15°C

23
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 10.49
PM25: 13.77 (32,84%)
PM10: 14.78 (91,78%)
Temperatura: 14.71°C
Ciśnienie: 1011.12 hPa
Wilgotność: 67.94%

Dane z 05.05.2024 00:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ginekolog

238 postów
Mińsk Maz. Postów: 204
Udien
Mińsk Maz., postów: 204
Poniedziałek, 13 stycznia 2014 09:45:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
a jaki drugi dr teraz przyjmuje na Kosciuszki ??? kto aktualnie przyjmuje na NFZ w Melisie na Błonie???i ile sie czeka na wizytę?
MIŃSK MAZOWIECKI Postów: 1
magdula*
MIŃSK MAZOWIECKI, postów: 1
Środa, 22 stycznia 2014 21:23:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam. Ile obecnie kosztuje wizyta z USG u dr Wociala?
mińsk mazowieki Postów: 64
ninoczka
mińsk mazowieki, postów: 64
Środa, 22 stycznia 2014 22:25:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
dla zainteresowanych dr. Maletka ma swoją stronę internetową i można się zapisać online:-) http://drmaletka.pl/
Postów: 514
AgnieszkaK
postów: 514
Czwartek, 23 stycznia 2014 21:30:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W Melisie na NFZ przyjmuje dr. Kręt.
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
kasia-robert
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Niedziela, 26 stycznia 2014 21:10:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam,
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje usg ciąży u dr. Szczepańskiego? Dobry ma sprzęt w gabinecie? Jakie macie opinie o dr. Szczepańskim?
Mińsk Maz. Postów: 204
Udien
Mińsk Maz., postów: 204
Poniedziałek, 27 stycznia 2014 11:02:18
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecacie dr Kręta? jest w gabinecie aparat do usg? co by można od razu zrobić badanie na wizycie...?
.
Mińsk Maz Postów: 186
porzeczka
Mińsk Maz, postów: 186
Poniedziałek, 27 stycznia 2014 12:31:05
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Byłam u dr Kręta na potwierdzeniu ciąży. To był 5 tydz lekarz zrobił usg bo aparat jest w gabinecie. To była moje pierwsza wizyta u tego lekarza, nie można mu nic zarzucić przeprowadził wywiad, wystawił skierowanie na badania krwi. Pan dr starszy człowiek, dokumentacje medyczną prowadził na kartce z notatnika, nie wiem czy przy regularnych wizytach ta karta pacjentki tak funkcjonuje. Byłam raz bo na wizytę krótko się czeka , ogólnie mam swojego lekarza ale w razie konieczności poszłabym jeszcze raz bez wahania.
Postów: 514
AgnieszkaK
postów: 514
Poniedziałek, 27 stycznia 2014 19:58:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dr. Kręt przyjmuje w gabinecie, gdzie prywatnie przyjmuje dr. Woźniewicz, zatem jest na miejscu cała aparatura, chociaż na NFZ wykonuje tylko usg. Dr. prowadził moją ciążę, sporządzał notatki na "zwykłych" kartkach, ale wszystko skrupulatnie zapisywał no i miałam jeszcze dla siebie kartę ciąży. Ja zastrzeżeń nie miałam, ale co pacjentka to opinia. Korzystam też u dr. z refundowanej cytologii i usg piersi.
Postów: 32
OlaB
postów: 32
Poniedziałek, 27 stycznia 2014 20:56:35
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Osobiście prowadzę swoją ciąże u dr Konecznego (przyjmuje prywatnie w FourMedzie na Świętokrzyskiej, z tego co wiem w Centrum już nie, i na pewno ma dyżury w szpitalu). Jestem bardzo zadowolona, usg ciąży na każdej wizycie + badanie + zawsze dokładnie przeprowadzony wywiad przez lekarza. Polecam.
Swego czasu chodziłam również do Woźniewicza i też polecam. Dużo złych opinii słyszałam o dr Maguzie - w kilku przypadkach zaniedbała swoje pacjentki. Ale to tylko opinia innych, ja niestety nie mogłam się dostać do dr Maguzy kiedy potrzebowałam pilnie.
Mińsk Mazowiecki Postów: 120
Kostka
Mińsk Mazowiecki, postów: 120
Poniedziałek, 27 stycznia 2014 21:20:22
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nie polecam tego (...) Konecznego. brak kultury, brak doświadczenia (och, przepraszam panicz zrobił doktoranta), sprawia tylko pozór mądrego doktora, nie umie odczytać ktg, nie umie zdecydować jakie leczenie wdrożyć ciężarnej i odsyła do lekarza rodzinnego bądź do szpitala, aby jego pacjentkami zajął się Hapunowicz. porażka.

polecam ginekologa Kolano. człowiek z powołaniem.
Mińsk Maz. Postów: 204
Udien
Mińsk Maz., postów: 204
Wtorek, 28 stycznia 2014 08:45:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
dzięki dziewczyny, chyba się zdecyduję na Melisę w takim razie, zwłaszcza ze mam blisko no i to usg na miejscu :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 256
katarzyna85
Mińsk Mazowiecki, postów: 256
Wtorek, 28 stycznia 2014 11:03:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Byłam pacjentką lek. Pawlikowskiego. Na razie nikt nowy nie jest zatrudniony, więc wszystkie pacjentki przyjmuje lek. Kurc-Lorenz.
Postów: 32
OlaB
postów: 32
Wtorek, 28 stycznia 2014 20:03:56
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dr Kolano?! Przepraszam bardzo, jeśli to ten sam, który pracuje w szpitalu, to dziękuje bardzo. W czasie mojego pobytu w szpitalu zachowywał się nie kulturalnie, obcesowo i bez uczuć! Tak nie profesjonalnego podejścia do pacjentki w życiu nie widziałam! Byłam w bardzo ciężkim stanie psychicznym po stracie dziecka, a on zachowywał się wobec mnie badzo nie kulturalnie! Omijam go szerokim łukiem jak jestem w szpitalu...
Ale co pacjent, to podejście lekarza...
Postów: 541
dianaro
postów: 541
Wtorek, 28 stycznia 2014 21:19:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja akurat mogę polecić dr. Kolano. Wraz z dr. Świderskim robili mi operację CC i już po wszystkim obaj troszczyli się o moje zdrowie. Co zaś do dr. Konecznego - zgadzam się z Kostką - mało doświadczony lekarz.
Postów: 32
OlaB
postów: 32
Środa, 29 stycznia 2014 15:02:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nigdy nie powiem dobrego słowa o dr. Kolano!. I także go nie polecam Takie jest moje zdanie, ale powtarzam co pacjentka, to podejście lekarza. Z czystym sumieniem mogę polecić Konecznego.
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
bajlandia2006
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Wtorek, 25 marca 2014 20:48:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecam dr. Konecznego, prowadził moją ciążę na nfz, a w grudniu prywatnie w four med na świętokrzyskiej. On uratował życie mojej córce, nic nie zaniedbał, wolał wysłać mnie do szpitala niż coś zaniedbać. W Wigilię zdecydował o cięciu cesarskim 3 tyg. wcześniej żeby nie doszło do zatrzymania akcji serca dziecka. Zawsze dokładnie mnie badał, robił usg na każdej wizycie, wszystko dokładnie pokazywał i tłumaczył , dzięki niemu moja córcia właśnie skończyła 3 miesiące i ma się dobrze :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
bajlandia2006
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Wtorek, 25 marca 2014 20:58:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Leżałam w tej ciąży 6 razy w szpitalu, bo było źle opieka była różna, w mojej ocenie lekarzami godnymi polecenia są dr. Koneczny, dr. Poziemski, ordynator dr. Florczak i dr. Maguza. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczyli, mówili co jest nie tak. Reszta lekarzy niestety nie bardzo są godni polecenia, dr. Kolano był niemiły i na przeziębienie w ciąży polecił "cokolwiek bez recepty z apteki" dr. Hapunowicz niemiło zwraca się do pacjentek.
Z czystym sumieniem polecam dr. Konecznego i nie żałuję ani złotówki wydanej w grudniu na prywatne wizyty.
Mińsk Postów: 1
olenka72
Mińsk, postów: 1
Czwartek, 27 marca 2014 12:48:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej - ja mogę powiedzieć, że dr Szczepański jest dobry. Ten ginekolog przyjmuje na Stanisławowskiej. Możesz go tutaj znaleźć:

http://mylekarze.pl/ginekolog/minsk-mazowiecki
Postów: 111
ewka31
postów: 111
Piątek, 28 marca 2014 08:13:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
polecam podobnie jak "ninoczka "dr. MALETKĘ - nie jestem najmlodsza więc z róznymi kobiecymi dolegliwościami chodziłam do dr .Maletki - dr. opiekuje sie mną od dawna
nie znam lepszego w Mińsku
Mińsk Mazowiecki Postów: 2
Felia
Mińsk Mazowiecki, postów: 2
Czwartek, 3 kwietnia 2014 11:21:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
U dr Wociala wizyta 120 zł + USG 50 zł.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK