0°C

14
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 4.95
PM25: 8.55 (21,13%)
PM10: 9.51 (56,97%)
Temperatura: 0.17°C
Ciśnienie: 1007.86 hPa
Wilgotność: 90.50%

Dane z 19.04.2024 03:25, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Fajtłapy z partii PO-KO czyli POKO !!!!

6631 postów
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Niedziela, 19 września 2021 20:59:01
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„Ludzkim gadaniem się z tatą nie przejmujcie. Za kilka dni wybuchnie nowa sensacja i kogoś innego wezmą na języki – pocieszałam mamę. - Zapomniałaś już, jak to u nas jest? O pijaństwie i złodziejstwie ludzie zapominają bardzo szybko. Ale o takim grzechu nie!”.Jestem wściekła na naszego proboszcza. Mógł tę sprawę załatwić po cichu, żeby ludzie o niczym się nie dowiedzieli. A on co? Wszedł na ambonę podczas niedzielnej mszy i jednym zdaniem zrujnował życie moim rodzicom.

Wszystko zaczęło się rok temu. To właśnie wtedy wyjechałam do pracy do Niemiec
Rodzice nie byli zachwyceni moją decyzją, ale nie protestowali. Rozumieli, że nie mam innego wyjścia. W naszym miasteczku większość ludzi żyła od zasiłku do zasiłku. A ja chciałam czegoś więcej. Marzyłam o godnym życiu i o tym, by pomóc mamie i tacie. Urabiali się po łokcie, by wychować mnie i trójkę mojego rodzeństwa. Próbowałam zaczepić się gdzieś w Warszawie, ale szybko wróciłam do domu. Zorientowałam się, że wysokie pensje w stolicy to legenda, że nawet na wynajęcie lichej kawalerki nie zarobię. A gdzie reszta?

Gdy więc zadzwoniła kuzynka i powiedziała, że ma dla mnie wolny pokój w swoim niemieckim mieszkaniu i zaklepane miejsce w fabryce, nawet się nie zastanawiałam. Spakowałam swoje rzeczy i ruszyłam w drogę. https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,wy...
Mińsk Mazowiecki Postów: 3861
Silencium
Mińsk Mazowiecki, postów: 3861
Niedziela, 19 września 2021 21:15:21
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wylądowałeś w krzakach poszukując kolejnego pozakonkursowego zlecenia?
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Niedziela, 19 września 2021 22:10:47
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nic nie robi tak dobrze na zmęczony umysł jak dobra muzyka- Nie widzę postów kolegi silencium ale w jego pustym łbie nic odkrywczego już nie powstanie
Post edytowany 2 razy
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Niedziela, 19 września 2021 22:18:30
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jeśli jeszcze ktoś czuje niedosyt to proszę na drugą nóżkę
Post edytowany 2 razy
gdzieś indziej Postów: 11544
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11544
Niedziela, 19 września 2021 22:46:01
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wszystkim tym oburzonym dzisiejszymi słowami Grzegorz Braun chciałbym przypomnieć jakie standardy panują w ich matecznikach.
Np. taka posłanka Kinga Gajewska imitowała w przeszłości na jednym ze swoich live’ów gest podrzynania gardła przeciwnikom politycznym Platformy Obywatelskiej.
Niejaki Pan Sławomir Nitras zabłysnął na Campus Polska Przyszłości takimi słowami o katolikach:
- Dobrze, żeby to się stało w sposób niegwałtowny. Żeby to się stało w sposób racjonalny, a nie na zasadzie pewnej zemsty. Lecz na zasadzie: "To jest uczciwa kara za to, co się stało. Musimy was opiłować z pewnych przywilejów dlatego, że znowu podniesiecie głowę, jeśli się coś zmieni". Tak uważam.
Posłanka Klaudia Jachira zamieściła na Twitterze zdjęcia z piątkowego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego. Wśród nich było zdjęcie wykonane przed pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, który znajduje się w okolicach Sejmu. Na zdjęciu jest blogerka oraz dwie młode osoby, które trzymają transparent z napisem: "Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege" a w tle widać fragment pomnika z napisem "Bóg Honor Ojczyzna".
No i truskawka na torcie Marta Lempart… Tutaj możemy żonglować. No i na koniec nie zapomnijmy klasyku. Radosław Sikorski i jego dorzynanie watahy.
Także zanim otworzycie usta proszę uderzyć się w pierś. Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz.
Co trzeba zauważyć, Braun zareagował w ostry sposób przede wszystkim w związku z kilkudziesięcioma tysiącami nadmiarowych zgonami za które odpowiada bezpośrednio Minister zdrowia. Sam zainteresowany potwierdził, że ostrzega co może się wydarzyć z powodów nastrojów społecznych i możliwym zbliżającym się następnym lockdownie.
Czy zatem można go stawiać w jednym rzędzie z grożącymi i nawołującymi do niszczenia mienia politykami opozycji totalnej ja uważam, że nie.
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Niedziela, 19 września 2021 22:57:15
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
michale- likwidacja przywilejów ma sie nijak to straszenia że ktoś kogo powiesi a pani Jachyra z jej hasłem nic złego nie robi... no może trochę próbuje ośmieszyć co nie jest szkodliwe
Post edytowany
gdzieś indziej Postów: 11544
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11544
Niedziela, 19 września 2021 23:21:51
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W sobotę na oficjalnym profilu Tomasza Sekielskiego na kanale YouTube premierę miał dokument pt. „Tylko nie mów nikomu”, w którym przedstawione zostały przypadki wykorzystywania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne. Film pokazuje tylko w wyłącznie zło, wręcz nim epatuje. To nie jest prawda o Kościele. Jednak Ci, którzy Kościoła nienawidzą, w swojej nienawiści się utwierdzili. Tak stało się z wojującą feministka i liderką Strajku Kobiet Martą Lempart. Pokazała czym jest mowa nienawiści w czystej postaci.

Chyba uruchomię licznik osób mądrych inaczej, nabierających się po filmie Sekielskiego na akcję Episkopatu pt. „Cosa Nostra minimalizuje straty”. Przestępcy, którzy od lat ukrywają sprawców gwałtów na dzieciach – panowie Gądecki i Polak wydają z siebie dzisiaj waniliowy budyń podziękowań i niby – przeprosin, bredzą o „jeszcze lepszym działaniu”, „jeszcze dokładniejszym”
gdzieś indziej Postów: 11544
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11544
Niedziela, 19 września 2021 23:22:23
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
—napisała na Facebooku Marta Lempart.

I kto tu posługuje się mową nienawiści?

Lempart jest liderką Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, znana jest z organizacji Czarnych Protestów, a ostatnio przyłączyła się teraz do tęczowego ugrupowania Biedronia. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła wizerunek Matki Bożej z tęczowa aureolą i zapamiętaniem atakuje Kościół. Uderza nienawistnym słowem zapamiętale i na oślep.
https://wdolnymslasku.com/2019/08/13/lempart-oglasza-pol...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 20 września 2021 13:47:54
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
HIT INTERNETU. Marta Lempart zaorana i zmiażdżona w Bielsku-Białej. „Takie macie hasło, nie? No to WYP*LAJ z Bielska” [WIDEO]

Kilkaset osób przeszło w niedzielę przez centrum Bielska-Białej w zorganizowanym po raz pierwszy tzw. „Marszu Równości”. Środowiska patriotyczne zorganizowały kontr pikietę. Nie doszło do poważniejszych incydentów. Marsz zabezpieczały duże siły policji. Marta Lempart, liderka Strajku Kobiet, została przy okazji tego wydarzenia, serdecznie pozdrowiona swoim ulubionym słowem

Lempart mówiła w niedzielę, że „marsze równości nie odbywają się tylko w dużych miastach”. „Polska nigdy nie będzie strefą wolną od LGBT, bo nasze pragnie wolności jest silniejsze od wszystkiego”.

Środowiska patriotyczne zorganizowały tam kontr pikietę, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Skandowali hasła, m.in. „Chłopak – dziewczyna – normalna rodzina”.

„Przyszłam, żeby zamanifestować swoje zdanie. To był odruch. Uważam, że nie powinno się deprawować młodzieży i dzieci. Rozumiem, że ludzie mają różne orientacje polityczne, seksualne, towarzyskie, ale to jest prywatna sprawa każdego. Nie zgadzamy się na niszczenie rodziny. Rodzina to związek kobiety i mężczyzny” – powiedziała jedna z uczestniczek kontr pikiety, bielszczanka pani Ewa.

Tzw. „Marsz Równości” przeszedł z placu Bolesława Chrobrego głównymi ulicami wokół centrum miasta na Stary Rynek w asyście sporych sił policji. W trakcie przemarszu nie doszło do poważniejszych incydentów. Podczas przejścia w pobliżu Bielskiego Centrum Kultury wybuchły trzy petardy. Rzucili je dwaj nastolatkowie. Rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak poinformował PAP, że funkcjonariusze znają ich tożsamość. Zostało to zakwalifikowane wstępnie jako wykroczenie.

Gdy uczestnicy marszu powoli się rozchodzili na placu Chrobrego rozpoczęła się pikieta środowisk narodowych pod hasłem „Biało-czerwone Bielsko-Biała”. Uczestniczyło w niej ok. 40 osób. Jeden z mówców wskazywał, że w marsz promuje „tęczowe barwy, które są obce kulturowo”. „Jesteśmy zwolennikami tego, by Bielsko-Biała na zawsze pozostało biało-czerwone” – mówił.

A opuszczająca plac Chrobrego Marta Lempart natknęła się po drodze na swego „fana”, który pozdrowił ją serdecznie, ulubionym przez patologię ze Strajku Kobiet, hasłem. Co zaskakujące, wygląda na to że Lempart nie była z tego powodu specjalnie zadowolona.

Być może dlatego, że pozdrowienie zostało wypowiedziane za cicho.
https://nczas.com/2021/09/19/hit-internetu-marta...
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Poniedziałek, 20 września 2021 17:55:54
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ogromna kara dla Polski za sprawę kopalni Turów. Fala komentarzy w sieci. "Przekroczenie granicy", "amatorszczyzna Sasina"
Polska za niezaprzestanie wydobywania węgla brunatnego w kopalni Turów ma płacić 500 tys. euro dziennie - tak orzekł Trybunał Sprawiedliwości UE. Decyzja unijnego sądu wywołała liczne komentarze w sieci.Sebastian Kaleta z Solidarnej Polski zauważył, że jest to najwyższa kara dzienna w historii UE
"Kolejne bezczelne przekroczenie granicy kompetencji przez TSUE!" - napisał inny z polityków Solidarnej Polski Janusz Kowalski
"Jak to? Przecież słyszałem jak Pan Premier Morawiecki mówił, że sprawa już jest załatwiona" - skomentował europoseł KO Radosław Sikorski
"Tak się kończy amatorszczyzna Sasina i PiS! #TSUE: Polska zapłaci 500 tys. euro za każdy dzień działania kopalni #Turów" - ocenił poseł PO Mariusz Witczak
"Kara pół miliona euro dziennie to niestety kolejny argument dla polexitowców. Taki prezent akurat tego samego dnia kiedy Jaki ogłasza swój »raport«" - napisała publicystka i blogerka Kataryna
"W sporze o kopalnię w Turowie w zasadzie można mówić o sukcesie. Czesi wnioskowali o karę 5 mln € dziennie, a TSUE nakazała karę tylko 0,5 mln €. Czyli codziennie będziemy o 4,5 mln € do przodu!" - zauważa ironicznie dziennikarz RMF FM Tomasz Skory
gdzieś indziej Postów: 11544
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11544
Poniedziałek, 20 września 2021 19:50:03
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Prawy Prosty

HIT Lempart pojechała do Bielska-Białej i została zaorana... swoim własnym hasłem
A jaka zdziwiona była

https://www.facebook.com/FanpagePrawych/videos/13722893...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 21 września 2021 09:02:51
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (…) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.”
Stefan Niesiołowski
Platforma Obywatelska
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 21 września 2021 09:04:23
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm.”
Stefan Niesiołowski
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Wtorek, 21 września 2021 14:30:33
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zarobili NA NASZYM ZDROWIU https://www.facebook.com/PlatformaNews/videos/119405079...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 21 września 2021 16:56:17
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
na WASZYM kumacz raczej same straty
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Środa, 22 września 2021 17:02:01
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„Chorzy na AIDS to przede wszystkim zboczeńcy i narkomani. Oni na ogół sami sobie są winni… Na Zachodzie homoseksualiści już wywalczyli sobie ogromne przywileje. Ja się z tym nie zgadzam i nigdy nie uznam prawa nakazującego traktować zboczenie jako normę.”
Stefan Niesiołowski
Platforma Obywatelska
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Środa, 22 września 2021 17:03:43
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Wiesz jak to było przed 2011, kiedy nie było kas fiskalnych, paragonów […] I faktem jest, że też trochę w tych oświadczeniach moich tam wpisywałem raz oszczędności. Tak naprawdę nigdy się tym nie zajmowałem za bardzo. I spod dużego palca raz 100, raz 80 wpisałem. […] Jeszcze wiesz, jest tak, że czasami się z tego samochodu leasingowanego korzysta też do celów prywatnych."
Sławomir Nowak
Platforma Obywatelska
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Środa, 22 września 2021 17:04:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„Nie dziwię się, że przedstawiciele różnych środowisk gejowskich walczą ze sobą o pieniądze, bo są to grupy, które oprócz wspólnej ideologii, mają także interesy polityczne i finansowe.”
Stefan Niesiołowski
Platforma Obywatelska
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Środa, 22 września 2021 17:30:15
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Respiratory od handlarza bronią. Ekspertyza: do wentylacji domowej
"Respirator nie jest wyprodukowany do wprowadzenia do obrotu i używania na terenie Polski i Unii Europejskiej" i został zaprojektowany "do wentylacji domowej", a przy użyciu "klinicznym" trzeba się liczyć "z pewnymi ograniczeniami" - czytamy w opinii biegłego sądowego, sporządzonej na potrzeby licytacji 418 respiratorów od handlarza bronią. Do ekspertyzy dotarł TVN24. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/afer...
Żabodukt Postów: 78349
kumak
Żabodukt, postów: 78349
Czwartek, 23 września 2021 09:14:50
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Nasze relacje z Czechami uległy znacznemu pogorszeniu", https://natemat.pl/374903,turow-brak-morawieckieg...

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK