7°C

9
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.97
PM25: 5.39 (13,02%)
PM10: 5.86 (35,93%)
Temperatura: 6.52°C
Ciśnienie: 1002.56 hPa
Wilgotność: 88.00%

Dane z 29.03.2024 07:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

5026 postów
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Piątek, 10 lipca 2020 20:57:42
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A ty chyba , PO lewacku.
TylKO pijesz, a oleum, jak mawiał Zagloba nie zazywasz. Chyba,ze jak wczoraj TrzasKOwski, inne środki odurzające.
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Piątek, 10 lipca 2020 22:35:48
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
JAKBYM FILM Z DONBASU OGLĄDAŁ https://www.facebook.com/damian.maliszewski.56/videos/1...
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Piątek, 10 lipca 2020 23:51:19
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://www.bbc.com/news/av/world-europe-53342667/...

Cofamy się zamiast iść do przodu".

Polska została nazwana najgorszym krajem w UE dla praw LGBT. Ben Hunte z BBC odwiedził polskie tzw. strefy "bez LGBT" i sprawdził, jak wygląda życie mieszkających tam gejów i rozmawiał z innymi, którzy się wyprowadzili
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Sobota, 11 lipca 2020 07:43:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Myśl nie wklejaj pozakonkursowy zleceniobiorco.
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Sobota, 11 lipca 2020 08:20:55
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
tak było
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Niedziela, 12 lipca 2020 07:04:29
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Marek Kondrat w rozmowie z „Wyborczą” o zdjęciu, które niedawno opublikował na swoim profilu: „Pojechałem do tego miasteczka na lampkę wina i zobaczyłem tę flagę zawieszoną między domami. To była mała mieścina, dziura. Przeszedłem pod tą flagą z radością, że ona tam nikomu nie przeszkadza. Siedzą pod nią miejscowi, którzy tam żyją od pokoleń, i siedzą obcokrajowcy, którzy wybrali ten kraj do życia – głównie ludzie w moim wieku, którzy przyjechali z krajów smutnych, deszczowych i wietrznych, żeby na starość ogrzać kości. Trudno mi sobie wyobrazić taką flagę w jakiejś polskiej wsi, a przecież LGBT to są tacy ludzie jak my, zawsze byli i będą między nami.”
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 12 lipca 2020 08:18:43
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
wy też kumacz jedźcie do tego miasteczka i najlepiej tam zostańcie jabłoli dla komucha wystarczy
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 12 lipca 2020 08:23:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
czym różnią się wąsy pedała od wąsów normalnego człowieka ?

zapachem
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 12 lipca 2020 08:31:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
przychodzi homoś do okulisty i zdejmuje spodnie. okulista na to
- panie, jestem okulistą! oczy leczę, więc nie musi się pan rozbierać!
na to homoś:
- tak, tak. ja wiem panie doktorze, ale ja panu zaraz wszystko wytłumaczę
i... spodnie opadły. lekarz więc dalej mu tłumaczy:
- panie, ale ja oczy leczę! nie musi się pan rozbierać!
a homoś dalej swoje:
- tak, tak. ja wiem panie doktorze, ale ja panu zaraz wszystko wytłumaczę!
i zdjął majtki...
lekarz już nieźle wkurzony, krzyczy:
- panie, co mi tu pan za cyrki robi - proszę się natychmiast ubrać!
a homoś na to:
- ja wiem, panie doktorze, ja wszystko wyjaśnię, ale niech pan tu tylko spojrzy!
i... wypiął się na doktora!
lekarz już wściekły ledwo powstrzymuje się od bluzgania:
- panie, kur...na, co mi pan tu tyłek wystawia ! ja nie jestem proktologiem tylko okulistą!
na to homoś:
"ja wiem, wiem... ja wszystko wyjaśńię, ale niech pan doktor tylko spojrzy... widzi pan te włosy między pośladkami?"
okulista: "no widzę, kur...na widzę - i co z tego?"
na to pedał:
"No wie pan, panie doktorze... jak mnie mój kochanek za te włosy ciągnie, to mi oczy łzawią!!!"
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Niedziela, 12 lipca 2020 11:13:08
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
sailorze kumak nigdy nie pił jabola
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 12 lipca 2020 11:15:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nie wiesz co tracisz
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Niedziela, 12 lipca 2020 20:42:33
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przyzwyczajamy się już powoli to obecnej wszędzie nienawiści i agresji przeciwko LGBT. Jak daleko zaszły sprawy widać najlepiej z perspektywy osób spoza Polski.
https://queer.pl/news/204620/bbc-news-i-guardia...

Jesteśmy w tym momencie chyba najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej. Chociażby wczoraj, zostałem zaatakowany dwa razy" - mówi w reportażu dla Guardiana Gąsiu. Jak zagraniczni reporterzy oceniają sytuacje w Polsce?

Zagraniczne media coraz bardziej interesują się łamaniem w Polsce praw osób LGBT+. Brytyjskie Guardian i BBC News zrealizowali na ten temat reportaże, w których wypowiadają się czołowi aktywiści i aktywistki oraz znane polskiej queerowe osoby.

Dla Guardiana Bart Staszewski oraz Gąsiu opowiadali o problemie homofobii, bifobii oraz transfobii. Gąsiu twierdzi, że: "jesteśmy w tym momencie chyba najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej. Chociażby wczoraj, zostałem zaatakowany dwa razy".

Mężczyźni poruszyli również sprawę samobójstw wśród osób LGBT+ w Polsce. Staszewski opowiadał o swojej rozmowie z Andrzejem Dudą. "Spotkałem się z nim, aby powiedzieć Dudzie, że nas dehumanizuje, aby pokazać mu zdjęcia dzieci, które popełniły samobójstwa z powodu homofobii" - mówi. "On nie myśli o nas jak o istotach ludzkich. Myśli o nas jako o narzędziu do osiągnięcia swoich politycznych celów" - dodaje.
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Niedziela, 12 lipca 2020 20:43:54
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Uczestniczka zajścia relacjonuje brutalną napaść pod klubem LGBT w Krakowie. "Policja nie chciała współpracować"
Sobota nad ranem, ul. św. Filipa w Krakowie. Grupa młodych osób stała pod klubem LGBT. Jak relacjonuje dla nas uczestniczka zajścia: "Wracaliśmy z wernisażu, była jakaś 5 rano. Staliśmy pod klubem LGBT, na papierosie. Nawet nie zdążyliśmy wejść do środka, zastanawialiśmy się, czy mamy jeszcze na to ochotę.

W reportażu BBC News wypowiadają się osoby LGBT+ mieszkające obecnie w Polsce i te, które wyemigrowały z kraju. Ci nie mieszkający już w Polsce twierdzą przeważnie, że nie wyobrażają sobie powrotu do miejsca, w którym musieliby "ukrywać swoją seksualność" i "nie czuliby się bezpiecznie". https://queer.pl/news/204600/uczestniczka-zajsc...
Post edytowany
Miańsk Postów: 547
jaroslavPOLSKEzbav
Miańsk, postów: 547
Poniedziałek, 13 lipca 2020 04:17:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bu ha ha ha ha ojeeeej jak mi przykro...
Miańsk Postów: 547
jaroslavPOLSKEzbav
Miańsk, postów: 547
Poniedziałek, 13 lipca 2020 04:18:51
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Brawo prawdziwi Polacy, brawo Prezydent Duda!
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Poniedziałek, 13 lipca 2020 06:31:20
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Odrealnienie rodziny Dudy sięga zenitu. "Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt" - podkreśliła córka prezydenta, która na codzień mieszka w UK. Córka Dudy aktywnie wspiera ojca prezydenta a teraz wybiela go podczas wiecu wyborczego. To właśnie on i jego partia mają na sumieniu młodych ludzi, którzy popełniają samobójstwa z powodu zaszczucia. Wtedy córuchna nie zabierała głosu, wtedy nie mówiła, że tak się nie godzi, że ideologia LGBT nie istnieje.
Dalej mówi jeszcze lepiej: "Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek - powiedziała córka prezydenta Andrzeja Dudy, Kinga podczas niedzielnego wieczoru wyborczego w Pułtusku."
Mam nadzieje, że odezwą się jej koledzy i koleżanki LGBT, którzy jej wyjaśnią, co to znaczy systemowa dyskryminacja.

Historia lubi się powtarzać. Nihili novi, będą usprawiedliwiać go do końca. Córki Putina mają o tyle więcej taktu, że się nie udzielają medialnie. Kindze radzę to samo.
Post edytowany
Miańsk Postów: 547
jaroslavPOLSKEzbav
Miańsk, postów: 547
Poniedziałek, 13 lipca 2020 06:36:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Haha dobrze że to Kinga powiedziała a nie Pan Andrzej bo z gadania córki prezydenta i tak nic nie wynika, Andrzej wie i myśli swoje! Brawo Prezydent Duda!

PS
Biedroń 2,2% - takie poparcie w narodzie ma lpgt bu ha ha
Post edytowany
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Poniedziałek, 13 lipca 2020 09:07:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
KOmbinowali z TrzasKOwskim, ale przeKOnbimowali. Oni nadal myślą, że Polacy to idioci.
siennica Postów: 1166
tytuss
siennica, postów: 1166
Poniedziałek, 13 lipca 2020 09:22:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Żabodukt
Postów: 38028
kumak Niedziela, 12 lipca 2020 • 11:13:08
-1
+
-
sailorze kumak nigdy nie pił jabola

.... a kogo Mazurek i Szpręga ganiał do sklepu po alpagę........??????
Żabodukt Postów: 78006
kumak
Żabodukt, postów: 78006
Poniedziałek, 13 lipca 2020 09:34:03
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kupić koledze to nie grzech

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK