11°C

9
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.87
PM25: 5.47 (13,27%)
PM10: 5.97 (36,46%)
Temperatura: 10.87°C
Ciśnienie: 1012.93 hPa
Wilgotność: 70.63%

Dane z 02.05.2024 04:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dekoder T-HD 1000 warto? Więcej na:

3 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 11
kamil299141
Mińsk Mazowiecki, postów: 11
Poniedziałek, 4 marca 2013 20:46:32
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W biedronce jest w/w dekoder za 99 jest warty uwagi? ktoś go użytkuje, proszę o opinie.
czy lepiej ARIVA t65?
Mińsk Maz Postów: 79
NiePatriota
Mińsk Maz, postów: 79
Poniedziałek, 4 marca 2013 22:41:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja tego dekodera nie używam,ale inni raczej go nie polecają ;/
pewnie to czytałeś,ale co mi tam,wkleję :)

http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2013/02/dekoder-t-hd-1000-dvb-...

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2441685.html
Mińsk Mazowiecki Postów: 2674
_AG_
Mińsk Mazowiecki, postów: 2674
Wtorek, 5 marca 2013 12:02:23
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
mam Aviva T65 ale zastanawiam się nad dokupieniem dekodera Polsatu do TV w salonie z uwagi na kilka dodatkowych kanałów (sport, sport extra w sumie 8 dodatkowych płatnych kanałów) oraz układ PIP/POP w TV do którego potrzebny jest zewnętrzny tuner

z AvivaT65 z początku miałem same problemy, pierwszy egzemplarz resetował się co kilka minut, dodatkowo zaczął wyświetlać menu w lustrzanym odbiciu. Po wymianie, drugi egzemplarz działa bez zarzutu. Podejrzewam, że ktoś grzebał wcześniej przy sofcie. Na plus jakość obrazu, prosta obsługa, nagrywanie, timer, dużo ustawień osobistych. Co mnie drażni to:
- zbyt długie przełączanie pomiędzy programami przy korzystaniu z przycisków numerycznych – nie ma zwłoki przy przełączaniu za pomocą P+/P-.
- przewodnik po kanałach – można zobaczyć program tylko tego kanału który oglądamy

sam jestem ciekaw T-HD 1000, cena wydaje się być dobra – wcześniej kosztował 149,- potem 119 , a teraz 99. Może Polsat szykuje nowy model i warto poczekać? Dlatego jest taka promocja w Biedronce.

Co mnie zraża do T-HD1000 to brak możliwości ustawienia kanałów w swojej kolejności – ma się jakieś przyzwyczajenia. Dodatkowo jestem ciekaw jakości sygnału dla multipleksu mobilnego (niedostępnego w Fergusonie)? CyfrowyPolsat na swojej stronie dla Mińska Maz. określa siłę sygnału jako „dostateczna”. Jest to najgorsza z możliwych opcji, za „dobrą” i „średnią”.

Jakby ktoś się skusił to proszę o info co do jakości sygnału dla takich kanałów jak Polsat Sport czy Polsat Sport Extra

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK