1°C

51
Powietrze
Jakość powietrza jest średnia.

PM1: 18.79
PM25: 30.52 (203,43%)
PM10: 37.33 (82,95%)
Temperatura: 1.34°C
Ciśnienie: 1008.53 hPa
Wilgotność: 91.00%

Dane z 26.04.2024 05:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dane pedofilów i gwałcicieli pochodzących z Mińska

4919 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 24 maja 2020 19:13:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polska piekłem LGBT? Dobre sobie! A co ze śledztwami dot. wyrzucenia z pracy pracownika IKEI i happeningu uderzającego w abp. Jędraszewskiego?

Nie ma dnia byśmy nie słyszeli o kolejnych działaniach śledczych w sprawie pedofilii w Kościele lub walki z mową nienawiści, która rzekomo jest instytucjonalną formą walki państwa polskiego ze środowiskiem LGBT. Prokuratorzy dwoją się i troją w ściganiu tych przestępstw, ale lewicowe media i tak przylepiają nam łatkę homofobów. A co z prawami katolików i konserwatystów? Czy śledczy z równym zacięciem tropią przestępstwa nawoływania do nienawiści religijnej? Kto chroni Polaków wyrzucanych z pracy za wiarę i niezgodę na tęczową rewolucję?
Dwa poniższe przykłady pokazują, że państwo nie zawsze soprawiedliwie traktuje konserwatystów w kontrze do skrajnych lewaków.
Ikea zwalnia za krytykę ideologii LGBT

W czerwcu 2019 roku Polskę zbulwersowała decyzja Ikei, która zwolniła swojego pracownika za to, że negatywnie komentował on akcję propagującą ideologię LGBT w koncernie. Fala oburzenia przetoczyła się nie tylko przez konserwatywne media, ale stała się obiektem krytyki nawet liberalnych redakcji. Ministerstwo sprawiedliwości oraz prokuratura zareagowali natychmiast.

Zwolnienie pracownika w związku z wyrażoną przez niego opinią dotyczącą akcji propagującej ideologię LGBT jest w mojej ocenie dyskryminacją i łamie wolność sumienia oraz wyznania. Promowanie ideologii LGBT leży poza sferą obowiązków pracowniczych

– napisał Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości.

Śledztwo ruszyło z kopyta i… nic! Podobno toczy się intensywnie, miano przesłuchać świadków i pokrzywdzonego pracownika. Prosta sprawa z przestępstwem wymierzonym w prawa pracownicze wlecze się już niemal rok. Kiedy prokuratura zamierza postawić zarzuty odpowiedzialnym za to ewidentne naruszenie prawa? Decyzję o ewentualnym umorzeniu nie bierzemy w ogóle pod uwagę, bo wtedy okazałoby się, że Polska, to kraj sparaliżowany tęczowym strachem i niezdolny do obrony podstawowych praw obywatelskich. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy decyzję prokuratury. Na co tu jeszcze czekać?
„Zabić” Jędraszewskiego

Kolejna sprawa jest równie bulwersująca i w jaskrawy sposób pokazuje bezczelne bezprawie „artystów” spod znaku tęczowego sztandaru. Sierpień 2019 roku. Podczas gali finałowej Mr Gay Poland 2019, w poznańskim klubie Punto Punto jeden z „artystów” wystąpił z dmuchaną lalką, na której przyklejony był wizerunek abpa Marka Jędraszewskiego. W swoim „show” osoba ta imitowała podcięcie lalce gardła. Właściciel klubu nie tylko pochwalił to „przedstawienie”, ale podkreślił wręcz, że publiczność była zachwycona. Co ciekawe, na stronie klubu Punto Punto na Facebooku widniało wtedy hasło: „strefa wolna od nienawiści”.

CZYTAJ TAKŻE: Przerażające! Na gali Mr Gay Poland 2019 podcięto gardło lalce z wizerunkiem abpa Jędraszewskiego. „Jest akcja, to jest reakcja”

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Premier Morawiecki: Nie będzie naszej zgody na podrzynanie gardeł kukłom, ani na żadne obrażanie Polaków

I znów wszyscy wyrazili swoje oburzenie. Mało tego! Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar podjął z urzędu postępowanie wyjaśniające w sprawie symulowanego podcięcia gardła lalce ze zdjęciem abpa Marka Jędraszewskiego. Interweniował też premier Mateusz Morawiecki.

Nie będzie naszej zgody na podrzynanie gardeł kukłom, ani na żadne obrażanie Polaków, polskiej wiary, polskiego języka, na kłamstwa historyczne

– słusznie podkreślał Mateusz Morawiecki.

Prokuratura i w tej sprawie wszczęła stosowne śledztwo, a sprawa, z punktu widzenia śledczych, także nie była szczególnie skomplikowana. Wiadomo gdzie i kto dokonał tego ewidentnego i ohydnego przestępstwa. Za dwa miesiące minie rok od mrocznego happeningu zorganizowanego przez gejowskich „artystów”. Znów czekamy na postawienie zarzutów sprawcy prowokacji.
Nie wszyscy są równi wobec prawa?

Podobne sprawy możemy mnożyć w nieskończoność. Gejowska „msza” w durszlaku na głowie tęczowego aktywisty, wściekłe ataki na hierarchów kościelnych, nawoływanie do fizycznej likwidacji katolików. Co się stało ze słynnym uczestnikiem Marszu Równości, który krzyczał do kamery TVP: ”stare ku…y wymrą, głosujące na PiS i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce”? Co z hejterami, którzy umieszczali wizerunek Matki Boskiej na transparencie z waginą? Polska jest krajem ultratolerancyjnym, w którym nikt instytucjonalnie nie walczy z ideolagią LGBT, a kwestia seksualnych preferencji Polaków nie interesuje władzy. To dobrze. Każdy ma prawo do swojej przestrzeni. Szkoda tylko, że ma się czasem wrażenie, że obrażać można tylko katolików i tych, którzy kierują się filozofią konserwatywną.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/501293-dlaczego-...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 24 maja 2020 19:16:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kwaśniewska, Tusk - one też gościły w "Zatoce Sztuki". Pojawia się coraz więcej ciekawych nazwisk

Imprezy charytatywne, koncerty, pokazy, spotkania autorskie - artystyczny, kulturalny anturaż miał stanowić tylko przykrywkę szokujących wydarzeń, które miały dziać w sopockiej Zatoce Sztuki? Takich opinii nie brakuje, a internauci przypominają, jak próbowano budować artystyczny obraz lokalu, organizując wydarzenia, na których pojawiały się znane i wpływowe osoby, bardzo często nieświadome mrocznej strony tego miejsca.

W środę wieczorem w TVP wyemitowano film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", w którym opisano kulisy przestępstw Krystiana W., ps. Krystek, działającego w Trójmieście. Mężczyzna był określany przez media mianem "łowcy nastolatek". Produkcja opowiada o pedofilskim procederze, do którego miało dochodzić w sopockim lokalu Zatoka Sztuki.

Media w momencie otwarcia Zatoki Sztuki w 2011 r. pisały o niej jako "największej i najbardziej multidyscyplinarnej prywatnej inwestycji tego typu w kraju". Szefowa Fundacji Multidyscyplinarne Centrum Kulturalno-Artystyczne, która odpowiadała za organizację wydarzeń kulturalnych i artystycznych w lokalu, twierdziła, że "główną częścią działalności instytucji będzie organizowanie kursów i warsztatów artystycznych dla artystów, które prowadzić będą wybitni twórcy o światowej sławie".

W Zatoce organizowano wiele wydarzeń kulturalnych - koncertów, spektakli, pokazów, spotkań autorskich, na których pojawiali się osoby znane i nierzadko wpływowe.

Marcin T., współtwórca Zatoki Sztuki, w rozmowie z serwisem sopot.naszemiasto.pl w 2016 r. stwierdził, że w Zatoce tylko "w samym roku 2015 odbyło się prawie 200" wydarzeń kulturalnych. W lokalu odbywały się koncerty m.in. Seana Paula, Boba Sinclara, Tomasza Stańki, Agi Zaryan. Wydarzenia z udziałem znanych osób przyciągały inne znane osoby. O rozpoznawalności i pewnego rodzaju pozycji lokalu w środowisku artystycznym i nie tylko może świadczyć fakt, że w ramach cyklicznie odbywającego się wydarzenia "Zatoka Kobiet" w 2014 r. swoją biografię "Między nami" prezentowała tam Małgorzata Tusk, żona urzędującego wówczas premiera, Donalda Tuska. Rok później w ramach "Zatoki Kobiet" odbyło się spotkanie z byłą pierwszą damą, Jolantą Kwaśniewską.

Co więcej, podczas edycji z 2015 r., co dziś wydaje się fatalnym zbiegiem okoliczności, odbywały się warsztaty współprowadzone przez prof. Andrzeja Depkę, specjalistę seksuologa, certyfikowanego seksuologa sądowego, współautora publikacji "Metodyka pracy biegłego psychiatry, psychologa oraz seksuologa w sprawach karnych".

Zatoka Sztuki to również wydarzenia o charakterze charytatywnym. Tak obecnie wspomina je aktorka, Grażyna Wolszczak.

"Z pół roku temu chyba zadzwoniła dziewczyna, która przedstawiła się jako asystentka Sylwestra Latkowskiego z pytaniem dlaczego poparłam Zatokę Sztuki. Odpowiedziałam, ze w Zatoce Sztuki byłam dwa razy. Raz na imprezie charytatywnej Fundacji Przemek Dzieciom, drugi raz na także charytatywnej imprezie Stowarzyszenia Druga Strona Medalu. I tylko z tej strony znam Zatokę Sztuki - nieodpłatnego udostępniania swoich sal w celu zbierania funduszy na szlachetny cel" - napisała na Facebooku aktorka.

O mrocznej stronie miejsca - jak pisze Wolszczak - nie ma żadnej wiedzy i "nie bywała w Zatoce na nocnych imprezach". Takiej wiedzy nie miał również znany aktor, Wiktor Zborowski.

"Kilka lat temu wystąpiłem w Zatoce Sztuki razem z kilkorgiem koleżanek i kolegów w koncercie piosenek Wojtka Młynarskiego. Wojtek prowadził ten koncert. Rzeczywiście napisałem „Tak dla Zatoki Sztuki” pod swoim zdjęciem. Gdybym wiedział wtedy jak paskudne rzeczy tam się działy, nie napisałbym i nie wystąpił. Tyle prawdy" - napisał kilka dni temu na Facebooku aktor.
Inną stronę Zatoki w krótkim wpisie na Twitterze dostrzegł koszykarz Marcin Gortat.

Byłem na otwarciu i prosili o zdjęcie ale nie zrobiłem. Byłem tam raz i nie wróciłem! Patologia
— Marcin Gortat
Żabodukt Postów: 78391
kumak
Żabodukt, postów: 78391
Niedziela, 24 maja 2020 20:21:05
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Afera pedofilska w Agencji Wywiadu – donoszą Służby Specjalne
W ubiegły piątek został zatrzymany pułkownik Agencji Wywiadu pod zarzutem pedofilii. Pracował jako doradca obecnego szefa Agencji Wywiadu Piotra Krawczyka. Wcześniej piastował wysokie stanowiska w AW.
https://gazetaplus.pl/afera-pedofilska-w-agencji-wyw...
Żabodukt Postów: 78391
kumak
Żabodukt, postów: 78391
Niedziela, 24 maja 2020 20:49:07
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Boli ich prawda. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=228000618890597...
gdzieś indziej Postów: 11583
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11583
Niedziela, 24 maja 2020 20:57:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
twoja prawda boli bardziej niż moja
Żabodukt Postów: 78391
kumak
Żabodukt, postów: 78391
Poniedziałek, 25 maja 2020 00:08:12
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ofiara ks. Jankowskiego, od samego początku powtarzała, że od Kościoła chce przeprosin na piśmie. Po co? – Dla satysfakcji – mówiła rok temu. Przeprosin się nie doczekała, Kościół jej unikał, więc ponad rok po publikacji, w marcu 2020 pełnomocniczka Borowieckiej złożyła w gdańskim sądzie okręgowym pozew przeciwko gdańskiej kurii. Borowiecka zażądała pół miliona zadośćuczynienia. https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25965240,of...
gdzieś indziej Postów: 11583
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11583
Poniedziałek, 25 maja 2020 00:20:54
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy ofiary ogólnopolskich, a przynajmniej wojewódzkich celebrytów będą domagać się odszkodowań od ich pracodawców?
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 25 maja 2020 07:53:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Prezydent Sopotu: ,,Jestem przerażony bezsilnością państwa’’



Prezydent Sopotu Jacek Karnowski zaapelował do wszystkich polityków w kraju o powołanie komisji śledczej, mającej badać, jakie działania podjęto w kwestii walki z pedofilią. Sopocki włodarz wezwał również przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i odpowiednie służby do zajęcia się sprawą klubów go-go.

-„Jestem przerażony bezsilnością państwa polskiego wobec zbrodni pedofilii i tych wszystkich rzeczy, które dzieją się w klubach go-go. Po raz kolejny słyszymy, że będzie komisja, zostaną podjęte specjalne działania. Przyznam, że na początku nawet się ucieszyłem. Później przypomniałem sobie, jak działa prokuratura w Polsce. Według mnie wciąż będzie zmowa milczenia” – mówił Jacek Karnowski na konferencji prasowej w sopockim Urzędzie Miejskim.
rzypomniał, że o sprawie „Zatoki Sztuki” pisali już w 2016 roku Bożena Aksamit i Piotr Głuchowski, ujawniający kulisy jej działania. W książce „Zatoka Świń” opisali historię Anaid:

-„Media ujawniły skandaliczną zbrodnię, która odbywała się w klubach, których właścicielem był pan Marcin T. Wtedy w tej walce, wy dziennikarze i my jako władze miasta byliśmy osamotnieni. Wtedy to na nas donoszono do prokuratury i nas ciągano po sądach” – powiedział Karnowski.

Prezydent Sopotu zaapelował do wszystkich ugrupowań politycznych o powołanie komisji śledczej, mającej przeanalizować i wyjaśnić, jakie działania państwo podjęło w walce z nadużyciami seksualnymi wobec nieletnich:

-„Walka z pedofilią nie ma koloru politycznego. Według mnie trzeba powołać komisję śledczą, która sprawdzi, gdzie nie domagało państwo polskie w walce z pedofilią. Przeprowadźcie śledztwo na temat funkcjonowania państwa w ostatnich latach, nie tylko pięciu”.


Samorządowiec zwrócił również uwagę, że kolejnym problemem, który powinien zostać przez państwo rozwiązany, jest funkcjonowanie klubów go-go:

-„Mamy inne przykłady w Sopocie, w których państwo nie zdało egzaminu. Są to kluby go-go, z którymi walczymy od 2013 r. Chodzimy po sądach. W tych klubach mężczyźni upijani są do nieprzytomności. Zostawiają 120 tys. zł za jeden wieczór, a niektórzy są z nich wynoszeni i kładzeni na ul. Bohaterów Monte Cassino. Mamy nagrania, które dokładnie to pokazują. Przekazaliśmy je prokuraturze. Pisałem w tej sprawie np. do pana premiera Mateusza Morawieckiego, do pana ministra Mariusza Błaszczaka. Otrzymywałem zdawkowe odpowiedzi, że rozpoczną się kontrole. Składaliśmy pozwy sądowe przeciwko tym klubom. Wciąż ta sprawa nie została rozwiązana” – mówił, apelując do wymiaru sprawiedliwości o podjęcie zdecydowanych działań w sprawie tego typu klubów.

https://www.fronda.pl/a/prezydent-sopotu-jestem-prze...
osiedle szpitalna Postów: 1776
kamerdyner
osiedle szpitalna, postów: 1776
Poniedziałek, 25 maja 2020 08:01:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
proszę, proszę

członek Platformy tfu tfu Obywatelskiej Jacek Karnowski jako osoba promowana przez prawackiego sailora
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 25 maja 2020 08:36:00
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Rzecznik Praw Dziecka pyta, kto dostarczał dzieci do sopockiej „Zatoki Sztuki”

Read more: http://www.pch24.pl/rzecznik-praw-dziecka-pyta--kt...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 25 maja 2020 08:49:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Tyle prawdy". Zborowski odcina się od Zatoki Sztuki

Aktor Wiktor Zborowski był jedną ze znanych osób, które włączyły się w akcję obrony sopockiej Zatoki Sztuki. Jak ujawnił film "Nic się nie stało", to właśnie w tym lokalu miała działać szajka pedofilska.

Przez lata celebryci i biznesmeni bawili się w popularnej sopockiej Zatoce Sztuki. Sylwester Latkowski ujawnia w filmie "Nic się nie stało" mroczne kulisy funkcjonowania tego lokalu, w którym miało dochodzić do wykorzystywania seksualnego nieletnich. Młode dziewczęta poniżej 15. roku życia wyszukiwał "Krystek", jednak według Latkowskiego stał się on jedynie kozłem ofiarnym, a inne osoby, które brały udział w procederze, nie poniosły żadnych konsekwencji. Jedną z takich osób ma być Marcin Turczyński ps. Turek, właścicel Zatoki Sztuki. Choć Turczyński usłyszał zarzuty, nigdy nie trafił do aresztu "Krystek" obiecywał nastolatkom pracę, kusił imprezami, jednak kiedy nie chciały spełniać życzeń jego i innych mężczyzn, spotykały się z agresją i groźbami. Jedna z dziewcząt nie wytrzymała nękania i popełniła samobójstwo. Do wykorzystywania nieletnich miało dochodzić w Trójmieście w latach 2007-2015. Afera wybuchła w 2015 roku. W aferę kryminalną wplątanych miało być kilkoro celebrytów, w tym Kuba Wojewódzki, Borysz Szyc i Jarosław Bieniuk.

Jednocześnie w dokumencie pokazano serię zdjęć gwiazd, które broniły lokalu przed likwidacją. Wśród nich była fotografia aktora Wiktora Zborowskiego.
Zborowski: Gdybym wiedział...

Aktor opublikował na swoim Facebooku krótkie oświadczenie w tej sprawie.

"Kilka lat temu wystąpiłem w Zatoce Sztuki razem z kilkorgiem koleżanek i kolegów w koncercie piosenek Wojtka Młynarskiego. Wojtek prowadził ten koncert. Rzeczywiście napisałem „Tak dla Zatoki Sztuki” pod swoim zdjęciem. Gdybym wiedział wtedy jak paskudne rzeczy tam się działy, nie napisałbym i nie wystąpił. Tyle prawdy" – czytamy w poście.
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 25 maja 2020 08:52:52
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
no cóż dwa lata wcześniej "prawda" Wiktora "Longinusa Podbipięty" wyglądała tak :

Wiktor Zborowski obraża wyborców PiS! „Patrzę na was jak na coś dziwnego, obłego i paskudnego”

Kolejny aktor, postanowił zabrać głos, skomentować politykę i obrazić przy tym PiS i jego wyborców.

Aktorem tym jest Wiktor Zborowski (aż szkoda patrzeć, jak się kompromituje).

Spójrzcie tylko jaką pogardę wobec kilku milionów Polaków, wykazuje ten aktor:

– Obrzydliwość wpisów wyznawców pisu, przekracza wszelkie normy człowieczeństwa. Wymiotować mi się chce – napisał Zborowski dodając, że patrzy na wyborców partii rządzącej „jak na coś dziwnego, paskudnego, obłego i przypodchlebiającego się”.

Szkoda słów, żeby to komentować...

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/16136-wiktor-z...
Żabodukt Postów: 78391
kumak
Żabodukt, postów: 78391
Poniedziałek, 25 maja 2020 12:09:03
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Problem z tą Zatoką Sztuki tkwi w proporcjach. A to nie upoważnia do żadnych poważnych wniosków. To tak jakby trąbić o niesłychanej pedofilii w kościele, mając na celowniku tylko jeden jedyny kościół, w którym ksiądz to rzeczywiście pedofil, zaś wszyscy wierni którzy tam zachodzą to również potencjalni pedofile, no bo na zdrowy rozum po co by tam chodzili, przecież nie po to żeby się pomodlić.
No takie mniej więcej wnioski wyciągają zagorzali fani pana Latkowskiego z dość nieudolnie opowiedzianej historyjki, która ma być jakoby przeciwwagą dla filmu Sekielskich. https://tabloidonline.blog/2020/05/23/uwaga-byles-w-kosci...
gdzieś indziej Postów: 11583
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11583
Poniedziałek, 25 maja 2020 13:12:40
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wasze wnioski są bardziej udolne niż nasze.
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 25 maja 2020 13:16:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
twój pedofil lepszy niż mój , nie pierdol głupot kumaczu, pewnie że film Latkowskiego jest bardzo nie na rękę różnym tvnom, szczujni michnika i innym lewakom , najlepiej się sprzedaje historia pedofila który nosi sutannę , wszyscy inni są ok ponieważ do niczego się wam nie przydadzą , hipokryzja do kwadratu
Żabodukt Postów: 78391
kumak
Żabodukt, postów: 78391
Poniedziałek, 25 maja 2020 14:31:04
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
film Latkowskiego to pozwy sądowe
Żabodukt Postów: 78391
kumak
Żabodukt, postów: 78391
Poniedziałek, 25 maja 2020 14:36:02
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Komisja do spraw ścigania noblistów, reżyserów i murarzy. Jak PiS robi cyrk z walki z pedofilią https://oko.press/komisja-do-spraw-scigania-nobl...
piS zapowiada powstanie komisji do spraw walki z pedofilią w ogóle. Pomysł nie jest absurdalny - podobne w Niemczech i Australii zajmowały się molestowaniem dzieci także w świeckich instytucjach. PiS powtarza jednak, że sprawiedliwość dosięgnie zdobywców Oscarów i Nobli. Łatwo nie będzie, bo jedyny znany noblista-pedofil był Słowakiem i nie żyje od 11 lat
gdzieś indziej Postów: 11583
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11583
Poniedziałek, 25 maja 2020 14:49:08
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Skoro tak mówisz to musi tak być. Jeśli fakty są inne to tym gorzej dla faktów.
gdzieś indziej Postów: 11583
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11583
Poniedziałek, 25 maja 2020 14:54:09
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Latkowskiemu można wiele zarzucić ale nie to że nie ma dowodów na stawiane zarzuty. Nie wszystkie ofiary popełniły samobójstwo Nie wszystkich zastraszą. Jak na razie dwie osoby zapowiedziały pozwy. Jeśli mają olej w głowie to na zapowiedziach skończą. Zbyt dużo świadków i ofiar a łatka pedofila będzie się ciągnęła latami wraz z procesami. Pan Roman P. jest najlepszym przykładem.
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 25 maja 2020 15:14:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
dokładnie @michale co innego jest zapowiedzieć złożenie pozwu a co innego złożyć , za to "pruć ryja" każdy potrafi, celebryta też

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK