20°C

8
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.95
PM25: 5.07 (12,06%)
PM10: 5.43 (33,78%)
Temperatura: 19.76°C
Ciśnienie: 1011.46 hPa
Wilgotność: 60.40%

Dane z 18.05.2024 20:20, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

5036 postów
Postów: 7491
Zolnierz
postów: 7491
Sobota, 25 czerwca 2022 07:55:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy POza stwierdzeniem, kto z kim i jak śpi, ci biedni, z wypaczonymi mózgami ludzie, mający problem z dystansem do samych siebie, mają coś ciekawego do POwiedzenia?
Definiowanie kogoś przez łóżko to idiotyzm.
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Sobota, 25 czerwca 2022 18:06:42
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalin...


Ulicami Warszawy idzie Parada Równości
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Niedziela, 26 czerwca 2022 09:16:36
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dlaczego Kaczyński tak prześladuje LGBT? Wstydliwa tajemnica Jarosława Kaczyńskiego
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 05:29:14
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„Zboczeniec” – nie lubię tego słowa, zawsze kojarzy mi się pejoratywnie. Przypomina mi sprawę sprzed kilkunastu lat. Młodzi ludzie późnym wieczorem w łódzkim parku skopali na śmierć mężczyznę, ojca dwojga dzieci, transwestytę. Ubrany w spódnicę i żakiet, wyszedł nocą, aby przez chwilę poczuć się sobą, w dzień się bał. Chłopcom nie spodobał się jego wygląd. Wystarczyło kilka piw, by zaatakowali osobę, której nie znali, która nic im nie zrobiła. Przed wydaniem wyroku pytałam: „Dlaczego? Czym wam się naraził?”. „Niczym” - padła odpowiedź. „Ale homoseksualiści to zboczeńcy” - usłyszałam. „Dlaczego tak sądzicie?” - starałam się dopytać. Przyznali, że w mediach tak mówił jeden polityk. Jaki? Nie wiedzieli. Na pytanie, czy wiedzą, kto to jest transwestyta, również nie potrafili odpowiedzieć. Zginął człowiek. Zapadły surowe wyroki. Pamiętam mowy obrońców. Podnosili, że ci młodzi ludzie to jeszcze dzieci, że na ławie oskarżonych powinni siedzieć również podżegacze, którzy mową nienawiści i brakiem tolerancji sprowokowali całą sytuację. Zgadzam się, przydałaby się jeszcze rzetelna edukacja o seksualności człowieka. Mniej byłoby agresji, depresji i prób samobójczych wśród młodzieży.
Edukacja potrzebna jest również tym dorosłym, którzy słowo „tolerancja” odnoszą tylko do własnych poglądów, zapominając, że nasza Konstytucja chroni przyrodzoną i niezbywalną godność człowieka, a władze publiczne są zobowiązane ją chronić. Nasze prawo do wolności wypowiedzi kończy się tam, gdzie naruszamy cudze prawa.
Więcej na ten temat napisałam w moim ebooku „Stalking, posiadanie narkotyków i inne czyny zabronione. Poradnik prawny dla młodzieży i nie tylko” dostępnym na platformie How2. Zacytuję jego fragment.
„Homofobia to niechęć, nienawiść do osób o nieheteronormatywnej orientacji seksualnej. Jest kierowana do zbiorowości, nie jednostek. Nawet jeśli uderza na pozór w konkretnego człowieka, czyni to, redukując go do roli typowego przedstawiciela grupy, której rzekome cechy zostają mu przypisane. W takiej sytuacji odbieramy tej osobie prawo do bycia sobą.
Warto sobie uświadomić, że mowa nienawiści funkcjonuje w świecie wyobrażonym. Nie jest ważne, czy lżony, wyszydzany i poniżany z powodu przynależności do jakiejś zbiorowości człowiek rzeczywiście do niej należy, czy naprawdę jest osobą homoseksualną, ponieważ przedmiotem zainteresowania nie jest prawdziwy człowiek, tylko jego wizerunek wyposażony w stereotypowe cechy. (...)
Czy możemy to zatrzymać? Możecie – pamiętając o tym, że przeciwieństwem nienawiści jest spokój, równowaga wewnętrzna. Kiedy żyjemy z „namysłem”, z szacunkiem dla własnego ja, nie poddajemy się stereotypom, a wówczas nie krzywdzimy siebie i innych. Podstawą takiego życia jest edukacja.”
Sędzia Anna Maria Wesołowska https://www.facebook.com/101807928392001/photos/a.10232...
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 06:33:40
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://www.facebook.com/100043964267103/posts/pfbid0px...

Jestem Olivier. Moja orientacja?
Jestem człowiekiem.
Nie jestem heterofobem. Nie jestem homofobem. Boję się tylko tych, którzy nie mają serca.

Jestem człowiekiem. Czasem lepszym, czasem gorszym, ale staram się nim być. Jako istotę ludzką definiują mnie moje czyny, moja wiedza, moja uczciwość, wrażliwość, pasje, uczucia, moje wybory, decyzje, słowa, gesty, energia spojrzenia. Charakter, błędy, potknięcia.
Nie płeć. I nie orientacja seksualna.

Jestem Olivier. Jestem szalony. Jestem kociarzem. Jestem romantykiem. Wierzę, że dobro zwycięży. Jestem naiwny. Jestem lojalny. Bywam agresywny. To poza obronna. Jestem niepoczytalnie wrażliwy. Zakrzykuję to pewnością siebie. Kocham Pluszowe Misie. I Misie w każdej postaci. Muzyka daje mi tlen. Żyję na krawędzi - pasja napędza moje istnienie. Jestem wybitnie leniwy. Ale gdy już coś robię - ta pasja niesie mnie z prędkością ponaddźwiękową. Bywam bardzo męczący dla otoczenia. Czasem żałuję, że nie potrafię bywać chytry lub interesowny. Mimo to, z odwagą spełniam swoje marzenia. Nie ma ceny, za którą zdradziłbym swoje wartości. Kocham dużo jeść. Jestem konfliktowy. Podobno jestem oderwany od rzeczywistości. Mam problemy z zasypianiem - czytam do 4 rano. Prawie zawsze się spóźniam. Bywam zbyt ortodoksyjny i apodyktyczny. Mam abstrakcyjne poczucie humoru. Uwielbiam tenis. Kocham Starszych Ludzi. Notorycznie płaczę w teatrze. Często nie rozumiem innych, tylko dlatego, że swoją percepcję przyjmuję jako dogmat. Chciałbym uratować wszystko i wszystkich, lecz z drugiej strony stanowczo skreślam tych, którzy potęgują głupotę. Kwadrans podnoszenia ciężarów to 1/4 godziny mniej na czytanie lub rozmyślanie. Mam umysł i 3, i 90-latka. Na pewno mam nie po kolei w głowie. Chwilami zachowuję się jak dziecko. Kocham obsesyjnie.
Mądrość i wiedza są dla mnie bardziej atrakcyjne niż muskuły i pośladki.

Jestem człowiekiem.
Moja płeć czy seksualność to tylko jedna z setek składowych mojego „ja”.

Zarówno wśród kobiet i mężczyzn, osób hetero, lesbijek, gejów, trans, bi, niebinarnych i wszystkich innych opcji (niedlugo w alfabecie zabraknie liter) są ludzie dobrzy i źli, podli i życzliwi, uczciwi i perfidni, inteligentni i skretyniali, wrażliwi i obojętni, ignoranci i społecznicy, mędrcy i durnie, wyznawcy kultu ciała i mole książkowi, kochający i nienawidzący.

Człowiek. Jego dorobek. Jego marzenia. Nie płeć. Nie orientacja. Nie wygląd. Nie ciało. Wnętrze.
Gdy zbliża się do Ciebie obiekt, od 0,5 do 2,2 metra, bardzo wąski lub cholernie szeroki - może to być człowiek. Spójrz na niego i skup się na jego energii, zauważ jego cechy. Seksualność? Płeć, czy orientacja? Inne jego sfery są dużo ważniejsze.

Bądźmy dumni, ale z tego JAKIMI jesteśmy LUDŹMI.

Do Parady Równości proponuję dołączenie Marszu Wrażliwości, Marszu Mądrości, Marszu Życzliwości, Marszu Dobroci, Marszu Nieobojętności, Marszu Uczciwości. Te cechy są w zaniku, niestety po wszystkich stronach barykady.

#lgbt #pride #love #marszrówności #człowiek
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 06:47:05
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tsk było https://www.facebook.com/100043964267103/posts/pfbid0j3...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 09:43:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Parada Równości 2022, czyli sataniści, komuniści, korporacje, ateiści i dyplomaci

Ulice Warszawy zostały zbrukane Paradą Równości. W gejowskim marszu, przez Warszawę, głosząc lewicowe zabobony, przeszli razem: libertarianie, tęczowa Lewica (czyli Biedroń i SLDowcy), Unia Pracy, PPS, „polskie" babcie (koleżanki babci Kasi), antiFa, Obywatele, zwolennicy aborcji, trockistowska Pracownicza Demokracja (głoszący, że „anty kapitalizm jest tęczowy"), Zieloni, Miasto jest Nasze, Krytyka Polityczna, Strajk Kobiet, Homokomando (znane z protestu przeciwko filmowi Sumlińskiego o Jedwabnem), Razem, Wolne Konopie.

Widać było, że uczestnicy gej parady wzajemnie się nie lubią. Tablice marksistów głosiły, że „korporacje nie są ich sojusznikami", oraz „querowe wyzwolenie od tęczowego kapitalizmu", (po angielsku) „czerwony jest kolorem tęczy" i „zatrzymać finansowanie homofobii".

W gej paradzie wzięła też Amnesty International (która tak broni praw człowieka, że chce nienarodzonego człowieka pozbawić prawa do życia). Wśród uczestników tęczowego sabatu można było też dostrzec satanistów, pseudo chrześcijan i ateistów.

Gej parada została też wsparta przez korporacje (Paramont, MTV, CD Projekt twórca gry o Wiedźminie, bank City Handlowy, Nat West jedna z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii, producent elektroniki HP, Netfliks, BNP Paribas Bank, J.P. Morgan).

Wbrew organizatorom było kilku Rosjan krytykujących Putina (którym organizatorzy gej parady zabronili pojawiać się z flagami. Wśród tekturowych tabliczek niesionych przez uczestników parady można było zobaczyć transparent (najczęściej po angielsku) np. „bez świeckości nie ma równości" czy po angielsku „drogi PiS jeb Putina nie swoich ludzi". Liczne były nastolatek, jedna z nich miała tabliczkę z napisem„jebać Kaję Godek".

Przeciwko gej paradzie protestowało kilku baptystów, kilkunastu katolików (z Fundacji Pro, Fundacji Życie i Rodzina, Straży Narodowej).

Tęczową paradę poprzedzi tęczowe miasteczko, które działało od 10.00 przy Pałacu Kultury. O 14 z Placu Defilad wyruszyła tęczowa parada. Sprzed Pałacu Kultury przeszła ona Marszałkowską, do placu Konstytucji, Waryńskiego do stacji metra Politechnika, potem ulicami Armii Ludowej, Aleją Niepodległości, Chałbińskiego, Jana Pawła II, do stacji metra ONZ, Świętokrzyską przed Pałac Kultury.

Uczestnicy tęczowej parady domagali się między innymi przywilejów dla tęczowych, karania za krytykę tęczowych i ich postulatów, homo małżeństw i homo adopcji, wpuszczenia do polskich wszystkich (w tym islamskich imigrantów), propagowania homo seksu w szkołach, zakazu chowu zwierząt na futra, zakazu występów zwierząt w cyrkach, zakazu polowań rekreacyjnych, uznania zwierząt za istoty świadome, wykluczenia z debaty przeciwników tęczowej rewolucji, bezpłatnej antykoncepcji, prawa do zabijania nienarodzonych dzieci.

Te głupie i szkodliwe poglądy poparło w liście otwartym „46 ambasadorów i przedstawicieli innych placówek dyplomatycznych" (z: Argentyny, Australii, Austrii, Belgii, Chile, Cypru, Czarnogóry, Czech, Danii, Grecji, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Islandii, Izraela, Kanady, Litwy, Luksemburga, Malty, Meksyku, Niderlandów, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, San Marino, Słowenii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także Przedstawiciela Generalnego Rządu Flandrii, Administrator Generalnej Wallonie-Bruxelles International i Przedstawiciela Rządu Regionu Stołecznego Brukseli oraz Dyrektora Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce, reprezentantów Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce, Dyrektora Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, Dyrektor Biura Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji, Sekretarza Generalnego Wspólnoty Demokracji oraz Dyrektor Regionalnej Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju).
https://www.fronda.pl/a/ZDJECIA-Bodakowski-Parada-Ro...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 09:44:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dupiarz na paradzie i kagańce dla prawicy…

Wielkim sukcesem zakończyła się parada LGBT +Q w stolicy Polski. Paradę lesbijek, pederastów, biseksów, transwestytów i różnego rodzaju niby-mężczyzn i niby-kobiet uzupełnił bowiem warszawski dupiarz, pod którego patronatem odbyło się to zbiegowisko: „Parada Równości ponownie przeszła ulicami @warszawa. Szliśmy po szacunek, równość, tolerancję. Dla wszystkich. Szliśmy z przyjaciółmi z @KyivPride, z komisarz @helenadalli i licznymi gośćmi z Europy i całego świata. Szliśmy z uśmiechem. I szliśmy razem. Dziękuję!" – podsumował paradę śmiejący się w żywe oczy dupiarz, którego warszawiacy wybrali na prezydenta stolicy.

Wprawdzie nie wszyscy na dupiarza głosowali – ale jednak większość warszawiaków! Stąd też z dumą i uzasadnioną satysfakcją mogą dziś mieszkańcy stolicy nazywać paradę, jako paradę LGBT+Q oraz D! Tak się bowiem szczęśliwie składa, że warszawski dupiarz ma swego odpowiednika także na "D" na postępowym Zachodzie. Był nim pogardzany dotąd „dupcyngier”, którego teraz każdy człowiek postępu będzie musiał traktować z należnym szacunkiem…

Reszta – a więc siły ciemnoty, zabobonu i nierówności – będzie musiała wykrzesać z siebie należny szacunek dla środowiska LBGT +Q oraz D - w strachu przed kagańcem, który założy im Platforma Obywatelska, gdy tylko Donald Tusk postawi na stanowisku premiera Izę Leszczynę.

Ten tajny program Platformy ujawnił Franek Sterczewski – cudowne dziecko Donalda, który także był uczestnikiem warszawskiej parady z udziałem dupiarza. Warto bowiem dodać, że paradę LGBT + Q oraz D uświetnił osobnik przebrany za psa i prowadzony przez innego godnego szacunku, równości i tolerancji osobnika. Według Franka (gwiazdy majowej Konwencji Koalicji Obywatelskiej) – człowiek w kagańcu i na smyczy symbolizował prawicę, której Platforma założy kaganiec, gdy tylko wygra wybory:

Warszawa? Panie @trzaskowski_, to ten marsz, w którym brałeś udział? Co „chadecy” głosujący na Platformę Obywatelską czują jak oglądają takie sceny? Nie jest Wam zwyczajnie głupio? #MarszRowności — napisał na Twitterze szczeciński radny Solidarnej Polski Dariusz Matecki, załączając nagranie z osobnikiem przebranym za psa. Na ten wpis natychmiast zareagował Franek – nobilitowany przez samego führera totalnej opozycji na specjalistę od transportu publicznego: Ale że co? Zazdrości Pan kagańca? Bez obaw, znajdziemy coś w Pańskim rozmiarze - odpisał Mateckiemu popierany przez Tuska autorytet moralny Franek Sterczewski..

Zaufany Donalda Tuska puścił więc "farbę” o tym, że Platforma Obywatelska już przygotowuje kagańce na swoich przeciwników – czyli na całą prawicę. Nie to co Iza Leszczyna, która za żadne skarby nie ujawni programu Platformy do czasu, gdy zasiądzie na fotelu premierki ! Jest jednak oczywiste, że Platforma Obywatelska zrealizuje program europejskiego lewactwa, zgodnie z którym także w Polsce ma zapanować totalny szacunek, totalna równość i totalna tolerancja! Tego wielkiego planu europejskiego lewactwa nie da się jednak zrealizować bez założenia kagańców europejskiej ciemnocie! Ten plan nie dotyczy bowiem tylko likwidacji rodziny, ale także energii jako takiej - by obronić klimat! Likwidacja samochodów z silnikami spalinowymi (oprócz Maserati i Lamborghini), likwidacja kopalń węgla a następnie ich odbudowanie w związku z brakiem gazu - to woda na młyn przeciwników postępu! Zatem bez kagańców Unia straci możliwość zbudowania kolejnego raju, tym razem pod przewodem Rzeszy niemieckiej ale nadal przy braterskiej współpracy z Władymirem Putinem...

Warszawskiej parady LGBT nie przysłoniła zatem nawet wojna na Ukrainie, skoro do boju „o szacunek, równość i tolerancję” przystąpiły zbrojne oddziały lewactwa z Kijowa! Ale bynajmniej nie przystąpiły do boju na polu walki z hordami Putina! Pederaści z Kijowa przybyli aż do Warszawy, by u boku dupiarza walczyć o gejowskie przywileje! Parada zakończyła się zatem wielkim sukcesem, skoro dupiarz niosący wysoko sztandar LGBT został uznany za fundamentalną część postępowego, lewackiego środowiska zaś samo środowisko LGBT+Q oraz D pokazało prawicy, co ją czeka, gdyby wspierane przez PO lewactwo doszło do władzy.

Wprawdzie prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w niedzielę w Grudziądzu, że „Nie mamy zamiaru nikomu zaglądać do sypialni, ale chcemy utrzymać zwykłą normalność i to jest nasze prawo; musimy obronić się przed szaleństwem, musimy obronić rodzinę składającą się z kobiety, mężczyzny i dzieci” – spotkało się to ze słusznym atakiem środowiska LGBT na ciemnotę, zabobon i homofobię. Bo wiadomo, że zasadą lewackiego szacunku, równości i tolerancji jest nietolerancja dla wszystkich przejawów braku szacunku i tolerancji wobec środowiska LBGT+Q oraz D. Nic więc dziwnego, że na warszawskiej paradzie równości profanowano modlitwy i drwiono z obrządku katolickiego - śmiertelnego wroga lewactwa...

Paradoksalnie więc warszawska parada równości stała się demonstracją programu Platformy Obywatelskiej na Polskę. W tej postępowej Polsce Donald Tusk będzie zrywał Krzyże wraz ze swoimi funkcjonariuszami, opiłowywał katolików, abortował dzieci, udzielał ślubów 52-płciowych, założy kagańce swoim przeciwnikom i wbrew pogłoskom - pozwoli dupiarzowi nieść wysoko flagę LGBT! Wtedy dopiero – jak rękę uciął zniknie inflacja – co zapowiedziała już Iza Leszczyna – premierka in spe z wysuniętego ramienia Platformy Obywatelskiej, czyli Donalda Tuska...
https://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/dupiarz-na-p...
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 13:00:27
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Skasowała homofoba...
https://www.facebook.com/1710198812/posts/pfbid02rByUaS...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 15:15:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
bo to lewacka tolerancja była , sama esencja tej hołoty
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Wtorek, 28 czerwca 2022 12:32:07
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kolejny ślub pary LGBT i kolejny za granicą!
Emila i Jagoda poznały się w 2018 roku i od tego czasu są niemal nierozłączne. W marcu 2020 Jagoda oświadczyła się Emilii i powstał problem - jak zorganizować ślub, kiedy nie można go wziąć w Polsce? Organizacja ceremonii w Anglii zajęła dziewczynom dwa lata, ale udało się! W końcu powiedziały sobie "TAK".

Pomóż nam pomagać kolejnym parom - https://zrzutka.pl/z/nielegalni
https://www.facebook.com/100044528525693/posts/pfbid0eU...
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Wtorek, 28 czerwca 2022 12:33:40
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
#bo to lewacka tolerancja była , sama esencja tej hołoty
Napisał sailor katolik od siedmiu boleści miłujący swojego bliźniego jak burą suke
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Środa, 29 czerwca 2022 05:32:24
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://www.facebook.com/photo/?fbid=451532076974712&am...
https://www.facebook.com/photo/?fbid=451532110308042&am...
https://www.facebook.com/photo/?fbid=451531953641391&am...
https://www.facebook.com/photo/?fbid=451531983641388&am...
https://www.facebook.com/photo?fbid=451531863641400&...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Środa, 29 czerwca 2022 05:44:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Napisał sailor katolik od siedmiu boleści miłujący swojego bliźniego jak burą suke"

wy chyba kumak nie macie siebie na myśli :)
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Piątek, 1 lipca 2022 05:39:48
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Oto Kornel i Patryk! Chłopaki poznali się w Sylwestra w 2017 roku i wszystko potoczyło się szybko, bo po dwóch miesiącach zamieszkali ze sobą. Razem wychowują dwa buldogi, a teraz postanowili wziąć ślub. W Polsce nie mogli, ale udało się w Wiedniu!
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!
Pomóżmy kolejnym parom LGBT wziąć ślub za granicą: https://www.zrzutka.pl/z/nielegalnihttps://www.facebo...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 1 lipca 2022 05:54:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!"

idzie nowe - POstęPOwe
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 1 lipca 2022 05:56:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
kolorowo, goło i wesoło
Post edytowany 2 razy
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Piątek, 1 lipca 2022 07:41:35
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dzisiaj w Miłości dzień pełen... miłości! Po historii świeżo zaręczonych Marty i Iwony, dzielimy się z Wami słowami Mai i Zof - które niedawno wzięły ślub na Maderze

„13 czerwca był ważnym dla nas dniem, w którym w świetle prawa portugalskiego (a także prawa 30 innych krajów na świecie, w których obowiązuje równość małżeńska) zostałyśmy żonami.
Cały tydzień spędzony na Maderze, wraz z przygotowaniami, formalnościami w urzędzie, ceremonią w górach i kolacją z widokiem na zatokę w Funchal przerosły nasze oczekiwania o 100%. Przede wszystkim dzięki ludziom, którzy pomogli nam wszystko zorganizować.
Mamy zamiar wrócić tam, żeby świętować tam naszą 5. rocznicę ślubu i 10. rocznicę związku.
Jednocześnie bardzo byśmy chciały, żeby do tego czasu równość małżeńska stała się rzeczywistością w Polsce, a nasze małżeństwo było rozpoznawane przez polskie prawo. I, choć Madera jest piękna, żeby inne pary dziewczyn i chłopaków nie musiały wyjeżdżać za granicę, żeby móc wziąć ślub."

Drogie Zof i Maju - serdecznie gratulujemy i życzymy Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia! A naszym osobom obserwującym podpowiadamy: jeśli chcecie podarować im ślubny prezent, zachęcamy: dorzuć się do działań Miłości Maja jest naszą wieloletnią darczynią, a jej regularne wpłaty, oraz cegiełki wielu innych osób, pozwalają nam działać już ponad 12 lat na rzecz równości małżeńskiej! https://www.facebook.com/100064626792038/posts/pfbid0as...
Postów: 7491
Zolnierz
postów: 7491
Piątek, 1 lipca 2022 08:43:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Żądam praw dla zoofilii. Dlaczego w skrócie LGBTQ itd nie ma litery Z ? Czyżby wykluczenie? Dyskryminacja " miłości" do zwierząt?
Oooo lewaki. Nieładnie. Gdzie tolerancja ?
Żabodukt Postów: 78484
kumak
Żabodukt, postów: 78484
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:26:24
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Były premier Donald Tusk na niedawnym spotkaniu w Wałbrzychu powiedział, że jeśli PO wygra wybory parlamentarne, to zagwarantuje:

• legalny dostęp do aborcji do 12. tygodnia ciąży,

• wprowadzenie związków partnerskich (również dla homoseksualistów),

• zmianę prawa dotyczącego tzw. osób transpłciowych. https://www.facebook.com/?sk=h_chr

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK