12°C

3
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 1.08
PM25: 1.50 (9,97%)
PM10: 1.64 (3,63%)
Temperatura: 12.08°C
Ciśnienie: 1019.73 hPa
Wilgotność: 65.69%

Dane z 13.05.2024 09:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

strefa kibica EURO2012

34 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 156
Panasonic
Mińsk Mazowiecki, postów: 156
Środa, 16 maja 2012 14:35:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
generalnie kibic piłki nożnej kojarzy mi się z litrami wypitego piwa i potwornie dużym brzuchem bez elementarnej wiedzy o tym sporcie..
Mińsk Mazowiecki Postów: 143
efkus
Mińsk Mazowiecki, postów: 143
Środa, 16 maja 2012 14:41:08
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W Mjuzik Pubie na wielkim ekranie.
Mińsk mazowiecki Postów: 9
iguana
Mińsk mazowiecki, postów: 9
Środa, 16 maja 2012 15:07:18
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
To może zamiast określenia "kibic" powinniśmy używać "fan piłki nożnej" :)
warszawa Postów: 51
sekcja8mm
warszawa, postów: 51
Środa, 16 maja 2012 15:47:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W Sekcji 8 oczywiście będzie można również oglądać EURO 2012 na 6 telewizorach LCD oraz na dużym ekranie. Dodatkowo dla kibiców zostaną przygotowane różne promocje, aby umilić oglądanie meczów :)
MMz Postów: 488
mk11
MMz, postów: 488
Środa, 16 maja 2012 15:49:58
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"generalnie kibic piłki nożnej kojarzy mi się z litrami wypitego piwa i potwornie dużym brzuchem bez elementarnej wiedzy o tym sporcie.. "

czyli albo Panasonic kibicem piłki nożnej nie jesteś, albo piszesz o nas przez pryzmat siebie samego.. tak czy siak wychodzi na to, ze, jak sam stwierdziłeś, elementarnej wiedzy o tym sporcie nie masz.

iguana: czy jak napiszę, że pizzeria generalnie kojarzy mi się z przypalonym ciastem, starym serem, rozwodnionymi sosami i smrodem pieczonej pizzy w lokalu jak również po jego opuszczeniu to zasugerujesz inny termin, który będzie mi się lepiej kojarzył??;)
Mińsk mazowiecki Postów: 9
iguana
Mińsk mazowiecki, postów: 9
Środa, 16 maja 2012 16:12:01
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
myślę że to za bardzo drastyczne podejście ;) i że nie ma o czym dyskutować :) zapraszam KIBICÓW do naszej PIZZERII!!!
Mińsk Mazowiecki Postów: 53
cyrusek.vp.pl
Mińsk Mazowiecki, postów: 53
Środa, 16 maja 2012 21:21:07
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam.
Na prośbę kibiców, jakiś czas temu sprawdzałem zasady i warunki utworzenia strefy kibica w MM. Niestety wzbudziły one pewne kontrowersje. Po pierwsze jej koszt w odniesieniu do propozycji był według mojej oceny oraz osób z którymi się konsultowałem, dość ubogi i przynoszący korzyści wyłącznie organizatorowi.
Całe przedsięwzięcie jest realizowane przez TVP oraz firmy reprezentujące sponsorów Euro, którzy narzucają wszelkie zasady imprezy oraz „obstawiają” całą część komercyjną, natomiast koszty ponosi miasto – najtańsza wersja ok. 40 tysięcy za dzień (godz. 15 - 24). Wygląda to w ten sposób, że miasto udostępnia teren (obwarowany ścisłymi warunkami), zapewnia ochronę, firmę sprzątającą oraz uiszcza opłatę. Natomiast TVP z partnerami tworzy całą strefę logistycznie – telebim, konsumpcje, konkursy itp. Jest też zagwarantowana krótka relacja w TVP. Ilość dodatków oraz wielkość i jakość transmisji zależna od „wkładu”. Wszystko jest narzucone z góry - np. marka piwa, cena i nawet max zawartość w nim alkoholu (jeśli dobrze pamiętam ok. 3,5 - 4%).
To tak pokrótce opis organizacyjno – wizualny strefy. Dodam tylko, że jest to jedyna dostępna forma utworzenia SK na skalę masową. Inne warianty, to opisywane przez Państwo mini imprezy w lokalach.
Nie sądzę, że przy takich obwarowaniach komercyjnych znalazłby się chętny przedsiębiorca, który chciałby współrealizować finansowo taki projekt.
A jeśli chodzi o samą ocenę sensu takiego przedsięwzięcia, to pewnie zawsze będzie to sprawa dyskusyjna. Jednak można mieć obawy, że MM ze względu na min. bliskość W-wa z której potencjalną atmosferą ciężko konkurować oraz przy alternatywnych możliwościach wspólnego oglądania Euro o których wspominałem, jest dość mocno narażone na ryzyko niewypału frekwencyjnego. Zresztą sama formuła wydaje się trochę piknikowo – odpustowa, co dla „wykwintniejszych” kibiców jest raczej mało atrakcyjne… Koszty natomiast, jak na nasze możliwości, są dość znaczne. Zapewne wielu mieszkańców kontestowałoby ten projekt, jeśliby on nie wypalił. A ryzyko ponosi wyłącznie miasto, ponieważ TVP zysk ma zagwarantowany. Dochodzi jeszcze możliwość ewentualnych szkód i rozrób oraz roszczeń z nimi związanych, jeśli patronat nad imprezą wziąłby magistrat.
Być może te znaki zapytania i wątpliwości według Państwa nie są aż tak istotne? Może wspólne przeżywanie emocji i przeniesienie atmosfery Euro do naszego miasta w takiej formie jest warte wymienionych pieniędzy? Ja również jako kibic, ale i jednocześnie jako współgospodarz miasta, który powinien patrzeć trochę szerzej, przedstawiłem wyłącznie swoje spostrzeżenia i obawy, które podzieliło jeszcze kilka osób, a z którymi Państwo godzić przecież się nie muszą. Pozdrawiam ciepło :-)
Żabodukt Postów: 78456
kumak
Żabodukt, postów: 78456
Środa, 16 maja 2012 22:32:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
strefa kibica będzie-na trasie WA-WA Stadion-Mińsk Mazowiecki.Pasażerom nie-kibicom proponuję na czas imprezy alternatywną komunikację.Aż się ciśnie cytat z Żeromskiego"Bydło wracało z pola wydając nieludzkie porykiwania"Podobnie będzie się działo podczas powrotu z oglądania naraz EURO 2012 na 6 telewizorach LCD w sekcja8
Mińsk Mazowiecki Postów: 611
regi
Mińsk Mazowiecki, postów: 611
Środa, 16 maja 2012 23:26:19
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
łee a miałem nadzieję, że mdk tak jak przy okazji letnich seansów filmowych postawi rzutnik na tarasie wystarczyłoby..a tak będzie trzeba nabijać kieszeń restauratorom z wielkim wyświetlaczem...damy radę z Euro- koko spoko
Mińsk Mazowiecki Postów: 156
Panasonic
Mińsk Mazowiecki, postów: 156
Czwartek, 17 maja 2012 10:15:00
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
a w Mińsku są kibice piłki nożnej?
Mińsk Mazowiecki Postów: 717
Sharex
Mińsk Mazowiecki, postów: 717
Czwartek, 17 maja 2012 11:20:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Są nawet kibole :D
Mińsk Mazowiecki Postów: 14
mjuzikpub
Mińsk Mazowiecki, postów: 14
Poniedziałek, 21 maja 2012 11:47:22
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Natomiast w Mjuzik Pubie mecze EURO 2012 będzie można oglądać na głównym ekranie (180 cali, czyli ok. 4,5), dużym ekranie o przekątnej 100 cali, w strefie VIP z dużym telewizorem oraz na TV na balkonie. Ponadto dla piłkarskich kibiców nie zabraknie promocji oraz piłkarskiej atmosfery, ponieważ na czas EURO wystrój Mjuzika ulegnie "delikatnej" zmianie :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 143
boomer
Mińsk Mazowiecki, postów: 143
Poniedziałek, 21 maja 2012 12:45:16
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
to nie ma racji bytu w Mińsku, przedsięwzięcie z góry jest skazane na porażkę, jeśli miasto podjęłoby się to nie byłaby to żadna strefa kibica tylko regularny jarmark i odpust bez żadnej atmosfery. Niestety w Mińsku jest taka mentalnosc "aby przezyc jakos życie i sie najesc najlepiej za darmo" i ponarzekac :). takie sprawy jak tworzenie jednosci, integracja, wspólne śpiewy i zabawa podczas meczu są tu obce dużej większosci mieszkańców. Dajmy sobie spokój z tą "strefą kibica"
Mińsk Mazowiecki Postów: 611
regi
Mińsk Mazowiecki, postów: 611
Czwartek, 24 maja 2012 23:28:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
no dobra ale jest jakaś jedna, którą szczególnie polecicie na meczyk ( ma się rozumieć ze względu na ludzi/atmosferę/sprzęt ) wybór wlk ale każdej można dopisać mankament

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK