16°C

11
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 4.63
PM25: 6.31 (15,3%)
PM10: 6.88 (42,05%)
Temperatura: 15.58°C
Ciśnienie: 1015.85 hPa
Wilgotność: 61.81%

Dane z 13.05.2024 20:50, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

protest kobiet dziś w MMz

2550 postów
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 10:00:16
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nasi mieszkańcy protestowali też przeciwko wojnie w Ukrainie i wspierali Ukraińców
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 10:01:59
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
wiele mińszczanek wsparło akcje pomocy ofiarom wojny- tu akcja dzielnych strażaków ze Stojadeł
Post edytowany
Postów: 103
żona_daaniela
postów: 103
Niedziela, 19 listopada 2023 10:04:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
panie kumak, nie będę wchodziła z panem w polemikę. film pan ukrył. czekamy, ja i syn, na przeprosiny. i nie straszę pana sądem, po prostu informuję, że rozważam taką opcję. A. Sikorska
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 10:26:41
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
cymbalisto i człowieku o wielu Nicków.nie tylko ja sadzę że żona daniela te jeden z twoich nicków zaraz po kamerdynerze. i Lasockim zwróć uwagę że klip zrobiony zanim w Polsce obowiązuje RODO( 2018 a film wcześniejszy i prawo nie działa wstecz)-ja znam swoje prawa. film jest ukryty na moim kanale jako dowód w sądzie. Nie widzę wiadomości prywatnej gdzie mogę podać kontakt telefoniczny do mnie. ten klip już nie raz pokazywałem i żona daniela tez go widział .tam dużo kobiet z wózkami a nie filmowałem spaceru w parku tylko demonstracje wykurzonych kobiet. Zastawiałem jak one musiały być wykurzone że przyszły z własnymi dziećmi i naraziły je na stres i hałas i głośnie krzyki.to twoje wpisy z przed roku więc nie widziałeś klipu pierwszy raz. https://minskmaz.com/forum/co-nowego-w-kumaczym-lbi... proszę się ze mną skontaktować prywatnie i nie straszyć.
polecam kontakt z https://www.youtube.com/t/contact_us?gl=PL&hl=pl . obecnym właścicielem klipu jest amerykańska firma youtube i u nich można zgłaszać swoje roszczenia
Postów: 103
żona_daaniela
postów: 103
Niedziela, 19 listopada 2023 10:40:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Panie kumak, proszę mi nie insynuować - cymbalisto i człowieku o wielu Nicków.nie tylko ja sadzę że żona daniela te jeden z twoich nicków zaraz po kamerdynerze. i Lasockim. tak jak wyżej napisałam nie wchodzę z Panem w polemikę, nie zamierzam się tłumaczyć. nie ja tutaj zawiniłam. jedną rzecz - ukrycie filmu Pan zrobił - dziękuję. czekamy jeszcze na przeprosiny. nie zamierzam się kontaktować z Panem prywatnie. nie straszę sądem. informuję, że rozważam taką opcję. A. Sikorska
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 11:17:36
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
proszę o kontakt prywatny ponieważ to nie pierwszy przypadek że ktoś ma jakieś roszczenia to zwykle to był kamerdyner-Lasocki. na klipie było z 10 kobiet z wózkami i była to impreza publiczna i plan ogólny bez żadnych zbliżeń-Nie ma tam przypadkowych przechodniów i jakiejś zamierzonej celowości więc nie czuje żadnej winy żeby kogoś przepraszać.KLip skasowałem do wyjaśnienia sprawy. takich imprez w swojej karierze zrobiłem mnóstwo i czasem zdarza się że ktoś poprosi żeby go nie filmować- zazwyczaj stosuję się do próśb . demonstracja była zarejestrowana i impreza publiczna i były też inne lokalne media. ten klip pokazywałem tu kilka razy a ostatni raz tak jak w linku i nikt nie miał żadnych obiekcji łącznie z zona daniela. tu uważam sprawę za zamkniętą chociaż można się do mnie zwrócić prywatnie- nie jestem tu anonimowy.obazek widoczny na klipie jest generowany automatycznie- nikt do niego przez siedem lat nie miał zastrzeżeń Pozdrawiam
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 11:23:55
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
tu jedna z mińskich aktywistek Składam wniosek o legitymację os. represjonowanej https://www.facebook.com/CichonAlicja/posts/pfbid0ftZ8v...
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 11:28:15
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mińszczanie protestują przeciwko decyzji TK. widziałem trzy relacje z tej imprezy łącznie z filmem autora lokalnego szmatławca - możecie sobie je odnaleźć w necie- https://www.facebook.com/NowyDzwon/videos/8046275837241...
Post edytowany
MIńsk Mazowiecki Postów: 4958
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4958
Niedziela, 19 listopada 2023 11:59:07
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
TOMATO- odwal się od mojej żony a zajmij się swoją (tylko nie rób jej krzywdy). To Ty /Wy chcecie decydować o kobietach tak jak Talibowie o swoich.
Polki właśnie walczą o swoje PRAWA. Moja żona też! A TALIBOWIE mają AMBONY dla swoich ideologii!
Post edytowany
Postów: 7483
Zolnierz
postów: 7483
Niedziela, 19 listopada 2023 12:49:25
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Najwięcej- sądząc PO ilości POwieleń o kobietach moje do POwiedzenia - "lewaccy faceci", zazwyczaj występujący w rurkach i POmalowanych paznokciach.
Zresztą oni wyPOwiadają się na każdy temat. Czy mądrze? To POzostawiam każdemu do oceny. Ja osobiście żadnej mądrości u lewactwa nie zauważyłem.
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 13:05:49
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
sołdacie ja nie wypowiadam się za kobiety tylko pokazuję ich działanie- zobacz jak rządy pisuj ich sprowokowały że zamiast iść dziećmi na spacer przyszły z dziećmi na wózeczkach protestować o swoje prawa. I nie przeszkadzały im głośne krzyki trąby i gwizdy . Nie przeszkadzały im niewątpliwy stres które ich dzieci przeżyły- wiadomo każda matka chce dobra swojego dziecka ale zakaz aborcji tak ich wkurzył że przyszły ze swoimi dziećmi. dugą cześć ich protestu mieliśmy na ostatnich wyborach-= to takie kobiety jak na moich klipach zmieniły układ sił i odstawiły pis od koryta- należy im się przynajmniej tablica pamiątkowa na byłym biurze posłanki Pawłowicz
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 3419
Totamto
Mińsk Mazowiecki, postów: 3419
Niedziela, 19 listopada 2023 13:26:44
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bardzo dobrze że twoja żona Zagłoba walczy o swoje prawa. A ty zastanów się nad swoim postępowaniem, to co pisałeś jak z nią postępujesz jest straszne.
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 14:43:43
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
totamto czy osadzając Zagłoba dalej prezentujesz opinie że wszystkie nasze żony są nasze i masz prawo zajmować śie nie swoją żoną??
Postów: 2309
cymbalista
postów: 2309
Niedziela, 19 listopada 2023 14:44:49
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zgodnie z chrześcijaństwem wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 15:15:57
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zgadzam się z cymbalista ale wesoło mi się robi że Kaczyński jest bratem Tuska którego nawał lumpem.. w końcu w rodzinie zostało. Teraz w necie często widuję foto chłopca Żyda i dziewczynki Palestynki które się obejmują- myślę że że to taka manipulacja na uczuciach tak jak z tymi braćmi i sistrami- używa się tego argumentu żeby ugasić swoje sumienia a nie reaguje się na zło kiedy nasi robią krzywdę bliźnim
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 17:18:26
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nie chodzi o to czy jesteś za aborcją czy nie.Chodzi o to żeby każda kobieta sama decydowała o swoim zdrowiu ciele czy życiu
nie oceniaj innych,nie decyduj za innych, Nie możesz? nie jesteś nią
Mińsk Mazowiecki Postów: 3419
Totamto
Mińsk Mazowiecki, postów: 3419
Niedziela, 19 listopada 2023 19:47:54
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumaku - manipulancie, ja tylko odpowiedziałem na oszczerstwa Zagłoby, cytuje: "poszły gotować wam obiad, prać, zajmować się dziećmi, i zabawiać was w alkowie...na koniec uprać wam gacie." Rozumiem że te oszczerstwa ci nie przeszkadzały? Ale jak te same zarzuty w formie wyśmiewczej, pokazującej jego spaczone poglądy na innych ludzi odniosłem do jego osoby to już tak. Taka twoja marksistowska mentalność.
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Niedziela, 19 listopada 2023 20:23:06
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Rozumiem że te oszczerstwa ci nie przeszkadzały- to nie są żadne oszczerstw lecz normalny los polskich kobiet.. może zbyt dosadnie i podane w uproszczony sposób. JEŚLI Zagłoba napisał ogólnie co może ale nie musi dotyczyć wszystkich to ty odniosłeś się konkretnie do jego żony- taka różnica
Mińsk Mazowiecki Postów: 3419
Totamto
Mińsk Mazowiecki, postów: 3419
Poniedziałek, 20 listopada 2023 07:42:31
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No nie, znowu manipulujesz Zagłoba czyli ty sam pod innym nickiem, odniosłeś się do konkretnych osób, ja wykazałem że twoje insynuacje mogą dotyczyć również ciebie.
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Poniedziałek, 20 listopada 2023 10:29:11
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
To tamto nie chrzan głupot umów się na mieście z Zagłoba i ja też przyjdę. To nie pierwszy przypadek że nie nasz racji tylko nie mec mnie swoimi Bredniami .

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK