2°C

11
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.55
PM25: 6.45 (15,89%)
PM10: 7.15 (43,03%)
Temperatura: 1.67°C
Ciśnienie: 1008.12 hPa
Wilgotność: 88.00%

Dane z 19.04.2024 01:45, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Wybory samorządowe 2024

7 kwietnia 2024 odbędą się wybory samorządowe, w których wybierzemy burmistrza miasta oraz radnych miasta, powiatu i województwa. Podobnie jak w latach poprzednich przygotowaliśmy serwis wyborczy prezentujący listy wszystkich kandydatów, które mieszkańcy Mińska Mazowieckiego znajdą na kartach do głosowania. Kolorem czarnym oraz pogrubioną czcionką oznaczyliśmy osoby, które opublikowały na łamach naszego portalu swoje wizytówki wyborcze.

Kandydaci na Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki

Kandydaci do Rady Miasta Mińsk Mazowiecki

Okręg nr 1

KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 1
  1. MIĄSKO KrzysztofWiek: 38, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. ŚLEDZIEWSKI Krzysztof BogdanWiek: 43, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. BŁASZCZAK Tadeusz MichałWiek: 63, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. TARCHALSKA EwaWiek: 44, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. ZIEMIŃSKI Bogusław ZbigniewWiek: 67, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. MARKOWSKA Zofia HannaWiek: 62, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. ZARZYCKI ArturWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. ŁADNO HelenaWiek: 81, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. DRÓŻDŻ Marianna ZofiaWiek: 74, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  10. RUCIŃSKA WeronikaWiek: 23, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Lista nr 3
  1. MRÓZ JerzyWiek: 47, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. SITNICKI Bartłomiej ŁukaszWiek: 43, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. WIŚNIEWSKA MartynaWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. MŁOT-WÓJCICKA IzabelaWiek: 30, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. WOŹNIAK PawełWiek: 55, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. MIŁKOWSKA Agnieszka AgataWiek: 48, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. PIETRZAK MateuszWiek: 30, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Koalicja Obywatelska
Lista nr 5
  1. JAKUBOWSKI Marcin TomaszWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. ŻYŁA MariuszWiek: 50, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  3. WOJCIECHOWSKA-KAJAK ArletaWiek: 44, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  4. ZIEMICKI Rafał GrzegorzWiek: 47, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  5. JACKIEWICZ Olga JadwigaWiek: 36, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  6. MROCZEK Antoni PiotrWiek: 50, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  7. WORONCOW AnitaWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  8. BODECKI BartłomiejWiek: 27, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  9. PERKOWSKA SylwiaWiek: 46, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
  10. BODZIONY Kamil ŁukaszWiek: 32, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowicki
KWW Mińskie Forum
Lista nr 15
  1. CYRAN GrzegorzWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. RECZEK SebastianWiek: 43, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. PŁOCHOCKI Kamil GrzegorzWiek: 40, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. DZIENIO Mariusz RobertWiek: 60, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. MIKIEL MagdalenaWiek: 33, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. PATOKA Joanna ElizaWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. ANC DamianWiek: 41, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. GOLEC HannaWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. PIWOWAR UrszulaWiek: 50, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  10. WICIK KonradWiek: 37, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Okręg nr 2

KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 1
  1. RUCIŃSKI TomaszWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. IDŹKOWSKA Sylwia ElżbietaWiek: 50, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. DĄBROWSKA BarbaraWiek: 65, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. BULDA PrzemysławWiek: 31, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. KAZIMIEROWSKA Anna DorotaWiek: 40, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. SOSNOWSKI Grzegorz WalentyWiek: 69, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. WĄSAK HenrykWiek: 87, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. MILEWSKI JerzyWiek: 74, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Lista nr 3
  1. KOMODA Radosław MarekWiek: 42, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. MPELO ParfaitWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. PIOTROWSKA Katarzyna MonikaWiek: 39, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. PAROL TeresaWiek: 57, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. MRÓZ SylwiaWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Koalicja Obywatelska
Lista nr 5
  1. SMUGA RobertWiek: 53, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. KOWALSKA JoannaWiek: 59, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. ŚWIĘTOCHOWSKI DariuszWiek: 43, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. KOMUDA-OŁOWSKA MałgorzataWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. STOSIO MikołajWiek: 28, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. KIELAK Krystyna WiesławaWiek: 73, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. DOLATA Karol GrzegorzWiek: 26, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. FRANKIEWICZ Ewelina MagdalenaWiek: 39, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KWW Mińskie Forum
Lista nr 15
  1. KULMA DariuszWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. LICHOTA Piotr MateuszWiek: 33, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. SZELĄG LeszekWiek: 51, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. CHMIELIŃSKI PawełWiek: 35, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. KRAJEWSKA Elżbieta HannaWiek: 62, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. CHAIEB Renata JoannaWiek: 57, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. REK Magdalena ElwiraWiek: 41, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Okręg nr 3

KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 1
  1. GÓRECKI JózefWiek: 71, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. ŚLUSARCZYK Robert KrystianWiek: 50, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. CZERNIAKOWSKI KrzysztofWiek: 27, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. KACZOREK Aleksandra MariaWiek: 22, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. GUT MałgorzataWiek: 68, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. BAKUŁA PawełWiek: 58, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. STRZELEC Elżbieta JaninaWiek: 76, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. OSICA DanutaWiek: 65, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. IDŹKOWSKI MikołajWiek: 18, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Lista nr 3
  1. POPEK AndrzejWiek: 54, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. MALINOWSKA Olga KarolinaWiek: 35, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. KOWALCZYK Małgorzata AgnieszkaWiek: 54, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. MIĘTUS MariuszWiek: 33, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. TRYK Oliwia WandaWiek: 21, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Koalicja Obywatelska
Lista nr 5
  1. REDA Barbara ElżbietaWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. GAŁĄZKA RobertWiek: 60, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. OBERZIG EwelinaWiek: 47, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. WOJDYGA Piotr WojciechWiek: 58, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. ZABŁOCKA Anna KatarzynaWiek: 58, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. HELLER Marek StanisławWiek: 56, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. KAWKA Katarzyna MagdalenaWiek: 46, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. JUDKA WładysławWiek: 64, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. JAKUBOWSKI Wojciech JarosławWiek: 39, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KWW Mińskie Forum
Lista nr 15
  1. LIPIŃSKI ŁukaszWiek: 41, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. KULMA MariuszWiek: 42, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. LUBIENIECKA AnnaWiek: 42, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. SOĆKO Andrzej JanWiek: 51, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. DUSZCZYK Magdalena SylwiaWiek: 33, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. SZYMKOWIAK BeataWiek: 59, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. ORŁOWSKI Bernard TomaszWiek: 42, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego

Okręg nr 1 - miasto Mińsk Mazowiecki

KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 1
  1. STĘPIEŃ Piotr RyszardWiek: 48, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. STOLARCZYK Izabela BeataWiek: 61, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. CICHOCKI Maciej BogdanWiek: 74, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. PADZIK Lidia AnnaWiek: 54, miejsce zamieszkania: Czarna
  5. STELMACH Marta KingaWiek: 37, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. ŹRODOWSKI MateuszWiek: 21, miejsce zamieszkania: Chrośla
  7. SŁUPSKI Mirosław PawełWiek: 51, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. WIELGO DariuszWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. KOŁODZIEJAK-BŁASZCZAK Aleksandra AlicjaWiek: 32, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Lista nr 3
  1. ROGALA ŁukaszWiek: 28, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. CINKOWSKA EwaWiek: 51, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. KONCA EwaWiek: 57, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. KOMOROWSKA Agnieszka IrenaWiek: 56, miejsce zamieszkania: Karolina
  5. KULMA MichałWiek: 24, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KKW Koalicja Obywatelska
Lista nr 5
  1. KRUSIEWICZ MirosławWiek: 63, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. GRYZ JerzyWiek: 56, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. CICHOŃ Alicja EmiliaWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. WYSZOGRODZKI GrzegorzWiek: 57, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. JAKUBOWSKA MagdalenaWiek: 47, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. KUROWSKA IwonaWiek: 39, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. OŁDAK Kamil PrzemysławWiek: 35, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. NEJMAN DorotaWiek: 35, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. CELEJ LeszekWiek: 65, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Lista nr 13
  1. SKARŻYŃSKI Daniel MarcinWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. KOPKA MaciejWiek: 35, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. PIÓRKOWSKI Mariusz GrzegorzWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. CISZKOWSKA AgnieszkaWiek: 38, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. WĄSOWSKA KatarzynaWiek: 46, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. MAKOS Agnieszka AnnaWiek: 46, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. SZUBA MaciejWiek: 25, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. SIWIK Katarzyna MagdalenaWiek: 45, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. REDA ElżbietaWiek: 50, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KWW Twój Powiat
Lista nr 14
  1. KOZERA MariuszWiek: 46, miejsce zamieszkania: Barcząca
  2. ZAWADKA-ZIELIŃSKA DorotaWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. GRZESIAK ZbigniewWiek: 80, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. SKIBA ZdzisławWiek: 66, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. ROKICKA AnnaWiek: 40, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. PIOTROWSKA KatarzynaWiek: 46, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. WIECZOREK Elżbieta ZofiaWiek: 63, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. MEJSZUTOWICZ StanisławWiek: 64, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. CZERECHÓW Rafał DariuszWiek: 41, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Kandydaci do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Okręg nr 6 - miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 1
  1. KUDELSKI Wojciech Józef Wiek: 75, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. WARGOCKA Teresa Anna Wiek: 68, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. DĄBROWSKI Sylwester Wacław Wiek: 64, miejsce zamieszkania: Targówka
  4. KOTOWSKI Janusz Józef Wiek: 58, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  5. ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan Wiek: 59, miejsce zamieszkania: Sławiny
  6. WINIARSKI Krzysztof Wiek: 59, miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  7. WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta Wiek: 68, miejsce zamieszkania: Parysów
  8. GRABOWSKI Jerzy Wiek: 66, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  9. ROMAŃCZUK Józef Jan Wiek: 63, miejsce zamieszkania: Gródek-Dwór
  10. IGNATOWICZ Anna Natasza Wiek: 45, miejsce zamieszkania: Pułtusk
  11. KASZUBA Anna Wiek: 39, miejsce zamieszkania: Sokółka
KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Lista nr 2
  1. USIĄDEK Paweł Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Stara Wieś
  2. MIKULAK Przemysław Wiek: 31, miejsce zamieszkania: Wólka Rakowska
  3. BOGUMIŁŁO Elżbieta Maria Wiek: 64, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. STARZYŃSKI Rafał Radosław Wiek: 48, miejsce zamieszkania: Garwolin
  5. JÓŹWIAK Artur Wiek: 45, miejsce zamieszkania: Żelków-Kolonia
  6. KRASNODĘBSKI Piotr Wiek: 25, miejsce zamieszkania: Ludwinów
  7. MULAWA Justyna Elżbieta Wiek: 39, miejsce zamieszkania: Warszawa
  8. KWIATEK Tomasz Wiek: 35, miejsce zamieszkania: Wołyńce-Kolonia
  9. DOBOSZ Paulina Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Ostrówek
  10. SITNIK Magdalena Maria Wiek: 40, miejsce zamieszkania: Garwolin
  11. MARZOCH Mateusz Bożydar Wiek: 30, miejsce zamieszkania: Wincentowo
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Lista nr 3
  1. ORZEŁOWSKA Janina Ewa Wiek: 56, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. ZBYTEK Waldemar Wiek: 49, miejsce zamieszkania: Ładzyń
  3. KOWALCZYK Rafał Józef Wiek: 48, miejsce zamieszkania: Wąsewo
  4. RÓZGA-MODRZEJEWSKA Marta Luiza Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Mrozowa Wola
  5. PASTERNAK Beata Wiek: 36, miejsce zamieszkania: Głosków
  6. GRZESZCZAK Mirosław Wiek: 55, miejsce zamieszkania: Garwolin
  7. NALEWKA Kamil Wiek: 38, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. ULATOWSKI Maciej Czesław Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Warszawa
  9. CZYŻ Dorota Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  10. PODBIELSKA Monika Agnieszka Wiek: 49, miejsce zamieszkania: Wierzbice Górne
  11. ABRAMCZYK Elżbieta Wiek: 58, miejsce zamieszkania: Myszyniec
KKW Lewica
Lista nr 4
  1. MACIEJEWSKI Robert Wiek: 67, miejsce zamieszkania: Zglechów
  2. CZEKANOWSKA-MIKICIŃSKA Barbara Teresa Wiek: 71, miejsce zamieszkania: Warszawa
  3. BORUCH Janusz Wiek: 65, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  4. LESIŃSKA Hanna Wiek: 59, miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  5. GARBARCZYK Martyna Wiek: 24, miejsce zamieszkania: Wyszków
  6. DUMA Józef Lech Wiek: 79, miejsce zamieszkania: Siedlce
  7. GROCHOWSKI Wojciech Jan Wiek: 62, miejsce zamieszkania: Golice-Kolonia
  8. PĘKUL Daria Wiek: 21, miejsce zamieszkania: Adelin
  9. KAPUSTA Dominik Wiek: 24, miejsce zamieszkania: Warszawa
KKW Koalicja Obywatelska
Lista nr 5
  1. CHABERSKI Krzysztof Andrzej Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. LANC Elżbieta Wiek: 64, miejsce zamieszkania: Sadowne
  3. PŁOCHOCKI Tomasz Jacek Wiek: 54, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. JASIONEK Mariusz Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  5. WÓJCIK Maciej Mirosław Wiek: 58, miejsce zamieszkania: Wyszków
  6. DĄBKOWSKI Mirosław Wiek: 59, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  7. DANIELAK Marzena Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Kotuń
  8. DZIADAK Ryszard Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  9. DANILUK Andrzej Wiek: 57, miejsce zamieszkania: Łosice
  10. SAWICKA Bożena Wiek: 57, miejsce zamieszkania: Siedlce
  11. MICHALAK Teresa Wiek: 65, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
Lista nr 6
  1. BARTYZEL Jacek Władysław Wiek: 37, miejsce zamieszkania: Warszawa
  2. KACZYŃSKA Renata Małgorzata Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Pruszków
  3. SZTETNER Krzysztof Kacper Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Warszawa
  4. WŁODARCZYK Marta Wiek: 46, miejsce zamieszkania: Józefów
  5. JASTRZĘBSKI Jakub Andrzej Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Stanisławów Pierwszy
  6. HUSIEW Barbara Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Piastów
  7. JACHOWICZ-WRÓBLEWSKI Jacek Artur Wiek: 63, miejsce zamieszkania: Józefów
  8. KOZARZEWSKI Mateusz Wiek: 32, miejsce zamieszkania: Konstancin-Jeziorna
  9. PERKOWSKA-MAGRYTA Dorota Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Nadarzyn
KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO
Lista nr 7
  1. ROSŁONIEC Natalia Wiek: 28, miejsce zamieszkania: Wyszków
  2. BLOCH Oliwia Marta Wiek: 21, miejsce zamieszkania: Nowe Kozłowo
  3. SĘK Rafał Wiek: 30, miejsce zamieszkania: Wyszków
  4. TOMCZUK Tomasz Paweł Wiek: 43, miejsce zamieszkania: Piaseczno
  5. LACEK Przemysław Wiek: 33, miejsce zamieszkania: Wola Rębkowska
  6. WOLFF Michał Wiek: 22, miejsce zamieszkania: Czerwonka-Parcel
  7. WRÓBLEWSKI Dariusz Tomasz Wiek: 59, miejsce zamieszkania: Warszawa
  8. OŚWIT Stanisław Wiek: 82, miejsce zamieszkania: Warszawa
  9. PAŹ Angelika Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Głuchy
  10. ZARĘBA Małgorzata Agnieszka Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Jaszczułty
KW NORMALNY KRAJ
Lista nr 8
  1. STASIAK Robert Wiek: 45, miejsce zamieszkania: Żyrów
  2. HABIERA Adam Wiek: 49, miejsce zamieszkania: Żyrów
  3. JANKOWSKA Aneta Elżbieta Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Grójec
  4. RUTKOWSKA Sylwia Julita Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Grójec
  5. BĄBIK Janusz Andrzej Wiek: 74, miejsce zamieszkania: Otwock
KW STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Lista nr 9
  1. KOŚNIK Robert Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Myszyniec
  2. MAJCHRZAK Anna Dorota Wiek: 49, miejsce zamieszkania: Warszawa
  3. KORZYŃSKI Robert Wiek: 49, miejsce zamieszkania: Truskaw
  4. KOZIERONEK Radosław Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Izabelin C
  5. MAZURKIEWICZ Katarzyna Wiek: 39, miejsce zamieszkania: Radom
KW SAMOOBRONA RP
Lista nr 10
  1. ŁUGOWSKA Elżbieta Ewa Wiek: 56, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. BŁOŃSKA Anna Wiek: 40, miejsce zamieszkania: Mordy
  3. WOJEWÓDZKA Żaneta Wiek: 40, miejsce zamieszkania: Siedlce
  4. CZARNOCKA Katarzyna Edyta Wiek: 34, miejsce zamieszkania: Lipiny
  5. STEFAŃSKI Jerzy Wiek: 53, miejsce zamieszkania: Łysów
  6. ZADROŻNIAK Grażyna Janina Wiek: 65, miejsce zamieszkania: Łosice
  7. PAWŁOWSKI Kamil Wiek: 32, miejsce zamieszkania: Dąbrowa
  8. SOCHOCKI Jan Wiek: 75, miejsce zamieszkania: Warszawa
  9. KRASNODĘBSKI Dariusz Paweł Wiek: 56, miejsce zamieszkania: Grodzisk
KW KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
Lista nr 11
  1. MIKA Wojciech Zygmunt Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Zwola Poduchowna
  2. ZBOINA Janusz Adam Wiek: 58, miejsce zamieszkania: Miastków Kościelny
  3. KLIMEK Elżbieta Wiek: 45, miejsce zamieszkania: Żelechów
  4. DZIUBAK Joanna Wiek: 46, miejsce zamieszkania: Ryczyska
  5. PAPROCKI Mateusz Maciej Wiek: 21, miejsce zamieszkania: Kąty
KW RUCH NAPRAWY POLSKI
Lista nr 12
  1. LESZCZYŃSKI Wojciech Marcin Wiek: 66, miejsce zamieszkania: Szynkarzyzna
  2. KRASIEŃKO Piotr Wiek: 51, miejsce zamieszkania: Kamionna
  3. KONARZEWSKA Maria Wiek: 62, miejsce zamieszkania: Kaliska
  4. DENIS Barbara Wiek: 69, miejsce zamieszkania: Barchów
  5. WĘGRZYN Emilia Wiek: 63, miejsce zamieszkania: Grzebowilk
  6. BORK Paweł Waldemar Wiek: 64, miejsce zamieszkania: Chrzanowo
  7. MAJSTEREK Aneta Wiek: 33, miejsce zamieszkania: Sulejówek
OK