9°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.49
PM25: 7.24 (17,29%)
PM10: 7.78 (48,29%)
Temperatura: 9.43°C
Ciśnienie: 1006.42 hPa
Wilgotność: 88.30%

Dane z 07.05.2024 03:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

WOŚP 2017

109 postów
Targówka Postów: 1573
antyradar
Targówka, postów: 1573
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 09:25:18
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@Aron
WOŚP to jest nasza wspólna narodowa świętość i jakakolwiek krytyka musi spotkać się ze słusznym potępieniem całej masy pracującej.
Żabodukt Postów: 78434
kumak
Żabodukt, postów: 78434
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 09:30:27
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
1 okrążenie biegu pod patronatem WOŚP
MM Postów: 10
PanBuk
postów: 10
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 10:21:41
+2
+4 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Po przeczytaniu Waszych żali, zrobiłem drugą wpłatę na WOŚP. Na szczęście mogę dysponować moimi pieniędzmi jak chcę, a jeżeli ktoś ma żal dupy o Owsiaka to trudno. Prawda jest taka że widzę i doświadczam na własnej skórze działania WOŚP. Skorzystały na niej moje dzieci, oraz dzieci moich krewnych i znajomych, czego raczej nie mogę stwierdzić o innych fundacjach (CARITAS już dawno stracił moje zaufanie).
Żabodukt Postów: 78434
kumak
Żabodukt, postów: 78434
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 10:23:42
0
+2 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
O WOŚP już było na REJSIE
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 11:02:11
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pan Buk i bardzo dobrze, że dokonać wpłaty, chcę podkreślić, iż w tym roku szerzej słychać o Caritas i Szlachetnej paczce bo pojawiły się w telewizji.
Postów: 274
MG
postów: 274
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 14:41:37
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Osobiście nie mam nic przeciwko angażowaniu się w tego typu akcje charytatywne. Co więcej widać, iż nasze społeczeństwo również się angażuje więc pod tym względem się niczym szczególnym nie wyróżniam. Jedyne, do czego zawsze się czepiam i sprawdzam to sposób w jaki dane pieniądze ze zbiórek są dysponowane. Każda organizacja "charytatywna" jest bardzo łatwa do sprawdzenia. Wystarczy spojrzeć na wyniki finansowe i kwestię ile dane organizacje przeżerają zebranych środków na własne cele. I tutaj zaczynają się problemy dla p. Owsika który w moich oczach mocno traci na wiarygodności. Cała ta akcja w stylu WOŚP jest czymś wspaniałym czego nie można powiedzieć o reszcie, czyli o p. Jurku który przeczy temu co wykrzykuje ze sceny. I nie mówcie mi więcej że dzięki niemu moje dziecko to, tamto... Uważam że to nie na miejscu. Dlatego nie zachłystuję się akcją WOŚP która organizowana jest raz do roku lecz pomagam innym cały rok, na bieżąco wedle potrzeb,
Post edytowany
mmz Postów: 312
minszczak88
mmz, postów: 312
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 14:57:08
0
+4 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Haha, "charytatywna".. Charytatywna najbardziej dla gościa w okularach, który ściemnia wszystkim jaki on "pomocny" mieszkając w luksusach za miliony i jeżdżąc terenówką za 250 tysięcy, przy zarobkach 13 tys miesięcznie i jeszcze ustawiając swoją żonę-prezesa zarządu "fundacji" na 19 tys miesięcznie.
Kiedyś on obiecał sprzęt do pewnej placówki, ale na obietnicach się skończyło. Ciekaw jestem gdzie ten sprzęt jest.

Jestem też ciekaw ile razy jeszcze ten gościu musi być skazany przez sąd żeby społeczeństwo zdjęło klapki z oczu.
mmz Postów: 312
minszczak88
mmz, postów: 312
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 15:07:30
0
+4 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ile kosztują koncerty, ZAIKS, scena, nagłośnienie, oświetlenie, F-16 dla Jerzego, BOR, policja, straż pożarna, czy też w przeszłości zwiedzanie gabinetu wicepremiera w ramach wylicytowanej nagrody ? Kto za to ZAPŁĄCI(Ł) ?

Dlaczego inne organizacje charytatywne, POMAGAJĄCE DZIECIOM tego wszystkiego NIE POTRZEBUJĄ i jak to się dzieje, że zbierają WIĘCEJ od tej fałszującej orkiestry ??
mmz Postów: 312
minszczak88
mmz, postów: 312
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 15:09:42
-1
+3 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No teraz niech ktoś odpowie z grona "zapalonych zwolenników", bardzo proszę, ja biorę popcorn i z przyjemnością poczytam (no chyba, że nie macie argumentów, to wtedy potwierdzacie swoją głupotę i hipokryzję bo nie wiecie na co i komu płacicie swoje pieniądze z krwawicy, ale to nie jest już mój problem).
Mińsk Mazowiecki Postów: 9
cuki_ers
Mińsk Mazowiecki, postów: 9
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 16:20:27
0
+5 -5
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Uważam, że każdy przeciwnik powinien podpisać umowę dot. niekorzystania w razie choroby ze sprzętu zakupionego przez WOŚP. Bo konsekwentnym trzeba być, nie miętkim
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 16:37:19
+4
+5 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Minszczak trochę przesadzasz, jak mawia eks Prezydent Komorowski trudno aby działać społecznie bez zaangażowania finansowego (parafraza).
cuki_er idąc tym tokiem myślenia jak ktoś nie popiera Pis to nie będzie korzystać ze Szpitala Powiatowego bądź PO to nie skorzysta ze szpitala miejskiego np w Warszawie?. To nie jest sprzęt Owsiaka tylko zakupiony bądź współfinasowany przez WOŚ, która korzysta ze środków publicznych 0 Policja. Wojsko, PSP itp.
Postów: 475
ziomka
postów: 475
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 16:58:20
+4
+5 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wczoraj rozmawiałam ze swoją przyjaciółką chorą na cukrzyce. Z powodu swojej choroby kilka ciąż poroniła ( wynik powikłań cukrzycowych). Ostatnią ciążę przeszła z pompą insulinową wypożyczoną w szpitalu. Pompę zakupił WOSP. Leonek w marcu skończy rok, ma śliczne błękitne oczy i jest zupełnie zdrowy. Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę miłego wieczoru.
mmz Postów: 312
minszczak88
mmz, postów: 312
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 17:53:06
0
+4 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przesadzam ? Jedynie PYTAM o PROSTE rzeczy.

Więc jaka jest odpowiedź, a zarazem jasna deklaracja: KTO za to ZAPŁACI ?

A może przesadza pan Owsiak organizując sobie loty F-16 i stawiając wojsko, straże i policję z tych składek, co naiwni do puszek wrzucają, co nie ?

cuki_er no właśnie to co napisał Aron. Jeżeli nie popierasz ministra zdrowia, NFZu, władz lokalnych to co.. Oznacza to, że podpisujesz oświadczenie, że nigdy nie odwiedzisz żadnego szpitala w tym kraju ? Zastanów się. Tak to jest ta "logika"..

KUMAK kieydś na tym forum mi odpowiedział, że.. "CARITAS zbiera więcej od WOŚPU bo ma wsparcie państwa i samorządów".
Niestety panie KUMAK, nie masz pan racji (jak zawsze ZRESZTĄ, zawsze cię tu masakrujemy i obnażamy twoją głupotę), otóż WOŚP również korzysta z PUBLICZNYCH pieniędzy.
mmz Postów: 312
minszczak88
mmz, postów: 312
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 17:54:54
0
+4 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zatem powtarzam proste, niepodchwytliwe pytanie (zwolennicy nie powinni bać się odpowiedzi na pytanie o treści na co są przeznaczane ich pieniądze, które wrzucają do puszek): Ile kosztują koncerty, ZAIKS, scena, nagłośnienie, oświetlenie, F-16 dla Jerzego, BOR, policja, straż pożarna, czy też w przeszłości zwiedzanie gabinetu wicepremiera w ramach wylicytowanej nagrody ? Kto za to ZAPŁACI(Ł) ?

Dlaczego inne organizacje charytatywne, POMAGAJĄCE DZIECIOM tego wszystkiego NIE POTRZEBUJĄ i jak to się dzieje, że zbierają WIĘCEJ od tej fałszującej orkiestry ??
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 19:08:18
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ziomka z naszego szpitala ta pompa wypożyczona?
Postów: 475
ziomka
postów: 475
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 19:15:09
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie. Przyjaciółka jest z okolic Tarnowa. Po pompę jeździła do Krakowa.
Mińsk Mazowiecki Postów: 1273
Wóz z węglem
Mińsk Mazowiecki, postów: 1273
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 22:36:53
+2
+3 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Prezydent ponad podziałami. Brawo Panie Andrzeju.

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,470...
Żabodukt Postów: 78434
kumak
Żabodukt, postów: 78434
Sobota, 21 stycznia 2017 20:47:22
0
+2 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Proboszcz z Wadowic skrytykował WOŚP. Część wiernych wyszła z kościoła.
Gdy proboszcz podczas mszy skrytykował wolontariuszy, część wiernych demonstracyjnie wyszła z kościoła, aby wrzucić pieniądze do puszek. Czy waszym zdaniem WOŚP powinien pytać księży o zgodę na zbiórkę przed kościołami?
http://wiadomosci.com/proboszcz-z-wadowic-skrytykowa...
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Niedziela, 22 stycznia 2017 10:31:43
0
+3 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Myślę że powinni pytać Kijowskiego om jest specjalistą w tej dziedzinie.
Mińsk Mazowiecki Postów: 15
cosmo_mmz
Mińsk Mazowiecki, postów: 15
Niedziela, 22 stycznia 2017 11:43:44
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja natomiast myślę, że powinni spytać pana Tadeusza Rydzyka z Torunia, specjalistę od wszelkich zbiórek pieniędzy a dodatkowo odwiertów geotermalnych, profesora Kościoła i jedną z niewielu osób w tym kraju z nieposzlakowaną opinią...

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK