24°C

9
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 4.16
PM25: 5.54 (13,13%)
PM10: 5.91 (36,95%)
Temperatura: 23.64°C
Ciśnienie: 1021.47 hPa
Wilgotność: 52.00%

Dane z 30.04.2024 17:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

EMS elektrostymulacja mięśni

1 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 13
xsoldierx
Mińsk Mazowiecki, postów: 13
Wtorek, 16 stycznia 2024 12:58:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam,wiem że w Mińsku jest stacjonarne studio ems,ja natomiast posiadam mobilne zestawy do takiego treningu i szukam osób chętnych na taką formę rekreacji ruchowej.
Po krótce o tym co to jest to EMS.Elektrostymulacja mięśniowa,po założeniu specjalnej kamizelki pod nadzorem trenera personalnego wykonujemy proste ćwiczenia,a dzięki prądom ems ich efektywność znacząco wzrasta. Taka forma treningowa jest w 100%bezpieczna,impuls jest na tyle płytki że dociera tylko do naszych mięśni,powodując ich skurcze i zmusza do wykonania pracy tak jak przy tradycyjnym ćwiczeniu np. ze sztangą.
Jedna sesja treningowa to tylko 30min(ilość spalonych kalorii to nawet 800)ćwiczymy maksymalnie 2 razy w tygodniu.
Główne zalety to:
-utrata tkanki tłuszczowej
-poprawa wydolności organizmu,ogólnego samopoczucia,pobudza krążenie
-redukcja cellulitu
-redukcja centymetrów w obwodach
-ujędrnia i uelastycznia skórę
-budowa masy mięśniowej
-pobudzane są do pracy mięśnie głębokie
-łagodzi bóle stawowe,kręgosłupa(zastosowanie w rehabilitacji,pomaga w dojściu do sprawności po urazach,kontuzjach)

Dojeżdżam do klienta,pod wskazany adres,pierwszy trening już od 50zł,następnie można wykopić pakiet 4,8 albo 12 treningów (tak wychodzi najbardziej korzystnie)

Zapraszam na mój fanpage ems mobilnie
Instagram: ems.mobilnie777
Numer tel 515489493

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK