Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
21°C

Co, gdzie, kiedy?

23.05.2017 (dziś) 20:00
Nocnik, czyli rowerem po zmroku

Forum

depilacja laserowa- opinie

(Postów: 4)


batogolas663a Mińsk Postów: 1
Wtorek, 22 listopada 2016 14:31:20
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową http://nowoczesnadepilacja.pl . Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki a niestety depilator okropnie podrażnia mi skórę, to samo wosk :/ Czy depilacja laserowa jest dobrym wyborem? jakie są wasze opinie na ten temat? jak to wygląda, ile zabiegów jest koniecznych i czy faktycznie efekt jest długotrwały? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami i mi doradzicie
mazka Warszawa Postów: 6
Piątek, 23 grudnia 2016 10:27:07
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pewnie, że depilacja laserowa to dobry wybór. To ile zabiegów jest konieczne i czy włosy odrosną zależy przede wszystkim od tego na jakim laserze i gdzie będziesz robić zabiegi, ja robiłam nogi w Melitusie w Warszawie (poleciła mi znajoma) i po 5 zabiegach włosów nie ma i nie zauważyłam odrostów do tej pory. Całe laserowanie wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, boli mniej niż przy usuwaniu włosów depilatorem. Wszystko dokładnie tłumaczy lekarz zanim zacznie działać, o wszystko można zapytać. Ogólnie nie ma się czego bać, a efekt na pewno będzie zadowalający. Tylko polecam sprawdzone miejsca, sąsiadka robiła sobie za pół ceny co ja u jakiejś kosmetyczki i po miesiącu prawie wszystkie włosy jej odrosły. Szkoda pieniędzy i czasu na takie coś.
Piątka3 Zielonka Postów: 6
Wtorek, 28 marca 2017 12:49:27
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tak samo z laserami domowymi - słyszałam, że nigdy to nie daje takiego efektu, jak wizyta w klinice. W sumie oprócz zwykłej maszynki, depilatora i wosku nie próbowałam żadnych bardziej zaawansowanych, ale wciąż nieprofesjonalnych metod - zebrałam środki i od razu umówiłam się w Beauty Duty w Warszawie. Piękne efekty, nie było sensu się rozdrabniać.
Matra Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Czwartek, 11 maja 2017 08:51:32
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Od długiego czasu korzystam już z depilacji laserowej i powiem tak, nie ma się czego bać ;) Efekt jest w miarę długotrwały, nie ma na co narzekać po jednym zabiegu. ;) Według mnie bardzo opłacalny zabieg.

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry