4°C

25
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.04
PM25: 15.25 (36,74%)
PM10: 16.53 (101,68%)
Temperatura: 3.77°C
Ciśnienie: 1001.88 hPa
Wilgotność: 92.50%

Dane z 20.04.2024 05:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Fajtłapy z partii PO-KO czyli POKO !!!!

6631 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 29 września 2019 09:41:57
-1
+1 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Gronkiewicz-Waltz murem za Trzaskowskim. Awarię ściekową porównała do... "katastrofy Apollo 13"

https://niezalezna.pl/290114-gronkiewicz-waltz-murem...

Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Poniedziałek, 30 września 2019 08:21:16
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
CZEMU NIKT NIE SIEDZI?
siennica Postów: 1169
tytuss
siennica, postów: 1169
Poniedziałek, 30 września 2019 08:29:33
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
... przyjdzie na to czas,
przyjdzie czas......
o cholera, to już tylko dwa tygodnie............
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Poniedziałek, 30 września 2019 08:32:07
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
TO PRAWICOWY KLIP zobacz co mówi o pis konfederacja
siennica Postów: 1169
tytuss
siennica, postów: 1169
Poniedziałek, 30 września 2019 08:34:55
-1
+1 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
korwin taksamo jak ty, powinien się zacząć leczyć na nogi......... bo na głowę to już dawno zappppppóźno...........
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Poniedziałek, 30 września 2019 09:16:18
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zawsze to mówiłem i po moich postach na temat Korwina dostawałem minusy- ciekaw czy ty dostaniesz FT startuj
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Poniedziałek, 30 września 2019 09:17:49
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
PIS DA I ZABIERZE. PRÓBUJĄ UKRYĆ, ŻE SZYKUJĄ POLAKOM PIEKŁO
Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Ministerst...
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Poniedziałek, 30 września 2019 09:18:32
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
'' W ministerialnym dokumencie Ministerstwa Finansów ostrzegają przed katastrofalnymi skutkami planowanego podwyższenia płacy minimalnej https://innpoland.pl/155149,pensja-minimalna-nawet-...
mińsk maz Postów: 820
miki19
mińsk maz, postów: 820
Poniedziałek, 30 września 2019 09:28:08
-1
+1 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Oby jak najszybcieć wygonić z Sejmu resztki czerwonej zarazy.

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy Państwa o skandalicznym konkursie fotograficznym „Aborcja w kadrze”, który został zorganizowany przez Federację na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny „Federa”. Patronat medialny nad ludobójczą ustawą objął portal oko.press publikującego artykuły Krzysztofa Pacewicza, który kilka lat temu wzywał do wymordowania polskiej, prawicowej młodzieży (WIĘCEJ TUTAJ). Aborcjonistki poszły jeszcze dalej.

W mediach społecznościowych opublikowano przerażające nagranie z rozmowy dwóch feministek. Jedna z nich opowiada o swoich przeżyciach związanych z zamordowaniem nienarodzonego dziecka.
– A co czułaś potem, już po wszystkim? – pyta prowadząca.
– Ja się poczułam jak bym była jakieś kilkaset kilo lżejsza. Jakby ktoś ze mnie zdjął ogromny problem i w końcu mogłam wrócić do swojego normalnego życia – odpowiedziała aborterka.
– Zrobiłaś test na potwierdzenie?
– Nie, ja po prostu wiedziałam. Wiedziałam od samego początku. Rano wstałam po tej nocy kiedy zrobiłam aborcję… po prostu lżejsza tak fizycznie i psychicznie. Pojechałam do znanego szwedzkiego sklepu z meblami, żeby zrobić sobie zakupy kwiatkowe. Kupiłam dużo roślin, doniczek i zajęłam się tym co lubię, czyli po prostu przesadzałam kwiaty i ustawiałam je sobie w pokoju. Czułam, że mogę się zająć normalnie swoim życiem, że już nie muszę kombinować, nie muszę czytać w Internecie tych wszystkich forów i nie muszę się upewniać czy na pewno przeżyję, żeby ktoś mi oddał z powrotem moje życie.

https://wprawo.pl/2019/09/28/przerazajace-wyznan...
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Poniedziałek, 30 września 2019 14:57:45
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„Opłacamy wam nocleg i jeszcze się dostaje dietę” – nagranie nt. “spontanicznych” marszów LGBT [AUDIO]

https://dzienniknarodowy.pl/oplacamy-wam-nocleg-jeszcze-si...

Postów: 7438
Zolnierz
postów: 7438
Poniedziałek, 30 września 2019 20:47:37
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na co Trzaskowski wydał forsę, która dostał na 500 +?
Na marsze obwoznego cyrku?
Na 6 kolorowy tramwaj?
Na skrzynki na pl. Bankowym?
Na tramwaje z Korei?
Na sex edukację w przedszkolu?
Na stwierdzenie czemu rura pękła?
Może ktoś odPOwie.
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Poniedziałek, 30 września 2019 22:36:51
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
i co prwawaki- rząd obiecuje a funduszy nie daje
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25245160,rzad... zapomniał, że wprowadził 500+ na pierwsze dziecko? Prezydent Warszawy alarmuje, że nie ma pieniędzy na wypłaty
Czy już w październiku będzie kłopot z wypłatą 500+ w Warszawie? "Proszę o pilne zwiększenie dotacji, obecny plan nie zabezpiecza potrzeb warszawiaków" - alarmuje w piśmie do premiera Mateusza Morawieckiego prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Poniedziałek, 30 września 2019 23:13:11
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Rozmowa z Rafałem Trzaskowskim
Prezydentem m.st. Warszawy.
Warto przeczytać, żeby móc ocenić skalę manipulacji pis
https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/608956,rafal-t...
Postów: 7438
Zolnierz
postów: 7438
Wtorek, 1 października 2019 06:03:00
-1
+1 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No i odPOwiedzial. Kumak. Nic dodać, nic ująć. Błysnął jak zwykle. Stary, lewacki ynteligent. Dorzucił przekaz dnia . TyPOwe. Wszyscy tu przywykli.
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Wtorek, 1 października 2019 06:18:09
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zolnierzu twoje pytania były tendencyjne a do tej pory nie oświeciłeś mnie,dałem artykuły tłumaczący prawakom w czym problem.Pytania nie były skierowane bezporednio do mnie więc swoje pretensjie kieruj w innym kierunku i nie wypowiadaj się za wszystkich- jak już pisałem jesteś nowicjuszem i nawet nie zapukałeś ani się nie przedstawiłeś
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Wtorek, 1 października 2019 06:19:30
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeszcze jeden kryształowy człowiek "Dobrej Zmiany" https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/maz-prezes... Przyłębski (59 l.), polski ambasador w Berlinie i prywatnie mąż prezes Trybunału Konstytucyjnego donosił Służbie Bezpieczeństwa na kolegów? Tak wynikałoby z dokumentów IPN. W ub.r. dziennikarz Cezary Gmyz twierdził, że Przyłębski to TW „Wolfgang”, a w piątek teczka „Wolfganga” ujrzała światło dzienne. Reporter RMF FM ujawnił zdjęcia poszczególnych materiałów z akt tego agenta. Sprawa budzi kontrowersje i na pewno odbije się szerokim echem. PiS, które forsuje politykę lustracyjną, nie może sobie pozwolić na to, by dyplomata z kontrowersyjną przeszłością, reprezentował kraj zagranicą. Tym bardziej że partia Jarosława Kaczyńskiego przeforsowała kandydaturę Julii Przyłębskiej (58 l.) na stanowisko prezesa TK. Ambasador broni się, że podpisał dokumenty pod wpływem groźby.
Postów: 7438
Zolnierz
postów: 7438
Wtorek, 1 października 2019 07:55:40
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pretensije- jak sam towarzysz Kumak pisze kieruje do wyborców. Zaś Ciebie w ogóle nie prosiłem o odpowiedź, bo jak zwykle jest tendencyjna. Wojewoda pokazał przelewy, co POkazal Trzaskowski? Swoje wywody w TVN , GW i innych lewackich mediach.
PS Towarzyszu, już Ci pisałem. Do mnie na Pan. Przedstawiać się Tobie nie muszę. Kóz, zwłaszcza tych spod mostu Gdańskiego z Tobą nie paslem. U mnie by nie POpadaly.
Żabodukt Postów: 78355
kumak
Żabodukt, postów: 78355
Wtorek, 1 października 2019 08:52:57
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
PiS = Psujemy i Sabotujemy

https://www.rp.pl/Polityka/309309928-Sparalizowa...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 1 października 2019 09:13:07
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dezinformacja stała się problemem na tyle poważnym, że może wpływać na funkcjonowanie państw i rządów oraz destabilizować sytuację polityczną – wynika z najnowszego raportu NASK. Jego publikacji towarzyszył okrągły stół, do którego zaproszono m.in. przedstawicieli Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, MON, BBN i Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/21089-dezinfor...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 1 października 2019 09:14:08
-1
+1 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tonący Maleńczuka się chwyta! Ten wywiad przejdzie do historii absurdu

Panika po stronie totalnej opozycji sięgnęła zenitu. No, bo jaki inny wniosek można wysnuć z tego, Dorota Wysocka-Sznepf do wywiadu dla „Gazety Wyborczej” zaprosiła niekwestionowany autorytet w dziedzinie polityki, czyli samego jaśnie Macieja Maleńczuka.

Oczywiście prowadząca rozmowę jak i czytelnicy otrzymali to, czego od Maleńczuka zawsze można oczekiwać, czyli serię paranoicznych wizji człowieka, który jak wiadomo i delikatnie mówiąc nie stroni od alkoholu.

Maleńczuk sprostał wysokim oczekiwaniom czerskich bełkocząc: Wydaje mi się, że po prostu najzwyczajniej w świecie wprowadzą stan wyjątkowy. I Wojska OTK - czyli otyli, tępi i kulawi - wyjdą na ulicę i będą próbowały nas spacyfikować. Nie wiem, co na to regularna armia, nie wiem, co na to generałowie. Trudno liczyć na pucz wojskowy, ale zdaje się, że generałowie też przysięgają na Konstytucję i jeżeli politycy tę Konstytucją łamią, to generałowie mają w rękach tę broń, którą mogliby powstrzymać dalsze łamanie Konstytucji. Jest możliwość, że faktycznie wprowadzą stan wyjątkowy. Mamy już reżim. Mamy już dyktaturkę. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Ja to widzę po ludziach.

O Maleńczuku zawsze robi się głośno, kiedy ma wydać kolejną płytę. Aby jego nazwisko trafiło na pierwsze strony jest zdolny to każdego świństwa. Przed wydaniem krążka „Psychocountry” pobiegł do Onetu by napluć tam na zmarłego śp. Lecha Kaczyńskiego. Czasami ten rozgłos jest nieplanowany. Na przykład, kiedy „gwiazda” ląduje na komisariacie, albo izbie wytrzeźwień.

Na koncertach często występuje z satanistycznym odwróconym krzyżem na piersi. W Krakowie Maleńczuk brał czynny udział w haniebnej akcji blokowania Jarosławowi Kaczyńskiemu dostępu do grobu brata i bratowej.

Jak podawały wówczas media podczas tej pikiety Maleńczuk uderzył w twarz działacza ruchu pro-life i jak przystało na „twardziela” uciekał w podskokach, gdy wezwano policję. No cóż, jaka gazeta takie autorytety.

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/21093-tonacy-m...

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK