7°C

34
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 13.06
PM25: 20.30 (135,32%)
PM10: 22.13 (49,17%)
Temperatura: 7.03°C
Ciśnienie: 1013.34 hPa
Wilgotność: 81.75%

Dane z 27.04.2024 07:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dane pedofilów i gwałcicieli pochodzących z Mińska

4919 postów
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Środa, 15 września 2021 05:06:28
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ksiądz gwałcił ministranta? Poznańska kuria i abp Gądecki zasłonili się tajemnicą zawodową
Poznańska kuria nie pomogła prokuraturze w wyjaśnieniu sprawy byłego już księdza Krzysztofa G., ale mimo to do sądu trafił akt oskarżenia. Byłemu kapłanowi zarzucono kilkadziesiąt gwałtów na ministrancie Szymonie z Chodzieży w północnej Wielkopolsce. Śledczy domagali się od duchownych wydania dokumentów z postępowania kanonicznego, ale księża zasłaniali się wówczas "tajemnicą zawodową". Gdy sąd w końcu zwolnił z niej abpa Stanisława Gądeckiego, kuria stwierdziła, że nie ma akt, bo wysłała je do Watykanu. Adwokat Artur Nowak podkreśla, że dokumenty te zawierają kolejne dowody obciążające byłego księdza. https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/byly-ksi...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 16 września 2021 07:17:45
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Od Tylawy do Dominikany. Jak polscy księża przez lata unikali kary
Przez lata polski Kościół katolicki nie radził sobie z doniesieniami o przemocy stosowanej przez duchownych. Dobitnie pokazują to przypadki nagłaśniane przez ostatnie kilkanaście lat, jak m.in. sprawy proboszcza z Tylawy, abp. Paetza czy abp. Wesołowskiego. Powołana w tym roku przez dominikanów komisja badająca nadużycia Pawła M., jest być może pierwszym w historii przypadkiem, gdy hierarchowie polskiego Kościoła zagrali w otwarte karty.Pierwszą głośną w Polsce sprawą przemocy duchownego wobec dzieci jest przypadek proboszcza z Tylawy, skazanego ostatecznie za molestowanie sześciu dziewczynek
Gdy w 2001 r. sprawa ujrzała światło dzienne, w kuluarach mówiło się, że "kościołowi bardziej szkodzi" ujawnianie takich przypadków, niż sami księża, którzy dopuszczają się przemocy
W późniejszych latach było więcej podobnych przypadków, ale Kościół nadal wolał załatwiać sprawy, przenosząc księży z parafii do parafii, albo nie ujawniać skali procederuTo konsekwencja raportu specjalnej komisji, która badała czyny, których przez lata dopuszczał się jeden z dominikanów – Paweł M. Prowadzona przez niego wspólnota opierała się na mechanizmie psychomanipulacji, przemocy fizycznej i nadużyć seksualnych. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kosc...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 17 września 2021 18:26:14
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wydaje się, że seria skandali z duchownymi w roli głównej nie ma końca. Co rusz opinia publiczna w Polsce wstrząsana jest doniesieniami o przestępstwach i patologiach, które ogarnęły instytucję Kościoła Katolickiego w naszym kraju. Afery seksualne, korupcja, rozpusta, zachłanność, zakłamanie – długo można wyliczać grzechy polskich hierarchów i ich podwładnych. Dlaczego tak się dzieje? Wstrząsającej odpowiedzi w książce “Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele.” udzielają jej autorzy Stanisław Obirek i Artur Nowak, którzy są gośćmi „Sekielski Online”.
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Niedziela, 19 września 2021 06:25:18
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wikary z Zakopanego dawał ministrantom alkohol i namawiał do masturbacji. Sąd skazał go na 26 miesięcy więzienia
Dwadzieścia sześć miesięcy ma spędzić w więzieniu były już ksiądz Krystian P. Mężczyzna do lutego 2019 r. był wikarym w parafii pw. Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach w Zakopanem. To właśnie tam miał molestować, demoralizować i rozpijać dwójkę ministrantów. Wyrok w sprawie zapadł w sądzie pod Giewontem już w kwietniu. Dopiero teraz się jednak uprawomocnił. https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/zakopane...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Środa, 22 września 2021 05:20:05
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Miała 13 lat, gdy gwałcił ją ksiądz. "Nie mogę milczeć. Nadal męczą mnie koszmary"
"W 2005 roku poznałam księdza Romana B. Byłam wtedy w VI klasie szkoły podstawowej, miałam 12 lat. Tego dnia religia była pierwszą lekcją. Okazało się, że będzie ją prowadził nowy ksiądz, czyli on. Któregoś razu powiedział: »Mnie nie musisz się bać. Jestem księdzem, nie zrobię ci krzywdy, chcę ci pomóc. Zaufaj mi«" - to fragment książki Katarzyny Nowak* "Sama", którą, gdy miała 13 lat, ksiądz zabrał od rodziców, przetrzymywał i gwałcił. W rozmowie z Onetem Katarzyna opowiada o tym, co ją spotkało nie tylko wtedy, gdy była dzieckiem, ale także później. https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/ofiara-...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 23 września 2021 20:37:47
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kasia miała 12 lat gdy rodzice oddali ją na wychowanie księdzu Romanowi B. Mężczyzna przez kilka lat więził dziewczynkę, gwałcił, bił i znęcał się nad nią psychicznie. Przeszła przez piekło co potwierdziły kolejne sądy skazując zwyrodnialca i przyznając Katarzynie odszkodowanie w wysokości miliona złotych. Kobieta była pierwszą w Polsce ofiarą księdza pedofila, której instytucje Kościoła Katolickiego musiały na mocy wyroku wypłacić pieniądze za krzywdy, które ją spotkała. Dziś Katarzyna stara się odzyskać normalne życie cały czas walcząc o prawa ofiar przestępstw seksualnych. Właśnie ukazała się jej książka “Sama”, w której opisała swoją wstrząsającą historię. W “Sekielski Online” opowiada o tym jak trafiła do piekła i jak z niego wyszła. https://sekielscy.pl/niewolnica-ksiedza/?fbclid=IwA...
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 23 września 2021 22:59:33
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tomasz Sekielski zabrał głos ws. śmierci bpa Edwarda Janiaka. Miał ważne przesłanie
23 Września 2021



Tomasz Siekielski skomentował śmierć bpa Edwarda Janiaka, który był jednym z antybohaterów jego filmu "Zabawa w chowanego". Podkreślił, że przypadek biskupa pokazal, że państwo nie reaguje odpowiednio na zgłaszane przypadki pedofilii w Kościele.
Autor tekstu:

Anna Dymarczyk
Udostępnij:
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 24 września 2021 20:38:17
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Szymon Bączkowski: Ksiądz kazał mi pić wódkę, a sam pił słabe wino. A potem mnie gwałciłWspominasz, że przez lata byłeś molestowany i gwałcony przez księdza. Dziś jesteś dorosłym mężczyzną, spodziewacie się z żoną drugiego dziecka. Może wreszcie uda ci się o tym koszmarze zapomnieć?
Zapomnieć? Nie... tego się nie da zapomnieć. Miałem wymazane z życia 13 lat.

Opowiedz więc, proszę, jak to się zaczęło.
Gdy miałem 11 lat, zostałem ministrantem. Jak miałem 14 lat, w naszej parafii pojawił się nowy ksiądz. Wszyscy chłopcy chcieli go poznać, a co najmniej zobaczyć. Szybko zaczęło się podszczypywanie, obmacywanie i łapanie za genitalia. Ksiądz K. po mistrzowsku wykorzystywał momenty, gdy przebieraliśmy się w alby. Podchodził do mnie i tak się sprytnie zasłaniał sutanną, że inni ministranci niczego nie widzieli. https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,23208054,szym...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Niedziela, 26 września 2021 15:39:45
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
20 lat tuszowania
Post edytowany
MIńsk Mazowiecki Postów: 4940
Zagłoba
MIńsk Mazowiecki, postów: 4940
Niedziela, 26 września 2021 17:13:44
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przechowalnia i wylęgarnia .
Ale walczą z LGBT!
Ilu nich jest homo???
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Poniedziałek, 27 września 2021 05:17:47
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
20-latka oskarża księdza o pedofilię. Duchowny donosi do prokuratury na jej narzeczonego
- Odkąd sprawę Marianny nagłośniły media, jesteśmy represjonowani. W ostatnich kilku miesiącach byłem trzykrotnie przesłuchiwany. Kilka dni temu odwiedziła mnie policja, rekwirując mój sprzęt elektroniczny. Tymczasem ksiądz, który skrzywdził moją narzeczoną, chodzi wolno - uważa Paweł Gawron, który sprawę zgwałcenia 13-latki od wielu miesięcy relacjonuje na bieżąco w mediach społecznościowych. Kwestii jego jednoznacznych wpisów i rzekomych gróźb kierowanych pod adresem N. przygląda się prokuratura.Sprawa oskarżenia księdza przez młodą kobietę wróciła do prokuratury w ubiegłym roku. Niedawno rozpoczęło się jednak kolejne postępowanie: duchowny zawiadomił śledczych o możliwości popełnienia przestępstwa przez narzeczonego Marianny
Zdaniem ks. Kamila N. Paweł Gawron miał kierować pod jego adresem groźby karalne oraz ujawniać tajemnice toczonego postępowania
- Nigdy nie groziłem śmiercią Kamilowi N., co obecnie mi się zarzuca. Nie udostępniałem też akt z toczącego się postępowania z jednego prostego powodu: są one praktycznie niedostępne nawet dla pokrzywdzonej - odpowiada Paweł Gawron
- W naszej ocenie materiał zgromadzony w aktach jest wystarczający do przedstawienia zarzutów osobie wskazywanej od początku przez pokrzywdzoną - uważają adwokaci Marianny. Pełnomocnik Kamila N. nie chciał z nami rozmawiać
Jeśli okaże się, że sprawcą gwałtów na nieletniej Mariannie był ks. Kamil N., to problemy może mieć również jego przełożony - bp Jan Piotrowski. Kwestia ewentualnych zaniedbań trafiła już Nuncjatury Apostolskiej w Warszawie https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/nast...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Środa, 29 września 2021 23:01:09
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Don Stanislao". Szokujące wyniki dziennikarskiego śledztwa
"Towarzyszyłem bogatej rodzinie z Meksyku podczas prywatnej mszy. Na koniec rodzina dała Dziwiszowi 50 tys. dol. Ta opłata miała miejsce w 1997 r., tym samym, w którym Maciel został publicznie oskarżony" - czytamy w książce "Don Stanislao". Marcin Gutowski pokazał w niej powiązania kard. Dziwisza, który za "strumień pieniędzy" miał zapewniać nietykalność zbrodniarzowi Macielowi Degollado. https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fksiazki.wp.pl...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 30 września 2021 10:20:47
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ks. Mariusz Gałat. Czerwony alarm dla rodziców i dzieci w Bochni w okolicach Szkoły Podstawowej numer 1, lecz nie tylko tam! Szkoła sąsiaduje z parafią św. Mikołaja w Bochni, gdzie siedzi ten pedofil. W bocheńskiej parafii wrze odkąd ludzie skojarzyli, że ksiądz, który rozpoczął tam pracę na przełomie sierpnia i września, kilka lat temu w Jastrzębi (powiat tarnowski) molestował 12-letnią dziewczynkę. Duchowny w 2014 r. został skazany prawomocnym wyrokiem przez Sąd Okręgowy w Tarnowie na karę 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat. Nałożono na niego także dożywotni zakaz pracy związanej z edukacją dzieci i młodzieży, a także 15-letni zakaz zbliżania się i nawiązywania kontaktu z ofiarą.

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C958308%2Cwi...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 30 września 2021 10:21:35
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Duchowny w ogóle nie czuje skruchy i wspomagany doświadczonymi adwokatami walczy o krótszą .odsiadkę
https://www.facebook.com/groups/863435770497643/permali...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Czwartek, 30 września 2021 20:11:32
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
20-latka oskarża księdza o pedofilię. Duchowny donosi do prokuratury na jej narzeczonego

- Odkąd sprawę Marianny nagłośniły media, jesteśmy represjonowani. W ostatnich kilku miesiącach byłem trzykrotnie przesłuchiwany. Kilka dni temu odwiedziła mnie policja, rekwirując mój sprzęt elektroniczny. Tymczasem ksiądz, który skrzywdził moją narzeczoną, chodzi wolno - uważa Paweł Gawron, który sprawę zgwałcenia 13-latki od wielu miesięcy relacjonuje na bieżąco w mediach społecznościowych. Kwestii jego jednoznacznych wpisów i rzekomych gróźb kierowanych pod adresem N. przygląda się prokuratura.- Odkąd sprawę Marianny nagłośniły media, jesteśmy represjonowani. W ostatnich kilku miesiącach byłem trzykrotnie przesłuchiwany. Kilka dni temu odwiedziła mnie policja, rekwirując mój sprzęt elektroniczny. Tymczasem ksiądz, który skrzywdził moją narzeczoną, chodzi wolno - uważa Paweł Gawron, który sprawę zgwałcenia 13-latki od wielu miesięcy relacjonuje na bieżąco w mediach społecznościowych. Kwestii jego jednoznacznych wpisów i rzekomych gróźb kierowanych pod adresem N. przygląda się prokuratura. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nastolatka-oska...
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 1 października 2021 08:32:30
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Andrzej Gerlach
t8 gpoondszr.ed ·
PEDOFILIA PO TARNOWSKU – część I.
Mariusz pochodził z małej wioski pod Dębicą, której nazwa zaczyna się na literę L. Urodził się w dniu 24 maja 1983 roku. Skończył dębickie technikum w klasie męskiej (mam liczne zdjęcia jego klasy z czasów szkolnych, ale ze względu na drastyczność tematu i ochronę wizerunku jego nauczycieli i kolegów szkolnych ich nie opublikuje), a po maturze wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
Podobno czuł już od dziecka, że jest inny. Od czasów dojrzewania zachowywał się dziwnie i obawiał się kontaktów z koleżankami. Ale jak sam podobno twierdził, nie był gejem. Dopiero w seminarium poznał prawdziwych gejów, którzy czynnie uprawiali seks. Gejami byli klerycy, ale i wśród kilku wykładowców i przełożonych tego seminarium nie brakowało jak twierdzi, miłośników ciał młodych chłopców. Tarnowskie seminarium w tym czasie było największe w całym kraju i liczyło ponad 340 studentów. Młodych, niewyżytych, w żyłach których buzowała krew i hormony. Wystarczyło kilku prowodyrów, czasami jakiś alkohol i…, od razu było miło.
Na wykładach w seminarium kleryk Mariusz słyszał przez wiele lat, że kobieta jest źródłem upadku kapłana, może doprowadzić go do jego zguby, że ciało kobiety jest grzeszne, a on musi być wierny celibatowi i uratować swoją moralną czystość. Podobno jak sam twierdził, nie chciał uprawiać seksu z innymi kolegami w seminarium, nie szukał więc w seminarium nikogo dla siebie, choć kilku kleryków z tego okresu czasu twierdzi coś zupełnie innego.
W dniu 30 maja 2009 roku diakon Mariusz G. otrzymał w tarnowskiej katedrze święcenia kapłańskie z rąk ordynariusza tarnowskiego, bp Wiktora Skworca (rocznik 1948). Jego seminaryjni przełożeni wyrazili zgodę na święcenia i mimo iż od dawna nie radził sobie ze swoja seksualnością, nikt nie zamierzał utrudniać mu życia. W końcu nawet sam ordynariusz nie był święty, o czym wszyscy wiedzieli, więc czego wymagać od zwykłego neoprezbitera…
Od siebie dodam tylko, że kiedy pisząc te słowa, patrzę na całą listę nowo wyświęconych księży z tego rocznika, a było ich wówczas 27 diakonów, to stwierdzam, że diakon Mariusz G. nie był najbardziej upadłym moralnie neoprezbiterem w tym dniu.
Bezpośrednio po święceniach kapłańskich trafił do bardzo małej parafii pod Tuchowem, której nazwa zaczyna się na litery S T. Pracowali już tam dwaj starsi księża, zaledwie od roku był na niej proboszcz (rocznik 1963) i starszy emeryt (rocznik 1934), który pracował tam od 1972 roku. Byli starsi, ale nie święci…
Jako zdecydowanie najmłodszy ksiądz w tej parafii trafił do szkoły, a wikary na każdej wsi to z automatu katecheta. Miał zaledwie 26 lat, żadnego pedagogicznego doświadczenia, ale wokół miał za to młode nauczycielki, bezkrytyczne i wpatrzone w młodego kolegę w sutannie. Nie publikuje posiadanych zdjęć z tego okresu czasu ze względu na ochronę wizerunku tych osób. Młody katecheta z S T nie czuł się gejem, ale z drugiej strony bał się dojrzałych kobiet, bo każda kobieta, wiadomo… Pamiętał czego nauczył się w seminarium.
Ale młodość, długoletnia abstynencja seksualna i burza hormonalna… To nie mogło się dobrze skończyć. Nowo wyświęcony ks. Mariusz czuł, że jego seksualność kieruje się w stronę dziewczynek, właściwie dzieci, bo w ówczesnej sześcioletniej podstawówce, najstarsze z nich miały zaledwie 13 lat. Czuł jednak, że ze sobą nie wygra, mimo iż miał pełną świadomość, że krzywdzi te dzieci. Tak miał podobno wspominać to po latach wobec biegłych sądowych psychiatrów.
Uległ, ale w małej wsi, gdzie każdy ksiądz jest niemal święty, a winna jest zawsze jego partnerka, nawet jak ma zaledwie 12-13 lat, bo kusiła, ubierała się niewłaściwie i „szukając miłości, pociągnęła tego człowieka za sobą”. Znamy już dobrze te stwierdzenia. Jak do tego są we wsi nauczycielki i matki, które zapatrzone w sutannę, widzą w nieletnich ofiarach sprawczynie upadku kapłana… Wywinął się.
Trafił w 2012 roku do małej wsi pod Ciężkowicami o nazwie na literę J. Proboszcz (rocznik 1949), niby wiedział, choć twierdzi, że nie wiedział. Dzisiaj już nikt tego nie potwierdzi. Nowym ordynariuszem tarnowskim był wówczas już od kilku tygodni biskup Andrzej Jeż (rocznik 1963), dotychczasowy biskup pomocniczy tarnowski i do niedawna prawa ręka swojego poprzednika. Ale nowy biskup tarnowski swoje teatralne gesty, pobożności i uduchowienia, opanował do perfekcji i wielu się na nie nabrało. Liczyło, że po okresie moralnego upadku za czasów bp Wiktora Skworca, nowy ordynariusz choć wierzy w Boga. Sam to wtedy wielokrotnie podkreślałem podczas moich wykładów.
Na nieszczęście 12-letnich dziewczynek ze wsi J., bardzo szybko się jednak okazało, że w diecezji tarnowskiej zmienił się wówczas tylko ordynariusz. Grzechy duchownych, postępowanie jej ordynariusza, standardy moralne i podejście do pedofilii były w niej jednak nadal bez zmian.
Zwykły przypadek, czujność rodziców jednej 12-latki, coraz częstsze nagłaśnianie przypadków pedofilii w Kościele, a być może jeszcze coś zupełnie innego zadecydowało, że 31-letni katecheta z J., ks. Mariusz G. został zatrzymany przez organy ścigania. Był maj 2014 roku. Dowody dewiacji i deprawujących kontaktów ze swoimi uczennicami były ewidentne. Zgubiła go technika i elektronika. Resztę zrobili już policjanci i prokurator.
Kiedy podobno płakał i opowiadał o swojej dewiacji był niezwykle wiarygodny dla badających go na zlecenie sądu i prokuratury biegłych psychiatrów. Poczuwał się wtedy w pełni do winy, sam uważał się za dewianta seksualnego i podkreślał, że rozumie jak nisko upadł, ale przegrał ze swoją seksualnością. Trzeba podkreślić, że niczego się nie wypierał jak wielu innych duchownych dewiantów, ale równocześnie ujawnił kulisy formacji duchownych w swojej diecezji. Od seminarium po pracę na parafiach. Od parafii wielkomiejskich do odległych małych plebanii daleko od Tarnowa.
W moim dzisiejszym wpisie występują stosunkowo często takie słowa jak „prawdopodobnie” czy „podobno”, gdyż opieram się w nim w dużej mierze na dyskretnych informacjach sprzed lat od jednego z zaprzyjaźnionych sędziów miejscowego sądu okręgowego, któremu muszę zagwarantować pełną anonimowość. Dostęp na salę sądową tarnowskiego sądu był wówczas niemożliwy, a instytucja diecezji robiła niemal wszystko, aby uratować swój własny wizerunek i doprowadzić do wyroku „w zawiasach”..
Wyrok: dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Biegli sądowi z zakresu psychiatrii potwierdzili, że ks. Mariusz G. ma wszystkie cechy pedofila i dożywotnio nie może pracować z dziećmi. Jego pedofilia ma charakter heteroseksualny, jest w pełni niedojrzały psychoseksualnie i nie nadaje się do pracy jako duchowny.
I zapewne większość z Państwa uznało w tej sytuacji, że problem z dewiacją seksualną i niedojrzałością psychoseksualną ks. Mariusza G. zamyka tym wyrokiem całą sprawę, a rodzice dziewczynek w szkołach podstawowych w całej diecezji tarnowskiej mogą w tym momencie odetchnąć z ulgą. Otóż wszyscy, którzy tak pomyśleli są w błędzie. Nie doceniliście Państwo władz diecezji…
Ciąg dalszy nastąpi…
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Piątek, 1 października 2021 08:35:41
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jasna… Góra! W szarobury dzień #FurgonetkaPrawdy #AntyHomofobus rozbudziła senną Częstochowę
Transmisja: https://www.facebook.com/sameplusy.info/videos/35170072...
A jeśli chcecie dolać paliwa do baku, to://zrzutka.pl/8sv857
#SamePlusy #ŚwieckiePaństwo #NarodowaApostazja
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Wtorek, 5 października 2021 10:15:28
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
We wtorek ma zostać opublikowany liczący 2500 stron raport dotyczący wykorzystywania seksualnego we francuskim Kościele. https://tvn24.pl/swiat/pedofilia-w-kosciele-fra...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 5 października 2021 10:19:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Dane pedofilów i gwałcicieli pochodzących z Mińska"

temat POwinien mieć tytuł "świat oczami gnidy"
Żabodukt Postów: 78393
kumak
Żabodukt, postów: 78393
Wtorek, 5 października 2021 10:26:49
-3
+1 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tu poważne artykuły na bardzo poważny temat.Gdyby parafianie byli bardziej stanowczy kościelnej pedofilii i krzywdy dzieci nigdy by nie było.Lawina już ruszyła i francuski kościół już zrozumie a polski jeszcze w krzakach
Post edytowany

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK