20°C

6
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 2.84
PM25: 3.59 (8,56%)
PM10: 3.85 (23,91%)
Temperatura: 19.64°C
Ciśnienie: 1005.02 hPa
Wilgotność: 60.38%

Dane z 06.05.2024 15:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

5034 postów
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Czwartek, 3 września 2020 13:31:57
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://www.facebook.com/watch/live/?v=317174569543389
https://www.facebook.com/watch/live/?v=747690929297134
https://www.facebook.com/watch/live/?v=787969051939872
Dzisiejsze zdjęcia to w zasadzie dodatek do transmisji. Jestem nadal trochę roztrzęsiona, co nie powinno dziwić.Fizyczna konfrontacja z masywnym człowiekiem, który własnym ciałem i kilkoma innymi, które najwyraźniej mu podlegały blokował mi dostęp do miejsca, w którym miałam prawo być to niecodzienne doświadczenie.
Przed godziną 19.00 kilka osób chciało wejść do kościoła Św Krzyża. Na schodach pojawił się kordon policji i inne osoby, które wydawały policji polecenia, a konkretnie policja miała nie wpuszczać na teren kościoła kobiety z tęczową torebką i mediów. Kobieta ta argumentowała, że wierzy, że to jej kościół, jej parafia, tu była ochrzczona i chce wejść, by się pomodlić.Obejrzyjcie transmisję, to trzeba usłyszeć. Mężczyzna w jasnym garniturze ze znaczkiem TFP w klapie wskazywał nas palcem i z obcojęzycznym akcentem mówił 'prowokacja'. Udało mi się wejść na schody z drugiej strony i obserwowałam bieg zdarzeń z góry, fotografując,transmisję prowadziła Agnieszka @Czerederecka . Akcja przeniosła się na drugą stronę schodów, tęczowa torba w dziwny i tajemniczy sposób przeniknęła na schody, ktoś z kościoła postanowił wpuścić osobę, która najdobitniej domagała się wejścia. Obrońcy kościołą najwyraźniej się nie zrozumieli i zaczęli fizycznie atakować wchodzącą po schodach kobietę-w tym momencie transmisja była kluczowa, bo pomimo tego że to wszystko działo się w obecności policji, stojącej dosłownie metr od nas, żaden z policjantów nie reagował w żaden sposób. Osoba była szarpana przez mężczyznę z TFP i innych, ale udało jej się wejść do wnętrza. Mnie już nie wpuszczono, postanowiłam wejść drugimi drzwiami,bo zależało mi na dokumentowaniu dalszych zdarzeń-wobec przemocy na schodach kościoła podtrzymywanie transmisji wydawało mi się ważne po prostu ze względów bezpieczeństwa. I tam, w kościelnym przedsionku zostałam brutalnie zatrzymana, po prostu siłowo, na rympał, przez mężczyznę w garniturze. Wszystko działo się metr od kilku policjantów, którzy nie zareagowali. Zapytani odpowiedzieli, że nic nie słyszeli. Co odpowiedział na moje pytania proboszcz (?) możecie zobaczyć na ostatniej transmisji.
Nie muszę pisać, jak byłam ubrana, bo to nie powinno mieć absolutnie żadnego wpływu na możliwość wejścia do kościoła.
Odpuściłam kotłowaninę. Jestem bardzo ciekawa, jak czują się z tą sytuacją katolicy?
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Czwartek, 3 września 2020 20:03:50
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bosak: w Wielkiej Brytanii dzieciom zmienia się płeć przed okresem dojrzewania https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-09-03/krzysztof...

- Nie widzimy żadnych powodów do odwołania Rzecznika Praw Dziecka - powiedział w "Graffiti" Krzysztof Bosak pytany o poparcie wniosku PO. Poseł Konfederacji wskazał, że inicjatywa Platformy świadczy o tym, że partia "nie ma na siebie pomysłu". - W Anglii jest taka praktyka, że dzieciom podaje się hormony blokujące dojrzewanie. Nie chciałbym, żeby taka sytuacja miała miejsce w Polsce - dodał.

Rodzice okupują szkołę. Zamknięto ją z dnia na dzień
Rodzice okupują szkołę. Zamknięto ją z dnia na dzień
- Być może Rzecznik Praw Dziecka wypowiedział się w sposób nieprecyzyjny albo nawet błędny, ale problem jest realny - ocenił gość "Graffiti". Odniósł się w ten sposób do wypowiedzi Mikołaja Pawlaka, który mówił o edukatorach seksualnych, którzy, jak przekonywał, powołując się na przykład z Poznania, "wychwytują dziecko rozchwiane, zaniedbane, któremu dają jakieś środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć bez wiedzy i zgody rodziców i lekarzy".




- Nie chciałbym, żeby w Polsce doszło do tego, co np. w Wielkiej Brytanii, że dzieciom zmienia się płeć przed okresem dojrzewania, bo mają jakieś problemy psychologiczne albo, że podaje się jakieś hormony blokujące rozwój płciowy po to, żeby mieć sytuacją otwartą, w którą stronę ten rozwój płciowy ma pójść. To ustawianie się człowieka w roli pana Boga - przekonywał Bosak w Polsat News.
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Czwartek, 3 września 2020 20:04:40
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Myśl nie wklejaj.
Mińsk Mazowiecki Postów: 1768
Min75
Mińsk Mazowiecki, postów: 1768
Czwartek, 3 września 2020 22:27:37
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Po slowach o naszej Ojczyznie, ktore wypowiedziala ta margolcia... w jednej z audycji radiowych uwazam ze afront i ostracyzm towarzyski;) ktory "ja" spotka ze strony zwyklej, polskiej ulicy bedzie moralnie uzasadniony;) zapraszamy na Marsz Niepodleglosci ;)
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 4 września 2020 05:15:56
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wincenty Nowak:
Dziś w sklepie z pieczywem usłyszałem, że całe to "LPG" i "pedalstwo" powinno wyzdychać a Hitler to wiedział co robić i miał rację. Zauważono, że kolorowe flagi to sobie mogą powkładać wiadomo gdzie i jechać do Merkel. W sklepie było w sumie ze mną 6 osób, z czego 4 aktywnie się z panią głoszącą te słowa zgadzały. Na moją uwagę, że wspominanie Hitlera, dziś 1 września to chyba nie jest najlepszy pomysł, jeden z potakujących panów skwitował, że na "pedała" nie wyglądam i on nie "rozumi" a wogóle to nie ma co bronić tego "LSD+" bo tam jest pełno "czerwonego ścierwa w sądach". Panu się oczywiście wszystko pomieszało ale wrogów ojczyzny i moralności umiał określić perfekcyjnie.
Patrzyłem na tych ludzi i wtedy dotarło do mnie (już wcześniej parokrotnie, ale to jednak za każdym razem jest nieco inny odcień brunatnego), że oni byli w siódmym niebie bo mieli wspólnego wroga. Czuli się wspólnotą zjednoczoną wokół sprawy walki z nieprawością i zboczeniem. Te potrzeby świetnie wyczuwa nasze niby-centrum z katoprawicą i uprawia, tak uprawia, tych ludzi, pasąc się na ich prostych instynktach stadnych, czyli potrzebie samozgadzającego się ze sobą wiecowania i kolektywnego wyganiania materialnego Szatana ze świętej Polski. To było w tym kraju zawsze ale teraz ma to kto uprawiać. Coś mi mówi, że na plony nie przyjdzie nam długo czekać.
PS. żeby nie było, ludzie w wieku około 35 - 50 lat. Twarze bezrefleksyjne ale nie o to chodzi.
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 4 września 2020 05:20:01
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wojciech Tochman
3gth1ai SSsiierppnsdsooinsa oofor eh1md0S:0o0tnum ·
Po moim wczorajszym wpisie i po prześledzeniu dyskusji na profilach kilkorga Znajomych, nie mogę wyjść ze zdumienia, co się tu dzieje. Otóż okazuje się, że wielu ludzi z naszej bańki czuje się obrażonych fuckiem pokazanym przez Margot, która chwilę wcześniej wyszła z aresztu, gdzie była bezprawnie przetrzymywana. Fuckiem pokazanym faszystowskiej władzy. Jej "Polsko, ty hóju" wygłoszone pod adresem opresyjnego państwa, wielu wzięło do siebie. "Polsko, ty hóju" - boli, zniesmacza, bulwersuje. Polska została obrażona? Polska jest nietykalną świętością? Serio? A nie obraża Polski fakt, że przez 30 lat wolności politycy nie zrobili nic, by zaprzestać łamania praw człowieka kilkumilionowej rzeszy obywateli? Czy taka Polska nie jest chujowa, Państwa zdaniem? Oburzanie się zachowaniem Margot to kultywowanie Polski obłudnej, kościółkowej, świętoszkowatej, niesolidarnej, opresyjnej, umęczonej i dusznej.
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 4 września 2020 06:12:13
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Warszawo - stań po stronie równości i zadbaj o wsparcie nieheteronormatywnych mieszkańców. Rafał Trzaskowski - wywieś flagi, a potem zadbaj o bezpieczeństwo osób LGBT+ i edukację - realizuj postanowienia deklaracji, którą podpisałeś, nie ma na co czekać.
#RafałWywieśTęczę!
#WarszawoWywieśFlagę!
Podpiszcie petycję: https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/prezyde...
Post edytowany
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Piątek, 4 września 2020 09:16:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ooo! To Rafau was jednak wyd.....al?
A taki był ladny, POstepowy i zna tyle języków. A tu GW.
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 4 września 2020 15:01:10
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jest śledztwo w sprawie tabletek na zmianę płci
Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie podejrzenia nielegalnej sprzedaży dzieciom środków farmakologicznych wspomagających modyfikację płci - poinformowało biuro Rzecznika Praw Dziecka. Zawiadomienie w tej sprawie złożył właśnie Mikołaj Pawlak.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rpd-...

Wszelkie zajęcia antydyskryminacyjne prowadzone w szkołach i finansowane bezpośrednio przez miasto Poznań przygotowywane i prowadzone były co do zasady przez nauczycieli ze szkoły, w której się odbywały. Na żadnych z nich nigdy nie podaje się dzieciom środków farmakologicznych, w przeciwieństwie do tego, co twierdzi RPO" – podano.

Miasto podkreśliło, że organizacje pozarządowe prowadzą również na zlecenie Poznania edukację równościową dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.

"Oznacza to, że w szkoleniach i warsztatach udział biorą nauczyciele, pedagodzy czy kuratorzy – nie zaś dzieci. Miasto wybrało w konkursie i dofinansowało takie zajęcia, które odpowiadają na potrzeby określone wcześniej przez poznańskie środowisko pedagogiczne. To szkolenia, które wyposażają nauczycieli w narzędzia niezbędne do tego, by wspierać dzieci narażone z różnych względów na dyskryminację" – podał magistrat.

Miasto podało też, że od chwili wprowadzenia w Polsce stanu epidemii w poznańskich szkołach zawieszono zajęcia realizowane przez organizacje pozarządowe i na razie – ze względów sanitarnych – nie planuje się ich wznowienia.
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Sobota, 5 września 2020 00:41:29
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
oLuce, gej, co wychowuje dziewczynkę z zespołem Downa ...zaadoptował Ją, pomimo że wiele par heteroseksualnych Jej nie chciało ...miała 10 m-cy jak władze włoskie przyznały Jemu prawo do bycia jej ojcem...teraz jest prawie 4-latką , szczęsliwą... ...Luca i Alba , ojciec i córka
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 1768
Min75
Mińsk Mazowiecki, postów: 1768
Sobota, 5 września 2020 01:12:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przebaczam sodomitom bo nie wiedza co czynia. Tobie tez Kumaku :)
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Sobota, 5 września 2020 08:13:48
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A KIM TY OSTOJO MORALNA JESTEŚ ŻEBY TEMU CZŁOWIEKOWI PRZEBACZAĆ ZA JEGO POŚWIECENIE DLA CHOREGO DZIECKA? Polskich katolików powinni wyłączyć z katolickiego kościoła.Przynosicie wstyd ludziom wierzącym
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Sobota, 5 września 2020 08:49:21
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
▶️ Wczoraj na komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych Komendant Policji i minister Wąsik opowiadali jak bardzo policja świetnie się spisała podczas aresztowania Margot.
▶️ Miałam okazję przez kilka minut powiedzieć co o tym sądzę. Udało się w końcu dowiedzieć czym dla PiSu jest prowokacja. Prowokacją nie jest obrzydliwa i oklejona kłamstwami furgonetka, którą̨ zniszczyła Margot. Prowokacją za to byłaby furgonetka gdyby napisać na niej, że księża molestują dzieci.
Posłuchajcie ministra (i przestępcy) Macieja Wąsika, który szczerze wyjaśnił dziś nam wszystkim, które prowokację są dobre, a które złe i dlaczego. https://www.facebook.com/j.scheuringwielgus/videos/3508...
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Sobota, 5 września 2020 08:51:39
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jak miasto może chronić osoby LGBT+ i inne dyskryminowane grupy społeczne przed nagonką? Jacek Jasionek, jedna z wielu osób które z ramienia Tolerado pracowały nad Gdańskim Modelem na Rzecz Równego Traktowania, zaprasza przedstawicieli_ki miasta Gdańska i organizacji społecznych do wspólnej pracy nad rozwiązaniem.
Fragment dyskusji o Modelu z okazji obchodów 40-lecia Porozumień Sierpniowych, która odbyła się 29 sierpnia w hali debat Strefy Społecznej. Edytowany za zgodą Fundacja Gdańska. Całość dyskusji w pełnej jakości z lepiej widocznym tłumaczem PJM możecie obejrzeć tutaj: https://bit.ly/2Gm6nN2
Miasto Gdańsk Aleksandra Dulkiewicz Agnieszka Owczarczak - Przewodnicząca Rady Miasta Gdańska Piotr Kowalczuk Teresa Wasilewska Mateusz Skarbek - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdańska Cezary Śpiewak-Dowbór - Radny Miasta Gdańska Rada Miasta Gdańska Łączy nas Gdańsk
Gdańska Rada ds. Równego Traktowania TAK Trójmiejska Akcja Kobieca Stowarzyszenie WAGA Gdańska Rada Imigrantów i Imigrantek Centrum Praw Kobiet - Oddział Gdańsk Krytyka Polityczna - ŚWIETLICA W TRÓJMIEŚCIE
https://www.facebook.com/toleradostowarzyszenie/videos/...
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Sobota, 5 września 2020 08:59:50
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Coś czułem już w gimnazjum, ale tłumaczyłem, sobie że to tylko ciekawość. Powtarzałem sobie, "I tak będę miał żonę i dzieci!". Potem do mnie dotarło, że jestem gejem, ale nadal byłem w Ruchu Narodowym. W końcu "miłość zwyciężyła".Były działacz Ruchu Narodowego: mam dość nagonki na LGBT. Poszedłem ze swoim partnerem na Marsz Równości

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26266982,byly-d...
Mińsk Mazowiecki Postów: 3409
Totamto
Mińsk Mazowiecki, postów: 3409
Sobota, 5 września 2020 09:16:49
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dlaczego tylko Kumak może zamieszczać zdjęcia i filmy? Czy na forum są równi i równiejsi?
Post edytowany
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Sobota, 5 września 2020 09:28:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Forum jest POstepowe. I pewnie dlatego.
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Sobota, 5 września 2020 10:22:01
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@Totamto Dziś, 2 godz. temu
0
+
-
Dlaczego tylko Kumak może zamieszczać zdjęcia i filmy? Czy na forum są równi i równiejsi?
nic podobnego.. nie pomyśleliście że kumak jest od was inteligentniejszy? sprawa bardzo prosta i może któryś z was pomyśłi głową
Post edytowany 2 razy
gdzieś indziej Postów: 11604
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11604
Sobota, 5 września 2020 10:41:35
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tylko od nas, czy od Wałęsy też?

Nikt nie wierzył, że możliwe jest w tych warunkach przewrócenie komunizmu. A do końca zbliżała się druga tysiąclatka chrześcijaństwa. Wymodliliśmy papieża Polaka - mówił Wałęsa. - I żeby było jasne, nie papież (Jan Paweł II - red.) przewrócił komunizm. Nie przesadzajmy! - oświadczył.
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7810992,wa...
Mińsk Mazowiecki Postów: 3409
Totamto
Mińsk Mazowiecki, postów: 3409
Sobota, 5 września 2020 12:46:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jaka rewolucja, tacy bohaterowie

https://twitter.com/WolnaRadio/status/130163125835...
Post edytowany 2 razy

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK