14°C

5
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 2.01
PM25: 2.70 (6,58%)
PM10: 2.96 (18,02%)
Temperatura: 13.53°C
Ciśnienie: 1004.36 hPa
Wilgotność: 67.00%

Dane z 29.03.2024 13:25, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Licówki

3 postów
Mińsk maz. Postów: 22
Amalane
Mińsk maz., postów: 22
Poniedziałek, 23 grudnia 2019 08:28:58
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czesc! :) Coraz czesciej zastanawiam sie nad licówkami, bo moje zeby maja brzydki ksztalt i ogolnie nie prezentuja sie najlepiej. Najlepiej jest zalozyc sobie porcelanowe, tylko teraz pytanie - u kogo :?: Zalezy mi na tym, aby nie wygladaly one sztucznie tzn. naturalny ksztalt i zeby nie swiecily z daleka sztuczna, cementowa biela :P Co polecacie? Wszystkie inf. na ten temat (cennik, czas trwania od momentu konsultacji, okres 'waznosci' takich licowek) mile widziane :)
MM Postów: 623
katrii
postów: 623
Poniedziałek, 23 grudnia 2019 10:59:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Licowka to nie jest dobry sposob na wybielenie zdrowych zebow :!: Licowke dobrze zalozyc jesli ktos ma ukruszony zab lub zniszczony. Licowke zaklada sie na oszlifowany zab, robi sie wycisk zebow tak jak przy mostach czy protezach, pozniej protetyk musi taka licowke wykonac i przykleja na cement dentystyczny. Jeśli jednak masz brzydki kształt to jest to dobra opcja.

Zerknij sobie tutaj
https://www.ortoprotex.pl/

Na stronie mozesz zobaczyć sobie zdjęcia sprzed i po założeniu licówek. Niekiedy róznica jest ogromna
Postów: 55
koszyczek
postów: 55
Czwartek, 21 maja 2020 09:56:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Szczerze mówiąc to nie zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem ale w sumie to całkiem dobre rozwiązanie bo dzięki temu będziemy mieli bardzo ładny zdrowy uśmiech. Tylko gdzie udać się do dentysty aby zrobił to bardzo dobrze i w miarę nie za drogo? Szukałam takiego bardziej godnego polecenia i dostałam namiary na ten gabinet https://www.stomatologiajarzebiny.pl/ Byliście już tam może?

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK