16°C

17
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 7.92
PM25: 10.42 (24,95%)
PM10: 11.23 (69,43%)
Temperatura: 15.75°C
Ciśnienie: 1006.01 hPa
Wilgotność: 70.50%

Dane z 05.05.2024 23:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

5034 postów
MIńsk Mazowiecki Postów: 4954
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4954
Środa, 28 lipca 2021 00:56:06
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy Czarnek zabronił w szkołach bawić się p r y z m a t a m i ?
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Środa, 28 lipca 2021 08:54:38
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak, lewaku, POpaprancu i brakujacy elemencie teorii ewolucji. Jakie wolne media????
TVNAZI, ONET, GW to wolne media?
Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.
Myślałem, że tylko zaślepiony, ale ty jesteś PO prostu POwalony.
Dzieki, że z błędu mnie wyprowadziłeś.
Wolne media? Dowcip dnia, jeśli nie roku.
A kto płaci w tych tzw wolnych mediach tzw dziennikarzom? SPOlecznie pracują? Każdego dnia szczekając na Polskę i tych którym Polska leży na sercu.
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Środa, 28 lipca 2021 09:56:01
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wolne media zarabiają same na siebie najczęściej reklamami. Małe media takie jak oko pres czy wolne media żyją z datków ich odbiorców.
Zolnierzu i najważniejsze jeśli myślisz że wyzwiskami pokażesz że masz rację to się bardzo mylisz. Stosujesz metody wykorzystywane w komunie. Zapamiętaj ćwoku że krytyka jest dozwolona i pożądana w sytuacji kiedy komuś się cis nie podoba... Podkulony ogon zachowaj dla siebie. Ty gorszy od komuchów bo jesteś od nich głupszy. Oni chociaż potrafili ukrywać swoje intencje. Ty schowany jak szur za nickiem jesteś odważny bo anonimowy. Wam popieprzylo się w głowach... Jaka Polska leży wam na sercu jeśli podnosi cię swoje brudne łapy na amerykański biznes. Oni pierwsi zainwestowali w nasz kraj przebierając drogi Europie.
siennica Postów: 1169
tytuss
siennica, postów: 1169
Środa, 28 lipca 2021 10:31:47
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
kumak, ćwoku, ty nie udajesz, ty naprawdę jesteś pierdolnięty.
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Środa, 28 lipca 2021 17:03:33
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
o teraz zrobią homofoby z TVPiS?
Gratulujemy pierwszej Polskiej medalistce, która jest prywatnie lesbijka, może teraz PiSowcy zrozumieją, że LGBT to przede wszystkim POLACY a nie jakaś ideologia! Czy teraz TVP zrozumie, że PLGBT to przede wszystkim POLACY?
Wioślarka podziękowała za wsparcie swojej dziewczynie, podczas relacji na antenie TVP
Katarzyna Zillmann należy do osady wioślarskiej, która dzisiaj w nocy czasu polskiego wywalczyła srebrny medal. Cała Polska powinna być z nich dumna!
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Środa, 28 lipca 2021 17:08:23
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Katarzyna Zillmann, jedna ze zdobywczyń srebrnego medalu w Tokio, spontanicznie podziękowała w Telewizji Polskiej swojej dziewczynie.
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Środa, 28 lipca 2021 18:09:55
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
wygląda że naprawdę jest pierdolnięty
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Środa, 28 lipca 2021 19:45:18
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tylko żeby Kurski z resztą tych homofobów, nie odebrali jej medalu.Wioślarka jest już trzecią polską sportowczynią w Tokio, która zdecydowała się na ujawnienie swojej orientacji seksualnej. W trakcie wywiadu na antenie TVP Sport po zdobyciu srebra w czwórce podwójnej pozdrowiła swoją dziewczynę Julię.

Wcześniej coming outu dokonały Aleksandra Jarmolińska (strzelectwo) i Jola Ogar-Hill (żeglarstwo). Pierwsza z nich poinformowała o swojej orientacji na kilka dni przed startem olimpiady na profilu stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Ogar-Hill dokonała coming outu kilka lat temu, a w 2018 roku wzięła ślub ze swoją wieloletnią partnerką.

Cała czwórka polskich wioślarek: Katarzyna Zillmann, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Agnieszka Kobus, udzielała wywiadu TVP po zdobyciu pierwszego polskiego medalu na tegorocznych igrzyskach olimpijskich. Zillmann pod koniec wywiadu powiedziała: "Bardzo pozdrawiam moją dziewczynę Julię". Wcześniej sportsmenka nie mówiła o swojej orientacji seksualnej w mediach. https://www.press.pl/tresc/66747,coming-out-srebrne...
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Piątek, 30 lipca 2021 05:30:37
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kobieta wkrótce bierze ślub ze swoją dziewczynąIgrzyska Olimpijskie 2020. Polska olimpijka Aleksandra Jarmolińska dokonała coming outu. "Kocham moją przyszłą żonę"
redakcja
27.07.2021 11:37
Polska olimpijka Aleksandra Jarmolińska na kilka dni przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio dokonała oficjalnego coming outu. Zdradziła też, że wkrótce bierze ślub. - Reprezentuję Polskę i chcę mieć w niej równe prawa, w tym prawo do uznania mojego małżeństwa - zaapelowała w wideo.
Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Aleksandra Jarmolińska dokonała coming outu
https://www.instagram.com/dzarmola/

Aleksandra Jarmolińska reprezentowała Polskę w strzelectwie podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Niestety nie udało jej się zakwalifikować do finałów i ostatecznie eliminacje zakończyła na 19. miejscu. Na kilka dni przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich zdecydowała się też na szczere wyznanie.

Zobacz wideo
Tokio 2020. Aleksandra Jarmolińska dokonała coming outu
Jarmolińska za pośrednictwem stowarzyszenia "Miłość Nie Wyklucza" dokonała oficjalnego coming outu.

Cześć, nazywam się Ola Jarmolińska i będę reprezentować Polskę w strzelectwie podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Występuję z Miłością, bo niedługo się żenię. Kocham moją przyszłą żonę i prywatnie, i oficjalnie – w domu, w pracy, na zawodach, podczas olimpiady i igrzysk olimpijskich
- wyznała w wideo opublikowanym na oficjalnym Instagramie stowarzyszenia.

Parafia zachęca do składania podpisów pod projektem 'Stop LGBT'
Ogłoszenia parafialne wzburzyły internautów. "Wstyd! Propagowanie nienawiści i jawna hipokryzja"
- Reprezentuję Polskę i chcę mieć w niej równe prawa, w tym prawo do uznania mojego małżeństwa, prawo do bezpiecznego życia rodzinnego, po prostu do równości. Chcę móc startować w biało-czerwonych barwach ze świadomością, że mój kraj traktuje mnie z należytą mi godnością. Wspieram równość małżeńską dla wszystkich, bo... Miłość Nie Wyklucza - zaapelowała.


W rozmowie z Onetem przyznała, że w Polsce czuje się dyskryminowana, a planowany ślub odbędzie się w Danii. - Ubolewam nad tym, że nie możemy tego dokonać w naszym kraju. Czujemy się przez to dyskryminowane. Z faktu, że będziemy w związku małżeńskim z osobą tej samej płci, nic nie wynika w Polsce. Mówię tu o takich zwykłych sprawach, jak odebranie czegoś na poczcie, czy informacje u lekarza. Nie mówiąc o wspólnym rozliczeniu podatku - powiedziała Jarmolińska, która ze swoją partnerką spotyka się już od 10 lat.
Post edytowany
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Piątek, 30 lipca 2021 08:19:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak, lewactwo ostatni zwój w mózgu ci wyprostowało.
To, zauważ nie jest pytanie, a stwierdzenie faktu.
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Piątek, 30 lipca 2021 08:22:42
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Żołnierz pomyśl o swoich dolegliwościach i udanej kuracji
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Piątek, 30 lipca 2021 09:39:03
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Od wczoraj wszyscy cieszą się ze srebrnego medalu naszych wioślarek. Brawo! Gratulacje!

Uwagę opinii publicznej przyciągnął jednak głównie fakt pozdrowienia przez Kasia Zillmann swojej partnerki. Większość komentatorów uznało to za pewnego rodzaju sensację. Oto charakterna, tryskająca energią i urokiem dziewczyna pozdrawia swoją partnerkę. Jak się okazuje – także naszą reprezentantkę sportów wodnych. Najbardziej jednak pozytywne w tej historii jest to, że Pani Katarzyna jest zaskoczona całym tym szumem. Dla jej pokolenia nie ma w tym nic dziwnego. Według niej – nie ma o co robić tyle hałasu. W wywiadach nasza medalistka wydaje się nawet trochę zażenowana, że musi tłumaczyć dziennikarzom rzeczy oczywiste – że jej zachowanie jest całkowicie normalne, że homofobia jest złem i przynależy do świata jaskiniowców. Jest autentycznie zdziwiona tym, że jej życie prywatne zdaje się przysłaniać fakt zdobycia pierwszego polskiego medalu na igrzyskach w Tokio.

I to właśnie daje nadzieję – dla młodych ludzi coraz częściej tolerancja staje się normą. A cała Polska zobaczyła fajną, zadziorną dziewczynę z błyskiem w oku i co najważniejsze z orzełkiem na piersi, która zachęca nas do tego żebyśmy byli... no właśnie - normalni. I chyba większości z nas dzięki uśmiechowi naszej olimpijki zrobiło się, choć na chwilę, lżej na duchu.

Myślę, że bezpretensjonalna reakcja Katarzyny Zillmann na zainteresowanie mediów zrobi więcej dla sprawy równouprawnienia niż niejedna wielka demonstracja.

Jeszcze raz gratulacje dla Agnieszka Kobus-Zawojska, Marii Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyny Zillmann!
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Piątek, 30 lipca 2021 10:02:17
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Patrzę sobie na zdjęcie Katarzyny Zillmann, naszej srebrnej medalistki i marzę o tym, żeby w końcu Polska miała taki promienny i dobry uśmiech, żeby tak wyglądała. Marzę żeby wszyscy mieli równe prawa, takie jak mamy z Nurią, marzę o tym, że gdy za jakiś czas ktoś podziękuje swojemu chłopakowi, albo dziewczynie, to będzie powód tylko do wzruszenia, ale nie do sensacji ze względu na płeć dziękującego. Nie będzie, bo to już będzie w Polsce zwyczajne i normalne. I po części będziemy to zawdzięczać temu co zrobiła dziś Katarzyna Zillmann.
Post edytowany
MIńsk Mazowiecki Postów: 4954
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4954
Piątek, 30 lipca 2021 11:50:32
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Eeeeeeeetam!

Musimy u nas zrobić naszą narodową olimpiadę, tylko dla Polaków. Przykładowe dyscypliny w których jesteśmy najlepsi:

Szukanie haka na czas,
Plucie drużynowe na siebie,
Podstawianie nogi na bosaka,
Ustawki z wielobójką,
Przeciąganie innych zawodników do swojej drużyny na czas, lub ich eliminacja,
Szachowanie,
Łamanie zasad podczas gry - w każdej dyscyplinie,
Skok po nagrodę bez przeszkód,
Kopanie drużynowe dołków,
Kopanie przeciwnika w tyłek z zaskoczenia,

Dopisujcie następne dyscypliny w których czujemy się dobrze.
gdzieś indziej Postów: 11603
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11603
Piątek, 30 lipca 2021 12:46:51
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy mniejszości też będą mogły startować? Kaszubi jadą na niemieckim dopingu więc reszta nie ma szans.
Post edytowany
MIńsk Mazowiecki Postów: 4954
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4954
Piątek, 30 lipca 2021 15:15:52
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mogą!
Czarni, żółci, czerwoni, zieloni, tęczowi, i monochromatyczni. Wszyscy!

Kopanie drużynowe po kostkach,
Zrzucanie z wysokiego stołka,
Ścinanie siekierą brzozy na czas,
Post edytowany 2 razy
Postów: 7468
Zolnierz
postów: 7468
Piątek, 30 lipca 2021 16:50:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Takze ilość POwielen POd różnymi nickami z jednym numerem IP, będzie brana POd uwagę?
To kumakozagloba ma 1 miejsce.
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Sobota, 31 lipca 2021 06:15:20
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zolnierz- masz szanse spotkać się z Zagłoba i ja na to spotkanie tez przyjdę wiec przestań bredzić o jakiś IP.to takie proste ale trzeba ruszać dupe od komputera
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Sobota, 31 lipca 2021 06:15:45
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
To przesłanie Kasia Zillmann, o której ostatnio zrobiło się głośno z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że z koleżankami zdobyła srebrny medal olimpijski (brawo!). Po drugie z powodu pozdrowień, które skierowała do swojej dziewczyny na antenie TVP. https://www.facebook.com/lgbt.kph/videos/15489312672914...
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Sobota, 31 lipca 2021 06:29:22
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Post edytowany

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK