11°C

8
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.62
PM25: 4.88 (11,87%)
PM10: 5.34 (32,51%)
Temperatura: 11.35°C
Ciśnienie: 1013.09 hPa
Wilgotność: 69.88%

Dane z 02.05.2024 04:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dane pedofilów i gwałcicieli pochodzących z Mińska

4919 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Piątek, 22 maja 2020 12:00:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Myśl, nie wklejaj.
gdzieś indziej Postów: 11596
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11596
Piątek, 22 maja 2020 13:10:55
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W sytuacji, gdyby twoje dziecko miało wypadek, czego nikomu nie życzę, nieważne byłyby obrażenia ale jaki zawód wykonuje sprawca.
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 13:34:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mocne zarzuty! Latkowski: Widzieliście, jak reportażysta brał sobie chłopców. Ludzie z Radia Zet tam byli. To działo się 10 metrów od was

Nie ma bardziej zakłamanego środowiska niż środowisko mediów, dziennikarzy, aktorów, celebrytów – powiedział w Radiu ZET Sylwester Latkowski, autor filmu dokumentalnego „Nic się nie stało”. Zarzucił też dziennikarzom pracującym w Radiu ZET, że widzieli działania pedofilów, ale nic z tym nie robili.

https://wpolityce.pl/media/501349-latkowskiwidzieli...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 13:36:40
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Apel Skiby w obronie Zatoki Sztuki. Pojawił się już po artykułach o związkach „Krystka” z klubem

Nie milkną echa filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Dotyczy on doniesień o pedofilii, która miała się dziać w sopockiej "Zatoce Sztuki". Śledztwo ws. "Krystka" ruszyło 2015 roku, gdy 14-letnia Anaid z Gdańska rzuciła się pod pociąg. Zrobiła to po tym, jak wyznała koleżance, że została zgwałcona. Lokal cieszył się poparciem celebrytów i artystów, którzy stawali nawet w obronie zagrożonej likwidacją "Zatoki Sztuki". Jednym z broniących tego miejsca celebrytów był Krzysztof Skiba, który swój apel napisał... już po doniesieniach medialnych o pedofilskich czynach "Krystka".

W środę wieczorem TVP wyemitowała film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", w którym opisano kulisy działania Krystiana W., ps. Krystek określanego przez media "łowcą nastolatek". Latkowski przywołał zeznania nastolatek, które opisywały gwałty i molestowanie.

Śledztwo ws. "Krystka" ruszyło 2015 roku, gdy 14-letnia Anaid z Gdańska rzuciła się pod pociąg. Zrobiła to po tym, jak wyznała koleżance, że została zgwałcona.

W wyniku śledztwa okazało się, że "Krystek" wielokrotnie zaczepiał nieletnie dziewczyny, a niektóre gwałcił. Wyszło też na jaw, że działał bezkarnie przez wiele lat na terenie Trójmiasta - głównie w sopockim lokalu "Zatoka Sztuki" - ale też Pucka, Wejherowa i Władysławowa.

Jeszcze kilka lat temu w obronie tego lokalu stanęło wielu polskich celebrytów, w tym Krzysztof Skiba. Co ciekawe swój apel nagrał on... już po medialnych doniesieniach na temat szokujących czynów "Krystka", gdy nad Zatoką Sztuki zaczęły zbierać się mroczne chmury.

Zatoka Sztuki to miejsce słynne na całą Polskę. To perła Sopotu w której ma miejsce wiele wydarzeń artystycznych. Występują tu artyści popularni w Polsce, a także młodzi nieznani, a wartościowi, oraz ci słynni na całym świecie. Miejsce stało się modne, a cała Polska chce tu bywać. Tu także mają miejsce liczne akcje charytatywne a także spotkania skierowane do rodzin z dziećmi. Sam prowadziłem i wspomagałem tu aukcje charytatywne oraz czytałem bajki dla maluchów

- pisał w sierpniu 2015 roku.

Przemek Szaliński organizuje tu cykl spotkań charytatywnych "Serca gwiazd" w ramach którego pojawiło się tutaj wielu wybitnych artystów takich jak Halina Kunicka, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Kazimierz Kaczor, Grażyna Wolszczak, Jerzy Radziwiłowicz, Magdalena Zawadzka, Cezary Żak i wielu, wielu innych. I znowu słyszymy zarzuty o hałas, zakłócanie ciszy nocnej, a także te cięższego kalibru

- kontynuował.

Skiba pisał, że "Zatoka Sztuki to nie jest jakaś enklawa dla wybranych".

To miejsce dla wszystkich i otwarte dla wszystkich. Tak łatwo dziś stawia się zarzuty, tak trudno buduje coś wartościowego. Nie dajmy zniszczyć Zatoki Sztuki w Sopocie!

- kończył swój apel.
https://niezalezna.pl/330960-apel-skiby-w-obronie-za...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 13:39:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Blanka Lipińska odpowiadała za loże VIP w Zatoce Sztuki. Teraz twierdzi, że "nic nie wie"

W środę wieczorem TVP wyemitowała film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. Oświadczenie po obejrzeniu dokumentu wydała Blanka Lipińska, która była pracownicą „Zatoki Sztuki”. – Mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych, został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument – powiedziała na nagraniu zamieszczonym na Instagramie.

W „Nic się nie stało” opisano kulisy działania Krystiana W., ps. Krystek określanego przez media „łowcą nastolatek”. Latkowski przywołał zeznania nastolatek, które opisywały gwałty i molestowanie.

Po filmie Sylwestra Latkowskiego posypały się oświadczenia. Pracownicą "Zatoki Sztuki" była Blanka Lipińska, która była "opiekunką gości VIP" w The Roof będącym vipowską imprezownią na dachu Zatoki Sztuki. Celebrytka zajmowała się też sprzedażą miejsc w lożach. W filmie pada następujące stwierdzenie: "Ona przecież sprzedawała loże po 14 tysięcy złotych, to była kopalnia pieniędzy"

Lipińska nagrała na Instagramie krótkie wideo, w którym odnosi się do „Nic się nie stało”.

Tak, oglądałam reportaż pana Latkowskiego. Mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych, został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument. Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do tego dokumentu nie wnoszą. To się nazywa manipulacja

– mówi była pracownica „Zatoki Sztuki”.

Zaznacza, że nigdy nie ukrywała swojego powiązania z tym miejscem, bo nie miała nic do ukrycia.

Gdybym pewnie miała, to na mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis, że byłam menedżerem klubów nocnych. No, każdy ma jakąś pracę. Byłam też menedżerem hotelu. W tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam i dlatego moje zdjęcie zostało użyte dwa razy. Co ono wniosło do tego materiału? Nic. Co wniosło zdjęcie Natalii Siwiec? Nic. Ale zostało wykorzystane dlatego, że teraz się klikamy, dzięki czemu wasze oczy zostały zwrócone na ten dokument

– powiedziała.

Lipińska odniosła się również do samobójstwa 14-letniej Anaid, które jest głównym wątkiem w filmie. Zaznaczyła, że ona nie ma z tą sprawą nic wspólnego.

Panie Latkowski, ja panu nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie po Pana wezwaniu po tym materiale. Ja nic nie wiem, więc co mam Panu powiedzieć? Wszystkie rzeczy, o których była mowa w tym reportażu, dotyczą samobójstwa dziewczynki, które miało miejsce w marcu 2015 roku. Ja przeprowadziłam się do Sopotu w lipcu 2015 roku

– podała.

https://niezalezna.pl/330959-blanka-lipinska-odpowia...
Postów: 7460
Zolnierz
postów: 7460
Piątek, 22 maja 2020 13:44:59
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kościół jest złem....
Kumak, brakujący elemencie teorii ewolucji, kościół to wspólnota ludzi wierzących, nazywając wspólnotę złem, ublizasz ludziom, takim jak między innymi ja.
Powiem tylko w swoim imieniu. Dyskusja z Tobą w tej sprawie, jak i wielu innych nie ma sensu, bo jesteś zaslepiony nienawiścią do wszystkiego i wszystkich myślących i czujących inaczej , a zadasz aby ktoś szanował twoje wizję. Nie oczekuj tego do póki nie zmienisz nastawienia.
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 13:56:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
pedofilów Kościół Katolicki musi się pozbyć, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości , również i do tego że niektórym lewkom wydaje się iż pedofil który nie nosi sutanny jest jakimś lepszym pedofilem , którego trzeba chronić i pochylić się z troską , dobrym przykładem jest Romuś Polański z którego usiłowano zrobić ofiarę spisku i niemal bohatera , i pamiętajcie kumaczu chroniąc pedofilów stajesz się niejako współsprawcą i wspólnikiem
Żabodukt Postów: 78416
kumak
Żabodukt, postów: 78416
Piątek, 22 maja 2020 16:05:50
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zolniezu dyskutuj z wysokimi obcasami z którymi ja się zgadzam
@pamiętajcie kumaczu chroniąc pedofilów stajesz się niejako współsprawcą i wspólnikiem " jak polscy biskupi
gdzieś indziej Postów: 11596
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11596
Piątek, 22 maja 2020 16:26:34
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
żołnierzu, jak chcesz sobie podyskutować z kimś inteligentnym to weź sobie lustro. Tutaj możesz tylko z ruskimi walonkami kumaka.
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 17:34:44
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
kumacz - biskup mazgułowa , brzmi dumnie
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 17:35:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Marcin Gortat skomentował zamieszanie wokół "Zatoki Sztuki"

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/aktualnosci-sportowe/news-marc...

polskojęzyczna interia nazywa to "zamieszaniem"
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 17:36:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„Informacje z filmu Latkowskiego dają podstawę do dalszych działań”. RPO o Zatoce Sztuki

https://www.tvp.info/48177466/informacje-z-filmu-la...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 17:37:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Trafiłem na czarną listę w TVN24, a Edward Miszczak (dyrektor programowy stacji – red.) robił wszystko, aby akurat nie ukazała się publikacja. To a propos wolności mediów. A później jeszcze wydzwaniał do wydawcy i naciskał na to, żeby zdjąć Latkowskiego z redaktora naczelnego (tygodnika „Wprost” – red.). To jest w ogóle ciekawa rzecz, żeby szef stacji telewizyjnej naciskał na wydawcę, żeby zdjąć redaktora naczelnego tygodnika – powiedział w Radiu ZET autor reportażu „Nic się nie stało” Sylwester Latkowski.

https://www.tvp.info/48177024/latkowski-tvn24-wpisa...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 17:41:32
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Węgry zakazały tzw. uzgadniania płci! Międzynarodowa lewica zawyła z oburzenia

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegry-zakazaly-tzw-u...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 17:45:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Liroy nie pozwie Latkowskiego. Ujawnia, co widział na imprezach w Zatoce Sztuki

https://dorzeczy.pl/kraj/141026/liroy-nie-pozwie-l...
Żabodukt Postów: 78416
kumak
Żabodukt, postów: 78416
Piątek, 22 maja 2020 20:22:33
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Borys Szyc odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego
Borys Szyc nie zareagował do apel natychmiast (np. Radosław Majdan wydał oświadczenie tuż po emisji dokumentu), dał sobie czas do czwartkowego popołudnia. Wtedy na jego instagramowym profilu pojawiło się oświadczenie, a niedługo później nagranie, na którym widać SMS-y wymieniane między Latkowskim a Szycem. Wynika z nich, że aktor od początku odcinał się od tematu, tymczasem reżyser filmu o pedofilii naciskał, prosząc o informacje. https://gwiazdy.wp.pl/nic-sie-nie-stalo-borys-szyc-p...
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Piątek, 22 maja 2020 20:58:58
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kood kapela dla kumaka . Grają na 4,5.
Żabodukt Postów: 78416
kumak
Żabodukt, postów: 78416
Piątek, 22 maja 2020 21:21:22
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Andrzej Chyra przytoczył historię i opowiedział, w jaki sposób znalazł się w lokalu Marcina Turczyńskiego. Oświadczył, że był zupełnie nieświadomy, co dzieje się w tym lokalu i trafił tam przypadkowo.

Kilka lat temu, przechodząc wraz z partnerką i dzieckiem w godzinach przedpołudniowych plażą w Sopocie, postanowiliśmy zatrzymać się i napić kawy, czy choćby wody, na tarasie Zatoki Sztuki. Gdybym wtedy wiedział, że z tym miejscem są związane tak potworne rzeczy, to nigdy bym tam nie wszedł. Wtedy niestety nie wiedziałem - napisał aktor.
Okazuje się, że pracownicy lokalu zwrócili się do gwiazdora z prośbą o zdjęcie. Chyra zgodził się na fotografię i w ten sposób poparł wniosek o dalsze funkcjonowanie lokalu.


Pogoda tego dnia, jak na koniec lata, była wyjątkowo piękna. Niestety taras był zamknięty. Bardzo szybko podszedł do nas ktoś z obsługi. Przedstawił kawiarnię jako ważne miejsce na kulturalnej mapie Sopotu. Następnie zapytał, czy bym się nie zgodził zrobić zdjęcia z poparciem dla dalszego działania kawiarni. Zgodziłem się. Popieram zazwyczaj wszystko, co może pomóc w jak najszerszym propagowaniu i funkcjonowaniu kultury. Nie miałem najmniejszego pojęcia, jaki był faktyczny motyw tego działania - czytamy dalej.
Andrzej Chyra zarzucił reżyserowi "Nic się nie stało", że nie próbował nawiązać z nim kontaktu. Stwierdził, że podczas rozmowy z Sylwestrem Latkowskim mógłby ujawnić kulisy powstania zdjęcia.

Szkoda więc, że pan Latkowski nie zapytał mnie wprost, jakie były okoliczności wykonania tego zdjęcia. Podejrzewam, że obawiał się, iż moja odpowiedź nie będzie pasowała, do z góry założonej przez niego tezy - stwierdził.
Aktor oświadczył, że brzydzi się zachowaniami przedstawionymi w dokumencie. Użycie jego wizerunku uraziło jego najbliższych i jego samego.

Nie zamierzam takiego stanu tolerować i zostawiać go wyłącznie swojemu biegowi, gdyż działania TVP i Pana Latkowskiego, wyrządziły sprawie, mnie i moim bliskim krzywdę - skwitował Chyra.
Wiele gwiazd bywało w Zatoce Sztuki. Marcin Gortat nie najlepiej wspominał odwiedziny w klubie. Zawodnik na Twitterze stwierdził, że był tam raz i nigdy więcej nie wrócił. Użył mocnych słów, określając sopocki klub.

Byłem na otwarciu i prosili o zdjęcie, ale nie zrobiłem. Byłem tam raz i nie wróciłem! Patologia - napisał Marcin Gortat.
TVP i Sylwester Latkowski muszą przygotować się na kolejny pozew. Do tej pory wiele popularnych osób, które pojawiły się w "Nic się nie stało" zapowiedziało, że skierują sprawę na drogę sądową. https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,25966011,andrz...
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Piątek, 22 maja 2020 21:40:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kod kapela na 4,5.
gdzieś indziej Postów: 11596
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11596
Piątek, 22 maja 2020 22:02:00
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Chyra to jest gość. On naprawdę ludzi ma za idiotów. Szedł plażą, słońce świeciło w oczy, pić się chciało więc wszedł do jakiegoś lokalu. Dopiero w środku się dowiedział że ten lokal jest związany ze sztuką. Czego od niego chcą ci wredni, prawicowi, zawistni dziennikarze?

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK