8°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.22
PM25: 7.13 (17,24%)
PM10: 7.76 (47,55%)
Temperatura: 7.63°C
Ciśnienie: 1018.37 hPa
Wilgotność: 71.69%

Dane z 17.05.2024 05:45, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dane pedofilów i gwałcicieli pochodzących z Mińska

4919 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 07:18:07
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
TVN ma problem z filmem Latkowskiego? "Fakty" nadal o pedofilii w Kościele i tylko krótka wzmianka. "Temat zamieciono pod dywan"

https://wpolityce.pl/media/501315-tvn-o-filmie-latk...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 07:22:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dokument Latkowskiego o pedofilii: małe dziewczynki, degeneraci, samobójstwa i znane nazwiska!

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/23109-dokument...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 07:45:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Seksualizacja dzieci to zaproszenie dla pedofilów

https://www.fronda.pl/a/seksualizacja-dzieci-to-zapr...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 08:01:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No to już wiecie, dlaczego celebryci tak bronili tzw. III RP

No to mamy już pełną jasność w temacie i wiemy dlaczego środowiska celebryckie tak ochoczo bronią tzw. III RP i uczestniczą w przeciwstawianiu się reformom. Oni są przecież bezpośrednio wielostronnie umoczeni.

W dyskusji padło określenie „ przemysł pedofilski”, które skierowuje nas na właściwy trop, z którego skorzystajmy. Określenie to podpowiada nam, że kwestia sięga znacznie dalej niż jakieś środowisko pedofilioskie. Kwestuia wychodzi poza przypadki indywidualne i ma charakter systremowy. Oznacza to, że system demoliberalny sprzężony z gospodarczym konsumpcjonizmem, oparty na wyabstrahowanym z kontekstu haśłe wolności, jako jedną z odmian tej wolności traktuje pełną dowolność seksualną i ja promouje.

Przecież gospodarka, a szczególnie marketing są w znacznym stiopniu oparte na seksualizacji wszystkich sfer życia. Wielokrotnie o tym pisałem.

Seksualizacja edyukacji jest jednym z postulatów lewactwa, a to jest przecież postulat urzędowej, instytucjonalnej seksualizacji dzieci, która ma dostyarczać świeżego mięsa armatniego zwolennikom seksu bez granic.

Za ignorowaniem wcześniejszych alarmów w tym zakresie stoją więc liczne środowiska, w tym środowiska aktywistów gejowskich, która mają największy procentowy udział w tym przemyśle. Dlatego w celu odwrócenia uwagi od siebie, środowiska te golrliwie włączyły się w atakowanie Kościoła Katolickiego wykorzystując pojedyncze przypadki pedofilii wśród duchownych.

No ale w końcu sprawa musiała wyjść na jaw.Przy okazji potwierdzają się systemowe powiązania między warszawką a Gdańskiem i określenie Mała Sycylia znajduje kolejne potwierdzenie.

Pisałem też o tym, że rządzi naszym światenm teoria. Zatem dobre założenie teoretyczne musi się w końcu sprawdzić pod wieloma względami. W ten sposób sprawdziło się moje ( lecz nie tylko moje) założenie o systemowym charakterze powszechnej sekuslizacji. A w tolerowaniu powszechnej seksualizacji macza palce większość z nas i to musicie Państwo wziąć pod uwagę. Szczególnie pod uwagę powinni to wziąć rodzice, bo aż dziw bierze, co te przypadki opisane w filmie ujawniająe, że młode dziewczęta mają aż taki margines prywatnej swobody.


Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zetjot/no-to-juz-wiecie-d...

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :).
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 08:03:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Sodoma i Gomora Gdańsk i Warszawa

Wojna wkracza w swoją gorącą fazę. Uderzono w miejsce, które najbardziej boli - zboczone życie intymne. Coś, czym zdecydowana większość Polaków pogardza. Ich idoli wymieniono z nazwiska. Pomniejszych prowodyrów, jak dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, został wskazany palcem, jako ten, co toleruje i wycisza.
Nie pokazano jeszcze szczytu demoralizacji. Lecz już się tam boją. A wtedy są bardzo niebezpieczni.

Taki przypadkowy wpis na Tweeterze podaje nazwiska tych, których Latkowski w filmie wymienił bezpośrednio. Płotki? Może... Ale tłuste.

Deep fake - Andrzej Węgrzyn (link is external)

@Blacki741(link is external) (link is external) ·

1 g.(link is external) (link is external)

Kilka doszło.. Zatoka Sztuki Borys Szyc, Radosław Majdan, Kuba Wojewódzki,Bieniuk, Blanka Lipińska, Natalia Siwiec, Misiek Koterski, Cielecka, Nergal,Tede,Skiba, Wolszczak, Vox, Krzysztof Pieczyński, Miszczak, Wiktor Zborowski, Kuba Powiatowski, Zanussi.

#NicSieNieStalo


Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/sodoma-i-gomora-...

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :).
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 08:05:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pedofilia dotyczy każdego środowiska, ale...

.. są takie, o których się słyszy, że występuje procentowo relatywnie najczęściej, a są to: celebryci, biznesmeni, LGBT+, pracujący z dziećmi (np. psychologowie, nauczyciele), księża, rodzic (rodzice), itp. W mniejszym procencie dotyczy ona również innych kategorii obywateli, którzy mając takie skłonności dopuszczają się tych obrzydliwych praktyk, przy czym należy też zauważyć, że nie wszyscy z takimi skłonnościami są aktywnymi pedofilami.

Nie ma lepszych i gorszych aktywnych pedofilów. Wszystkich należy traktować tak samo i dążyć do ich surowego ukarania.

I nie ma co tu gardłować nad wysokością kary: winna być jak najwyższa, bo jak wykazuje część badań ta "przypadłość" jest w swojej masie nieuleczalna i ewentualne odbycie kary nie wpływa na jej zaniechanie przez dotkniętych nią ludzi. Ich resocjalizacja nie przynosi prawie w ogóle żadnego efektu, bowiem pedofilia "zaczyna się ujawniać we wczesnym okresie dojrzewania, poprzedzając zachowania seksualne, czy samoidentyfikację i jest trwałą, utrzymującą się przez całe życie preferencją" [1]. Inni naukowcy zaś uważają, że brak jest dowodów na wrodzony charakter pedofilii upoważniający do nazwania jej orientacją (preferencją) seksualną, co w konsekwencji prowadzi do prób jej leczenia [1].

Nie ma sensu dyskusja o tym czy jest to zwykła chorobowa dewiacja czy też jedna z preferencji seksualnych, jak po części chcą ją widzieć niektóre środowiska jak np. LGBTQ+. Z punktu widzenia dziecka jest to coś koszmarnego, które odciska psychiczne piętno na ich całe dorosłe życie... o ile wcześniej nie popełnią samobójstwa. Zdarzają się też przypadki, że już w dorosłym życiu ukierunkowują swoje preferencje seksualne również w kierunku pedofilii, niezależne czy hetero, bi czy homoseksualnej. W całej dyskusji zawsze powinniśmy mieć w centrum uwagi dziecko a nie jakieś teoretyczne rozważania czy pedofilia jest chorobą czy też nie.

Z tego samego względu nie ma co licytować się, w którym środowisku jest najwięcej pedofilów. Każdy przypadek jest czystym złem i należy go rozpatrywać indywidualnie a nie zbiorowo. Musimy mieć na uwadze każde dziecko, które dotknęła pedofilia i surowo karać jej sprawcę (lub sprawców).

Odrębną kwestią jest to, że zauważa się, iż pewne środowiska mają skłonności pedofilskie, które nie podlegają jakiejkolwiek analizie naukowej. Ich pedofilia jest po prostu implikowana środowiskowo, co można było zauważyć na przykład w filmach braci Sekielskich czy S. Latkowskiego. W tym kontekście jest to szczególnie karygodne, bowiem wprost prowadzi do powstawania "przemysłu pedofilskiego", co można zauważyć po obejrzeniu obydwu filmów.

Nie powinno być żadnych "świętych krów"... wszystkich należy traktować tak samo i niezależnie czy są to ludzie znani czy mający duży zasób gotówki. Mało tego... dla wielu ludzie z pierwszych stron gazet są autorytetami i nie można pozwolić na to, żeby tą swoją "wyjątkowość" wykorzystywali do popełnienia czynów pedofilskich. A z tym mieliśmy do czynienia w procederze wskazanym w filmie S. Latkowskiego.

Inną sprawą jest też to, że skłonność do wszelkiej dewiacji jest wprost proporcjonalna do charakteru pewnych środowisk a wśród celebrytów i środowisk opiniotwórczych oraz opinionośnych jest to zauważalne szczególnie. Nie wiem czy wynika to z posiadania dużych pieniędzy, zgnilizny etyczno-moralnej i przekraczania kolejnych granic (jak w "Granicy" Z. Nałkowskiej) czy też wynika z osobistych preferencji. Fakt pozostaje faktem i tego się nie zmieni. W sumie przyczyny są nieistotne, bowiem - jak wskazałem - liczy się przede wszystkim dobro dziecka.

Osobiście "nóż mi się w kieszeni otwiera", gdy widzę lub słyszę pedofilów i sądzę, że chyba niemal u wszystkich jest podobnie. Państwo musi zrobić wszystko, aby tacy ludzie "nie chodzili po wolności".

Ale przecież państwo nie załatwi wszystkiego. Tutaj kłania się odpowiednie wychowanie młodych ludzi przez rodziców. Trzeba zawsze mieć dobre stosunki ze swoim dzieckiem, ponieważ może się zdarzyć, iż brak wzajemnego zaufania może się skończyć tragicznie. Dużą rolę odgrywają też nauczyciele, którzy winny wskazywać dzieciom czym jest pedofilia i co to jest tzw. "zły dotyk". To obszar bardzo delikatny, ale naprawdę warto.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/pedofilia-do...

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :).
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 08:10:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nikdo nic neví



czyli ... Nikt nic nie wie.

Czechosłowacki film z 1947 roku, który dał językowi polskiemu zgrabne powiedzenie: "czeski film - nikt nic nie wie" lub "jak w czeskim filmie - nikt nic nie wie". Mimo, że film był czechosłowacki - międzynarodowy. Tu uwaga, proszę rozróżniać 2 pojęcia: międzynarodowy i międzypaństwowy - to nie to samo. Dla przykładu: jako były sędzia piłkarski miałem na koncie kilka meczów międzynarodowych ale nie były to mecze międzypaństwowe.

Przyszedł mi tytuł tego filmu i to powiedzenie kiedy dzisiaj rano opadł nieco bitewny kurz po wczorajszej emisji. Wiadomo jakiego filmu. Nie jestem znawcą więc mogę tylko powiedzieć, że od strony realizacyjnej film mi się nie podobał. Ale nie powinno to mieć żadnego znaczenia w odniesieniu do zjawiska opisanego pokrótce (zgrubnie) w rzeczonej produkcji. Na TT pojawiły się komentarze, że to "kapiszon" i że większą wymowę miały słowa Latkowskiego wypowiedziane PO EMISJI. W szczególności apel Latkowskiego do znanych (mniej lub bardziej zasłużenie) person tzw. szołbiznesu o ujawnienie posiadanej wiedzy na temat tego, co miało miejsce w owej Zatoce Sztuki - taka dziwna nazwa.

To jest coś, co oprócz przypomnienia ogromnej, niewypowiedzianej tragedii, wzbudziło moje zainteresowanie i lekkie zdziwienie. Otóż - olewając zapowiedzi cielebrytów co do kierowania pozwów przeciwko Latkowskiemu - szczególnie bawi mnie publicznie ujawniana nieświadomość - owych znanych - dotycząca miejsca, do którego udawali się po kilkusetkilometrowej podróży.

"Jak tam byłem (byłam) nic nie widziałem (nie widziałam) więc ja nic nie wiem"; po prostu nikdo nic neví! Ale o ile film to była komedia o tyle tu mamy do czynienia z niewyobrażalną tragedią.

Lecieli jak ćmy do lampy by zjeść schaboszczaka (albo importowaną rybkę ) na granicy plaży - tak jakby w kompleksie trójmiejskim nie było innych restauracji. Jeżeli tak było, iż istotnie owi nieświadomi przebywali tam w godzinach południowo-wieczornych w celach wyłącznie konsumpcyjnych ... no. Mogli nie WIDZIEĆ. Ale czy NIE WIEDZIELI co to za miejsce?

We Wrocławiu - jak i w innych miastach były i są miejsca (lokale gastronomiczne), które przyzwoity człowiek omijał i omija - nie wiem jak głodny. Się po prostu tam nie chodzi. I szczególnie w godzinach nocnych! Z wiadomych powodów znanych ... wszystkim nawet tym, którzy tam nigdy nie byli.

Tymczasem cielebryci - ci co "nic nie widzieli" podczas nocnych imprez w owym lokalu - jak gdyby nic, z niezwykłym zaangażowaniem stanęli w obronie owej Zatoki z hasłem: "TAK dla Zatoki Sztuki". A miało to gremialne poparcie miejsce w sierpniu 2015 roku. Czas i okoliczności jakże znaczące ...

I teraz tak.

Mogę teoretycznie przyjąć, że cielebryci nic nie widzieli, bo podczas tych imprez byli tak skoncentrowani na sobie, że świat ich nie obchodził. Mogę próbować zrozumieć, że będąc tam pierwszy (i jedyny) raz nie mieli wiedzy, jak piekielne to było miejsce.

Ale skoro tak, skoro ma ich usprawiedliwiać nieświadomość zjawisk, zdarzeń i faktów to dlaczego tak bezrefleksyjnie stanęli murem za Zatoką Sztuki? Skąd mieli pewność (przekonanie), że to miejsce jest warte obrony? Jakie mieli argumenty? I to w czasie tak bliskim tragicznym wydarzeniom o których było już powszechnie wiadomo?

Przypominam, dziewczynka popełniła samobójstwo w marcu 2015 roku a cielebryci (tu kpina: oczywiście nieświadomi niczego) stanęli murem w sierpniu tegoż roku. Za czym?

Najwyraźniej nie wiedzieli za czym stają. Bezwiednie, bezrefleksyjnie, bezkrytycznie - jak to cielebryci.

A może po prostu jest tak, że kiedy cielebryta (cielebrytka) mówi, że nic nie wie, to trzeba jemu (jej) wierzyć. Oni naprawdę mało wiedzą...


Ale żeby nie było tak naiwnie, zakończę wypowiedzią pana Belki, który nie jest wprawdzie z mojej bajki, ale jak sądzę, rzekł prawdę w sprawie Amber Gold:


WSZYSCY WSZYSTKO WIEDZIELI

A to mniej więcej to samo miejsce ...
Opublikowano: 21 maja 2020, 20:14
https://www.salon24.pl/u/starywrocek/1048356,nikdo-ni...
Żabodukt Postów: 78466
kumak
Żabodukt, postów: 78466
Piątek, 22 maja 2020 08:29:20
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Była dziewczyna Wojewódzkiego o filmie Latkowskiego. „Zatrzymywaliśmy się w Zatoce sztuki na obiad"
Film „Nic się nie stało", w którym pojawiły się nazwiska polskich celebrytów wstrząsnął widzami. Według reżysera osoby w nim wymienione mają wiedzę, iż w sopockiej Zatoce Sztuki dochodziło do wykorzystywania seksualnego nieletnich. Jedną z odwiedzających lokal była m.in. Renata Kaczoruk, ex dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Modelka wydała oświadczenie, w którym piszę o manipulacji.
Renata Kaczoruk z Kubą Wojewódzkim była związana w latach 2013–2018. Po rozstaniu modelka zniknęła z czołówek gazet. Teraz, po dwóch latach znów jest o niej głośno, niestety w negatywnym kontekście. W środę widzowie TVP1 mogli zobaczyć film „Nic się stało” o aferze pedofilskiej w sopockiej Zatoce Sztuki. Reżyser Sylwester Latkowski w filmie pokazał fotografie kilku polskich celebrytów z ich pobytów w tym klubie.
Po emisji filmu w studiu Telewizji Polskiej odbyła się debata. Wówczas ponownie przytoczono nazwiska gwiazd, które gościły z Zatoce Sztuki i zdaniem reżysera miały wiedzę o tym, co się tam dzieje. Wymieniono m.in. Adama Darskiego, Natalię Siwiec, Blankę Lipińską, Kubę Wojewódzkiego oraz jego ówczesną partnerkę, Renatę Kaczoruk.

Swoje oświadczenia w tej sprawie wydali już Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Radosław Majdan, Grażyna Wolszczak, Natalia Siwiec, Blanka Lipińska, a teraz również Renata Kaczoruk. Podkreślają, że ich obecność w klubie nie ma związku za aferą.

Co ważne, Latkowski nie pokazuje dowodów na to, by wymienieni przez niego celebryci mieli powiązania ze światem przestępczym i pedofilską szajką.

Modelka zaczęła od podziękowań dla rodziców, którzy uchronili ją samą przed tym, co spotkało nieletnie dziewczyny w dokumencie Latkowskiego.

„Obudziło mnie słońce i zapachu bzu. Budziłam się bezpieczna, uśmiechnięta, bez traumatycznych wspomnień. Jeśli tak pamiętasz swoje poranki z dzieciństwa, masz za co być wdzięczny każdego dnia. Tak czuję, myśląc o ofiarach pedofilów, przedstawionych w filmie Tomasza Sekielskiego i materiale Latkowskiego. Jestem wdzięczna rodzicom i Państwu, którzy uchronili mnie przed wykorzystaniem seksualnym, gdy byłam bezbronna. Chciałabym, żebyśmy mogli spać spokojnie, wiedząc że kolejne pokolenia też rosną bezpieczne.” - zaczęła Kaczoruk.

Następnie odniosła się do wykorzystania jej wizerunku w filmie. Jak piszę modelka, to wszystko po to, aby nakręcić medialną burzą.

„Mówmy jednym głosem, w imieniu tych najbardziej bezbronnych. Bo ofiary tych wydarzeń są odsunięte na bok a ich traumy znowu WYKORZYSTANE.. do zbudowania medialnej afery, publicznego oskarżania i wciągania w nią osób, które przyciągają uwagę mediów.. Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w “Zatoce sztuki” na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji.. Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się. Łączenie nas z tragicznymi wydarzeniami, które miały tam miejsce jest skandaliczną manipulacja i próbą przyciągnięcia atencji widzów naszym kosztem. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń. Tak samo jak program nie ma nic wspólnego z walką o chronienie nieletnich…” - dodaje była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/byla-dziewczyna...
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Piątek, 22 maja 2020 08:38:30
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kod kapela 4,5 roku pozbawienia wolności za handel.
Żabodukt Postów: 78466
kumak
Żabodukt, postów: 78466
Piątek, 22 maja 2020 09:09:08
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jak tylko wyemitowano film braci Siekielskich zabawa w chowanego o pedofili w kościele. To Sylwester Latkowski były kryminalista wypuszcza film pod znamiennym tytułem Nic się nie stało i emituje go w TVPis . Chodzi o przykrycie pedofilii w kościele. Pewnie, że istnieje pedofilia w innych środowiskach. Ale nikt tak jak ksiądz , który idzie do seminarium z powołania i powinien swoim przykładem wskazywać katolickie zachowania wobec wszystkich ludzi a szczególnie dzieci. Próba przykrycia przez pseudo katolicką stację pedofilii w kościele jest rzeczą naganną. Czego się oni boją, ze stracą poparcie kościoła? Jeżeli to ma być taki kościół to trzeba tej instytucji podziękować za wsparcie.
https://www.pomponik.pl/plotki/news-kim-jest-sylwester...
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Piątek, 22 maja 2020 09:10:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kod kapela 4,5 roku za handele.
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 09:54:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Afera pedofilska po filmie Sylwestra Latkowskiego. Była Kuby Wojewódzkiego przerywa milczenie

https://nczas.com/2020/05/22/afera-pedofilska-po...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 10:00:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pedofilia. Jak to się robi w Ameryce. Polscy celebryci jak „klienci” pedofila Epsteina

Sylwester Latkowski w swoim filmie „Nic się nie stało” ujawnił jak działała w Sopocie pedofilska siatka. Schemat jest taki sam jak w przypadku słynnego amerykańskiego pedofila Epsteina, który możnym i wpływowym „organizował „towarzystwo” młodziutkich dziewcząt.

Jak wynika z filmu Latkowskiego Krystian K. był rajfurem, który gościom sopockich lokali, razem z ich właścicielem organizował przyjęcia, na których stręczył im otumanione, zastraszone młode dziewczęta. Z ich „usług” korzystała tzw warszawka – celebryci, aktorzy, dziennikarze, prezesi firm etc.

Dokładnie to samo, tyle, że na większą skalę i z większym rozmachem robił najsłynniejszy amerykański pedofil Epstein. Jego klientami było bowiem najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie na świecie. Tak jak i w przypadku Sopotu, tak i Epsteina wiedza o jego ohydnych postępkach była niemal powszechna, a prokuratura wiele razy ukręcała sprawie łeb. Ostatecznie Epstein w 2019 roku trafił do więzienia, gdzie miał popełnić samobójstwo. Nikt nie wierzy, że sam targnął się na życie, a FBI prowadzi śledztwo w tej sprawie.
Prokuratorzy twierdzą, że pedofil miał uprawiać seks z dziewczynkami w swej posiadłości w Palm Beach na Florydzie. Według nich pracowały dla niego kobiety „werbowniczki”, które znajdywały mu nieletnie dziewczęta na całym świecie i sprowadzały je do Stanów Zjednoczonych.

Niektóre z nastolatek trafiały do jego apartamentu w Nowym Jorku, rezydencji w Nowym Meksyku i na prywatną wyspę na Karaibach. W czasie poprzedniej pedofilskiej afery Epsteina, media określiły ją mianem „wyspy orgii”.

Nowojorski finansista został w 2008 roku skazany na więzienie za uprawianie seksu z jedną nieletnią i zmuszenie jej do prostytucji, chociaż powszechnie było wiadomo, iż w swej posiadłości na „wyspie orgii”, urządzał „przyjęcia” dla bogatych i wpływowych, na których zabawiały ich małoletnie dziewczęta.

„Zabawa” miała się rozpoczynać już na pokładzie jego prywatnego samolotu, który ochrzczono mianem „Lolita Express”. Gościem pedofila bywał Bill Clinton. Wiadomo o jego 26 podróżach na pokładzie „Lolita Express” na „wyspę orgii”.

Virginia Roberts, jedna z ofiar Epsteina zeznała przed sądem, iż pedofil „zrekrutował” ją jako 15-latkę. Dziewczyna miała zabawiać m.in księcia Andrzeja – brata Karola, następcy brytyjskiego tronu.

Częstym gościem na „wyspie orgii” bywał też aktor, gwiazda serialu „House of Cards” Kevin Spacey, który oskarżany jest o gwałty i uwodzenie młodych chłopców.

Amerykański portal projectveritas.com ujawnił nagranie, na którym dziennikarka stacji telewizyjnej ABC mówi, iż miała gotowy materiał na temat sprawy pedofila Epsteina obciążający Billa Clintona i księcia Andrzeja już 3 lata wcześniej. Stacja zablokowała jego emisję.

Amy Robach, gwiazda programów „Good Morning America” i „Breaking News” w amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC, mówi w nagraniu, że historię dotyczącą Epsteina miała przygotowaną od 3 lat ale ABC News, będąca własnością Disneya, przez lata odmawiała emisji.

– Miałam tę historię od 3 lat. Miałam wywiad z Virginią Roberts (teraz Virginia Guiffre jedna z ofiar Epsteina- przyp. red. nczas). Nie pokazalibyśmy tego na antenie. Po pierwsze powiedziano mi: „Kim jest Jeffrey Epstein. Nikt nie wie, kto to jest. To głupia historia. – mówi Amy Robach.

– Pałac (brytyjska rodzina królewska – przyp. red nczas) dowiedział się, że mieliśmy wszystkie zarzuty dotyczące księcia Andrzeja i zagroził nam na milion różnych sposobów. Obawialiśmy się, że nie będziemy mogli przeprowadzać wywiadów z Kate i Willem (księżna Kate i książę William przyp. red nczas), i skasowaliśmy tę historię. – dodała.
– Alan Dershowitz (prawnik Epsteina – przyp. red) był też w to zamieszany ponieważ ona (Virginia Guiffre – przyp. red) wszystko mi powiedziała – mówi dalej.

– Miała zdjęcia, miała wszystko. Ukrywała to przez 12 lat. Przekonaliśmy ją aby się ujawniła. Przekonaliśmy ją by z nami porozmawiała – powiedziała Robach.

– To niewiarygodne ale mieliśmy Clintona (Bill Clinton – przyp. red nczas), mieliśmy wszystko – dodaje kręcąc z niedowierzaniem głową.

Przytacza też słowa Brada Edwardsa, adwokata Virginii Guiffre, który w trakcie przygotowania materiału w 2015 roku określił Epsteina mianem największego pedofila jakiego kiedykolwiek znała Ameryka.

W dalszej części nagrania Robach wyznaje, że jest pewna, że Epstein został zabity w więzieniu.

– Czy myślę, że został zabity?. Jestem pewna w 100 procentach. On przez całe swoje życie szantażował… W tych samolotach było wielu mężczyzn (latających na wyspę należącą do Epsteina gdzie odbywały się orgie – przyp. red nczas). Wielu mężczyzn, którzy odwiedzili tę wyspę, wielu potężnych mężczyzn, którzy przyszli do tego apartamentu – wyjaśnia.

Pytana co czuła gdy dowiedziała się, że Epstein został znaleziony martwy w swojej celi powiedziała, że od raz wiedziała co zaszło.

– Zaaranżowali to tak, że dwa tygodnie wcześniej miał mieć „próbę samobójczą” ale jego prawnicy twierdzili, że był pobity, ściśnięty za szyję przez współwięźnia – mówi.

W końcowej części nagrania ostrzega Ghislaine Maxwell (córka maganata prasowego Roberta Maxwella przyp. – red nczas), która według niej zna szczegóły sprawy i zajmowała się rekrutowaniem nieletnich dla Epsteina, że ma powody by także obawiać się o swoje życie.

https://nczas.com/2020/05/21/pedofilia-jak-to-si...
Żabodukt Postów: 78466
kumak
Żabodukt, postów: 78466
Piątek, 22 maja 2020 10:02:05
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zastanawiam się, czy ludzie, którzy chodzili do Zatoki Sztuki, byli kiedykolwiek przesłuchani przez prokuraturę. Przerażające i niezrozumiałe jest też dla mnie to, że są artyści, którzy już po ujawnieniu afery pedofilskiej, stawali z kartką z hashtagiem "Popieram Zatokę Sztuki" lub organizowali tu akcje charytatywne - mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25964072,za...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 11:17:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Prawy Sierpowy: Pedofilskie srebrniki "elit"

Pedofilia nie ma barw partyjnych, nie wybiera sobie zawodów, czasem gwiazdorzy i opływa w przywileje immunitetu trzeciej władzy. Lub pisze artykuły które umniejszają jej znaczenie, bo przecież... #NicSięNieStało

Okiem farmera

Z racji pracy nie za bardzo miałem okazję obejrzeć film Latkowskiego, co zamierzam dziś wieczorem na spokojnie nadrobić. Z tego powodu nie wypowiem się tu o żadnych celebytach ekranu, polityki czy mediów. Dziś spróbuję przybliżyć z grubsza przyczyny tej bezkarności i co myślę na ten temat.



Pedofilia jest odrażającą formą gwałcenia dzieci, a niektórzy ,,ludzie'' zrobili sobie z tego źródło znacznych dochodów i narzędzie wpływów politycznych i biznesowych. Nie oszukujmy się, każdy umoczony w zatokę ,,sztuki'' będzie robił wszystko aby nie poniósł żadnej odpowiedzialności karnej. Będzie częścią parasola chroniącego patologię. Jedni ze strachu, inni z wyrachowania, a wszyscy umoczeni bo uczestniczyli dobrowolnie w tej zbrodni. Nie ma absolutnie żadnego wytłumaczenia dla nawet chwilowej słabości, że niby po pijaku, coś tam wciągnął i stracił/a kontrolę...

To są dorośli ludzie którzy powinni mieć świadomość konsekwencji czynów.

Czemu to wszystko tak długo funkcjonowało?

Już samo to ze śledztwa szły jak krew z nosa sugeruje umoczenie w aferę tych którzy powinni stanąć w pierwszej linii ścigających bezwzględnie przestępców. Tymczasem oni robili wszystko aby rozmyć, zamotać i ukryć dowody oraz zastraszyć świadków. Tak długo jak nie będzie żelaznej zasady ,,Absolutne zero tolerancji'' tak długo będzie źle. Co więcej, hołdując w/w zasadzie trzeba by było prześledzić bieg śledztw i każdą osobę która choć odrobinę przyczyniła się do zamiecenia śledztwa pod dywan lub brała udział w ukrywaniu dowodów pociągnąć do odpowiedzialności.

I nie ważne czy to komendant lokalnej policji, czy prokurator, lub sędzia. Każdy bez wyjątku musi być pozbawionym swej funkcji i wydalonym ze służby. Nie ma bowiem już tego co powinno być dla takiego stanowiska najważniejsze, nieskalanego żadnym przestępstwem życiorysu.

Tacy ludzie zawsze już będą nacechowani wadą która ich trwale wyklucza z wszelkich zawodów zaufania publicznego. Sprzedali się za pedofilskie srebrniki.

Czy pewien sędzia Sadu Najwyższego który z przyjemnością ,,przepiłowywał trzynastki'' poniósł jakąkolwiek odpowiedzialność? Czy reszta kolegów i koleżanek sędziów okazała choć odrobinę obrzydzenia??!

Inną stroną podłego medalu są niektóre media i ich milczenie w tej sprawie.

Nie jest niczym nowym stwierdzenie że niektóre media zwalczają pedofilię w kościele, pod warunkiem że tylko w kościele. Zaskakująca wybiórczość tematu aż bije po oczach. Tymczasem pedofilia nie ma preferencji zawodowych. Pedofil to pedofil i trzeba każdego bezwzględnie ścigać aż do schwytania osadzenia i długoletniego osadzenia. Jeśli się okazuje ze ci co są elit,ą uczestniczą w tym procederze, nawet nie bezpośrednio, ale tylko kryjąc znajomych ,,bo to dobry przyjaciel , przyjaciółka'' lub tak szacowna osoba nie może być o nic oskarżona, no bo jak to będzie wyglądało??? Albo to rodzina, a w rodzinie przecież nic nie ginie...

Niestety, ilość osób i instytucji zamieszanych w aferę pedofilską sugeruje że trzeba odciąć od prowadzenia sprawy wszystkich z tamtego rejonu. Nawet sędziów trzeba mocno prześwietlić.

Bo dziwnym trafem moaze się trafić taki który jest na liście płac pedofilów i niekoniecznie przepiłował trzynastkę. Za to może skutecznie sabotować śledztwo. Tak jak ci którzy ponownie wypuścili na wolność szefa mafii wnuczkowej. A cwane uzasadnienie wielu z nich potrafi napisać nawet we śnie.

Na koniec, nie da się zakończyć hegemonii mafii pedofilskiej bez zabrania jej parasola ochronnego.

Nie będzie dobrze tak długo jak ktokolwiek który będzie krył lub pomniejszał zło pedofilii za pomocą swego autorytetu, nie będzie wykluczonym trwale ze społeczeństwa.

farmerjanek

grafika pixabay.com
https://www.tysol.pl/b48345-Prawy-Sierpowy-Pedofils...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 11:18:48
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Ludzie z Radia Zet wtedy tam byli". Latkowski szokuje w programie red. Lubeckiej

https://www.tysol.pl/a48389--Ludzie-z-Radia-Zet-wte...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 22 maja 2020 11:20:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jerzy Bukowski: Nowy Sącz stracił partnera. "Polska traktuje homoseksualistów jak wroga"

Po 30 latach współpracy niemieckie miasto Schwerte zawiesiło współpracę z Nowym Sączem.
Po 30 latach współpracy niemieckie miasto Schwerte zawiesiło współpracę z Nowym Sączem - poinformowało Radio Kraków.
„Burmistrz miasteczka wystosował w tej sprawie list do prezydenta Ludomira Handzla. To pokłosie podjęcia w listopadzie zeszłego roku przez miejskich radnych tzw. Samorządowej Karty Praw Rodzin” - czytamy na stronie internetowej krakowskiej rozgłośni.
Dimitrios Axourgos uznał, że uchwalenie tej budzącej kontrowersje Karty stoi w sprzeczności z europejską ideą różnorodności i jest niedopuszczalne dla niego osobiście, a także dla mieszkańców Schwerte.
„Zdaniem burmistrza Polska rządzona przez Prawo i Sprawiedliwość traktuje homoseksualistów jak wroga, dlatego w tym momencie nie widzi szans na utrzymywanie partnerskich stosunków” - napisano na stronie RK.
Leżące w Zagłębiu Ruhry Schwerte jest najstarszym miastem partnerskim Nowego Sącza. Umowę w tej sprawie podpisano w sierpniu 1990 roku. Samorządowcy wielokrotnie odwiedzali się nawzajem, kwitła wymiana kulturalna i uczniowska.
„Tym samym Nowy Sącz to kolejne miasto w Małopolsce, które straciło zagranicznego partnera związku z podjęciem kontrowersyjnej uchwały. Jeszcze w ubiegłym roku m.in. francuskie samorządy zerwały współpracę z Tuchowem, czy Starym Sączem” - czytamy na stronie Radia Kraków.

https://www.tysol.pl/a48372-Jerzy-Bukowski-Nowy-Sac...
Żabodukt Postów: 78466
kumak
Żabodukt, postów: 78466
Piątek, 22 maja 2020 11:35:15
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dramaty dzieci gwałconych przez zboczeńców, cierpienie, ból i upokorzenie przez lata. Często depresje lub samobójstwa. A dla Kurskiego to „pojedynek filmów o pedofilii”.

Obrzydliwy człowiek. Nic dziwnego, że jest w łaskach PiS-u. https://www.facebook.com/BarbaraANowacka/photos/a.29162...
Żabodukt Postów: 78466
kumak
Żabodukt, postów: 78466
Piątek, 22 maja 2020 11:36:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Niedobrze się stało, że w filmie został użyty wizerunek znanych osób"
REKLAMA
— Uważam, że niedobrze się stało, że w filmie został użyty wizerunek znanych osób, które nie są uwikłane w całą sprawę. Można odnieść ważenie, że brali w tym udział. Taki zabieg odciąga uwagę widza od prawdziwego problemu. To nie nazwiska celebrytów powinny znaleźć się w nagłówkach, ale ofiar wykorzystywania seksualnego, które jest tematem poruszonym w filmie — twierdzi wokalista.

— Latkowski powinien pokazać kilka wypowiedzi znanych aktorów, którzy jasno daliby do zrozumienia, że z tą sytuacją nie mają nic wspólnego. To dałoby odbiorcy jasny komunikat — bywali tam, ale nie wiedzieli o mrocznym zapleczu Zatoki Sztuki. Wystarczyłaby krótka wypowiedź np. Grażyny Wolszczak czy Borysa Szyca: "Panie Latkowski, my takich zdjęć robimy milion, nie jesteśmy w stanie weryfikować, kto z nami pozuje". Umieszczenie planszy przed napisami końcowymi, która wyjaśniłaby udział znanych osób w tych filmie, też by załatwiła sprawę — kwituje https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/nic-sie-nie-...
Żabodukt Postów: 78466
kumak
Żabodukt, postów: 78466
Piątek, 22 maja 2020 11:56:36
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kościół jednak jest skostniałym złem samym w sobie, złem pielęgnowanym przez stulecia nowej ery.
Po raz kolejny, zamiast przeprosić ofiary za zbrodnię pedofilii wśród księży, wmawiają Polakom kłamstwo, że Polska to kościół, a kościół to Polska i że nie można tego rozdzielać.
Biskupi zauważają Zło wszędzie, tylko nie w swoim zachowaniu.
Prymas Polski po raz kolejny udaje "oburzenie" i zapowiada po raz kolejny, że nie ma zgody na pedofilię w kościele, ale on sam już dawno stracił wiarygodność w tym co mówi, a jego słowa są jak mydliny wylewające się z ust, puste w środku i pachnące.

pełen tekst:
Głos w sprawie "Zabawy w chowanego" zabrał tylko prymas Polak. Reszta biskupów milczy. Chyba dalej chcą się bawić.
"Nie jesteście sami! Od Bałtyku po Tatry zapewniamy o naszej solidarnej modlitwie w Waszych intencjach" - napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w specjalnym komunikacie wydanym 18 maja. Zaledwie dwa dni po premierze "Zabawy w chowanego", kolejnej części dokumentu o pedofilii w kościele autorstwa braci Sekielskich. Jednak szef KEP słowa te kierował nie do ofiar, ale do górników. Polscy hierarchowie mają ważniejsze rzeczy na głowie od cierpienia ofiar.
Głos w sprawie dokumentu Sekielskich, demaskującego sieć kościelnych powiązań i sposób, w jaki wielokrotnie, na ogromną skalę, tuszowano przypadku pedofilii wśród księży, przestępców, przenosząc ich do innej parafii, a ofiary zostawiając same sobie, zabrał prymas Polski i Delegat Episkopatu Polski ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży, abp Wojciech Polak. Arcybiskup Polak pisze mocno: „Nie dochowano obowiązujących w Kościele standardów ochrony dzieci i młodzieży (...). Każda prawdopodobna wiadomość o wykorzystaniu seksualnym osoby małoletniej przez księdza, która wpływa do biskupa lub do kurii, musi być w Kościele uznana za zawiadomienie zobowiązujące do wszczęcia dochodzenia kanonicznego oraz do ograniczenia duchownego w czynnościach.
Niedopuszczalne jest przesuwanie podejrzanego księdza do miejsca, w którym może mieć jakikolwiek kontakt z dziećmi".
Zwrócił się o wszczęcie postępowania przez motu proprio papieża Franciszka, podziękowania skierował do osób pokrzywdzonych i zaapelował:
"Proszę księży, siostry zakonne, rodziców i wychowawców o to, by nie kierowali się fałszywą logiką troski o Kościół, skutkującą ukrywaniem sprawców przestępstw seksualnych".
Poza mądrymi, wyważonymi słowami skierowanymi do ofiar, prymas Polak zapewnił, że zasadę współpracy między prokuraturą a Kościołem „uważa za rzecz potrzebną i dobrą”. W ostatnim akapicie komunikatu podkreślił jednak, że „historie z filmu nie są prawdą o zdecydowanej większości księży”. Oraz że „w zdecydowanej większości księża i siostry zakonne to ludzie z powołaniem, sumiennie wypełniający swoje obowiązki”. Być może, ale to nie czas i miejsce na takie słowa. Może nie o „zdecydowanej większości” – ale co z tego? Może tylko o większości albo nawet o mniejszości, może tylko o jakimś procencie – teraz to nie ma znaczenia.
Głos abp. Polaka to jedyny komentarz hierarchów. Szef KEP abp Stanisław Gądecki znalazł czas, żeby zapewnić o swoim wsparciu górników. „Górnicy wielokrotnie udowodnili swoją miłość do Polski i do Kościoła, dlatego dzisiaj chcemy Was zapewnić – nie jesteście sami! Od Bałtyku po Tatry zapewniamy o naszej solidarnej modlitwie w waszych intencjach” – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. I dodał: „Wobec choroby i cierpienia jedyną postawą jest serdeczne współczucie, modlitwa oraz braterska pomoc w powrocie do zdrowia”. Cieszy, że duchowny pochyla się nad losem górników. Jednak takie słowa powinny trafić także – przede wszystkim – do ofiar i wszystkich skrzywdzonych przez pedofilów w sutannach i organizację, która ich latami kryła. Nie padły i prawdopodobnie nie padną.
Biskupi Konferencji Episkopatu Polski w liście na stulecie urodzin Jana Pawła II piszą: „Dziś powiedziałby nam – »Nie lękajcie się«”. Rocznica przypadała 18 maja. „Powiedziałby – nie lękajcie się”. Ciekawe, co powiedziałby ofiarom przestępców seksualnych, których Kościół latami chronił, nie dając wiary krzywdzie dzieci, tylko kryjąc sprawców. Wiceprzewodniczący KEP abp Marek Jędraszewski również znalazł czas na oddanie hołdu Wojtyle: – Największy i najbardziej znakomity z rodu Polaków, który miał decydującą rolę w obaleniu „komunistycznego imperium zła”, potem dostrzegał wzrastającą falę zagrożeń wobec małżeństwa i rodziny, a odchodząc, pozostawił nam nadzieję, że liczy się dobro, a zło kiedyś upadnie – mówił podczas niedzielnej mszy.

„Liczy się dobro, a zło kiedyś upadnie”. Piękna myśl. Złota, a skromna. Dla Kościoła – być może prorocza. https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,259568...

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK