4°C

27
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 9.79
PM25: 16.46 (40,33%)
PM10: 18.15 (109,72%)
Temperatura: 4.02°C
Ciśnienie: 1005.43 hPa
Wilgotność: 86.63%

Dane z 24.04.2024 07:50, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Mińsk Mazowiecki Miastem LGBT

5034 postów
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Czwartek, 11 czerwca 2020 16:55:38
0
+2 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tako rzecze Boniek
Najwidoczniej wszędzie tam gdzie nie ma PiSu jest rozsądek. https://www.facebook.com/innastrona/photos/a.7636154370...
gdzieś indziej Postów: 11581
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11581
Czwartek, 11 czerwca 2020 17:09:44
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Prezydent Andrzej Duda podpisał Kartę Rodziny. Znajdują się w niej programy prorodzinne oraz zapisy dotyczące obrony instytucji małżeństwa. – Rodzina jest fundamentem społeczeństwa i wymaga szczególnej opieki ze strony państwa – podkreślał w Warszawie ubiegający się o reelekcję prezydent.

ako pierwszy punkt karty prezydent wymienił politykę wsparcia finansowego dla rodzin. W tym kontekście wymienił funkcjonujące już programy – 500Plus, wyprawkę szkolną 300Plus oraz program MamaPlus.

Przypomniał również swoją zapowiedź wprowadzenia bonu wakacyjnego w wysokości 500 zł na każde dziecko. Zapewniał także objęcie szczególną opieką rodziny wychowujące dzieci z niepełnosprawnościami. – Pierwszy punkt to jest właśnie wsparcie finansowe, a podpunkt to gwarancja świadczeń prorodzinnych – mówił Duda.
gdzieś indziej Postów: 11581
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11581
Czwartek, 11 czerwca 2020 17:10:53
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
– Nie ma i nie będzie małżeństwa w żadnej innej postaci, niż związek kobiety i mężczyzny. Nie ma zgody na adopcję dzieci przez pary jednopłciowe. To obca ideologia. Nie ma na to zgody, aby w jakiejkolwiek formule to zjawisko mogło funkcjonować w naszym kraju – wskazał Duda.

Prezydent dodał, że program zakłada również ochronę dzieci przed ideologią LGBT – chodzi o prawo rodziców do decydowania, jak chcą wychowywać dzieci.
https://www.tvp.info/48463041/wsparcie-rodziny-ochr...
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Czwartek, 11 czerwca 2020 19:43:38
+1
+3 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mateusz Orzechowski
Blog osobisty
Wyślij wiadomość
Mateusz Orzechowski – sfrustrowany(a).Polub stronę
not8hS pgonsodolmfgzried. ·
Andrzej Duda kolejny raz pokazuje Pan, jak bardzo gdzieś ma Pan dobro WSZYSTKICH obywateli swojego kraju. Kolejny raz depcze Pan po godności zwykłych ludzi, którzy chcą być szczęśliwi. Kolejny raz depcze Pan po godności DZIECI i MŁODZIEŻY, którzy odkrywają swoją tożsamość płciową, lub orientację seksualną i właśnie przez takich ludzi jak Pan, będą mieli z tym problemy, a może nawet targną się na swoje życie.

Mam już dość patrzenia na tę pogardę z jaką do mnie i do mas ludzi odnosi się Prezydent RP i partia rządząca.

Przez szczucie na różne grupy społeczne, w tym na osoby LGBT+, w Polsce swoją drugą młodość przeżywa homofobia, bifobia, transfobia i nienawiść do zwykłych ludzi. To właśnie przez Pana, Panie Prezydencie.

Przez Pana i Pana przyjaciół z PiSu boję się żyć w tym państwie. Boję się wychodzić na miasto, boję się żyć pełnią życia. Przez Pana muszę brać ze sobą wszędzie gaz pieprzowy, bo nigdy nie wiem, czy przez Pana szczucie, ktoś nie będzie chciał mnie pobić, zmasakrować, lub zabić.

Sprawia Pan, że tysiące młodych ludzi szuka innego, bardziej przyjaznego kraju do życia. Sprawia Pan ich płacz, rozgoryczenie i niechęć do życia.

Sprawia Pan myśli samobójcze młodzieży LGBT+, która musi słuchać, że jest złowieszczą, obcą ideologią śmierci. Są zrównywani z pedofilami, z osobami, które mają na celu krzywdzić i niszczyć.

Sprawia Pan, że Polska będzie jedną, wielką strefą wolną od LGBT, co przyczyni się do jeszcze większej stygmatyzacji ludzi, narostu przemocy i powiększenia się skali samobójstw wśród młodzieży.

Mówicie o tym, że dość już nienawiści i pogardy - samemu ją stosując na każdym kroku, przez tyle lat swoich rządów. Niszczycie ludzi, plujecie na nich i macie gdzieś ich dobro - oto podsumowanie waszego okresu panowania w tym kraju.

W następnych wyborach wybierzcie kandydata, który będzie Prezydentem WSZYSTKICH POLAKÓW, a nie tylko fundamentalistów katolickich, skrajnych konserwatystów i prawicowców.

Wybierzcie tak, aby nikt w Polsce nie czuł się więcej, jakby kazano mu stąd wyjechać, jakby był niechciany. https://www.facebook.com/112361920273367/photos/pcb.174...
MIńsk Mazowiecki Postów: 4929
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4929
Czwartek, 11 czerwca 2020 19:59:59
0
+2 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Prezydent jest jak kryształ!

Kryształ rozczepia światło i ... robi piękną tęcze.

Więc i On jest kryształowo - tęczowy... jest piękny.
Post edytowany
gdzieś indziej Postów: 11581
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11581
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:03:18
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 ONLINE

https://www.youtube.com/watch?v=8f9V3DJ_9gU
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:10:31
0
+2 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
GEJE NA BRUK, BIBLIA W DŁOŃ. POLSKA WEDŁUG ZOFII KLEPACKIEJ
Znana z homofobicznych wypowiedzi ulubienica prawicy broni się wolnością słowa i poszanowaniem odmiennych przekonań. Z czym tak naprawdę walczy?
Wprawdzie każdy z nas popełnia winy, jednak to wyjątkowo jest czyn ohydny, jeśli mężczyzna z mężczyzną współżył, jeśli kobieta obok kobiety się budzi co ranek. Nie chcemy w Polsce tu tego wcale, dewiacji, sodomii, co tu sieje zamęt” – rapuje Karat NM, do niedawna znany wąskiej publiczności. W teledysku Zofia Klepacka, polska windsurferka i olimpijka, wchodzi do kościoła i czyta fragment Pisma Świętego, w którym mowa o sądzie nad Sodomą i Gomorą.

Poza teledyskiem Klepacka twierdzi, że nie ma nic przeciwko gejom i lesbijkom, a jedynie nie zgadza się, by mieli oni więcej przywilejów niż osoby heteroseksualne. Jednak jeśli uznać, że jej poglądy nie stoją w sprzeczności z treścią utworu, któremu dała twarz w teledysku (i od którego treści nigdy się nie odcięła), za przywilej Klepacka uważa nie tylko prawne rozwiązania dotyczące osób LGBT+, ale również to, by mogły ze sobą współżyć i budzić się w jednym łóżku. https://krytykapolityczna.pl/kraj/geje-na-bruk-biblia-w-dlo...
MIńsk Mazowiecki Postów: 4929
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4929
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:12:00
+2
+4 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
chodzi o prawo rodziców do decydowania, jak chcą wychowywać dzieci

I o to chodzi. Jeśli ktoś chce wychowywać SWOJE dzieci w niewiedzy seksualnej, to niech to robi w domu i za murami swojego związku wyznaniowego (szkoły wyznaniowe).
Jakim prawem zabraniać tego wszystkim, we wspólnej przestrzeni publicznej? Czy już mamy państwo wyznaniowe?

Wprowadzanie strachu przed LGBT i GENEER - jest formą nowego polowania na czarownice, podparej niewiedzą i uprzedzeniami naszego społeczeństwa.
Post edytowany
gdzieś indziej Postów: 11581
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11581
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:15:13
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@Andrzej Duda kolejny raz pokazuje Pan, jak bardzo gdzieś ma Pan dobro WSZYSTKICH obywateli swojego kraju.


ty i paru kolesi to jeszcze nie wszyscy obywatele swojego kraju.
Ten kraj ma swoją nazwę.
MIńsk Mazowiecki Postów: 4929
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4929
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:17:50
+1
+3 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A ty ze swoimi kolesiami to kto?
gdzieś indziej Postów: 11581
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11581
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:23:51
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kubuś Puchatek
sześć stóp nad ziemią Postów: 2907
garbaty_anioł
sześć stóp nad ziemią, postów: 2907
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:24:31
-1
+1 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@Zagłoba ja to koleś michal1965, masz jakiś problem?
MIńsk Mazowiecki Postów: 4929
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4929
Czwartek, 11 czerwca 2020 20:47:35
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Problem jest w tolerancji i poszanowaniu bliźniego!
Post edytowany 2 razy
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Piątek, 12 czerwca 2020 05:18:17
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Marcin Hencz

Robią to mając na ustach wiarę czy tradycję. Tak tylko przypomnę, że Jan Paweł II był pierwszym papieżem, który wszedł do synagogi, polscy królowie jako pierwsi zagwarantowali wolności religijne, a II RP jako jedna z pierwszych dała kobietom prawo głosu.

Także bez urazy Panie Andrzeju czy Jarosławie, ale to Wy bardziej nie pasujecie do tożsamości Polski, niż ludzie przed którymi chcecie ją bronić.

# https://www.facebook.com/photo.php?fbid=334589966208873...
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Piątek, 12 czerwca 2020 05:20:11
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jako matka dwójki dzieci, bardzo bym chciała żeby Pan Prezydent, ani nikt inny nie straszył mojej rodziny osobami LGBT+. Osobami, nie ideologią. Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje. Istnieją ludzie tak różni, jak ci heteroseksualni. Miliony osób w naszym kraju. Dorośli, młodzież, dzieci. Polskie rodziny borykają się z wieloma rozmaitymi problemami, mają czym się martwić. Czego bać. Przemocy, problemów finansowych, zdrowotnych i wielu innych, ale z pewnością nie miłości innych ludzi. Sączona kropla po kropli nienawiść prowadzi do tragedii. Tego się obawiam i z tym nie chcę mieć nic wspólnego. https://www.facebook.com/585986771539386/photos/pcb.165...
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Piątek, 12 czerwca 2020 11:06:45
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
LGBT-






LGBT-






LGBT-






LGBT-






LGBT-
Targówka Postów: 1573
antyradar
Targówka, postów: 1573
Piątek, 12 czerwca 2020 12:03:15
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wypad lbgt


Wypad lbgt


Wypad lbgt



Wypad lbgt
Targówka Postów: 1573
antyradar
Targówka, postów: 1573
Piątek, 12 czerwca 2020 12:06:40
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje. Istnieją ludzie tak różni, jak ci heteroseksualni

Skoro to ludzie nie ideologia to ja bym nie chciał żeby moją osobę określały 4 litery.
Targówka Postów: 1573
antyradar
Targówka, postów: 1573
Piątek, 12 czerwca 2020 12:11:36
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co więcej. Osoby homoseksualne nie identyfikują się i nie życzą sobie, żeby były określane jako lbcośtam.
mińsk maz Postów: 1139
skiper
mińsk maz, postów: 1139
Piątek, 12 czerwca 2020 12:20:13
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tako rzecze Boniek

"Wiem, że w dzisiejszych czasach można mówić absolutnie o wszystkim, ale czuję się dziwnie nawet wtedy, gdy myślę o czymś takim jak małżeństwa ludzi tej samej płci" - słychać głos Polaka. "Jestem tradycjonalistą. Lubię normalne życie. Jestem za normalnymi relacjami między kobietą i mężczyzną. Nie interesuje mnie, czy piłkarz jest gejem, czy nie, ale im więcej kurzu się podnosi przy mówieniu o tym, tym ja bardziej się od tego dystansuję. Kto powiedział, że musimy wszystko akceptować? Że musimy uczyć o wszystkim nasze dzieci?"


Przyznaję jednak, że jestem tradycjonalistą. I nawet jak będę miał po tym filmie cały tłum gejów przeciwko sobie, to jakoś to przeżyję"

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK