27°C

8
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.63
PM25: 4.71 (11,25%)
PM10: 5.06 (31,38%)
Temperatura: 26.86°C
Ciśnienie: 1013.66 hPa
Wilgotność: 45.54%

Dane z 28.05.2024 15:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

JAKUBOWSKI Marcin Tomasz

Kandydat na Burmistrza
Wiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Wykształcenie: wyższe prawnicze, MBA

Zawód: urzędnik samorządowy

Ulubiony zespół: Kult, RHCP, Dezerter, The Doors

Ulubiony film: Miś, Pulp Fiction, Braveheart, Rejs

Ulubione miejsce w Mińsku Mazowieckim: Park miejski

Hobby: film, polityka

Ulubione miejsce wypoczynku: Mazury

Marcin Jakubowski kandydat na burmistrza

O mnie Samorządowiec od 2010 r., z wykształcenia prawnik i menager, specjalista od finansów publicznych i prawa administracyjnego, urzędnik państwowy z wieloletnim doświadczeniem.
Od wielu lat szczęśliwy mąż i ojciec. Od urodzenia mińszczanin.

Dlaczego kandyduję?

Jestem burmistrzem już od 13 lat, bardzo dobrze znam mieszkańców i ich potrzeby. Miasto nie ma dla mnie tajemnic, znam tu każdy zakątek, wyrwę w jezdni, wiem, gdzie zjeść dobre lody. Aktywnie uczestniczę w wydarzeniach społecznych, kulturalnych i gospodarczych miasta. Chętnie rozmawiam z ludźmi. To daje mi wiedzę o tym, co dobre i o tym, co trzeba zmieniać w mieście. Wiem, że mogę wykorzystać swoje doświadczenie, kompetencje, wiedzę i energię do dalszego rozwoju Mińska Mazowieckiego. Dokończyć inwestycje, które są w trakcie realizacji i odważnie otwierać nowe. Moim celem jest podnoszenie jakości życia mieszkańców. Ale o przyszłości miasta nie chcę decydować sam. Stawiam na dialog i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby mińszczanek i mińszczan. Chcę dalej budować miasto otwarte, nowoczesne, zielone i przyjazne.

Co planuję?

wspierać potrzeby różnych grup wiekowych poprzez działania na rzecz seniorów, animacje dla najmłodszych i spotkania dla osób o szczególnych potrzebach #MiastoRelacji współtworzyć miasto z mieszkańcami poprzez wydarzenia kulturalne i sportowe, współpracę z młodymi i organizacjami pozarządowymi, budżet obywatelski #MiastoMieszkańców wspierać naukę krytycznego myślenia i aktywne obywatelstwo #MiastoNowoczesnejEdukacji opracować politykę kulturalną miasta i współtworzyć wydarzenia w metropolii #MiastoZKulturą inwestować w inteligentne oświetlenie, aplikacje mobilne i wybudować modelowe osiedle mieszkaniowe #MiastoInnowacji tworzyć zielone miejsca rekreacji, z dbałością o środowisko i zdrowie mieszkańców #ZieloneMiasto wspierać czystą energię, zeroemisyjny transport i ważne inwestycje infrastrukturalne #MiastoTechnologii budować nowoczesne obiekty sportowe i rekreacyjne i angażować do działań proekologicznych i sportowych #MiastoAktywne

Wybory już 7 kwietnia

Dziś ponownie proszę o Wasze głosy. O zaufanie i poparcie w nadchodzących wyborach samorządowych. Razem twórzmy nowoczesne i przyjazne miasto, w którym każdy dobrze się czuje. Przed nami wiele nowych wyzwań! Wspólne dobro jest moim priorytetem i zawsze nim będzie. W Mińsku Mazowieckim powstaną: nowe mosty parki i skwery tężnie solankowe więcej drzew baseny zewnętrzne dodatkowe tory skatepark pumptrack psi azyl street workout autobusy elektryczne fotowoltaika miejska ścieżki rowerowe społeczne osiedla inteligentne oświetlenie smart city czysta energia wiadukty kolejowe ścianka wspinaczkowa zagospodarowanie cmentarza nowe drogi nowy stadion blok komunalny koniec reklamozy centrum wolontariatu centrum wsparcia Parkuj i Jedź.

Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Obywatelska
OK