8°C

54
Powietrze
Jakość powietrza jest średnia.

PM1: 21.25
PM25: 34.17 (227,79%)
PM10: 41.68 (92,63%)
Temperatura: 8.00°C
Ciśnienie: 995.14 hPa
Wilgotność: 86.50%

Dane z 28.03.2024 23:20, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

WIWAT PAD2020

2183 postów
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Piątek, 20 listopada 2020 18:03:18
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
i co na to uj na kaczych łapach????
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Piątek, 20 listopada 2020 18:07:46
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jest dobrze wychowany więc odPOwiem za niego

WYPIERDALAJ KOMUCHU
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Piątek, 20 listopada 2020 18:18:23
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pan wicepremier do pana prezydenta w pierwszych słowach...
Post edytowany
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Piątek, 20 listopada 2020 18:23:33
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie robię zakupów w sklepach z błyskawicami esesmańskimi. To jest wojna. Wrogów nie sponsoruję.
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Piątek, 20 listopada 2020 18:40:54
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Gościem na plebanii?
Musiała być niezła zabawa, że aż ksiądz upamiętnił to tablicą pamiątkową.
Ciekawe, czy premier zaszczycił też księżowski kibelek?
Post edytowany 2 razy
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Piątek, 20 listopada 2020 22:45:40
-1
+1 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Boże, Chroń Prezydenta


















Boże, Chroń Prezydenta
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Niedziela, 22 listopada 2020 00:23:41
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Boże, Chroń Prezydenta










Boże, Chroń Prezydenta
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Niedziela, 22 listopada 2020 00:28:10
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mińsk Mazowiecki pozdrawia Prezydenta RP
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 22 listopada 2020 00:40:44
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Duda apeluje o wsparcie zbiórki chorego na nowotwór. Internauci go wypunktowali
Prezydent Andrzej Duda zaapelował do internautów na Twitterze o wsparcie zbiórki na rzecz cierpiącego na nowotwór pana Jana (50 lat). Po aktywności głowy państwa posypały się krytyczne komentarze, prezydentowi zarzuca się m. in. podpisanie ustawy przekazującej TVP i mediom publicznym blisko 2 miliardów złotych. Opozycja wnosiła, by te środki przeznaczyć na polską onkologię.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Andrzej-Duda-p...
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Niedziela, 22 listopada 2020 11:57:13
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
GluPOta bije z POwyzszego wpisu.
KOmentarz zbedny.
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 22 listopada 2020 13:08:43
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przez pół roku byłam trollem. Obsługiwałam państwowe spółki i siałam dezinformację.Wszyscy o nich słyszeli. Nikt nie wie, jak naprawdę działają na Facebooku i Twitterze. Ja wiem. Przez pół roku byłam trollem. Obsługiwałam państwowe spółki i siałam dezinformację. Także na rzecz TVP.Marzec 2019 r. W jednym z międzynarodowych projektów dziennikarskich badamy zjawisko dezinformacji (m.in. farm trolli). Wiemy, że agencja Cat@Net prowadzi fałszywe konta w sieci. Szukamy sposobu na zdobycie informacji o tym, jak działa farma trolli. Poza stroną internetową Cat@Net informacji o spółce nie ma prawie wcale. Wiemy, że firma działa na rynku od kilku lat i zatrudnia osoby niepełnosprawne, dzięki którym proponuje klientom ulgi podatkowe — odpisy na PFRON. Świadczy usługi e-PR w modelu telepracy. W skrócie: daje możliwość pracy z domu.
https://www.newsweek.pl/polska/pracowalam-na-farmie-tr... artykule dziennikarka „Newsweeka” opisała, jak zatrudniła się w firmie Cat@Net. Zgodnie z instrukcjami przełożonej założyła na Twitterze fikcyjny profil Panna z Żoliborza, z flagą Polski w zdjęciu profilowym i krótkim opisem sugerujący, że jego właścicielka jest tradycjonalistką i studiuje. - Przypominam sobie strzępy porad od Alicji: oprócz wpisów „społeczno-politycznych” muszę pokazać wymyśloną siebie. Studiuję? Wstawiam zdjęcie z uczelni. Ugotowałam obiad? Chwalę się na Twitterze. Nowe paznokcie? Wklejam zdjęcie. Takie drobiazgi budują autentyczność konta - opisała wskazówki swojej przełożonej. Konta takie jak Panna z Żoliborza były prowadzone systematycznie, tak żeby sprawiać wrażenie autentycznych. W tematyce społeczno-politycznej aktywizowały się przede wszystkim w czasie sporów, protestów i po ujawnienia afer. Dziennikarka „Newsweeka” wiosną br. dostała zadanie, żeby krytykować strajk nauczycieli. - Piszę o dzieciach jako zakładnikach, nauczycielach jako egoistach i ludzi z nieuzasadnionymi roszczeniami. O nauczycielkach w drogich szalikach, które mają miny, jakby pracowały za karę. Chwalę starania rządu, który chce załagodzić sytuację. Piszę, komentuję, podaję dalej - stwierdziła w artykule. TVP miała umowy z AM Art-Media, która zlecała pracę Cat@Net W czerwcu dziennikarce polecono, żeby z innego profilu twitterowego wspierała TVP Kultura, TVP Historia i Teatr Telewizji (np. pochlebnie komentowała ich wpisy), a także chwaliła abonament rtv i przyznaną niedługo wcześniej dotację dla TVP i Polskiego Radia z budżetu państwa. Natomiast kiedy „Gazeta Wyborcza” w krytycznym tonie zrelacjonowała nieujawniony jeszcze wtedy raport Uniwersytetu Papieskiego dla Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na temat programów informacyjnych TVP, pracownicy Cat@Net dostali polecenie publikowania i rozpowszechniania wpisów, że „to teorie spiskowe upadającej redakcji; szukają sensacji na podstawie raportu, którego nikt nie widział; że łatwo jest zmanipulować odbiorcę, gdy mówi się o czymś, czego ludzie nie widzieli i nie potrafią się odnieść; że może zrobić podobny raport na 30-lecie tego szmatławca?”. Podkreślano im, żeby wpisy były oryginalne. Pracownicy agencji atakowali też byłego dziennikarza TVP Info Piotra Owczarskiego, po tym jak na początku br. w wystąpieniu w Parlamencie Europejskim zarzucił Telewizji Polskiej mobbing i manipulacje (TVP pozwała go za to, chce przeprosin i 75 tys. zł zadośćuczynienia). W raporcie firma zaznaczyła, że uczestniczyło w tym ponad 60 profili. Kiedy w marcu br. Piotr Pałka krótko po nominacji do zarządu TVP został zawieszony (zaraz potem sam zrezygnował), na ponad 50 fałszywych profilach cieszono się z tego. Z kolei jesienią ub.r. atakowano firmę Nielsen Audience Measurement, której władze TVP na czele z Jackiem Kurskim od dawna zarzucają, że w swoim badaniu oglądalności zaniża wyniki publicznego nadawcy. Jarosław Gowin chce zmian w TVP. „Nie dostanie głowy Kurskiego, ale liczy na większe wpływy” Cat@Net zlecono też pozytywne wpisy o Jacku Kurskim, zwłaszcza po wypadku jego służbowego samochodu we wrześniu 2017 roku. - Celem działania jest poprawa wizerunku Prezesa TVP, który często jest oskarżany o brawurową jazdę - napisała agencja w raporcie, zaznaczając, że w ten projekt zaangażowanych było ponad 80 kont. Od września 2017 roku do maja br. miano opublikować ogółem 10 tys. wpisów o TVP. Telewizja Polska przekazała „Newsweekowi”, że nie współpracowała w żaden sposób z Cat@Net. Natomiast tygodnik ustalił, że publiczny nadawca podpisał kilka umów z agencją AM Art Media, która zlecała prace Cat@Net. Prezes AM Art Media zapewnił, że współpraca trwała kilka miesięcy i był to jeden z wielu podwykonawców. - Działania Cat@Net w kontekście tych zleceń polegały na analizie mediów społecznościowych i dostarczaniu naszej agencji raportów tego dotyczących - wyjaśnił „Newsweekowi”. Według ustaleń tygodnika agencja Cat@Net zatrudnia 14 osób, które prowadzą w mediach społecznościowych minimum 179 fałszywych profili (tyle jest na liście zdobytej przez dziennikarzy) do propagandy politycznej, w tym 70 na Facebooku i 94 na Twitterze. Część z nich udawała zagorzałych zwolenników opozycji, posługiwała się ich hasłem „#SilniRazem”. Jacek Kurski broni „pasków” w „Wiadomościach”. „Po uwagach i skargach poprawiamy jakość przekazu” W poniedziałek na portalu Newsweek.pl opublikowano szczegółowe dane profili uzyskanych przez tygodnik. - Jedno z kont zidentyfikowanych przez Newsweek jako opłacany fejkowy profil to @czarekkowalski7 z #SilniRazem. Na jego timelinie proKastowe i proTuskowe treści, promowanie KO, grzanie sprawy Banasia itp. Polecam przejrzenie innych kont ze stajni #SilniRazem - zauważył na Twitterze Samuel Pereira, szef portalu TVP.info.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agencja-cat-net-zatrud...
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Niedziela, 22 listopada 2020 14:31:35
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mińsk Mazowiecki i okolice pozdrawia Pana Prezydenta.
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 22 listopada 2020 15:37:54
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
KACZYŃSKI, STOISZ TAM GDZIE STAŁO ZOMO!
KACZYŃSKI, TY I TWOJA POLICJA JESTEŚCIE LEPSI NIŻ MILICJA W MARCU 1968!
Post edytowany
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Niedziela, 22 listopada 2020 15:40:59
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mińsk Mazowiecki pozdrawia Pana Premiera i Wicepremierów RP
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 22 listopada 2020 15:43:21
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
TARGÓWKA NIE MM
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Niedziela, 22 listopada 2020 16:41:40
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Minsk Mazowiecki za Panem Prezydentem.
Wyjątek stanowi 1 troll z Kedzieraka.
On był cale życie w oPOzycji i oczekuje proPOzycji;)
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 22 listopada 2020 17:03:36
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
znowu bredzisz... były rządy z których byłem zadowolony-dobrze prowadziło się bizes.. miałem dwie firmy... potem coraz było trudniej
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Niedziela, 22 listopada 2020 17:22:59
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
POtem było trudniej ....aż zostałem POwielaczem i wtedy się POprawilo, bo traktuje to jaKO misję.
Ciag dalszy, twego kumak, pamiętnika....
Targówka Postów: 1572
antyradar
Targówka, postów: 1572
Niedziela, 22 listopada 2020 17:31:43
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Targówka wraz z przyległymi miejscowościami pozdrawia Pana Wicepremiera.
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 22 listopada 2020 17:33:29
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
to że mi się gorzej zaczęło powodzić wynika wyłącznie z tego że moje państwo w ciut przed 2000 rokiem zmieniło zasady gry... wprowadziło mi ograniczenie zarobków.To ŻE JEST gorzej i trudniej nie oznacza że jest źle 300 000 jakie dostałem od państwa mnie troszeczkę poratowało
Post edytowany

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK