Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
17°C

Co, gdzie, kiedy?

26.05.2018 (dziś) 21:00
V Gala Alei Gwiazd Literatury

Forum

depilacja laserowa- opinie

(Postów: 5)


batogolas663a Mińsk Postów: 1
Wtorek, 22 listopada 2016 14:31:20
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową http://nowoczesnadepilacja.pl . Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki a niestety depilator okropnie podrażnia mi skórę, to samo wosk :/ Czy depilacja laserowa jest dobrym wyborem? jakie są wasze opinie na ten temat? jak to wygląda, ile zabiegów jest koniecznych i czy faktycznie efekt jest długotrwały? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami i mi doradzicie
mazka Warszawa Postów: 8
Piątek, 23 grudnia 2016 10:27:07
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pewnie, że depilacja laserowa to dobry wybór. To ile zabiegów jest konieczne i czy włosy odrosną zależy przede wszystkim od tego na jakim laserze i gdzie będziesz robić zabiegi, ja robiłam nogi w Melitusie w Warszawie (poleciła mi znajoma) i po 5 zabiegach włosów nie ma i nie zauważyłam odrostów do tej pory. Całe laserowanie wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, boli mniej niż przy usuwaniu włosów depilatorem. Wszystko dokładnie tłumaczy lekarz zanim zacznie działać, o wszystko można zapytać. Ogólnie nie ma się czego bać, a efekt na pewno będzie zadowalający. Tylko polecam sprawdzone miejsca, sąsiadka robiła sobie za pół ceny co ja u jakiejś kosmetyczki i po miesiącu prawie wszystkie włosy jej odrosły. Szkoda pieniędzy i czasu na takie coś.
Piątka3 Zielonka Postów: 6
Wtorek, 28 marca 2017 12:49:27
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tak samo z laserami domowymi - słyszałam, że nigdy to nie daje takiego efektu, jak wizyta w klinice. W sumie oprócz zwykłej maszynki, depilatora i wosku nie próbowałam żadnych bardziej zaawansowanych, ale wciąż nieprofesjonalnych metod - zebrałam środki i od razu umówiłam się w Beauty Duty w Warszawie. Piękne efekty, nie było sensu się rozdrabniać.
Matra Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Czwartek, 11 maja 2017 08:51:32
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Od długiego czasu korzystam już z depilacji laserowej i powiem tak, nie ma się czego bać ;) Efekt jest w miarę długotrwały, nie ma na co narzekać po jednym zabiegu. ;) Według mnie bardzo opłacalny zabieg.
Lovely Head Mińsk Mazowiecki Postów: 19
Czwartek, 8 czerwca 2017 20:16:06
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Depilacja laserowa jak najbardziej, jest chyba jedyną opcją dla osób, które mają już dość tradycyjnych metod usuwania włosków. Nie wiem czy jeden zabieg wystarczy, ja jestem po dwóch bo mam mocne, czarne włoski. Najlepiej skorzystać z wizyty w renomowanym zakładzie lub studiu urody i poczytać jakie mają opinie bo nie jest to mały wydatek a rezultat może być niezadowalający.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry