8°C

29
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.58
PM25: 17.16 (114,37%)
PM10: 18.74 (41,64%)
Temperatura: 7.72°C
Ciśnienie: 1001.36 hPa
Wilgotność: 88.00%

Dane z 24.04.2024 15:25, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Zrzucenie nadmiarowych kilogramów

6 postów
Mińsk Postów: 47
dweater
Mińsk, postów: 47
Niedziela, 22 marca 2020 09:44:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mój aktualny wskaźnik BMI to przedział pomiędzy 29 a 31. Zależy od miesiąc.
Mam postanowienie, aby zrzucić to co najmniej do okolic 26, chociaż celem jest BMI na poziomie 25. Pytnie czy samą dietą jest to do zrealizowania?
Mińsk Postów: 41
pigwowy
Mińsk, postów: 41
Poniedziałek, 23 marca 2020 13:49:07
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Cóż, jest to dosyć długi proces, pełen wyrzeczeń, utrzymania diety, zwiększonej aktywności fizycznej. Ale gdy już się osiągnie zamierzony efekt, satysfakcja jest niemal gwarantowana :)
Świadome odchudzenie to korzystanie z rad innych, wizyta u dietetyka czy świadome korzystanie z suplementów oraz tzw spalaczy tłuszczu.
Mam tutaj na myśli takie kategorie produktów jak: https://swiatsupli.pl/pl/71-spalacze-tluszczu-mocne
Postów: 1
tucha
postów: 1
Czwartek, 9 kwietnia 2020 19:33:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Cześć Wam,

Od początku tego roku, a więc ponad 4 miesiące walczę z nadwagą. Mam do zrzucenia blisko 20 kilogramów. Póki co udało się zredukować zaledwie 3,5 kilogramów... Dla mnie odchudzanie jest mega trudne i jak słyszę, że ktoś chudnie tyle w ciągu jednego miesiąca, to aż nie chce mi się wierzyć.

Postanowiłam dać szanse suplementom diet, w które – de facto – nie wierzę. Mam pytanie o konkretny produkt, tj. Keto Actives (więcej tutaj: https://biocity.pl/keto-actives/) - czy to będzie dobry produkt na start suplementacji?
Postów: 13
frenia
postów: 13
Wtorek, 4 sierpnia 2020 12:12:35
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Oczywiście, ale sama dieta będzie trwać dłużej niż z połączeniem z treningami :*
Postów: 24
Angola
postów: 24
Środa, 26 sierpnia 2020 19:47:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czasem niektórzy robią sobie operację bariatryczną. To bardzo pomaga szczególnie tym ,którzy nie potrafią się odchudzić w normalny sposób. Taką operację można zrobić w Szpitalu św .Elżbiety. Warto tam zadzwonic ,bo teraz z powodu epidemii odwołano wiele zabiegów, więc trzeba dzwonić i się pytać ,z pewnością poinformują dokładnie o wszystkim.
Postów: 8
Annka
postów: 8
Poniedziałek, 25 stycznia 2021 08:01:09
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bardzo ważne jest, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie, by jeść pożywne, zdrowe śniadanie. Absolutnie nie można pominąć tego posiłki, bo potem cały dzień chodzimy "niedojedzeni" i w sumie zjadamy więcej niż powinniśmy. Wiadomo, że rano zazwyczaj nam się śpieszy i trudno znaleźć czas na jakieś wyszukanie śniadanie. U mnie sprawdzają się tego typu pomysł na szybkie śniadania - https://onedaymore.pl/blog/3-sposoby-na-idealne-snia... Zawsze szukam inspiracji w internecie i nigdy się nie zawiodłam.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK