20°C

8
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.63
PM25: 4.55 (10,79%)
PM10: 4.86 (30,36%)
Temperatura: 19.77°C
Ciśnienie: 1005.36 hPa
Wilgotność: 62.38%

Dane z 06.05.2024 14:20, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

5034 postów
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Czwartek, 28 października 2021 12:00:01
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nikt nie ma się wtrącać w sprawy rodziny jeśli nikt nie jest tam krzywdzony a wszyscy szczęśliwa.giwni was to powinno obchodzić...zajmijcie się swoimi rodzinami i nie bicie żon u dzieci
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Czwartek, 28 października 2021 12:49:08
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Żon u dzieci nie bijemy.....
Chyba, że Ty masz jakieś doświadczenia i biłeś żony u dzieci.
Mam pytanie
Ile było żon, a ile dzieci?
Tak do statystyki idiotyzmow kumaka POtrzebuję
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Czwartek, 28 października 2021 13:02:25
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W sierpniu do Sejmu trafił projekt ustawy "Stop LGBT". Widnieje pod nim 140 tys. podpisów, które zbierano w 400 parafiach rzymskokatolickich. Dzisiaj w Sejmie, o godzinie 21.30, odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy "Stop LGBT". Projekt ten to zamach na podstawowe prawa i wolności demokratycznego państwa. Osoby stojące za tą ustawą chcą zakazać Marszy Równości, wymazać osoby LGBTQ+ z przestrzeni publicznej, zwalczyć nas, nasilić agresje wobec osób LGBTQ+, która i bez tego przybiera na sile. Treść tego aktu prawnego zbliżona jest charakterem do putinowskiej Rosji lub orbanowskich Węgier.

Wiecie, że w węgierskiej telewizji serial "Przyjaciele" można puszczać dopiero po godz. 22:00? Dlaczego? Powodem jest związek byłej żony Rossa z drugą kobietą. To absurd! Nie jesteśmy gorsi_e od osób cisheteroseksualnych. Prawa osób LGBTQ+ to prawa człowieka - nikt nie może zakazać nam żyć, kochać, zakładać rodzin, maszerować pod tęczową flagą i brać udział w Marszach Równości. Nie można zakazać nam walki o nasze prawa. Nie damy odebrać sobie wolności, godności, szacunku i miłości.

Fot. Franciszek Strzelczyk

// Soban i Miłosz
Post edytowany
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Czwartek, 28 października 2021 13:32:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co to jest osoba cisheteroseksualna?
Kumak, napisz bo nie wiem.
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 05:20:53
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przykład idzie z góry. Politycy używają mowy nienawiści, szczują nie tylko na osoby nieheteronormatywne, ale też uchodźców, ateistów itd. Tej mowy słuchają rodzice, a później powtarzają przy dzieciach. Te z kolei przenoszą ten dyskurs na grunt szkolny. W sposób pogardliwy zwracają się do rówieśników, używają mowy nienawiści.
Tęczowy Piątek. "Dzisiaj żadnym dzieciom nie jest w szkole dobrze. Ale dzieci LGBT+ częściej są ofiarami ataków" https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,27732600,teczowy-...
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Piątek, 29 października 2021 06:34:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak, POwielasz artykuły, ale ich nie rozumiesz.
Lewaku, co to jest osoba cisheteroseksualna?
Stoi w twoim POwieleniu, ja nie wiem co to, więc proszę to wytłumaczyć.
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 09:06:14
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tak wyglądają pisowskie kłamstwa
Poseł PiS Piotr Kaleta żeby usprawiedliwić antyludzki projekt Stop LGBT właśnie użył mema z Demotywatorów ze zdjęciem, na którym ktoś podmienił broń protestujących przeciwko lockdownowi na ogromniaste dilda. Dżizasfak.
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 29 października 2021 09:13:08
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
co jest antyludzkie a co nie jest nie wam lewacki łajdaku o tym decydować, skoro mordowanie nienarodzonych przez "skrobankę na życzenie" jest dla was ok to na dobrą sprawę kończy dyskusję
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 10:02:44
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jakbyś nie wiedział o tym że wszyscy ludzie zasługują na szacunek to ci o tym przypominam.
Nawet taka kanalia jak ty
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 10:05:31
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A co myślą prawdziwi a nie tylko niedzielni katolicy jak kolega sailor
Tomasz Terlikowski
Projekt „Stop LGBT” jest z mojej - jako konserwatysty i katolika perspektywy - społecznie niedopuszczalny, nieskuteczny, ale i szkodliwy.

Niedopuszczalny dlatego, że w podzielonym od dawna i bardzo mocno społeczeństwie, odbierającym jedną z fundamentalnych wolności, jaką jest manifestowanie swoich poglądów. Nie chodzę ani na Marsze Równości, ani na Marsze Niepodległości, ale uznaję, że i jedna i druga strona, i zwolennicy jednych i drugich poglądów, mają prawo je manifestować. Tak, jak ja mam prawo pójść na Procesję Bożego Ciała czy na Marsz Życia i Rodziny.

Jest szkodliwy, bo odebranie jednej z grup prawa do manifestowania swoich poglądów, prędzej czy później uderzy w inne grupy. Jeśli aktualnie silniejsza strona ma prawo do uznania, że jakieś poglądy, opinie czy przekonania nie mogą być manifestowane, to za kilka lat, gdy karta się odwróci, inna strona będzie mogła odnieść to do poglądów, opinii czy przekonań drugiej strony. Zasada wolności manifestowania poglądów - w tak mocno podzielonym i coraz mocniej oddalającym się od siebie społeczeństwie - chroni każdą ze stron i pozwala ułożyć sobie jakoś życie. Jej naruszenie prędzej czy później uderzy we wszystkich. A język, styl argumentacji, jaki zaprezentowali wnioskodawcy, zamiast odbudowywać możliwość porozumienia, jaka jest potrzebna nam i naszym dzieciom, niepotrzebnie dzieli, stygmatyzuje, wprowadza agresję.

I wreszcie pomysł ten jest zwyczajnie nieskuteczny, a nawet mocniej przeciwskuteczny. Załóżmy (w co nie wierzę, bo nie ma na to większości nawet w Zjednoczonej Prawicy), że ten projekt przejdzie, a nie ugrzęźnie w komisjach sejmowych na lata, czy rzeczywiście ktokolwiek wierzy, że Marsze przestaną być organizowane? To fikcja. Czy zamierzają wnioskodawcy wyprowadzać przeciwko ludziom policję? Jeśli tak, to wtedy z manifestacji poglądów marsze staną się miejscami martyrologii i prześladowania, symbolem odbierania praw jednej grupie. Ciekawe, czy pomysłodawcy nie domyślają się, po czyjej stronie będzie wtedy sympatia społeczna, nie tylko w Polsce, i kto na tym straci. Idąc dalej, czy pomysłodawcy są zdania, że zmiana społeczna, jaka się dokonuje, rzeczywiście wynika z prawa do wolności słowa i poglądów? Czy nie dostrzegają, że zmiany mają liczne, różnorodne, a niekiedy słuszne przyczyny, a rozwiązaniem problemu niektórych zmian nie jest zamordyzm, ale rozsądna polityka, także związana z prawnym ułatwianiem ludziom życia czy niwelowaniem niesłusznej dyskryminacji.

Z tych powodów ten projekt - dla dobra społecznego, ale także ze zwykłej ludzkiej uczciwości, a nawet długofalowego interesu politycznego konserwatywnej strony, powinien być odrzucony.
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 10:23:43
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://www.facebook.com/100057885436981/posts/30081385...

Kiedy przeczytałam ten homofobiczny bubel prawny złożony przez Kaja Urszula Godek, przesycony mową nienawiści - pomyślałam. Matko, jak głupie to jest, że dziecko może zostać biseksualnym czy homoseksualnym pod wpływem ujrzenia kolorowego opakowania flamastrów.

Pani Kaja Godek przyznała: że nie ma do mnie żadnego szacunku. Mnie i miliony ludzi w Polsce Pani Godek tym projektem pluje centralnie w twarz i robi to z nieukrytą satysfakcją.

Jestem Polką. Jestem matką. Jestem osobą nieheteronormatywną. Taka jestem. I się nie zmienię! To, jacy jesteśmy, jaką mamy tożsamość czy orientację, nie jest spowodowane łopotem tęczowych flag!Mamy tak samo czerwoną krew jak osoby hetero. Oddychamy tak samo przez płuca. Robimy zakupy w tym samym warzywniaku. Zapadamy na te same choroby. Leczymy się w tych samych szpitalach. Na cmentarzach będziemy spoczywać obok siebie. Słowem - jesteśmy LUDŹMI!

Akcja Demokracja // Kampania Przeciw Homofobii // Miłość nie wyklucza // Parada Równości // Lewica // Federacja Młodych Socjaldemokratów // Federacja Młodych Socjaldemokratów Warszawa


#StopIdeologiiKaiGodek #ParadaRówności #LGBT+
Post edytowany 2 razy
Postów: 106
domi.nika
postów: 106
Piątek, 29 października 2021 14:35:40
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Każdy człowiek zasługuje na szacunek, każdy...bez wyjątków i tu się zgadzam. Ważna jest edukacja narodu.

Przyznam, że ten wątek mnie zaciekawił nawet bardzo. Wciągnęłam się, choć totalnie jest mi obojętne to kto co czuje do kogo.



______________
https://szkola-jezykowa-krakow.com.pl/
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 14:43:53
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@
Postów: 65
domi.nika Dziś, 5 min. temu
0
+
-
Każdy człowiek zasługuje na szacunek, każdy...bez wyjątków i tu się zgadzam. Ważna jest edukacja narodu.

Przyznam, że ten wątek mnie zaciekawił nawet bardzo. Wciągnęłam się, choć totalnie jest mi obojętne to kto co czuje do kogo. dzięki za fajny post-zakładałem ten temat żeby przybliżyć problemy ludzi lgbt chociaż nie należę do tej grupy .drażni MNIE mnie nagonka na tych ludzi
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 18:52:54
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Post edytowany 2 razy
Mińsk Mazowiecki Postów: 3409
Totamto
Mińsk Mazowiecki, postów: 3409
Piątek, 29 października 2021 19:22:32
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Równość

https://niezalezna.pl/humor/7713-rownosc-lgbt
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Piątek, 29 października 2021 19:55:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
To co to jest cisheteroseksualista?
Kumak, będę pytał do skutku.
Albo dowiesz się co POwielasz, albo przestań POwielać.
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 20:05:13
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ac o nie masz intenetu- wygogluj sobie.PO OSTATNICH OBRADACH SEJMU doskonale widać jak prawacy maja pusto w głowach
Post edytowany 2 razy
Żabodukt Postów: 78432
kumak
Żabodukt, postów: 78432
Piątek, 29 października 2021 20:42:23
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W Polsce mieszka około 2 milionów obywateli i obywatelek ze społeczności LGBT+. Wychowują dzieci. Tworzą rodziny. CHOMOFOBY SYPAĆ GLOWY POPIOLEM... https://www.facebook.com/RosaMonikaAnna/videos/58140240...
gdzieś indziej Postów: 11604
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11604
Piątek, 29 października 2021 21:08:22
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jak zwykle bzdety.
Gdzie te miliony?
Pod sejmem, w czasie czytania ustawy stop elgiebete było maksymalnie 200 osób razem z dyżurnymi stójkowymi typu Katarzyna Augustynek.
Byłem, liczyłem.
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Piątek, 29 października 2021 21:53:52
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co to jest osoba cishetroseksualna? Żadne wygoogluj. Konkret lewaku. Wiesz czy nie wiesz o czym POwielasz?
Nie wykręcaj się tylko grzecznie- definicja.

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK