17°C

14
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.12
PM25: 8.31 (19,8%)
PM10: 8.91 (55,4%)
Temperatura: 16.62°C
Ciśnienie: 1019.07 hPa
Wilgotność: 64.94%

Dane z 28.04.2024 11:00, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Basen

64 postów
mińsk mazowiecki Postów: 421
czarownica
mińsk mazowiecki, postów: 421
Czwartek, 28 listopada 2013 21:42:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak, mylisz pojęcia. Są miejsca jak np. plaża nudystów, czy sauna, gdzie z założenia człowiek wie, że tam biegają ludzie z gołą dupą. Natomiast nie podobają mi się sytuacje, gdzie jest przebieralnia (wolna) i kobieta z tego nie korzysta i świeci gołą piczką
przed wszystkimi. Ta sytuacja, którą opisałam miała miejsce w szatni damskiej, gdzie z założenia powinny przebywać same kobiety, ewentualnie (z braku kluczy do rodzinnej) mali chłopcy, którzy nie potrafią się sami przebrać. Idąc twoim tokiem rozumowania, jeżeli w przebieralni rodzinnej jest np, mama z sześcioletnią dziewczynką i tata (bezpruderyjny) z 5 miesięcznym synkiem, to tata nie musi czuć skrępowania i z gołym pindolem może ubierać synka po wyjściu z pływalni (nie musi się wtedy wycierać - samo wyschnie), a mama z córką będą na to patrzeć i wszystko według ciebie jest ok?
Mińsk Mazowiecki Postów: 810
q-kulka
Mińsk Mazowiecki, postów: 810
Czwartek, 28 listopada 2013 22:13:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Akurat z przebieralniami na wf to się zgadzam, powinno być miejsce, gdzie można się przebrać na osobności, ale nawet po wf można się nie rozbierać całkiem, bo w końcu się nie musisz wycierać, więc od biedy da się w samej bieliźnie zostać. Zresztą mówimy tu o basenie, a nie o szkołach.

Nie wiem kumak, jakie Ty masz pojęcie wstydu czy tutaj lepiej powiedzieć zażenowania (jak się jest zmuszonym do "podziwiania" innych).
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78397
kumak
Żabodukt, postów: 78397
Czwartek, 28 listopada 2013 22:52:08
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
mi jest to obojętne kto i jak się przebiera jednak rozumiem że ktoś nie ma ochoty żeby inni na niego patrzyli a reszta.
czarownica- zabłądziłaś idąc moim tokiem myślenia.
i nikt nie napisał do ilu lat dziecko może latać bez majtek 2? 6 ? 13? 40?
Dębe Wielkie Postów: 7
dagmara_35
Dębe Wielkie, postów: 7
Wtorek, 4 lutego 2014 12:17:40
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Chciałam również się podzielić Swoją opinią o basenie. Jestem również rozczarowana tym że po południu są teoretycznie dwa wolne tory. 10 osób na jednym torze nie daje komfortu pływania. Wszystko jest zajęte, nawet ten mniejszy rekreacyjny, jak nie Aqua gym to zajęcia dla dzieci i tak w kółko. Doskonale się w pływaniu i muszę to robić w basenie rekreacyjnym z wirem wodnym i biczami. Wiem, że mogę zarezerwowac tor ale zwyczajnie nie jest mnie stac zeby wydac 80 zł na rezerwacje toru plus dodatkowa lekcja. Nawet jak nie mam lekci a chcę skorzystac z basenu to nie ma gdzie plywac Klient indywidualny według mnie jest gorzej traktowany. Rozumiem ze dla dyrektora najwazniejszy jest zysk ale to troche przesada. My klienci indywidualni jesteśmy mniejszym zyskiem i przez to gorzej sie nas traktuje? Chodzi się na basen żeby popływać a nie zeby sie przeciskać między ludźmi. Dodatkowo wydawanie kolorowych opasek jest dobierane bez pomyslu. Na szczescie mam taki komfort ze moge w ciagu tygodnia wchodzic rano na basen, bo po południu jest koszmar. I nie podoba mi się ze mając karnet nie mogę korzystać z sauny. Pierwszy raz się z tym spotkałam.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK