22°C

14
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.14
PM25: 8.20 (19,52%)
PM10: 8.79 (54,64%)
Temperatura: 21.72°C
Ciśnienie: 1023.96 hPa
Wilgotność: 61.75%

Dane z 30.04.2024 13:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Seksuolog

9 postów
MM Postów: 30
zoi
postów: 30
Środa, 10 kwietnia 2024 14:26:18
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Gdzie w mieście przyjmuje seksuolog? Totalnie straciłam ostatnio ochotę na seks oraz moje libido jest na zerowym poziomie. Niestety ale to źle wpływa na moje małżeństwo z mężem tak wiec chciałabym skonsultować się z lekarzem oraz zapytać się czy mógłby mi coś polecić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
MM Postów: 641
katrii
postów: 641
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 13:46:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Możesz sobie poczytać opinie na znanym lekarzu czy na innych... Zastanawiałaś się jednak z jakiego powodu nie masz libido? Czy bierzesz może tabletki antykoncepcyjne? Bo u mnie powodowały całkowity spadek libido pomimo tego,że kilka razy próbowałam zmienić je na inne ale za każdy razem na nic. Obecnie przyjmuję tabletki osłonowe ( libido therapy, moim zdaniem mają lepsze działanie niż asequrella pomimo tego,ze nie są tak rozreklamowane).
minsk Postów: 43
wina
minsk, postów: 43
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 14:36:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Za libido odpowiadają hormony , tu jest problem....zrób sobie badanie na estrogen, kortyzol i testosteron
Mińsk Postów: 865
ppmm
Mińsk, postów: 865
Wtorek, 16 kwietnia 2024 09:23:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Można się bylo domyśleć,że takie odpowiedzi się tutaj pojawią... Sama mam ten sam problem co autorka. Zbadałam sobie hormony ale to na nic. Nie wiem czemu dzieje się tak jak sie dzieje. Nad tabletkami osłonowymi również się zastanawiałam ale czy to nie jest placebo?
MM Postów: 641
katrii
postów: 641
Wtorek, 16 kwietnia 2024 09:58:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli zamawiasz sobie jakieś tabletki z niesprawdzonego źródła w sieci to faktycznie może dają one kiepski efekt oraz nie będą dawały efektu lepszego niż placebo.
Te libido therapy są dopuszczone przez krajowy nadzór farmaceutyczny oraz działanie mają o niebo lepsze.
Mińsk Postów: 514
pawlowa
Mińsk, postów: 514
Wtorek, 16 kwietnia 2024 10:22:16
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Moze to byc wplyw tabletek antykoncepcyjnych albo innych lekow np. na depresje, nadcisnienie itp. Czasami jest to problem psychologiczny np. problemy w zwiazku, znudzenie, brak higieny osobistej partnera czy zbyt krotka gra wstepna.
Moze warto zaczac od wizyty u ginekologa, aby wykluczyc przyczyny biologiczne.
Takie problemy ma wiele par.
Mińsk Postów: 865
ppmm
Mińsk, postów: 865
Środa, 17 kwietnia 2024 11:29:16
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Byłam u ginekologa oraz wszystko jest ok Pani ginekolog powiedziała,że jest to rutyna w małżeństwie. Zrobiłam badania hormonalne, zrezygnowałam z tabletek antykoncepcyjnych. Nie przyjmuję ich juz prawie 5 mesięcy tak wiec wszystko powinno raczej wrócić tutaj do normy ale nie . Nie wróciło
Postów: 239
Kotelka
postów: 239
Środa, 17 kwietnia 2024 12:55:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Moze trzeba cos zmienic. Wspolny wyjazd na weekend, odpoczynek.
Preparaty ogolnowzmacniajace np. Biovital i kremy tzw. na orgazm (Jak libi gel,ktore zwiekszaja ukrwienie stref erogennych) moga rowniez pomoc.
Warto tez zastanowic sie nad dluzsza gra wstepna i na pewno nie traktowac stosunku jak zadania do wykonania. Wspolzycie nie musi konczyc sie stosunkiem. Wartotakze cwiczyc miesnie Kegla.
Oprocz tego, jezeli zycie z partnerem nie uklada sie na codzien to i w sypialni nie bedzie lepiej. Seks nie rozwiaze problemow partnerskich.
MM Postów: 641
katrii
postów: 641
Czwartek, 18 kwietnia 2024 09:32:43
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
podpisuje się pod tym postem. Czasami taki wspólny wyjazd jest bardzo dużą pomocą w małżeństwie. Poza tym problem może być głębszy. Może macie jakieś problemy w życiu małżeńskim? Ja bym jednak na początku postawiła na libido therapy

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK