ma pani jeszcze siłę?
https://natemat.pl/317407,transseksualizm-opozycj...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Poniedziałek, 28 grudnia 2020 21:59:58
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bart Staszewski

Gmina Niebylec, która we wrześniu 2019 ogłosiła się strefą wolną od LGBT próbowała ocenzurować mnie i nie dopuścić do opublikowania poniższego zdjęcia z tabliczką “strefa wolna od LGBT”. Przegrała z kretesem, a teraz gdy postanowienie sądu jest prawomocne publikuję fotografię w Internecie!
Samorządowcy z Niebylca, gdy dowiedzieli się z Facebooka, że zamierzam opublikować zdjęcie przedstawiające ich gminę, postanowili mi to sądowo uniemożliwić. Gmina, reprezentowana przez kancelarię, zwróciła się o sądowy zakaz zrobienia i publikacji fotografii. Sąd Okręgowy w Rzeszowie zbadał, na czym polega moja akcja i nie pozostawił suchej nitki na argumentacji gminy. Teraz muszą przełknąć gorzkie postanowienie sądu, które stanie się też niezwykle ważnym materiałem dowodowym w sprawach sądowych wytoczonych mi przez Tuszów Narodowy i Zakrzówek. Przedstawiam kilka najważniejszych cytatów z postanowienia.
"Brak jest jakichkolwiek dowodów, że podejmowane przez obowiązanego [tj. mnie] działania pozostawały bezprawne."
"Nie wykazano by treść upublicznionych zdjęć nie była zgodna z rzeczywistym stanem faktycznym. Ujemny wizerunkowo skutek w postaci uznania gminy za nietolerancyjną nastąpił w konsekwencji przyjęcia uchwały"
"Zdaniem sądu jednostki gminy nie mogą “po fakcie” wstydzić się podejmowanych przez siebie w przeszłości uchwał oraz dopiero wówczas ważyć ogólną opłacalność ich podjęcia."
"Gmina Niebylec w złożonym przez siebie wniosku w żaden sposób nie zdołała wykazać, iż publikacje będące, co istotne dopiero następstwem i konsekwencją powziętej uchwały – pozostawały w jakimkolwiek stopniu fałszywe czy przekłamane. Dodatkowego zaznaczenia wymaga, że w ocenie Sądu stanowiły one jedynie naturalną odpowiedź w trakcie wywołanej w tym przedmiocie dyskusji politycznej."
"Sąd za całkowicie bezzasadne oraz niepoparte na jakichkolwiek trwałych dowodach uznał twierdzenia wnioskodawcy zgodnie którymi w następstwie działań obowiązanego polegających na rozpowszechnianiu fałszywych oraz kłamliwych informacji jakoby na terenie gminy segregowano ludzi na podstawie danych kryteriów - doszło do odstraszenia turystów, inwestorów, partnerów strategicznych i zdezawuowano reputację gminy w kontekście funduszy Unii Europejskiej. Przywołana wyżej argumentacja jawi się w ocenie Sądu jako gołosłowna (...) zdaniem Sądu nawet, jeśli rzeczywiście doszło do opisywanych zdarzeń to zasadnym jest zaryzykować stwierdzenie, że gmina doprowadziła do tego stanu rzeczy niejako “na własne życzenie” w następstwie powzięcia nieprzemyślanej uchwały"
Przede mną jeszcze dwie sprawy sądowe. Jeżeli chcecie wesprzeć moją działalność, zwłaszcza teraz - to możecie rozpocząć ze mną przygodę na: Patronite.pl/bartstaszewski
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Środa, 30 grudnia 2020 22:11:32
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kolejny raz Polska stawia się okoniem. Temat? Gender. Polska ma być wolna od gender. Niebawem wszystkie ministerstwa mogą otrzymać rządowe instrukcje dotyczące rugowania słowa „gender” z europejskich dokumentów.
To się w głowie nie mieści. https://serwisy.gazetaprawna.pl/orzeczenia/artykuly/8055755,ge... w UE sprzeciw Polski wobec „gender” nie jest do końca rozumiany. Europoseł Lewicy Łukasz Kohut podkreśla, że co prawda nie ma słowa „gender” w traktatach, ale w art. 2 traktatu o UE wymienione są wartości unijne i wśród nich jest równość kobiet i mężczyzn. ‒ Traktaty powstawały w latach 50. zeszłego wieku, a socjologiczna teoria gender w latach 70.
MSZ poprosiło rząd o wytyczne ws. kwestii „gender” dla wszystkich ministerstw, żeby uspójnić podejście. – Chodzi o to, żeby nie było żadnych wątpliwości. W przeszłości, przed 2015 r. w szczególności, zdarzało się, że Polska akceptowała dokumenty, które zawierały ten zapis. W związku z tym czasami mogą pojawiać się sytuacje, w których pod jakimś wcześniejszym dokumentem znajduje się nasz podpis i zmiana polityki w tym zakresie wymaga podjęcia na nowo decyzji. Uznaliśmy, że wskazane będzie ujednolicenie tego – mówi wiceszef MSZ Paweł Jabłoński.
O sprzeciwie Polski wobec sformułowań „genderowych” pisaliśmy w DGP 21 grudnia. Wówczas chodziło o polskie weto wobec planu działania UE na rzecz równości płci. Słowo „gender” padało w tym dokumencie ponad 200 razy, w tym w tytule „Gender Action Plan”. Wówczas to ziobryści byli motorem napędowym tych działań, ale teraz widać, że sprawie może zostać nadana wyższa, rządowa ranga.
– Rzeczywiście ziobryści mocno w tej sprawie naciskali, ale w razie wątpliwości sporządzane były protokoły interpretacyjne czy klauzule dodatkowe. Być może były niekonsekwentnie stosowane, stąd dążenie do wydania instrukcji, która wystandaryzuje te działania – słyszymy w otoczeniu premiera.
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Środa, 30 grudnia 2020 22:21:23
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Aktywiści ruchu pro choice świętują historyczne zwycięstwo po liberalizacji prawa aborcyjnego w Argentynie. 38 senatorów było za, 29 przeciw a jeden wstrzymał się od głosu. Po ogłoszeniu wyników wczesnym porankiem w środę, 30 grudnia przed pałacem kongresowym wybuchła prawdziwa euforia. https://www.national-geographic.pl/artykul/argentyna-najwiekszym-...
Postów: 7442
Zolnierz
postów: 7442
Czwartek, 31 grudnia 2020 19:21:46
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Widac dokąd Niemcy uciekali po II wojnie....
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 31 grudnia 2020 22:09:52
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
i skąd Franciszek... lata terroru nauczyły ludzi z ni walczyć o godność człowieka
Postów: 7442
Zolnierz
postów: 7442
Czwartek, 31 grudnia 2020 22:37:43
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
I w ten sposób Niemcy i neomarksizm zagarnia swiat.
Idiotyzm stać się ma norma?
Pokaz jedna cywilizacje, nie koniecznie nawet nowoczesna, ktora zabija własne dzieci.
Jest taka? Nie ma. Zabijanie ma być symbolem POstepu?
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 31 grudnia 2020 22:56:29
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
aborcja dozwolona w Europie
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 31 grudnia 2020 23:04:46
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Monika Płatek, prawniczka
WeictzSSprorajddmohSn o soo2a2rltl:sem59du ·
Niestrawna Ściema Ministra
Kiedy robią to ignoranci i chuligani, wstrząsam ramionami. I już nawet nie tłumaczę, bo wcześniej to robiłam, że moja wypowiedź została świadomie wykrojona z kontekstu, by z braku merytorycznych argumentów w ten sposób mi dowalić.
Kiedy jednak robi to minister, rzecz przestaje być zwykłym trolowaniem. Zaczyna być niebezpieczne, bo ten nie tylko powtarza głupoty, ale na nich opiera swe destrukcyjne decyzje.
Kilka lat temu brałam udział na zaproszenie wydziału prawa UKSW w debacie na temat związków osób tej samej płci. Tłumaczyłam, dlaczego chybiony jest argument, że pary tej samej płci nie powinny mieć prawa do małżeństwa, bo nie mają dzieci.
Po pierwsze - zapytałam, czy gdybym nie miała męża, a miała dużo młodszego partnera, wydaliby zgodę na takie małżeństwo – chóralnie ją poświadczyli. Wyjaśniłam im, że dzieci by z tego nie było, bo jestem po menopauzie; stąd argument o dzieciach, jako o przeszkodzie dla małżeństw osób tej samej płci jest chybiony.
Po drugie - dałam przykład z Izraela, z którego wróciłam krótko przed tym spotkaniem. W tamtym czasie statystyki wyglądały tam tak; najwięcej dzieci (5-8) rodziło się wśród tradycyjnych ortodoksyjnych rodzin. Następnie, więcej dzieci rodziło się parom tej samej płci (2) niż parom płci różnej (zazwyczaj 1 dziecko).
Nie sugerowałam i nie kwestionowałam biologicznego procesu zapłodnienia. Podobnie nie dociekałam kto w istocie jest biologicznym rodzicem w parach płci różnej. Mój ojciec był cudownym ojcem mojego brata, chociaż nie był jego ojcem biologicznym. Zrodzone z wcześniejszych związków, z in vitro czy z pomocą surogacji dzieci par tej samej i różnej płci są dziećmi wychowujących ich rodziców. Bez względu na biologiczny początek.
Trzeba złej woli, by z tej wypowiedzi wyrwać zdanie, że w parach tej samej płci rodzi się więcej dzieci niż parach płci różnej. Gdy robi to sfrustrowany ignorant – to trudno; gdy Minister – to jednak obciach. Obciach poważny.
Gdy dodatkowo minister Czarnek, człowiek odpowiedzialny za edukację myli to z identyfikacją płciową rozróżniającą cis i traspłciowość – to niestety nie tylko żenada, ale i zjawisko groźne.
Ja rozumiem, że słowo „cispłciowość” może być dla pana Czarnka trudne, bo w końcu weszło do słownika w 1995 roku, ale skoro ludzie w podstawówce to rozumieją, to może czas zrobić pewien wysiłek?
Cispłciowośc poza tym nie odnosi się (przynajmniej nie bezpośrednio) do reprodukcji, lecz do spójności między płcią przypisaną przy narodzinach i odczuwaną przez człowieka.
Fakt, że słowo to weszło do słownika nauki i słownika codziennego w 1995 roku nie jest niczym szczególnym. Po prostu pozwala nazwać, odwzorować rzeczywistość.
Historia zna okresy cofania się w rozwoju. Nigdy nie służyły większości. Zawsze garstce uprzywilejowanych rządzących, którym ciemnota i ściema służą.
Jako preppersi mam nadzieję wiralowo dissujemy tę ściemę.
p.s. informuję, że w ostatnim zdaniu padły słowa, które również – podobnie jak cispłciowość, w słowniku pojawiły się po 1995 roku. https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/8051452,czar...
Postów: 7442
Zolnierz
postów: 7442
Piątek, 1 stycznia 2021 01:22:10
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Aborcja dozwolona w Europie....i dlatego Europa schodzi na psy.
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Wtorek, 5 stycznia 2021 09:40:08
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Adam Boch z wielkopolskiego oddziału Młodej Lewicy Wielkopolska oraz Kamil Janiak z Ostrej Zieleni - Kalisz wystosowali apel do samorządu Gminy Szczytniki o wycofanie się z uchwały "anty-LGBT".Rada Gminy Szczytniki w maju 2019 r. uchwaliła "stanowisko w sprawie sprzeciwu wobec ideologii LGBT i gender". Wtedy przekonywali, że "podważają one autorytet rodziny, szkoły oraz kwestionują prawo naturalne, poparte wiedzą naukową i psychologiczną".

Boch i Janiak wskazują w piśmie, jak taka uchwała odbija się na mieszkańcach i mieszkankach gminy. "Tymczasem dalej utrzymujecie Państwo w mocy haniebną uchwałę, przyjętą 9 maja 2019 roku, która uderza w osoby LGBT zamieszkujące gminę Szczytniki. Nienawiść wobec osób o odmiennej orientacji seksualnej i tożsamości psychoseksualnej doprowadza do utrzymania niepotrzebnych konfliktów, podziałów i wykluczania ze społeczności lokalnej mieszkanek i mieszkańców, którzy są związani z gminą Szczytniki i chcą tutaj mieszkać i się rozwijać".
https://queer.pl/news/205170/gmina-szczytniki-m...
Mińsk Mazowiecki Postów: 1764
Min75
Mińsk Mazowiecki, postów: 1764
Czwartek, 7 stycznia 2021 19:26:09
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Podłym, homofobicznym żartom radiowym mówimy zdecydowane Nie ! ;)

https://youtu.be/IWg91kukdOQ
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 7 stycznia 2021 21:59:44
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Poseł Krzysztof Śmiszek złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa po tym, jak Ziobro przekazał pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości gminom sprzeciwiającym się "ideologii LGBT+". Warszawska prokuratura odmówiła jednak wszczęcia śledztwa... https://tvn24.pl/polska/pieniadze-dla-gmin-prze... generalny Ziobro umorzył postępowanie wobec ministra sprawiedliwości Ziobro"
gdzieś indziej Postów: 11584
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11584
Czwartek, 7 stycznia 2021 22:03:06
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie lubię zawiadamiaczy.
Mińsk Mazowiecki Postów: 1764
Min75
Mińsk Mazowiecki, postów: 1764
Niedziela, 10 stycznia 2021 08:47:44
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W duńskiej telewizji „bajka” dla dzieci o mężczyźnie z najdłuższym penisem.

Oto do czego prowadzi propagowanie ideologii gender.... Kumak to nie o Tobie? ;)


https://www.tvp.info/51670968/dania-bajka-dla-dziec...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Niedziela, 10 stycznia 2021 10:00:21
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
min75 oglądałem ten film i nie ma tam nic zdrożnego- film jak film-pokazywałem w innym temacie dwa lub nawet 3 filmy o Nordykach... po prostu u nich wijącej luzu
tu niemiecki program gdzie dzieci zadają różne pytania
pan mówi że penisy różne i to normalne że one wygięte w lewo w prawo lub do do lub do góry a do lekarza warto się zgłosić jak wygięcie większe jak 30 stopni... a jeśli wisi to już nie pomoże woda z Wisły
Post edytowany 2 razy

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK