17°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.38
PM25: 7.22 (48,13%)
PM10: 7.78 (17,28%)
Temperatura: 16.58°C
Ciśnienie: 1012.01 hPa
Wilgotność: 75.25%

Dane z 19.05.2024 09:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

SZANSA NA PLAC ZABAW W BARCZĄCEJ

21 postów
mińsk mazowiecki Postów: 37
anulka1510
mińsk mazowiecki, postów: 37
Niedziela, 10 lipca 2011 14:04:56
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
SZANOWNI PAŃSTWO

Pojawiła się szansa na wybudowanie placu zabaw dla dzieci w Barczącej na placu obok świetlicy przez firmę Nivea, w ramach programu 100 placów zabaw na 100 lecie Nivea.
Aby inwestycja miała szansę musimy zjednoczyć siły i głosować codziennie na stronie

http://100latnivea.pl/glosowanie/plac

Aby zagłosować trzeba najpierw przejść rejestrację na w/w stronie z zakładki rejestracja.
1. Podajemy swoje imię i nazwisko, adres email, login i hasło
2. Czekamy aż na nasz adres email przyjdzie link aktywacyjny
3. Otwieramy naszą pocztę, klikamy na link aktywacyjny
4. Logujemy się korzystając z zakładki logowanie
5. Na dole strony obok mapy kraju wybieramy gminę Mińsk Maz.
6. Pojawi się napis Barcząca 35A, na który klikamy
7. Swój głos oddajemy przez kliknięcie na pole głosuj

PAMIĘTAJMY O GŁOSOWANIU CODZIENNIE!!!

Na obecną chwilę mamy 347 miejsce (1786 głosów), przy pełnej mobilizacji mamy realną szansę na wygraną!!!
minsk Postów: 64
BenEm
minsk, postów: 64
Niedziela, 10 lipca 2011 17:39:28
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Głosuję i poleciłam znajomym. Wioska mała, szanse pewnie też, ale trzeba próbować!!! Pozdrawiam :))
mińsk mazowiecki Postów: 37
anulka1510
mińsk mazowiecki, postów: 37
Niedziela, 10 lipca 2011 23:03:48
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kochani!!!
Obecnie mamy 342 miejsce (1842 głosy). Zgłoszonych placów jest grubo ponad 1000!!!
A więc nasze wyniki są całkiem niezłe, ale żeby wygrać trzeba jeszcze pogłosować.
Mi osobiście zajmuje to 2 - 3 minutki każdego dnia.
Nic nie kosztuje, a naprawdę można zyskać wiele dla naszych pociech.
Serdecznie polecam i namawiam.
Żabodukt Postów: 78494
kumak
Żabodukt, postów: 78494
Poniedziałek, 11 lipca 2011 00:42:51
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jak można głosować na coś o czym nie ma się żadnego pojęcia?
to głosowanie to rodzaj reklamy NivEa..
czym Barcząca zasłużyła sobie na taki plac?
Mińsk Mazowiecki Postów: 88
stafka84
Mińsk Mazowiecki, postów: 88
Poniedziałek, 11 lipca 2011 10:07:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak wystarczy, że wejdziesz na stronę NIVEA i poczytasz. I pojęcie będziesz miał. Po co wszystko od razu negujesz????
Żabodukt Postów: 78494
kumak
Żabodukt, postów: 78494
Poniedziałek, 11 lipca 2011 22:33:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
stafka- jeśli chcesz promować Barczącą to podaj jakieś sensowne argumenty czemu plac tam a nie w Cegłowie lub Siennicy.
mińsk mazowiecki Postów: 37
anulka1510
mińsk mazowiecki, postów: 37
Poniedziałek, 11 lipca 2011 23:41:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przecież to proste.
Ja głosuję na Barczącą, bo tam mieszkam!!!
Czy to takie trudne do zrozumienia.
Kolego Kumak po co się wszystkiego czepiasz.
Żabodukt Postów: 78494
kumak
Żabodukt, postów: 78494
Wtorek, 12 lipca 2011 06:38:38
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nie czepiam się .liczyłem na jakieś mocniejsze argumenty...chcecie placu to razem weźcie się za robotę i pozyskajcie fundusze ,sponsorów-tak jest przyzwoicie
mińsk mazowiecki Postów: 37
anulka1510
mińsk mazowiecki, postów: 37
Wtorek, 12 lipca 2011 07:34:05
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Moim zdaniem to jest żelazny argument, bo to ja (i inni mieszkańcy) będą korzystać z tego placu. Nie potrzebuję innych argumentów.
Z jednym się z Tobą zgadzam. Po pierwsze trzeba brać się do roboty - czyli GŁOSOWAĆ.
A sponsor już jest - firma Nivea chce ufundować ten plac.
Oczywiście, że jest to forma reklamy dla tej firmy, ale chyba nie ma w tym nic złego. Firmy wybierają różne sposoby, żeby dotrzeć do klientów. Ja nie widzę w tym nic złego. Wręcz przeciwnie.
Mińsk Mazowiecki Postów: 88
stafka84
Mińsk Mazowiecki, postów: 88
Wtorek, 12 lipca 2011 09:16:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Uważam, że głosując na plac obok, którego mieszkamy nie musimy podawać dodatkowych argumentów ;) Dla mnie to oczywiste. A tak na marginesie ja właśnie na Siennicę głosuję bo jest mi biższa, choć mieszkam w Mińsku ;))))
Bardzo podoba mi się inicjatywa firmy. Zamiast robić wystawne bankiety, imprezy, produkować setki tysięcy misi pluszowych lub prowadzić tym podobne akcje promujące przeznaczyli te pieniążki dla dzieci z całej Polski. I to jest super pomysł na promocję, który na pewno będzie widoczny przez kilka lat - a nie jak miś przez kilka dni....
minsk Postów: 64
BenEm
minsk, postów: 64
Wtorek, 12 lipca 2011 22:42:21
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeżeli kogoś nie interesuje istnienie placu zabaw w danym miejscu, niech nie dyskutuje. Znajomi przesyłają zaproszenia na przykład na Facebooku do głosowania na ich miejscowości. To nie są znane mi miejsca, nie głosuję ale tez nie krytykuję i dywaguję, czy im się należy, czy nie. Apel jest do tych, których interesuje plac w Barczącej i tych, którym zależy, żeby w miejscach opuszczonych i kompletnie pominiętych przez wszelkie rozporządzenia i zainteresowanie władz powstało coś, co może służyć dzieciom. Nie, Barcząca niczym nie zasłużyła sobie na plac ani na nic innego. Ludzie mają małe szanse wysłać dzieci do przedszkola, robią w polu albo piją. No i co z tego??? Jakże Mińsk wypada wspaniale w tej konkurencji!!!! Dajmy miastu!!! Po co wiejskim bachorom cokolwiek! I tak nic z nich nie będzie!
Tak?
A może dajmy im przynajmniej szansę na ten cholerny plac. Albo przynajmniej zamknijmy się i niech się dzieje!!
Żabodukt Postów: 78494
kumak
Żabodukt, postów: 78494
Wtorek, 12 lipca 2011 23:31:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
szansę? po co złudzenia?-nikt za nas niczego nie zrobi.Znam parę wiosek gdzie ludzie zorganizowali się i przy sporym, nakładzie pracy zbudowali sobie drogę,remizę plac zabaw czy uzbierali kasę na samochód strażacki.ale tego nie zrobi się gdzieś tam logując...
macie swoich radnych i społeczników to działajcie.jeśli u ludzi inicjatywa to na pewno i gmina coś dołoży i sponsor się znajdzie.zadziwiające... pobudowano masę kościołów za prywatne pieniądze,które na co dzień strasz pustkami.co szkodzi żeby na dużych przykościelnych placach bawiły się dzieci?zabawa to nie grzech .pobudowali kościół a plac dla dzieci jest problemem-dziwne.
podoba mi się taka demokracja-tam gdzie ludzie działają jest rozwój-tam gdzie tylko rozmowy o działaniu...peryferia
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
mariolaświątek
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 13 lipca 2011 00:39:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Anulka .. fajnie że o tym pomyślałaś ja z Bud klikam ale co wasze to nasze :) też głosy oddawać będę i wszystkim ogłoszę że bierzemy udział warto się starać :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
mariolaświątek
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 13 lipca 2011 07:12:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/685
mińsk mazowiecki Postów: 37
anulka1510
mińsk mazowiecki, postów: 37
Środa, 13 lipca 2011 15:55:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
327 MIEJSCE, 2186 GŁOSÓW
Pozdrawiam wszystkich głosujących i .... Kumaka
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
mariolaświątek
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 13 lipca 2011 23:39:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak jak widać nie dość że lubi po postach biegać i dyskutować .. hmm w niemiłym tonie to i pobożny i kościoły sprawdza bo puki co wielmożny Kumaku nasz kościół w budowie a w kaplicy miejsca brak zapraszamy !!!!!!!!!
mińsk mazowiecki Postów: 37
anulka1510
mińsk mazowiecki, postów: 37
Czwartek, 14 lipca 2011 14:30:22
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak, a czy Ty masz jakiś wkład w budowaniu drogi, remizy, placu zabaw, czy pomogłeś kupić samochód strażacki????
Jeżeli tak - to chylę czoła przed Tobą.
Jeżeli nie - to mądrzyć się przed komputerem każdy potrafi.
Żabodukt Postów: 78494
kumak
Żabodukt, postów: 78494
Czwartek, 14 lipca 2011 21:52:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
bardzo często robię coś komuś gratis....
u nas na wsi każdy sobie rzepkę skrobie a remiza stoi od dawna.
zareagowałem tylko dlatego że niektórzy wcale nie wstydzą się cwaniactwa-głosujcie bo mi tak potrzeba... i nie chodzi tu o ratowanie życia tylko o czyjś interes.bez żadnych sensownych argumentów,bez wysiłku i kropli potu.
cudów nie ma -jak się nie weźmiecie do roboty to dzieci będą latać po torach
Kolonia Karolina Postów: 148
qbasso
Kolonia Karolina, postów: 148
Czwartek, 14 lipca 2011 22:08:32
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli Barczącej się nie uda w konkursie to zawsze można taki plac zabaw dla dzieci sfinansować z funduszu sołeckiego. Każda wieś ma lub może mieć taki fundusz. To coroczne środki z gminy w kwocie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych pozostawione do dyspozycji mieszkańców danego sołectwa, a o ich przeznaczeniu decyduje lokalny parlament czyli zebranie wiejskie.
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
mariolaświątek
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Wtorek, 30 sierpnia 2011 21:21:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/685

Czekamy na was :)

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK